Pages:
Author

Topic: 2018 de 10 Miyondan fazla kişi ilk defa Bitcoin alacak - page 2. (Read 1047 times)

jr. member
Activity: 127
Merit: 2
Bu on milyondan fazla bitcoin alacak kişiler piyasadan korktu ürktü ve yatırımdan vaz geçtiği için bu haldeyiz. Para girişi olmuyor olmayınca da böyle bir iniyor bir çıkıyor.
Bana kalırsa mesele para girişi değil mesele girenden fazla para çıkışı yeni 10m girdi eski 8m çıktı yüklü parayla sonuç bu.
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
Bu on milyondan fazla bitcoin alacak kişiler piyasadan korktu ürktü ve yatırımdan vaz geçtiği için bu haldeyiz. Para girişi olmuyor olmayınca da böyle bir iniyor bir çıkıyor.
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Bir zamanlar bunları okuyup gördükçe heyecanlanıyorduk ve hem bitcoin hem de yatırım yapacak yeni projeler hakkında inanılmaz umudumuz vardı. 2018 benim açımdan kripto paralarla imtihan gibi geçen bir seneydi ama gelecek yıllardan ümidimi kesmiş değilim. Azimliyim  Cheesy
full member
Activity: 251
Merit: 100
2018 senesinde 10 milyon kişi Bitcoin alacak ve şu kadar yeni Bitcoin wallet alındı boğa geliyor haberleri fos çıktı. Kamuoyunu yönlendirme için üretilen fomo haberlerine inanmadan yolumuzu çizelim.
member
Activity: 392
Merit: 10
2018 yılının ilk yarısında kesinlikle söylenildiği gibi  10 milyon değil 1 milyon kişi bile ilk defa bitcoin almamıştır ,eğerki almış olsaydı bu piyasa ya olumlu etkisini gösterir kripto paralar ve bitcoin sürekli bir düşüş yaşamazdı ,o zamanlar millete bu açıklamalar ile uyuttular.
full member
Activity: 714
Merit: 125
Eğer bu girişler piyasa değerlenirken gerçekleşirse kaldıraç etkisi yaratır diye dusunuyorum, zira şu aralar girselerde çok bir etkisi olmaz piaysa çöktü resmen bu onları da demotive etmiştir. Diğer bir taraftan da maliyet dusuklugunu bekleyenler için fırsat oluyor aslında.
full member
Activity: 238
Herkesin bir şekilde bu piyasaya ilgisi var bence çünkü tamamıyla geleceğe hitap eden bir teknoloji ve bu da herkes tarafından ilgiyle takip edilmesini sağlıyor
newbie
Activity: 68
Merit: 0
Böyle umut verici haberler ortalıklara çok servis ediliyor. Lakin sonuç her zaman hüsran oluyor. 1 milyon yeni insana aldırabilmek bile bir sene içersinde zaten çok ciddi başarı sayılır. 10 milyon vs çok uçuk rakamlar.
member
Activity: 406
Merit: 10
Bu öngörü gerçekleşmedi sanırım. Gerçekleşseydi fiyat olarak apayrı bir yerde olurduk.
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
çok uçuk bir hedef olmuş 10 milyon kişi 0,5 btc alsa piyasanın anasını aglatırız o yuzden cok ucuk bır hedef on milyon hadi 2 3 milyonu anlayabilirde insan neyse
member
Activity: 588
Merit: 22
Gün geçtikçe bu rakam artacak evet.Muhtemelen 10 milyon tahmini şuna göre yapılmıştır;bitcoinin ilk çıktığı senedeki kişi sayısı başta olmak üzere,şu ana kadar bitcoin alanların ve yılların formülleri çıkarılıp bir denklem çıkarılmıştır.O denkleme göre 2018 e 10 milyon insan düşmüştür.Yani bu bir tahmin olmuş.
full member
Activity: 624
alcedoplatform.com
2018 yılında 10 milyondan fazla kişi ilk defa BTC almadı maalesef. satın alan kişi sayısı sınırlı kaldı. bazen markette kendi kendime ya da botlara kripto para sattığımı hissediyorum. gerçek arz ve talep nerede kaldı.
member
Activity: 350
Merit: 11
Kripto piyasası 8 aydır sürekli düşüş yaşarken ve dibin dibi noktalarda olmasına rağmen düşüşe devam ediyor ,bitcoin ise 20 bin dolar seviyelerinden 5 bin dolara kadar düşüp sonrasında ise 10 bin dolara bile ulaşamazken ,insanlar kripto piyasasına girin yatırımı yapın demek kolay ve doğru bir hamle olmayacağını düşünüyorum.
newbie
Activity: 224
Merit: 0
böyle bir şey olmadı herhalde.çünkü olsaydı şu an ki bitcoin fiyatı minimum sene sonunda ki fiyatın 1,5 katı olması gerekirdi.
full member
Activity: 462
Bitcoin alacak kişi sayısının an itibariyla artacağını düşünmüyorum. Zira piyasa zaten güven vermiyor.Önclikle piyasanın toparlanması lazım ki söylenenen 20 binli rakamlara erişsin bu da sanırım eylül ayındaki verilecek etf kararlarına bağlı
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
Bitcoin ETFsi onaylandığında ilk defa bitcoin alacak kişi sayısı daha da artacaktır. Bitcoin fiyatına olumlu yansıyacağını tahmin ediyorum.
jr. member
Activity: 134
Merit: 1
tahmin bencce tuttu ve hali hazırda geçti bile olası bir kayıp yaşayanlar olacaktır ama herkes alıyor hiç bilmeyen bile alıyor piyasa nedir ne değildir neyi nereye kullanırım demeden hemde
full member
Activity: 420
LIVENpay.io
Sanırım 10 milyon yatırımcı karalarını tekrar gözden geçirdi. 2018 yılında real investor sayısı azaldı. Pazara küsen insanların sayısının artması bir tehlike işaretidir. Total bir iyileşmenin uzun sürmesi normal olacak.
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
bu iniş çıkışlar olursa böyle değil 10 milyon 1 öilyon kişi bile girmez.ETH de ahanda  % 45 zarardayız.
full member
Activity: 434
alsınlar hocam alsınlar da piyasaya yeşillik gelir belki ki bu kaçınılmaz bir durum yani çok şaşırtıcı durummuş gibi bakmamak lazım doğal olan bu
Pages:
Jump to: