Pages:
Author

Topic: 2018 Bitmeden Ethereum Dip Yapacak - Vadeli işlemler geliyor - page 3. (Read 1058 times)

jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Btc vadelisiyle böyle düştü zaten buna eşlik etti eth ethye vadeli gelınce belkı bır mıktar daha duser fakat benım beklentım olan 65 dolar artık zor gibi hatta ben yukarıya beklıyorum yenı hareketi.
member
Activity: 504
Merit: 12
Düşüşün yaşandırğı sürece en yüksek direnci gösteren coinlerden bir tanesi oldu hala dip görmeyen nadir coinlerden biri.
member
Activity: 378
Merit: 11
Bence daha bir düşüş yaşaması gerekiyor tekrar 150 dolar seviyelerini mutlaka zorlayacaktır, 200 de tutunuyor göruntusu veriliyor ama piyasa 1 ay olacak rutinde gidiyor. Bakalım izliyoruz etheri
jr. member
Activity: 322
Ethereumun yapacak dibi mi kalmış? 70 dolar beklentisini de hiçbir şekilde gerçekçi bulmuyorum. Ethereumun ürünleri var. Tokenler.
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Ben böyle düşünmüyorum. 200 dolar civarlarında dip seviye olduğunu düşünüyorum.Çünkü ethereum düşerse ortada token de kalmaz ico da kalmaz.Bu piyasa biter açıkçası.Bu da kimsenin işine gelmez.
newbie
Activity: 44
Merit: 0
eter ile bitcoin dolar ile euro gibi hep birbirini takip edecek o zaman teorine göre btc de 2000 e düşecek
full member
Activity: 532
Merit: 102
Kısmen dediklerinize katılıyor gibiyim şu sıralar Ethereum dip olarak düşünürsek,Birazda Ethereum grafiği incelediğimiz zaman Ethereum un yükselme ihtimalinin olduğunu dşünüyorum.Ocak ayı ve sonrası yaklaşık olarak 400 dolar gibi bir rakam bırakacaktır diye düşünüyorum
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
vadeli işlemler 1930 larda altın dünya paraları karşısında uçuşa geçtiğinde altın için açıldı ve bu şekilde altını frenlediler, elinde altın olanı zengin edeceğine elinde altın olmayan kurucuları zengin etti.
Bu şekilde düşük fiyatla dünyanın altınını toplamaya başladılar. Bitcoin den sonra Eth için de aynı durum söz konusu.
jr. member
Activity: 476
Ethereum zaten çok düştü fakat benim dip beklentim 50 75 dolar arası eğer oraya gelirse alır unuturum bir de şu konu var vadeliler her enstrümana tepedeyken gelmiştir eth diplere daha yakın bakalım ne olacak.
jr. member
Activity: 248
Merit: 1
Full yalan dolansın ya kardeşim boş boş başlıklar açmak senin işin heralde forumda vadelillerle neden dip yapsın ethereum dibi gördük dahada düşmez bu dip artık yükseliş zamanı kasımda yükseliş başlar mini bir boğa olabilir
newbie
Activity: 179
Merit: 0
Btc gecen sene vadeli islemlere acildiktan sonra bir turlu toparlanamadi. Ayni senaryo gerceklesirse Eth btc kadar dayanamaz ve kendisiyle birlikte birçok projeyi daha cope götürür. Ama gecen sene btc vadeli islemlere acildiktan sonra yukselecek diye yorumlar yapılıyordu umarim eth de yorumlarin tersine yukselir yoksa sonumuz hüsran olacak
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
ethereum vadeli işlemlere girerse btc kadar dayanmasının mümkünatı yok short manyağı yaparlar ve eth marketinde olan coinler ve tokenların ne kadar düşebileceğini bile kestiremiyorum..
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
Dip yapmaz ethereum artık dahada dibi yok çünkü burdan düşerse bir daha çıkartamazlar ethereumu herkes vazgeçer, vadeli işlemlerin gelmeseide ethereum düşürüceğini sanmam arttırır tam tersi vadeli işlemelr ethereumu
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
ben artık şu beklenti konulu haberlere pek itibar etmiyorum. birkaç tane türkiyede kripto siteleri var, takip ederim olur biter. geleceğe yönelik şu dump yiyecek, şu pump olacak yok. şu anda bitcoin yükseliyor sebebi şu. bana bu tür haberler daha okunası geliyor.
hero member
Activity: 840
Merit: 532
O olacak, bu olacak diye fiyatlar nasıl düşüyor bu piyasaya götümle gülüyorum artık allah'tan paramızı kazanıp çıktık.. 2020'de bir yükseliş geleceği kesin ama her dedikoduda piyasa düşecekse bundan bir çok olmaz.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Ne güzel fud yapılıyor be, olumlu şeyler bile sanki olumsuz gibi gösteriliyor. Eth madencilerinin bu kadar güçlü olduğunu bilmezdim ama ethereum sırtındaki bu kamburdan da kurtulacaktır. Ondan sonra zaten tahminen yavaş pos tokenları görmeye başlayacağız.
member
Activity: 322
Merit: 23
Piyasa etheryuma odaklı bir şekilde ilerliyor. Hemen hemen her ico etheryuma bağlı. Etherin dip yapması piyasanın yok olması gibi bir şey.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
Bence sağ gösterip sol vurmaya çalışıyor olabilirler her ihtimale karşı hazırlıklı olmalı ve haberlere göre yatırım yapılmamalı diye düşünüyorum, yatırım yaptığınızda da zaten uzun vadeli ve zarar etme ihtimalini düşünerek yatırım yapmalısınız.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
150 den dönmesi sevindirici oldu açıkçası o fiyatlardan alanlar kısa sürede güzel para kazandılar.panik yapıp satanlarsa daha şimdiden ağlama moduna girmiş durumdalar her zamanki gibi.bu aysonu sanırım dananın kuyruğu kopar ve genel gidişat hakkında fikir edinebiliriz diye düşünüyorum.kışın genelde bereketli geçer bu senede öyle olur inş
jr. member
Activity: 154
Merit: 8
Bu çok zor bir öngörü ethereum öldü bitti demek yanılmaktır asla unutulmamalıki ethereum bu piyasanın yüzde 80 85 inin babasıdır ethereum bir gemi ise diğer yüzde 85 token onun üstünde yaşayan varlıklardır bu nedenle ethereum asla 70 usd göremez maksimum 150 den döner.
Pages:
Jump to: