Pages:
Author

Topic: 2018 Bitmeden Ethereum Dip Yapacak - Vadeli işlemler geliyor - page 2. (Read 1058 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
Ethereum vadeliye gerek kalmadan çöp olacak gibi, adamın biri bugun bitcon 2020 mayıs ayında 13k olacak diyor, ölme eşeğim ölme o zamana kadar daha çok var doğru bile olsa demekki eski athler görülmeyecek
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Vadeli işlemler gerçekte Ethereum satın almadan işlem yapmaya dayanacağı için Ethereum talebini yükseltmeyecek bu yüzden  fiyatı yukarı değil aşağı ittirecek. Dip yapmış olduğunu düşünenler sürpriz görebilir.

güzel bir noktaya değinmişsiniz ama mantığınız bir önyargı da içeriyor. ethereum, satın alınmadan spekülasyon yapılarak vadeli işlemlerin yapılması mutlak ethereumun değerinin düşeceği anlamına gelmez, insanlar longlayabilir de, düşük ihtimal bu tabii.

ayrıca bakkt'ın 12 aralıktaki vadeli platformu açılacak. burada bakkt platformunun şu andaki cboe gibi vadeli türevi borsalardan en büyük farkı vadeli işlem açabilmek için fiziksel olarak bitcoin da satın alınması gerekliliği, bu sebeple hacim ve fiyat bence doğal bir büyüme yaşayacaktır bitcoinde. bunun ethereuma yansıması da dolar bazında olacaktır. ve olup olmayacağını bilmiyorum ama, btc gibi ethereumun da bakkt üzerinde işleme açılması da kanımca ayrıca bir büyüme getirir.
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
haberde sıçrayacak diyor ama. bence sene sonu 280$ görebiliriz tekrar.
member
Activity: 154
Merit: 10
Vadeli işlemler gerçekte Ethereum satın almadan işlem yapmaya dayanacağı için Ethereum talebini yükseltmeyecek bu yüzden  fiyatı yukarı değil aşağı ittirecek. Dip yapmış olduğunu düşünenler sürpriz görebilir.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
vadeli işlemler ethereuma da geldi. bu kötü denebilecek haberin iyi tarafı şu; adamların ethNin değerini çok fazla artırmalarına ya da düşürmelerine gerek yok para kazanmak için, dolayısıyla yeni dip yapması da pek mümkün değil.
member
Activity: 252
Merit: 10
vadeli işlemlerin eth düşecek beklentisi olması pek mantıklı gelmedi bana belki düşür yada çıkar piyasa beklentilerle oluşan bir durum o seviyelere düşerse yeterli ilgiyi kaybetmiş demektir ama hala ıcolar çoğu eth ile yapılıyor kesin birşey söylemek zor
full member
Activity: 686
Merit: 101
Yok artıtk ethereum 10 dolar mı olacak! Vadeli işlemler fiyata vurdu evet ancak daha fazla bir düşüş beklemiyorum 180 dolar civarından döndü daha fazla aşağıya gideceğini sanmıyorum.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Keşke düşse 70 dolara da toplasam binlerce. Belki kripto zengini olur çıkarım. Aslında vadeli işlemlere girdiğinde düşme olmayacak ve sabit fiyat seyri yaşanacak. Buda hızlı ve seri al satçıların işine yarayacak.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
70 dolara mı düşecek ne yaptın sen ya  Grin ufak atta civcivler yesin 70 dolara düşsün 101 ethereum alıcam neden 101 biliyormusun 1 tanesini sana hediye etmek için ahanda buraya yazıyorum bak hatırlatırsın bana Smiley
member
Activity: 518
Merit: 15
Ben aksine Ethereum vadeli işlemlerin Ethereumun fiyatını arttıracağını düşünüyorum. Fiziksel coinlerin işlem gördüğü vadeli işlemler ile de bitcoin de artışa geçecektir.
member
Activity: 378
Merit: 11
Ether zaten düştü düşeceği yere burdan daha düşse en fazla 150 e iner bence, en yüksek düşüşü bu olur daha nereye düşecek vitalik etherleri satarsa düşer anca
jr. member
Activity: 106
Merit: 2
Ethereumu elinden çıkarmış birinin cümleleri bunlar ethereum dip falan yapmayacak.
member
Activity: 462
Merit: 42
bu kötü bir haber olmuş bitcoinde vadeli işlemlere başlayınca düşüşler gelmişti, ethereum için böyle bi durum olduğunda düşüşler gelecektir umarım çok kıyım olmaz.
full member
Activity: 910
Merit: 105
Ethereum yeter ciğerimizi söktün. Daha ne kadar dip yapacak 170 bence son dibiydi. Bu uzun süredir olan durağan görüntü bence ibreyi yukarı kıracak. Zaten aksi halde altlara bir fatiha okumak gerekir.
jr. member
Activity: 238
Merit: 4
W12.io ▬ Blockchain protocol
Ben doğrudan vadeli işlemlerin böyle bir etkiye yol açacağını düşünmüyorum, yani işin içine başka etkenler de girecektir. Bitcoinde vadeli işlemlerin olumlu etkisi olacak diye çok goy goyculuk yapanlar oldu ama neticeyi beraber gördük, ETH için bir miktar gerilemelere sebep olur belki ama bence dip yaptıracak bir etki olmaz bu
full member
Activity: 742
Merit: 140
Vadeli işlemler Bitcoine zarar verebildiyse Ethereuma en az 2 kat zarar verir. Boğada ki ATH lere bakarsak Bitcoin max 4x değer kaybederken Ethereum 9x değer kaybetti. Ethereum ilk sıkıntıda 100 doların altına sarkacak gibi geliyor bana. İster vadeli işlemler olsun, ister Vitaliğin açıklamaları olsun...
member
Activity: 1260
Merit: 43
Bitcoin vadeli işlemleirinin pazara yıkıcı etki etmesinden anlayalım Ethereum vadeli işlemleri Ethereum fiyatının 200 USD altına inmesine ve kalıcı olmasına sebep olacak diye düşünüyorum.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Zira vadeli işlemler; "merkezi olmayanlar" olarak bilinen kripto paraların resmi olarak tanınmasını sağlıyor gibi görünse de, bir yandan da ipleri "merkezi" otoritelere bırakmak ve onlar tarafından yönetilmek anlamına da geliyor. Zaten bu adamlar ya komple yasaklama yöntemine başvuracaktı, ya da kabul edip yönetmek isteyeceklerdi. İkincisini seçerek kuklacı olmak onlara daha büyük karlar kazandırıyor.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Bitcoin vadeli işlemleirinin pazara yıkıcı etki etmesinden anlayalım Ethereum vadeli işlemleri Ethereum fiyatının 200 USD altına inmesine ve kalıcı olmasına sebep olacak diye düşünüyorum.
full member
Activity: 532
Merit: 102
fiyatının oralara düşmesinin aksine daha da yukarılara çıkacağı çok belli bence. ben vadeli işlemlere karşı soğuk bakıyorum kripto para piyasası için ama vadeli işlemler ethereum ve bitcoin için gelirse büyük bir sıçrama yaşayacağımız kesin bence.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Bitcoin vadelileri açıldıında bitcoin en yüksek seviyesini görmüştü ethereum neden dip yapacak dahada dip ne olabilir bu fiyattan bence tam tersi yükselir en yüksekfiyatına ulaşamaz ama yükseliş kesin gibi.
Pages:
Jump to: