Pages:
Author

Topic: İzdemir Enerji Elektrik Üretim A.ş Halka arzı Onaylandı #izenr - page 2. (Read 979 times)

hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Bir düzeltme gelmesi bekleniyordu elbette sonuçta hisse fiyatının sürekli tavan tavan gitmesi mümkün değil. İzdemir Enerjiye bu gün baktığımda toplam işlem hacmi 370 milyon oldukça hacimsiz bir taban görüyorum. Sanırım küçük yatırımcılar satıyor büyükler topluyor gibi. Tahminimce bir kaç gün daha düşse bile dipten topladıkları hisseler ile haftaya yine bir kaç gün tavan gidecektir.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Detaylı yorum yapmak uygun değil diye yapmıyorum ama bugün baya etkilendi bu kağıt. Çeşitli uygulamalarda ben de yüklü emirler gördüm arkadaşlarımız sağ olsun yoksa ayda 1000 kağıdı bir app e vermek baya zahmetli. Her neyse küçük yatırımcı geldi borsacı oldu her şeye tavan yaptırdı diye sevindik sevindik bugün küçük yatırımcı halka arzları tek başına etkiledi resmen. Bundan sonra halka arzlarda yeni bir dönem yaşayacağız gibi görünüyor.
full member
Activity: 546
Merit: 154
Bu bist yürür bugun twitterdaki yorumlari okuyunca cok iyi anladim. Bir urunu almissin kar etmissin veya satacaksin. Sabah mali alip zararla satacak birisi diyorki ben satamiyorum millette diyorki eee bekleyen lot var alinirsa seninki satilir. Adamda diyorki boyle bir sacmalik mi olur hahaaahahhahaha. Offff
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Şu an tavan yapmadı %3 civarında seyrediyor.O hareketi sanırım sadece dün yaptı, belki ondan önce de yapmış olabilir.IZENR önemli bir hacim oluşturdu dün.Aynı senaryoyu bugün görebilir miyiz bu aşamada bilmiyorum ama görürsek şimdi alan temiz %7 alacaktır.Sabah Kaleseramik düşük seyrediyordu sonra bir tavan gibi oldu sonra tekrar düşüşe geçti.Son durum ne bilmiyorum ama son halka arzlarda acayip hareketler yapıyorlar.

Gündüz tavan yapıp tekrar bozdu. +%10 ve -%6 yaptı gün içinde.
Bugün %10 taban yedi, milletin eline çok fena verdiler malı tavandan, daha ne kadar düşer bilmiyorum ama belki halka arz sayılarını düşürmek için herkesin korkacağı sayılarda taban gösterebilirler, muhtemelen bugün satıştan başını kaldıramaz, yarın da taban görür ve pazartesi biraz toparlanma sürecine girer diye düşünüyorum,

Öyle olabilir tabi hocam.Taban fiyatından milyonlarca lot satış için sırada bekliyor.Bu sıraya kadar balinalar getirip satış emrini geri çekerse, zaten küçük yatırımcı panik modunda olduğu için satışa geçti bile.Herkes ellerindeki malı panikle satmaya başladı halbuki bu fiyattan bir daha taban görse bile hala kârda olacaklar.

Enerji firmalarının geleceği var o yüzden bu biraz mal toplama olabilir benim açımdan bakınca.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Şu an tavan yapmadı %3 civarında seyrediyor.O hareketi sanırım sadece dün yaptı, belki ondan önce de yapmış olabilir.IZENR önemli bir hacim oluşturdu dün.Aynı senaryoyu bugün görebilir miyiz bu aşamada bilmiyorum ama görürsek şimdi alan temiz %7 alacaktır.Sabah Kaleseramik düşük seyrediyordu sonra bir tavan gibi oldu sonra tekrar düşüşe geçti.Son durum ne bilmiyorum ama son halka arzlarda acayip hareketler yapıyorlar.

Bugün %10 taban yedi, milletin eline çok fena verdiler malı tavandan, daha ne kadar düşer bilmiyorum ama belki halka arz sayılarını düşürmek için herkesin korkacağı sayılarda taban gösterebilirler, muhtemelen bugün satıştan başını kaldıramaz, yarın da taban görür ve pazartesi biraz toparlanma sürecine girer diye düşünüyorum,
sr. member
Activity: 672
Merit: 254

copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Yeni trend alım fırsatı verip gün sonu tavan yapmak oldu.

IZENR peşinden diğer kağıtlar da tavan bozunca benzer hareketleri yapabilir.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
Yeni trend alım fırsatı verip gün sonu tavan yapmak oldu.

IZENR peşinden diğer kağıtlar da tavan bozunca benzer hareketleri yapabilir.
legendary
Merit: 1176
%5 ile açtı ama hemen tavan yaptı, 15. gündeyiz, yükselişi kademeli olarak devam ediyor İzdemir'in.
Diğer halka arzlarda aynı şekilde tavan serisini bozmadan devam ediyorlar.
Bakalım kaç gün daha tavan gideceğiz.
legendary
Merit: 1176
Son iki gündür tavanla başlamıyor, yaklaşık %3 gibi bir oranla başlıyor ama günü tavanla kapatıyor İzdemir Enerji.
Nazar değmesin yine de bu haftayı da tavanla kapatacakmış gibi bir his var içimde umarım kapatır da.
İyi kazandırdı şu halka arzlar, hiç biri de tavan bozmadı gün olarak, inşallahta bozmadan devam ederler.
hero member
Açılışta bir miktar düşük fiyattan alım emri gönderilebilir sabah ilk işlem zamanı düşükten alabilirsek sonrasında yine tavan yaparsa günlük güzel bir karla yine satılabilir. Halka arzlarla birlikte borsaya ciddi anlamda güzel bir ivme kazandırıldığını ve yeni yeni kişilerin sisteme dahil edildiğini görebiliyoruz. Halka arzlar bu dönemde az hisse dağıtmasına rağmen güzel kârlar bırakıyor Smiley
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Bugunü tavanda başlamadı ama gün içinde ky malı toplayarak tavanla kapattı işin tuafı yine milyon üstü alım bekleyen lot var yarında tavan yapabilir millet bu hisseye hala ucuz diyor abi nasıl ucuz anlam veremiyorum ama ucuzmuş.

Yarın tekrar tavan yapar sanırım ben yarın hisseden ayrılırım yeter bu kadar aldığım. Büyük yatırımcı satmaya başladığında tadımız kaçmasın
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Cidden berberde çalışan çırağı bırak üniversite de okuyan gençlerin bile halka arzlara katıldığı bir dönemdeyiz biz üniversiteye giderken hisse senedi nedir bilmezdik böyle bir ortamda tavan beklenmesi kadar normal birşey yok alan tutuyoralan tutuyor satan yok satan olsada belli kesim harici satan yok
Ben ilk hisse senedimi üniversiteye başladığım yıl almıştım o zamanlar al sat yapmayı bile pek bilmezdim zaman geçtikçe öğrendik. Halka arzlardan sürekli tavan tavan giderek bedava bir kazanç gibi durması ve durumun aile arkadaş çevresinde dillendirilmesi dolayısıyla katılım giderek artıyor.

Gelelim İzdemir enerjiye bu günkü işlem hacmi 6 milyar TL yaklaşmış oldu bence güzel bir düzeltme geldi. Kanımca buradan bir miktar daha yukarı yönlü gideceğini düşünüyorum.
Akşama yine tahtayı tavanda kapattı şaka gibi yarın satarım diye düşünüyorum ama gidip tavanda 1m lot beklerse satmam bu takibi yapmak için borsa uygulamalarına ihtiyaç var yoksa twitterda paylaşan birkaç kişiyi takip etmek zorunda kalıyoruz
Sonunda Global Menkul Değerler üzerinde bulunan hesabımı tekrar aktif ettim ve kendilerinden bilgi aldım. Derinlik bilgisi için hesabınızda derinlik sayfasını biz aktif ediyoruz bilgisini aldım ücret konusunda aylık 200 lira denildi ve aylık 600 lira komisyon bedeli işleminiz olduğu zaman bu ücreti biz karşılıyoruz denildi yani aylık en az 600 liralık komisyon işlemi yapılınca derinlik bilgisine bedava ulaşabiliyorsunuz sanırım bu bilgi işinize yaratacaktır.

Gelelim İzmir enerjiye 😀 açılışta tavanı görsede tutunamayıp tavan bozmuş olsada gün içindeki alımlar ile tekrar tavana ulaştı ve tavandaki bekleyen yaklaşık 2,5 milyon lot emir var.
Çok fazla rağbet var İzdemire. Ben bu kadar tavan yaptıktan sonra alma yanlısı değilim. Alacak arkadaşlar elbette kendi tercihleriyle hareket edecekler ama bence bu aşamada İzdemir almak riskli. Güzel tavan serisi yakaladı İzdemir ve daha ne kadar gider tahmin etmek çok zor.
hero member
Cidden berberde çalışan çırağı bırak üniversite de okuyan gençlerin bile halka arzlara katıldığı bir dönemdeyiz biz üniversiteye giderken hisse senedi nedir bilmezdik böyle bir ortamda tavan beklenmesi kadar normal birşey yok alan tutuyoralan tutuyor satan yok satan olsada belli kesim harici satan yok
Ben ilk hisse senedimi üniversiteye başladığım yıl almıştım o zamanlar al sat yapmayı bile pek bilmezdim zaman geçtikçe öğrendik. Halka arzlardan sürekli tavan tavan giderek bedava bir kazanç gibi durması ve durumun aile arkadaş çevresinde dillendirilmesi dolayısıyla katılım giderek artıyor.

Gelelim İzdemir enerjiye bu günkü işlem hacmi 6 milyar TL yaklaşmış oldu bence güzel bir düzeltme geldi. Kanımca buradan bir miktar daha yukarı yönlü gideceğini düşünüyorum.
Akşama yine tahtayı tavanda kapattı şaka gibi yarın satarım diye düşünüyorum ama gidip tavanda 1m lot beklerse satmam bu takibi yapmak için borsa uygulamalarına ihtiyaç var yoksa twitterda paylaşan birkaç kişiyi takip etmek zorunda kalıyoruz
Sonunda Global Menkul Değerler üzerinde bulunan hesabımı tekrar aktif ettim ve kendilerinden bilgi aldım. Derinlik bilgisi için hesabınızda derinlik sayfasını biz aktif ediyoruz bilgisini aldım ücret konusunda aylık 200 lira denildi ve aylık 600 lira komisyon bedeli işleminiz olduğu zaman bu ücreti biz karşılıyoruz denildi yani aylık en az 600 liralık komisyon işlemi yapılınca derinlik bilgisine bedava ulaşabiliyorsunuz sanırım bu bilgi işinize yaratacaktır.

Gelelim İzmir enerjiye 😀 açılışta tavanı görsede tutunamayıp tavan bozmuş olsada gün içindeki alımlar ile tekrar tavana ulaştı ve tavandaki bekleyen yaklaşık 2,5 milyon lot emir var.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373

İzener bugün de tavan kapattı, güne %5 artı ile başlamıştı diye gördüm, şimdi ise tavanda, günlerdir tavan gidiyor ve ilgi alaka çok yüksek, hala borsayla ilgilenen insanlar İzenerji almak için alım girdiklerini söylüyorlar, ben ise bu kadar şişmiş bir piyasada yatırım yapmak için çok riskli diye düşünüyorum,
legendary

hero member

legendary
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
Tavan bozdu ama hala canavar gibi yükseliyor ve sağlam hacim var. Tavan yapmamış olması normal artık neredeyse 2 hafta olmuştu, bir yerlerde durması gerekiyordu. Yarından itibaren biraz daha satışlar artar ve halka arz için gelenlerin bir kısmı buradan uzaklaşır. Düşmese de çok yükselmeyeceğiz bir gün olabilir, dikkat etmek gerek Smiley
Buralarda olmasının en büyük sebebi sektör ve küçük yatırımcıdır, küçükler kaçınca da normal bir hisse gibi harekete başlayabilir risk de kazanç da artar
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
Halka arz fiyatı 19 lira değil mi? Şu an 59 lira yanı 3 katını bulmuş 2 katı değil hocam. Buna rağmen inanılmaz bir rağbet var. Telegram gruplarında 100 lira beklentisi var İzener ile ilgili olarak. Bana biraz küçük yatırımcının tutmasıyla buralara geldi izlenimi verdi. Yarın halka arz için portföy değeri şartı getirirlerse şaşırmam. Bundan şikayetçi olan balinalar vardır muhakkak.

Küçük yatırımcılar satmadığı için tahta yapıcılar pek bir şey yapamıyor ellerinde yeteri kadar hisse olmadığı için, şuan yükselişin asıl nedeni bizleriz çünkü satmıyoruz.
Enerji hisselerine hype çok yüksek olduğu için kimse satmak istemiyor ayrıca.

Portföy değeri gibi bir şeyin geleceğini hiç sanmam ama geldi diyelim en zararlı olan taraf borsa olur onun içinde getirmezler böyle bir şey.

Bugün tavan bozdu izdemir ama hala %8 artıda. Sanırım artık insanların elinde olan hisseleri de büyükler toplamaya başladılar. Bir önceki iş gününde 60 milyon lottan fazla lot el değiştirmiş. İnanılmaz bir hype var ancak genel olarak insanların tavan bozduğu gün sattığını bildikleri için tavan bozdurup toplamaya başlıyorlar. İlginç bir durum yaşanıyor.
Pages:
Jump to: