Pages:
Author

Topic: Yeni Neo İco'su: Spotcoin - page 2. (Read 1223 times)

member
Activity: 490
Merit: 16
December 16, 2018, 12:04:56 PM
SpotCoin bu piyasa şartlarına rağmen iyi para topladı.15 Milyon $ toplamışlar.Sanırım 1 hafta satış yapıp sonra satışları kapattılar.Geleceği olan bir NEO coini.Umarım borsaya girerse fazla dump yemez.

Eğer gerçekten bahsedilen miktar para toplandıysa piyasaya ciddi bir market hacmiyle bile girebilir ama ben daha çok bunun spekülatif bir rakam olduğunu düşünüyorum gerçeklik payı çok az bence
member
Activity: 504
Merit: 11
December 16, 2018, 10:05:54 AM
Böylesine kötü bir piyasada işlem görmesi, değerinin daha da aşağılara inmesine neden olur. Eğer belirtilen rakamlara ulaştı ise bu değeri korumak ve yatırımcının beklentilerini karşılamak için biraz daha beklemek zorunda.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
December 15, 2018, 02:22:01 PM
Ben piyasaya ilk girdiğimde bu coin konuşuluyordu hala bu coin konuşuluyor ama henüz ilerleme göremedim. İco harici alabileceğim bir platform var mı şu anda?
jr. member
Activity: 238
Merit: 1
December 15, 2018, 04:29:39 AM
SpotCoin bu piyasa şartlarına rağmen iyi para topladı.15 Milyon $ toplamışlar.Sanırım 1 hafta satış yapıp sonra satışları kapattılar.Geleceği olan bir NEO coini.Umarım borsaya girerse fazla dump yemez.
jr. member
Activity: 93
Merit: 2
December 14, 2018, 04:47:30 PM
Spotcoin'in airdroplarına katılmıştım hala gelen giden bir şey yok 4 ay oldu sanırım. Efx Phx tutanlara belli oranlarda dağıtım yapılacaktı, gerçi aldığım qlc'ler elimde patladı.
member
Activity: 294
Merit: 27
December 14, 2018, 02:57:44 PM
NEO tabanlı projeler her zaman başarılı oluyor. Fakat piyasanın şuan ki durumunda neo çakılmış! İcoların başarı yakalaması zor.

Neo tabanlı projeler her zaman başarılı olur tezi de yavaş yavaş çürüdü. Bu klişeyide blokchain kütüphanesinin tozlu raflarına koyma zamanı artık geldi diye düşünüyorum.

Kesinlikle. NEO yeni bir Waves olma yolunda gibi geliyor. Arkasında Çin desteği olduğu söylentileriyle çok iyi hype yaptı. Ancak bunun net göstergelerini görülmeyince o da piyasayla birlikte çakıldı.
full member
Activity: 784
Merit: 120
December 14, 2018, 02:29:20 PM
İlginç NEO tabanlı bir proje olması. Ama malesef ki ülkemizde yaşanan olaylardan dolayı Spotcoin yerli bir proje ise SCAM olarak değerlendirilmesi normaldir. Bunun haricinde umarım ki bizleri yanıltır. Lakin
Neo projesi olduğu için 2x yapabilir ama ötesi zor. Arkadaşlar Bitcoin, Ethereum ya da Litecoin bunlardan bir tanesi Karadeniz bölgesinde spotcularda vs kullanılma ihtimali var mı? O zaman insanlar neden Spotcoin gibi tokenı kullanmak istesin. Gerçek hayata entegrasyonu çok zor olduğu için ilk bir sıçrama yapsa bile sonrasında fiyatı mutlaka düşecektir.
dediği gibi büyük coinler varken Spotcoin'in başarılı olması zor diyebiliriz.
member
Activity: 532
Merit: 22
December 14, 2018, 01:46:40 PM
bir ara bounty başlattılar sonra ertelendi. kasım ayında bir şey olacaktı sonra ses seda kesildi. neo tabanlı bountyler çok ilgi gördü. en azından beklenti hep yüksek çıktı ama malum piyasalardan dolayı neo tabanlı projeler de tırt oldu
member
Activity: 462
Merit: 42
December 14, 2018, 01:26:43 PM
spotcoin projesine katılmıştım zaten iyi bir proje neo tokeni olarak dikkat çekiyor, fakat ben neonun yerini alabileceğini düşünmüyorum, fakat spotcoine de haksızlık etmiyorum iyi proje.
full member
Activity: 980
Merit: 152
December 14, 2018, 12:44:53 PM
bende bountysine katılmıştım ama bir problem var gibi şuan kanalda da baya karışıklı var 12 aralıkta tokenleri dağıtmaya başlayacaklardı ama hala bir hareket yok, beklemedeyiz...

Yok hocam, daha katılımcı listesini bile paylaşmadılar, insanlar listeyi görüp var olan hataları düzelttirmek için de uğraş verecek. Ayrıca ödül miktarında düşüş olduğu da söyleniyor. Bir diğer sorun da icoya katılanlara satın aldıkları tokenler iki gün önce gönderilmesi gerekirken daha bu süreç bile başlamamış.
member
Activity: 612
Merit: 10
December 14, 2018, 10:58:10 AM
NEO tabanlı projeler her zaman başarılı oluyor. Fakat piyasanın şuan ki durumunda neo çakılmış! İcoların başarı yakalaması zor.

Neo tabanlı projeler her zaman başarılı olur tezi de yavaş yavaş çürüdü. Bu klişeyide blokchain kütüphanesinin tozlu raflarına koyma zamanı artık geldi diye düşünüyorum.
jr. member
Activity: 316
December 14, 2018, 06:56:27 AM
bende bountysine katılmıştım ama bir problem var gibi şuan kanalda da baya karışıklı var 12 aralıkta tokenleri dağıtmaya başlayacaklardı ama hala bir hareket yok, beklemedeyiz...
member
Merit: 22
December 13, 2018, 12:45:33 PM
Spotcoin ilk sıraya gelince bende yeni gelişme var zannettim. Bir ara bountysine katılacaktım sonra ertelendi birşey oldu. İco su Kasım Aralık derken sanki spotcoin de yalan oldu gibi
full member
December 13, 2018, 12:37:37 PM
zamanın neo coinleri gerçekten reklam yapıyordu neo böylelikle ama gördükkü neo tokenleride çöküyormuş bu krizde hiç biri dayanamazdı ya!

Bunları yakan şey aslında bir anlamda kibir oldu. Kibirleri arttıkça şımarıkça işlere yöneldiler. Yatırım için ico yapıyorsun ama katılımı kurayla belirliyorsun. Belki Spotcoini bu çerçevede değerlendiremeyiz ama Nos ile Nex'in durumları ortada. 
full member
Activity: 630
Merit: 104
December 12, 2018, 05:23:39 PM
zamanın neo coinleri gerçekten reklam yapıyordu neo böylelikle ama gördükkü neo tokenleride çöküyormuş bu krizde hiç biri dayanamazdı ya!
member
Activity: 1260
Merit: 43
December 12, 2018, 05:22:40 PM
Spotcoin bountysi en amatörce yürütülen kampanya oldu. Adamlar cüzdan adresi girilmesi için birkaç gün verdiler ve kayıtları kapattılar. Tarihi kaçırmışsan emeğin çöpe.

Buna kesinlikle katılıyorum. Hem tarihi kaçırırsan çöpe gitti, hem de aylardır bu bekletis neden yani? Hadi anladık tokenleri dağıtamıyorsun da en azından bir spreadsheet yayınla ki en azından ne yaptığımızı görelim. g0blin bile amatöre dönüstü marketin bu durumundan dolayı demek..
jr. member
December 12, 2018, 03:33:52 PM
full member
December 12, 2018, 03:12:39 PM
Spotcoin ico satışı sonrası muhasebe onayı aldıklarını ve bugün itibariyle ico katılımcılarının tokenlerini cüzdanlarına çekebileceklerini açıkladı. Diğer yandan bountysi en amatörce yürütülen kampanya oldu. Adamlar cüzdan adresi girilmesi için birkaç gün verdiler ve kayıtları kapattılar. Tarihi kaçırmışsan emeğin çöpe.
jr. member
Activity: 196
July 09, 2018, 02:13:17 PM
neo tabanlı projelerde herhalde en başarılısı hiç şüphesiz ont oldu en başarısızı da şuan asuracoin oldu gibi. spotcoini takip edeceğim bende umarım iyi yerlere gelir

ont ico yapmışmıydı ? ben sadece neo hodlerlere airdrop yaptılar diye biliyorum. 10 neoya 1 ont mu ne dağıtılmıştı

Doğrudu hocam cüzdanın snapshotu çekilerek 10 da 1 oranında ont dağıtıldı. Şuan 3-4 dolar civarı olması lazım.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
July 01, 2018, 03:31:37 PM
neo tabanlı projelerde herhalde en başarılısı hiç şüphesiz ont oldu en başarısızı da şuan asuracoin oldu gibi. spotcoini takip edeceğim bende umarım iyi yerlere gelir

ont ico yapmışmıydı ? ben sadece neo hodlerlere airdrop yaptılar diye biliyorum. 10 neoya 1 ont mu ne dağıtılmıştı
Pages:
Jump to: