Pages:
Author

Topic: Yeni Neo İco'su: Spotcoin - page 3. (Read 1223 times)

full member
Activity: 980
Merit: 152
July 01, 2018, 03:04:45 PM
tarihi geçmiş pasaportlarda sorun oluyor  mu?

Tarihi kontrol ettikleri için kabul edeceklerini sanmıyorum. Ancak gözden kaçarsa onay verirler, her ihtimale karşı siz şansınızı bir deneyin bakalım. Sonucu da buradan paylaşırsanız iyi olur.
member
Activity: 476
Merit: 31
June 29, 2018, 01:42:40 PM
neo tabanlı projelerde herhalde en başarılısı hiç şüphesiz ont oldu en başarısızı da şuan asuracoin oldu gibi. spotcoini takip edeceğim bende umarım iyi yerlere gelir
jr. member
Activity: 144
Merit: 1
June 29, 2018, 01:40:34 PM
tarihi geçmiş pasaportlarda sorun oluyor  mu?
legendary
Activity: 2268
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
June 29, 2018, 09:58:56 AM
Adamlar ico sürecini çok güzel yönetiyorlar, çoğu proje gibi yangından mal kaçırır gibi değil, ayakları yere sağlam basarak ilerliyorlar. Şu kyc süreci tek sıkıntıları, pasaport istiyorlar. Bu nedenle pre icoya katılamadım. Bu neo icoları pasaporta takmış durumdalar.

Güvenlik için yapıyorlar ama pasaport vermek benimde hoşuma gitmiyor. Neo tokenleri için yasağı delip gönderiyorum. Airdropuna da katılmıştım.
full member
Activity: 980
Merit: 152
June 29, 2018, 08:49:12 AM
Adamlar ico sürecini çok güzel yönetiyorlar, çoğu proje gibi yangından mal kaçırır gibi değil, ayakları yere sağlam basarak ilerliyorlar. Şu kyc süreci tek sıkıntıları, pasaport istiyorlar. Bu nedenle pre icoya katılamadım. Bu neo icoları pasaporta takmış durumdalar.
member
Activity: 202
Merit: 21
June 29, 2018, 08:25:29 AM
neo icolarınında eski tadı kalmadı artık ama bakmak lazım tabi bi cok ico var hangisine gircez napcaz belli değil arkadaş ya :S cok şaşırıyorum icoları incelerken.
member
Activity: 210
Merit: 16
June 28, 2018, 05:08:57 PM
spotcoin çok yakından takip ettiğim coinlerden birisi. Neo tabanlı olması beni ve çoğu kişiyi cezbediyor. Umarım tahminlerimde yanılmam ama yatırımcısına kazandıracagnı düşünüyorum. YTD
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
June 28, 2018, 04:45:21 PM
Konu ilk açıldığında pek fikrim yoktu açıkçası, genel olarak Neo tabanlı Icolardan bir uzak durma isteği geliyor özellikle bu aralar nedense bana. Öte yandan Neo’yu o kadar beğeniyorum destekliyorum halbuki. Bakıyorum insanlar epey beklenti sahibi, umarım üzmez kimseyi Smiley Son zamanlarda kendimiz dahil olsak da olmasak da adam gibi sağlam projeler geldiğinde psikolojiye olumlu etki ediyor  Grin
jr. member
Activity: 196
June 28, 2018, 04:04:19 PM
Spotcoin diğer borsalara göre olan farklarını bir makale ile yayınlamış.

Birde info tablo eklemişler. Tablo burada.
Açılmazsa https://cdn-images-1.medium.com/max/800/1*ozutit65aw-nYsRlUXbdSA.png

Merak edenler için makale burada. (ingilizce)

https://medium.com/spotcoin/spotcoins-exchange-will-differ-from-other-crypto-exchanges-abafbefc934b
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
June 28, 2018, 10:28:05 AM
Son zamanlarda en sağlam adımlarla ilerleyen projelerden biri Spotcoin, takipteyim bakalım beklediğim yerlere gelebilecek mi. Özellikle enstitü işi çok gzüel bir fikir.
full member
Activity: 672
Merit: 110
June 26, 2018, 07:58:10 AM
Adamlar on satislarini 36 saatte bitirdi. Hala gelmis bazilari bsey olacagini sanmiyorum dio.girin abi spotcoini guzel gunler onumuzde.bos konusanlara  bakmayin.scam cikma ihtimali de bence yok zaten.piyasa duzeldigi an spot x4 . 5 yapacaktir
jr. member
Activity: 196
June 25, 2018, 05:14:40 PM
Spotcoin Juscutum adlı hukuk firması ile partner olmuş. Yatırımcıların spotcoin projesine güven duymasını sağlayabilecek bir adım.
full member
Activity: 518
Merit: 100
June 24, 2018, 11:27:03 AM
Neo nun ılk cıkardıkları ıcolar baya bı ıyı kazandırdı ama sonrası malum hepsı soft cap bıle yapamıyor bırde piyasanın durumu ele alınırsa pek bişe olacagını sanmıyorum
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
June 24, 2018, 10:19:16 AM
spotcoin turkiyede istanbulda yeniden bir meeting duzenleyecekmis. henuz tarih konusunda bir aciklama yok fakat bu ekip oldukca fazla sayida kisiye hitap etti kacinci meetup oldu bilmiyorum sanki secim mitingi yapiyor gibi ulke ulke geziyorlar
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
June 24, 2018, 08:34:53 AM
Birçok altcoin gibi neo fiyatı çok düştü, o yüzden neo tabanlı altcoinleri toplamanın tam zamanı ve fırsatı gibi aslında, spotcoin bu piyasada borsaya girerse o da düşük fiyatlardan gireceği için ico da satın alamayanlar için bir fırsat olacaktır. Neo altyapısını kullanan bir çok altcoin zamanla çok iyi kazandırır diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
June 24, 2018, 08:25:20 AM
iyi de spotcoin zaten yerli ve milli değil ki Cheesy
member
Activity: 490
Merit: 10
June 23, 2018, 11:13:23 PM
Konu yerli ve milli diye açılmadığından direkt girip okudum.  Böyle yapılanmaların artmasını diliyoruz elbette. En azından bu şekilde gerçek hedefleri olan ve belirli piyasalarda pay kapmaya çalışan tokenler oldukça gelişim hızımız ve sürekliliğimiz her zaman artacaktır.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
June 23, 2018, 11:00:17 AM
Peki cuzdanda Neo tutanlara airdrop yapacaklar mi? Malum Neo tabanlı tokenlerin en güzel reklamı bu oldu son günlerde. Nep5 token ya da coin cuzdanda ise birşeyler geliyor. En güzel örneği ontology tokeni. Neo tutanlara verdiler. O da şuan için 6$ civarı.

redpulse qlink switheo effectai gibi 6 7 cesit nep5 token holder lara form doldurmak sartiyla kisitli katilimla airdrop yaptilar. fakat suanlik genel olarak token ya da neo holder lara airdrop yapilacagi ile ilgili bir gelisme yok.

Teşekkürler hocam cevap için. Başlık spotcoin ico su ama ben ico Lara şimdiye kadar başlangıçta hiç yatitim yapmadim. Ancak borsalara girince begendiklerimialim yaptım. Qlink redpulse yatırım yaptıklarım. Şimdide fırsat buldukça swth almaya çalışıyorum.
icolardan özellikle pre-icolardan çok uygun fiyattan token alınıyor fakat çoğu erc20 tokende borsaya girişlerde dump kaçınılmaz oluyor. nep5 tokenler bu yönden biraz daha şanslı.
full member
Activity: 602
Merit: 118
June 23, 2018, 10:55:49 AM
Peki cuzdanda Neo tutanlara airdrop yapacaklar mi? Malum Neo tabanlı tokenlerin en güzel reklamı bu oldu son günlerde. Nep5 token ya da coin cuzdanda ise birşeyler geliyor. En güzel örneği ontology tokeni. Neo tutanlara verdiler. O da şuan için 6$ civarı.

redpulse qlink switheo effectai gibi 6 7 cesit nep5 token holder lara form doldurmak sartiyla kisitli katilimla airdrop yaptilar. fakat suanlik genel olarak token ya da neo holder lara airdrop yapilacagi ile ilgili bir gelisme yok.

Teşekkürler hocam cevap için. Başlık spotcoin ico su ama ben ico Lara şimdiye kadar başlangıçta hiç yatitim yapmadim. Ancak borsalara girince begendiklerimialim yaptım. Qlink redpulse yatırım yaptıklarım. Şimdide fırsat buldukça swth almaya çalışıyorum.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
June 23, 2018, 10:45:13 AM
neo projelerine aşırı ilgi olmasına rağmen neo'nun fiyatıda aşırı düşüş yaşadı umarım uzun vadede kendini toparlar.
Pages:
Jump to: