Pages:
Author

Topic: Yeni Neo İco'su: Spotcoin - page 7. (Read 1223 times)

member
Activity: 159
Merit: 10
May 02, 2018, 08:57:50 AM
Türk projesi ise uzak durun scam çıkma ihtimali çok yüksek alayı parayı toplayıp gidiyor maldivlerde tatil yapıyolar sonra girmeyin ytd
Hocam bu nasıl bi önyargı, nasıl bir cümle "türk projesi ise uzak durun, scam çıkma ihtimali çok yüksek" gerçekten bu düşüncede isen korkunç derecede vahim durum. Bu düşünceye göre türkiyeden hiç kimse ico yapmasın. Sonsuza dek adını sanını bilmediğimiz icolara yatırım yapalım.
member
Activity: 224
Merit: 12
May 02, 2018, 03:53:42 AM
bunlar goblin bountyleri ve twitter gibi sosyal medya bountylerine girmek istiyorsanız kesinlikle profilinize follow back gibi şeyler yazmayın ben böyle 3 tane neo tabanlı goblin bountylerine girdim 3 ünden de profilimde follow to follow yazıyor diye banladılar bide kaydolurken neo adresi istemiyorlar neymiş bounty bitince topluycaklarmış niye kardeşim demezlermi?
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
May 02, 2018, 03:13:23 AM
Yine diğer icolar gibi fikir satıyorlar. Gerçekleştirebileceklerini sanmıyorum. Aslında proje olarak güzel de dedikleri bölgede uygulayabilecekler mi orası muallak
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
May 02, 2018, 02:21:27 AM
Neo projesi olduğu için 2x yapabilir ama ötesi zor.

Arkadaşlar Bitcoin, Ethereum ya da Litecoin bunlardan bir tanesi Karadeniz bölgesinde spotcularda vs kullanılma ihtimali var mı? O zaman insanlar neden Spotcoin gibi tokenı kullanmak istesin. Gerçek hayata entegrasyonu çok zor olduğu için ilk bir sıçrama yapsa bile sonrasında fiyatı mutlaka düşecektir.
member
Activity: 560
Merit: 12
May 01, 2018, 09:59:54 PM
İlginç bir projeymis gerçekten. Daha önce aynı özelliklerde bir proje yoktu diye biliyorum. Karadeniz çevresindeki tüm ülkelerin para birimlerini de destekleyeceklerini söylemişler. Burada önemli nokta neo tabanlı token kullanan bir ico olması.
member
Activity: 448
Merit: 10
May 01, 2018, 07:39:00 PM
Türk projesi ise uzak durun scam çıkma ihtimali çok yüksek alayı parayı toplayıp gidiyor maldivlerde tatil yapıyolar sonra girmeyin ytd
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
May 01, 2018, 07:37:03 PM
Bir Neo icosu olması dahi, bu günlerde bir iconun diğerlerinin bir adım önüne geçmesine vesile oluyor. Proje başarılı olacak gibi görünüyor, bekleyip, görflim.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
May 01, 2018, 06:52:00 PM
Bu coin hakkında hiçbir fikrim yoktu ve ilk kez şimdi filir sahibi oldum. Bilgilendirme için teşekkürler, biraz daha fikir sahibi olabilmek için araştırma yapmakta fayda var. İyi bir projeyse değerlendirmek lazım.
member
Activity: 742
Merit: 19
May 01, 2018, 06:48:54 PM
ekip olarak güçlü bir ekibe sahip.Neo dan çıkması ayrıca bir avantaj sağlar.Karadeniz denince Türk projesi sandım ama değilmiş.Bizimde güçlü proje ve ekiple Neo'da coin satışı çıkarsa işte o zaman gururlanma şansımız olur.Güvenle bir Türk projesine yatırım yapmanın mutluluğunu yaşarız.O günleri görme dileği ile.
full member
Activity: 336
Merit: 111
May 01, 2018, 06:47:33 PM
Valla neden olmasın diyenleri duyar gibiyim ve beklemedeyim tam olarak değişik bir proje denebilir diğerelerinden bi tık farklı oldugunu düşünüyorum sansı yaver giderse tutunur
member
Activity: 252
Merit: 13
May 01, 2018, 06:42:29 PM
paylaşım için teşekkürler. Ben projenin iş yapacağını düşünmekteyim ama gelecekte neler olacağını bilemeyiz tabiki ama takibe aldığım bir proje. Sizinde açıklamalarınız işimede yaradı
full member
Activity: 980
Merit: 152
May 01, 2018, 12:19:57 PM
Spotcoin, Kasım 2016 yılında Karadeniz bölgesinde tezgahüstü piyasalarda işlem yapmak amacıyla faaliyete başlayan bir şirket. Bilmeyeneler için tezgahüstü piyasa’yı açıklamak gerekirse, Türkiye’de kapalıçarşı efektif piyasası, serbest altın piyasası, bankalararası TL, repo, tahvil ve döviz piyasaları ile serbest döviz piyasası da tezgahüstü piyasalara örnek olarak gösterilebilir. Spotcoin, piyasadaki yaklaşık iki yıllık deneyimini Blockchain’in şeffaf ve güvenilir altyapısına taşıyarak, hedeflerini bir adım ileriye taşıyarak kurumsal yatırımcılara, tüccarlara, madencilere, profesyonel ve perakende tüccarlara hizmet verme amacı taşıyor.

Token satışı bugün başladı ve 1 Hazirana kadar devam edecek. Spotcoin'in Türkçe tanıtım yazısını buradan okuyabilirsiniz: http://icolar.net/spotcoin-ico/
Pages:
Jump to: