Pages:
Author

Topic: 2018 Bitmeden Ethereum Dip Yapacak - Vadeli işlemler geliyor - page 6. (Read 1058 times)

jr. member
Activity: 140
Merit: 2
Bu olumlu haber değilmi ?
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
"Cboe Borsası 2018 Bitmeden Ethereum Vadeli işlemleri‘ni Piyasaya Sürecek! Ethereum vadeli işlemleri ile Ethereum topluluğuna ve genel kripto-para birimine yönelik kayda değer bir sıçrama olasılığı var gibi görünüyor. " bu alıntıladığım cümlede sıçrama olacağı söyleniyor arkadaş düşecek diyor.Haberi okumadan mı paylaşıyorsunuz yoksa farklı bir kaynağınız mı var.Farklı düşünüyorsanız sebeplerini de yazarsanız arkadaşlar bilgilenir.

Bu arkadaş marjinal takılan tiplerden Cheesy 70 dolar düşecek diyor.ethereumun 70 dolara düşmesi demek ethereum bazlı tüm tokenlerin sirkükasyona bakılmaksınız aynı fiyata gelmesi demek.Ethereumdan daha değerli bir token ben şuan için mümkün göremiyorum.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
"Cboe Borsası 2018 Bitmeden Ethereum Vadeli işlemleri‘ni Piyasaya Sürecek! Ethereum vadeli işlemleri ile Ethereum topluluğuna ve genel kripto-para birimine yönelik kayda değer bir sıçrama olasılığı var gibi görünüyor. " bu alıntıladığım cümlede sıçrama olacağı söyleniyor arkadaş düşecek diyor.Haberi okumadan mı paylaşıyorsunuz yoksa farklı bir kaynağınız mı var.Farklı düşünüyorsanız sebeplerini de yazarsanız arkadaşlar bilgilenir.
member
Activity: 71
Merit: 10
Vadeli işlem olması fiyatının artmasına yol açmazmı niye düşmesi ön görülüyor birisi bana açıklayabilirmi bunu
member
Activity: 1011
Merit: 65

Ethereum vadeli işlemleri başlıyor

Cboe Borsası 2018 Bitmeden Ethereum Vadeli işlemleri‘ni Piyasaya Sürecek! 2018 sonunda başlayacak vadeli işlemler sonucu Ethereum'da kısa vadede fiyat beklentim 70 dolara kadar düşürülmüştür.

https://koinmedya.com/2018/08/31/2018-bitmeden-ethereum-vadeli-islemleri-basliyor/
Pages:
Jump to: