Pages:
Author

Topic: Yeni bir coin çıkıyor. Japonya kendini geliştiriyor. - page 5. (Read 3788 times)

member
Activity: 167
Merit: 10
Böyle güçlü ülkelerin coin çıkarması iyi birşey btc bundan güç alır...Ben destekliyorum...hayırlısı olur inşallah...
sr. member
Activity: 473
Merit: 250
"Proof-of-Asset Protocol"
Her konuda öncü oldukları yetmezmiş gibi diğer konulara da çok kısa sürede entegre olarak müthiş bir rekabet ortamı yaratıyorlar. "Biz de buradayız" dercesine, öncülük etmek adına çok akıllıca stratejiler uyguluyorlar. Bakalım japon coini borsalarda nasıl bir etkiye sebep olacak
sr. member
Activity: 462
Merit: 306
Japonya için kendini geliştiriyor tanımlamasını okuyunca biraz gülümsedim. Adamlar her konuda zaten bayrak taşıyor. Sevdiğim alışkanlıkları var. Bizim toplumumzda eksik olan şeyler. Neyse bu konuda da hızlı ilerlemeleri beni şaşırtmadı.
sr. member
Activity: 267
Merit: 252
Japonya ilk yaptığı bir çok alanda öncü olmuş ve taklit edilmiş. Sanal paranın bir ülke para birimi olarak düşünülmesi ileride gerçekten iddialı...
Insanlık teknolojiyle adapte olup yapay zeka merkezli robotik projelerle çığır açtığında ekonomik sisteminde bu yeniliklere adaptasyonu sağlanmış olacak ki geçiş kolay olsun...
full member
Activity: 420
Merit: 100
Ülke olarak biz bu kripto para işinin ciddiyetini ne zaman anlayacağız acaba.
member
Activity: 140
Merit: 20
Bence çok iyi bir adım atırlar gelecekte her ülke mecburen dijital parasını çıkarmak zorunda kalacak.Şimdiden çıkarıp tecrübe edinmek çok iyi bir hareket
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Bence Japonlar bir işin içindeyse mutlaka işlerini sağlam yaparlar. Çıkacak coini takip etmek lazım.
full member
Activity: 630
Merit: 101
Şuan blockchain yıkıcı teknolojisinin anlaşılamamasının en temel sebebi günlük hayata entegre olamaması. Ethbooks projesi ile hayatımıza hemen girebilecek bir sistem sunmuşlar. Bu tarz icolar güçlü hardcap yapar bence. Japonya bu piyasada zaten söz sahibi ancak asıl sahipliği hayatımıza tam manasıyla girebilen projeyi sunanlar yapacak.
sr. member
Activity: 378
Japonya zaten bu piyasayı oldukça çok geliştirdi.Ülke crypto piyasasının gelecek olduğunun farkında ve taiki yatırımlarını ona göre yapıyorlar.Bu tarz gelişmeler olursa crypto para piyasasının çok daha canlanacağını düşünüyorum.
full member
Activity: 546
Japanyo veya Çin veya diğer teknoloji yatırımı yapan devletler blockchaine er yada geç temelden köklü bir adım atacaklar zaten ICO ların menşeine bakın gelecekte bu piyasada en çok söz sahibi olabilecek ülkeyi anlayabiliriz galiba. Şuan Pundi X in imzasına girdim projede dünya kadar uzak doğulu var her yerde adamlar. Pundi X mantığı ödeme sistemi, ıcolar veya kripto paralar çok fazla olabilir. Günlük yaşantımıza en hızlı ve kalıcı adapte olanlar gelecekte var olacaktır.
full member
Activity: 252
Rusya, Çin, Güney Kore gibi icolara savş açmayarak akıllılık yaptılar bence. Özellikle Uzak Doğu'da ico konusunda tek el durumundalar. Kendi coinlerini çıkardıklarında daha güçlü olacaklardır bu ülkelere göre. Bu Japonlar akıllı adamlar Cheesy
full member
Activity: 630
Merit: 101
Japonya da piyasadaki geleceği görüyor anlaşılan. Zaten mantıken Çin yasakladı ve Japonya yatırım yapıyorsa durum anlaşılıyor. Icolar Çin etkisiyle gerçekten çok zayıfladı bence. Şimdi Ethbooks u gördüm çok güzel bir proje. Çin den kurtulan piyasa ile güzel bir ıco olabilir
member
Activity: 90
Merit: 10
Japonlar her şeyi olimpiyatlara hazırlıyor. Şu 2020 Olimpiyatları patlayacak gibi bir his var bende.
full member
Activity: 224
Any store can buy, sell, and accept Crypto
Adı  Jcoin mi ne olacaksa ben almam şahsen,  Ama Japonya japon vatandaşlarından  bu piyasaya girecek her parayı önce Jcoin alımı üzerinden yaptırırsa bunu da Japonlar düşünsün.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
sadece japonların destek olmasıyla olup bitecek bir iş değil arkadaşlar bu daha fazal ülkeden daha fazla insanın kripto para teknolojisine girip bu teknolojiyi öğrenip reel hayata entegre etmesi için çaba göstermesi gerekiyor, bunu da biz siz yani tüm blockchain gönüllüleri el vererek reklam yapmaktan geçiyor.
full member
Activity: 546
Japonların etkisi her geçen gün daha da artacağa benziyor yatırımın boyutu korkutucu gerçekten
sr. member
Activity: 518
Bugün dijital para kralı Bitcoin var, yarın başka bir dijital para kral olacak. Japonya bu işlerden geri dursa şaşardım zaten.
full member
Activity: 182
“Decentralized Transportation Economy”
Diğer ülkeler de peşinden gelecektir. Dijital para çağı başlıyor. Önümüzdeki yıllar blockchain ve dijital paraların yükseldiğini göreceğiz. Gelişmeleri takip edip doğru hamleleri yapan insanlar ve ülkeler kazanacak ileriyi göremeyen vizyonsuz ülkeler ise her zaman ki gibi kaybedecek.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bitcoin'in yerine geçmeye ihtiyaç olacak mı onu bir sor bakalım. Sonuçta yasal düzenlemelerle çıkarılırsa arkasında Japonya olursa kusura bakmayın ama bitcoin halt etmiş. Kısa zamanda alır başını gider bizde fork muhabbetleriyle zaman geçiririz bir günümüz kara bir günümüz ak olarak yolumuza devam ederiz. Her zaman söylüyordum yine yazacağım bitcoin benim görüşüme göre deneysel bir aşama da devletler asla kabul etmeyecekler, yasaklar gelmeyebilir fakat yasal süreçleri zorlaştırırlar bizi canımızdan bezdirmek için her şeyi yapabilirler aslında bunların önüne geçmek için Japonya gibi ülkelerin kendi kripto paralarını çıkartmaları olumlu olacak. Ama bitcoin'e çok fazla umut bağlamayın, 100.000 dolar olur 1 milyon dolar olur köşeyi döneriz zengin oluruz, devletler kağıt para yerine bitcoin kullanır... Böyle şeyler olmayacak.
full member
Activity: 504
Merit: 103
herkes bitcoininin tırnağı olamaz gibi postlar atmış bende katılıyorum onun yerine geçemez tabi ki olamaz ama bence güzel olmuş. Hizmet bedelinin olmaması, ileri gelen bankaların desteğinin alması gibi güzel bir giriş gerçekleştirebileceğini düşünüyorum yinede. Paylaştığın iyi olmuş.
Pages:
Jump to: