Pages:
Author

Topic: Yeni Neo İco'su: Spotcoin - page 6. (Read 1223 times)

newbie
Activity: 182
Merit: 0
May 11, 2018, 05:06:40 PM
Sanırım Gürcülerin projesi. İstanbul'da da bir konferansa katılmışlardı. Katılmak istemiştim ama işler dolayısı ile çokta mümkün olmadı benim için. Ben şahsım adıma projeyi beğendim. Takip ediyorum. Güzel de bir airdrop kampanyası yapıyorlar. Güzel bir reklam olabilir bu Spotcoin için.
member
Activity: 280
Merit: 10
May 11, 2018, 04:44:10 PM
Dönen muhabbete koptum ya, Karadeniz'i duyan Türk projesi sanmış Cheesy Arkadaşlar tamam bizimkilerden scam çıktı ama her projede de öyle olacak diye bişey yok. Kendimize zararı kendimiz veriyoruz. Bu kadar önyargılı olmayın, yabancılardan da çok scam çıkan oldu.

hocam arkadaşlar haklı, hiç üzerlerine gitmeyin,  scam çıkmayan proje yok gibi,  bu kadar çok allah kitap deyip de, ahlakı sadece cinsellik olarak gören toplumdan da bu beklenir zaten,  hırsıza laf demeyen scam lara da bir şey demez
newbie
Activity: 140
Merit: 0
May 11, 2018, 03:35:49 PM
Neo icolarına genel olarak ilgi oluyor ve kucoin tarafından çok süre geçmeden listeleniyor.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
May 11, 2018, 03:24:43 PM
Proje ekibi işi gerçekten çok ciddiye alıyor. Bountylerde ince elemelerinden de bu durum anlaşılabiliyor. Sahte hesapları, şişirme takipçileri araştırıyorlar; aynı zamanda makale yazmışsanız kaç kişi okumuş, okuyanların trafiği nereden gelmiş hepsini inceliyorlar. Sahalarımızda görmek istediğimiz güven verici hareketler bunlar.  Grin

bounty ekibi ile spotcoin ekibi arasında bir bağ yok ama geliştiriciler bounty yönetimini ciddi bir ekibe paslamış. g0blin diye daha önce duymadığım bir ingiliz ekibi ödül programlarını yönetiyor. 2haftada bir 3 gün açık kalan raporlama için kullandıkları bir google docs yayınlıyorlar bu tarih içerisinde katılımcıların raporlarını topluyorlar.
bazen bounty manager çok iyi çıkar ekip tokatçıdır. bazen de ekip çok iyi çıkar manager çok ilgisizdir. burada 2 taraf da kendi üzerine düşeni yapıyor gibi gözüküyor bakalım ico iyi geçer umarım
full member
Activity: 980
Merit: 152
May 11, 2018, 01:03:03 PM
Proje ekibi işi gerçekten çok ciddiye alıyor. Bountylerde ince elemelerinden de bu durum anlaşılabiliyor. Sahte hesapları, şişirme takipçileri araştırıyorlar; aynı zamanda makale yazmışsanız kaç kişi okumuş, okuyanların trafiği nereden gelmiş hepsini inceliyorlar. Sahalarımızda görmek istediğimiz güven verici hareketler bunlar.  Grin
member
Activity: 224
Merit: 12
May 03, 2018, 02:54:56 AM
spotcoin bountysine girdim ama hesabımda follow to follow yazıyor diye goblin ekibi beni banlamış siz dikkat edin derim neo tabanlı coinlerin iş yapacağını düşünmüyorum ama bunlar ilkler olduğu için ilgi görmesi şaşırtıcı değil tabiki
member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
May 03, 2018, 02:46:25 AM
NEO ve NEO tabanlı projelere ben her zaman ilgi duymaya devam edeceğim.
Yatırımlarımın büyük kısmını NEO'ya gerçekleştiriyorum ve bunu sürdüreceğim..
sr. member
Activity: 588
Merit: 354
May 03, 2018, 02:38:24 AM
Her zaman kazandırmılar NEO tokenleride bunuda unutmamak lazım .Effect.ai neredeyse %40-50 arasında zararda yatırımcılar .
full member
Activity: 462
Merit: 100
May 03, 2018, 12:44:24 AM
sanırım gürcistan üzerinden piyasaya açılıyor. Neo token olması da büyük bir avantaj.Bu aralarda neo tokenlara büyük bir rağbet var. Yatırımcısının yüzünü güldüreceğine inanıyorum
member
Activity: 364
GR
May 02, 2018, 07:27:23 PM
Neo icolari para kazandirir evet,  bircok proje artik neo ya gecmekte.  Bunlardan bir taneside Realista.  Kesinlikle incelemenizi tavsiye ediyorum.  Ico sonlarinda zaten 2 ay sonra 5x yapmasi neredeyse garanti gibi goruyorum.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
May 02, 2018, 05:32:45 PM
Çok yakın zamanda ağır vergi benzeri birşey gelirse bizimde tezgahüstü platormlara ihtiyacımız olacak.
sr. member
Merit: 257
May 02, 2018, 05:31:33 PM
Dönen muhabbete koptum ya, Karadeniz'i duyan Türk projesi sanmış Cheesy Arkadaşlar tamam bizimkilerden scam çıktı ama her projede de öyle olacak diye bişey yok. Kendimize zararı kendimiz veriyoruz. Bu kadar önyargılı olmayın, yabancılardan da çok scam çıkan oldu.
member
Activity: 350
W12 – Blockchain protocol
May 02, 2018, 05:08:36 PM
Neo icolari son zamanlarda baya güzel işler yapıyor. Benim daha önce takip ettiğim ontology vardı. Yaklaşık 1-2 haftada mükemmel bir yükseliş gerçekleştirdi. Yani bu proje de baya iyi gibi duruyor ama işte icraat önemli olan tabiki.
member
Activity: 378
Merit: 20
May 02, 2018, 03:01:51 PM
Ben de Türk projesi sanmıştım, demek değilmiş. Ayrıca neo tabanlı bir proje olması neo içinde iyi.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
May 02, 2018, 02:53:48 PM
Türk projesi ise uzak durun scam çıkma ihtimali çok yüksek alayı parayı toplayıp gidiyor maldivlerde tatil yapıyolar sonra girmeyin ytd

Hocam okumadan yorum yapmayın lütfen, Türk projesi olduğunu nereden çıkardınız. Süleyman Demirel'in de dediği gibi "Karadeniz bir Türk gölü değildir."  Cheesy Ekip üyelerinin büyük bir kısmı Gürcistan'lı. Araştırdığıma göre de daha önce yatırım fonu işiyle uğraşan bir ekibin ürünü. Tabi Neo icosu da olsa scam çıkma ihtimali her zaman mümkündür, o da ayrı bir konu.

scam çıkacak bir proje için ekip niye sağda solda meetuplar düzenlesin? olur bu iş ama ne kadar olur ne kadar tutar bilmem.
full member
Activity: 462
Merit: 102
May 02, 2018, 02:27:37 PM
Neo'ya icolar çıkmaya devam ediyor.Bu bayağı iyi bir şey tekrar neo fiyatı canlanacak en az 150-200 dolar olacak gibi gözüküyor.Bu yüzden neo depolamak lazım.
full member
Merit: 152
May 02, 2018, 01:33:27 PM
Türk projesi ise uzak durun scam çıkma ihtimali çok yüksek alayı parayı toplayıp gidiyor maldivlerde tatil yapıyolar sonra girmeyin ytd

Hocam okumadan yorum yapmayın lütfen, Türk projesi olduğunu nereden çıkardınız. Süleyman Demirel'in de dediği gibi "Karadeniz bir Türk gölü değildir."  Cheesy Ekip üyelerinin büyük bir kısmı Gürcistan'lı. Araştırdığıma göre de daha önce yatırım fonu işiyle uğraşan bir ekibin ürünü. Tabi Neo icosu da olsa scam çıkma ihtimali her zaman mümkündür, o da ayrı bir konu.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
May 02, 2018, 11:25:24 AM
spotcoin imza kampanyasi radarima takilanlardan olmustu gectigimiz haftalarda. herifler madencilik falan da yapacagiz diyordu whitepaper da. suan turneye cikmislar sanki cesitli ulkelerde submitler duzenlemisler. hatta gectigimiz haftalarda istanbula da gelmisler. fakat basina yansimis herhangi birsey var mi yok mu aramadim. belki icoya cuzi bir miktar ayirabilirim.
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
May 02, 2018, 10:56:07 AM
ICO'lara yatırım yapma taraftarı değilim ben açıkcası ama neo icoları nedense hep dikkatimi çekiyor, ethereum assetlerinin bir adım önünde oluyorlar hep
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
May 02, 2018, 10:32:12 AM
Hocam bu nasıl bi önyargı, nasıl bir cümle "türk projesi ise uzak durun, scam çıkma ihtimali çok yüksek" gerçekten bu düşüncede isen korkunç derecede vahim durum. Bu düşünceye göre türkiyeden hiç kimse ico yapmasın. Sonsuza dek adını sanını bilmediğimiz icolara yatırım yapalım.

Ben insanları bu konuda yargılamıyorum ama Türk projesi , milli diye ibareler duyunca tüylerim diken diken oluyor en son neco faciası vardı hatırlarsanız. Şimdi bu arkadaşlar acaba bu işlemleri TR de yapmak için lisans alacaklar mı ben onu merak ediyorum.
Pages:
Jump to: