Pages:
Author

Topic: 2018 Bitmeden Ethereum Dip Yapacak - Vadeli işlemler geliyor - page 4. (Read 1058 times)

full member
Activity: 490
Merit: 193
eğer 150 dolar gerçekten dipse dibi görüp döndü diyebiliriz dahada altını inşallah görmeyiz zaten hatrısayılır miktarda paralar kaybettik dahada düşerse dönüşü olmayan yola girmişiz deriz artık.zaten bi balon söylentisi dolanıyor son dönemde etrafta 70 dolara düşerse maskara oluruz artık millete tosuncuk mağdurları gibi
member
Activity: 462
Merit: 42
ethereum düşüyor derken bugun birden zıpladı 170 leri gören eth artık 200 ün üstünde vadeli işlemler dediler onu dediler öldü dediler bitti dediler geri döndü eth kolay olmayacak sanıarım
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
Ethereum yavaş yavaş düşüyor da 70 dolara inme beklentinizde yanılabilirsiniz hocam. Umarım ethereum çift haneye düşmez fiyat yoksa işimiz yaş.
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
İşte tüm piyasanın sonunu getiren bu vadeli işlemler oldu. Önce BTC-ni mahv etdiler, şimdide sıra ETH-de!
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ben daha 100 dolar olma ihtimalini sindirememişken şimdi de 70 dolar konuşulmaya başlanmış. Zorluk derecelerinde değişim yok gördüğüm kadarıyla. Peki madencilik maliyetleri ne olacak bu durumda? Üretim olmazsa arz-talep dengesi nasıl karşılanacak? Zaten şu anda resesyon yaşanıyor. Daha geniş çaplı bir durgunluğa yol açmaz mı bu gidişat? Bilen varsa bir zahmet açıklayıversin.
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
70 dolarda ne kadar ciddisin sen çok rahat yazmışsın 70 doları aklın hayalin alabiliyor mu 70 dolar ethereuma fiyat biçmek ben çift hanelere inerse ethereum bırakırım bu kripto paraları diyokrum sizede başka bir şeyy demiyorum
hero member
Activity: 931
Merit: 500
Düşmemesini diliyoruz ama piyasa koşulları dipleri zorluyor. Tarih tekerrür ederse vadeli işlemler ethereumu uçurabilir ilk etapta tabi piyasanında uygun olması gerekecek bunun için.
jr. member
Activity: 203
Merit: 1
Bence 160-170 arası dib seviyeydi dahada düşmez bitcoin bugün tekrar 200 doları gördü dahada düşürmezler sanıyorum o fiyata düşerse sadece şu sec haberinden sonra biraz daha düşer ondan sonra alım olmaz bu fiyatlara
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
Ethereum belki kısa vadede bir düşüş gösterebilir bize ama bence bu piyasada en son çökecek olan coin de Ethereum. Ona olan güvenimi yatırımlarımı Ethereum olarak tutarak gösteriyorum kendi adıma.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
vadeli işlemler olumlu görünüyor ama sonradan malesef koinin değerinin çok aşağılara çekiyor bencede eth baya düşer
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
Maalesef bunlar doğru ise ethereumun geleceği hiç te sandığımız gibi parlak olmayabilir ancak her türlü habere de inanmamak lazım
sr. member
Activity: 476
Vadeli işlemde hayra yorulacak bir olay görmedik, başta yükseltir sonra düşürür bitcoinde olduğu gibi genel görüş bu şekilde, market uçuşa geçerse farklı durumlar oluşabilir.
sr. member
Activity: 504
Merit: 250
Hazır biraz yükselmişken umarım tekrar 200’ün altına inmez artık, bu iniş çıkışlar bunalttı çünkü. Vadelinin gelmesine de sıcak bakmıyorum artık hiç
full member
Activity: 700
Merit: 134
Dünkü fiyata göre %25 artış oldu, normal bir zamanda olsa ooo ne kadar çok kazandırdı derdik ama şu an kimse o görüşte değil (: bu kadar düşeceğini ben beklemiyordum, 70 dolar gibi bir fiyata da umarım gerilemez
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
yüzde 17 lik artış yaşayım 207 dolar civarına yerleşti ethereum bu ethereuma biraz hava aldırır diye düşünüyorum daha sonra ne olur bilemem tabiiki ama ethereum iyi yerlere gelecektir bence hiç şüphem yok
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Vallahi çıldıracağım eth daha nereye dip yapacak? Yeter dedikçe namussuz daha çok düşüyor. Anlam verilecek tarafı kalmadı piyasadaki bu saçma gidişatın.
jr. member
Activity: 127
Merit: 2
Hadi hayırlısı eth severim ama saçma sapan onlarca ico çıkarılıyor eth üzerinden eth ölürse piyasa uçar demedi demeyin.Tabi türevleri var neo waves vs onlarda ölür.
sr. member
Activity: 630
🤖UBEX.COM 🤖
ethereum ümidi kesebilceğimiz bir coin değil, bunu bugün bi kez daha anladım Smiley 170 lere düşünce madencilik için fiş çeksem mi diye düşündüğüm şu günlerde btc düşmediği bir günü yakaladığında hızlıca düzeltme yapıp tekrar madencilik anlamında tolere edilebilir seviyeye geldi. şu boğayı ucundan görsek tekrar güzel seviyelere gelecek ama lanet olası dış mihraklar ufak bir kıpırtıda kafamıza kafamıza vuruyor Cool
member
Activity: 378
Merit: 11
vadeli işlemler için başta iyi ama sonra kötü diye yorumlayan çok var tam detayını bilmiyorum ama uzun vadede vadeli işlemlemlerin ethereum a zarar vereceği konusunda uzmanlar hemfikir.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Vadeli işlemler önce fiyatı yükseltir sonra düşürür. O yüzden ilk açıldığında güzel bir yükseliş olacaktır. Sonrasında düşeceğini sanmam ico yatırımı için düzenli olarak alınan bir coin ethereum.
Pages:
Jump to: