Pages:
Author

Topic: 1 Bitcoin Zamanla 1 Milyon Dolar Olabilir mi? - page 11. (Read 4482 times)

full member
Activity: 434
Merit: 112
İhtimalleri düşünürsek elbette olabilir ama bunun için galiba doların dünya üzerinde ciddi manada değer kaybetmesi lazım ve bitcoinin de insanlar arasında ciddi derece kullanılması lazim. Hepsi ihtimal
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Bunları konuşmak için çok erken ama bitcoin için işler iyi giderse ve tüm dünya kabul ederse neden olmasın, Bitcoin ve blokzincir teknolojisi hayatımızdaki birtakım sorunlara çözüm buldukla insanlar değerini daha iyi anlayacaktır. Ve bence 1 milyon dolar 20 30 yıl sonrasında gerçekleşebilir.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
EVET herkesin olmasını beklediği rakam bitcoinin 1 milyon dolar olması .insanlar hayallerini bile btc nin 1 milyon dolar olmasına bağlı hesap ediyorlar. Kısa bir zaman 1-2 yıl içinde beklemek çok uçuk olur . Btc nin 1 milyon dolar olmasına en az 10 sene var.
member
Activity: 392
Merit: 10
Son zamanlarda 1 bitcoin 1 milyon dolar olacak haberlerinden etkilenen bir çok kişi piyasaya girdi yatırım yaptı .Zannediyorlarki bitcoin 1-2 yıl içinde 1 milyon dolara ulaşır . Gerçekçi olmak lazım . Bitcoinin 1 Milyon dolar olması 2030 yılını bulur.
member
Activity: 350
Merit: 11
BİTCOİN zamanla 1 milyon doları bulacaktır elbet ,fakat piyasada uçanların dediği gibi 2020 yılında felan değil , 1 bitcoinin 1 milyon dolar olması için gereken zaman en az 5 yıldır.Kripto paralar ne zaman dünyanın bir çok ülkesinde hizmet alanında ve günlük hayatta yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanır,kağıt paraların dolaşım oranı çok düşerse o zaman 1 bitcoin 1 milyon dolara çıkar.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Imkansiza oldukca yakin bir ihtimal cunku bunun icin gerekli market hacmine ulasmasi oldukca zor.
member
Activity: 406
Merit: 14
Adı üstünde zamanla diyor. Olabilme ihtimali çok zor olsa da kendini sürekli yenilerse neden olmasın.
newbie
Activity: 61
1.000.000 $ olabilmesi için market hacminin çok fazla artması ve tüm hacmin bitcoinde olması gerekiyor , buda zor bir senaryo.
U20
full member
Activity: 546
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Bitcoinin dinamik ve esnek dalgalanmaya sahip bir para birimi olduğunu düşünürsek, uzun vadede 1 milyon dolar olması bence imkansız değil. Kendini katlayarak artıyor.
member
Activity: 210
Ben olamayacagini dusunuyorum cunku daha islevsel coinlerde yatirim alacak oldugundan para arada dagilacak. Ethereum tabanli projelerin sayisida surekli artiyor.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Bitcoin'in hiçbir zaman 1 milyon dolar olacağına inanmıyorum, gerçekten çok değerlenecek fakat şu anki paralar arasında geçişi sağlayan bir döviz ve uluslararası para transferinde kullanılacak olan bir para birimi olacak.
jr. member
Activity: 110
Merit: 2
Bundan 1 yıl önce btc 20k dolar olacak diyen birisine akli dengesini yitirmiş gözüyle bakılırdı. Şu an 1 milyon dolar tartışılır hale geldi.

Her yıl 3 kat artsa. 3 yılın ilk çeyreğinde gelmeden 1 milyon dolar olur.

60k--180k--540k--1000k

Bundan şüphem yok ama btc altyapısının güvenliği konusunda ciddi endişelerim var

https://bitcointalksearch.org/topic/51-saldr-gercekleirse-btc-1bir-dolar-2956137
jr. member
Activity: 42
Merit: 17
ne zaman bu türde yeni veya eski konu okusam acaba diyorum. sonradan 1 milyon olmasına izin verirler mi sorusu aklıma geliyor. yakalarını bıraksalar tamam derim de bu bitcoinden bahsediyoruz. 10 dolardan 3  dolara göçtüğü zamanlar olmuş. bir vakit gelir 100 dolar bile yapabilirler fiyatı. bu ihtimaller her zaman söz konusu.
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
Ben daha çok kısa pozisyonlarla ilgileniyorum. Bitcoin altıncı ayda ve sene sonunda yapacağı yükselişleri ondan sonra gelebilecek güncelleme inişlerini takip etmeyi tercih ediyorum. 1 milyon dolar için ciddi bir ihtimal vermiyorum.
member
Activity: 602
Merit: 32
Yani 20milyon barajı aşıldıktan sonra şöyle 20.500.000den sonra zaten zirve yapar.
Ama o son coin çıktığında varya... hatta son coin çıktığında koşeksiyon hesabı değerinin misline bile alınır bi psikopat tarafından. Cüzdanla beraber alır Smiley

Bu btc ve cüzdan olayı bana hep in time filmini hatırlatır. İşte gelecek bu.
Tüm servetinizi küçücük birşeyde tutabilirsiniz ama onu korumak içinde hayvanlar gibi önlem almak gerekecek.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
ben bunu mümkün görmüyorum yani 1 milyon dolar çok bütük rakam, ama 100 bin dolar içten bile değil, 10x yapsa tamam zaten.
member
Activity: 70
Umarım olur. Bitcoinin bir milyon dolar olması halinde pek çoğumuz dolar milyoneri olur, erken emekliliğin kapısı sonuna kadar aralanır. Hayal dışında güncele gelince 100.00 dolar olmasını bekliyorum.
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Belli bir zaman zarfı kullanılmamış ama kullanılsa da bu miktara gelmesi pek muhtemel değil
full member
Activity: 392
Merit: 101
ben olacağını düşünmüyorum yani 1 milyon dolar çok ama çok büyük bir para 21 milyon tane olacak bir şeyden bahsediyoruz bu kadar para dünyada bile yoktur. o yüzden 1 milyon dolar olamaz ...
newbie
Activity: 238
Bana kalirsa imkansiz degil. Ama oldukca zaman alabilir. Market hacmi 1M icin yetersiz. Yani biraz zamana ihtiyaci var bence.
Pages:
Jump to: