Pages:
Author

Topic: 2018 Bitmeden Ethereum Dip Yapacak - Vadeli işlemler geliyor (Read 1054 times)

jr. member
Activity: 490
Merit: 4
Ethereum o kadar da negatif ayrışmadı piyasanın yönüne göre hareket etti. Yeni piyasaya girenler dışında bu süreçte dik durabileb bir coin var mı ki?
member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
Bu tahmini eth 220$ iken gördüm ve yok artık saçmalamayın eth bu dedim kendi kendime ve son düşüş gösterdi ki bu piyasada her an her şey mümkün artık hiç bir tahmine yok artık demiyorum olabilir diye bakıyorum
full member
Activity: 462
Merit: 100
Neymiş arkadaş bu vadeli işlemler? Biz yükseltmesini beklerken o tepetaklak yaptı. Ethereumda herşey olabilir mümkündür yani. Hiçbir güvenim kalmadı. 70 dolara da inebilir 300e de çıkabilir ama trend daha çok aşağı yönde, Vitalik'in bişeyler yapıp toparlaması lazım
member
Artık kazanmak için yükseliş yapmak zorunda değil balinalar düşüşte de kazanıyorlar malesef bu yüzden bu haldeyiz canım piyasayı forex gibi bir hale getirdiler kazanan oranı kaybedenden kat ve kat az.
Bu vadeli işlemler piyasaya can vericek diye düşünürken sanırım piyasada ki canı alan vadeli işlemler oldu.
full member
Activity: 532
Merit: 151
Artık kazanmak için yükseliş yapmak zorunda değil balinalar düşüşte de kazanıyorlar malesef bu yüzden bu haldeyiz canım piyasayı forex gibi bir hale getirdiler kazanan oranı kaybedenden kat ve kat az.
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
düşüşün tillahını yaşadı zaten buradan düşse düşse 100 dolara düşer. olası yükselişte bitcoinden sonra ilk faydalanacak olan coin de yine ethereum olacaktır.
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Ethereumun düşüşü yakındır ancak elbette yükselecektir.2018 sonuna doğru dip görsede 2019 ortalarında çok ciddi kazandıracaktır diye düşünüyorum şuan için satıp,dibe vurunca almanızı tavsiye ediyorum.iYİ ŞANSLAR
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
ben de piyasada genel bir düşüş olmaduğı sürece ethereumun o seviyelere düşeceğine pek de imkan ihtimal vermiyorum. herkes düşecek diyor orası ayrı bir muamma tabii ki.
member
Activity: 182
bitcoin dip görmeden eth kendi başına bu seviyelere inmesi mümkün değil 200$ kolay kolay o seviyelere geleceğini pek sanmıyorum hem vadeli işlemler neden eth nin düşmesine sebep olsun ki
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
70 dolar tahmini çok ürkütücü bence. baba koin dediğimiz bir koinin 1400 dolardan 70 dolara düşmesi büyük bir sıkıntı yaratır. piyasaya olan güveni iyice diplere gönderir.
member
Activity: 350
W12 – Blockchain protocol
Eth daha ne kadar düşecek ki ya. Bence bu vadeli işlemler ters etki yapmasi gerekmez mi. Yükselmesi lazım böyle haberlerde neden böyle düşündünüz anlamadım. Yıl sonunda benim görüşüm etherum sanki degerini iki ye katlaması yönünde ama.
jr. member
Activity: 55
Bir gün de iyi bir haber okusak şurada ya Smiley
Neyse, şemsiye bizde nasıl olsa.
member
Activity: 742
Merit: 19
ETH dibin dibini görmüş zaten.BTC 3/1 düşerken ETH neredeyse 7/1 fiyatına düşmüş.Bu fiyatlardan aşağı pek beklemiyorum.Tam tersine toparlanıp yükselişe geçmesi lazım.Eth tabanlı tokenlerinde toplaması için ETH'nin bir an önce kendine gelmesi lazım.
full member
Activity: 504
Merit: 120
İşlemler başlamadan neler olacağını kestirmek zor ama bitcoin için pek hayırlı olmamıştı vadeli işlemler. Ethereum için de aynı etkiyi verirse piyasa zaten iyi değil iyice ortalık karışır.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Vadeli işlemler piyasası BTC vadeli işlemlerinde olduğu gibi bizim cebimizdeki parayı başkalarının almasını sağlamaktan başka işe yaramayacak. Ethereum vadelilerinin başlamasını umarım.
jr. member
Activity: 481
Bitcoin vadeli işlemleri açıldığında da böyle spekülasyonlar olmuştu. Dip yapması baya bir süre aldı. Ethereum için de aynı şekilde olabilir.
full member
Merit: 100
O fiyatlara gelmesi böyle bir haberle çok zor bana göre aksine bir hareket gösterir artar ama sonrasında nereye kadar düşer bilemem 70 dolar gibi bir fiyat çok acımasızca oldu. Daha yukarlarda bir seviyeye kadar düşebilir 120 150 dolar civarlarında durur.
jr. member
Activity: 560
Belki burada tersi olur diye polyannalık yapalım  Smiley Vadeli işlem geldi mertlik bozuldu.
member
Activity: 392
Vadeli işlemler ile ilk başta bir yükseliş bekliyorum vadeliler kapanışı yaklaşınca dip seviyelerine çekilebilir dump olabilir hatırlayacağınız üzere  bitcoinde vadeliler açılınca en yüksek fiyat çekmişti bunda en yüksek fiyat olmasada yükselecektir
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
İşte tüm piyasanın sonunu getiren bu vadeli işlemler oldu
Pages:
Jump to: