Pages:
Author

Topic: 6 AYLIK COİN SEPETİ (Sürekli güncel sevgili günlüğüm) (Read 841 times)

sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
vay be ne konuymuş gerçekten Smiley o zamanki fiyatlar neymiş öyle bir kez daha hatırladık.

Takip ettim bu arada twitter'dan sizi.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
Konu 2018'de açılmış. Bu konunun biraz daha anlamlı olması için onu arada sırada güncellemeniz gerekirdi. Bu şuna benzemiş. Benim Ethereum'u ilk duyduğum zamanlar Ethereum'u umursamamış olmama benzemiş. 2018 yılı kriptoparalar için erken sayılabilecek bi dönem. O zamanlarda ne alınsa bugün kar yaparmış. Tabii bu dediğim majör coinler için geçerli. Fakat yıllar yıllar sonra sepetiniz sayesinde çok para kazandığınızı söylemeniz beni tatmin etmedi.

Bir eleştiri de Bitcoin ve Ethereum gibi coinlere sepetinizde az yer vermeniz nedeniyle getireceğim. Bu coinlere sepetinizde daha fazla yer vermeliydiniz.

Fakat medeni cesaretiniz nedeniyle sizi tebrik ederim. Ben hala sepetimi paylaşmak konusunda bazı çekincelere sahibim. Gerçi siz Twitter fenomeni olduğunuz için paylaşmış olabilirsiniz ama yine de tebrik ederim sizi.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Başlığa baktığımda orada post kasmış bir çok kişinin hesabı ölmüş ve sırtında imzalar öylece kalmış. Catex varmış sendy varmış mesela.
Ayrıca alım yaptığım dediğin 5 borsadan 3'ü tarih olmuş. ( Bitrexx yeni kapanış verdiği için onu da kattık işin içine)
Vay beee.
Bu arada iyi takipçin varmış hocam 😉

Yalnız BNB birim değerini gördünüz mü bilmiyorum da, hocam 1.25 dolardan 10 tane satın almış, keşke o zaman tüm parayı BNB’ye gömseydi, bugün AirDrop’lardan da dünya kadar token gelecekti ve otomatik zenginleşecekti, tabi bunu kimse bilmiyor, 2018’den bu yana kripto piyasasını takip edip bu kadar takipçi kazanması güzel bir şey,

Tüm parayı gömse x10 yapınca çıkardı. Zamanında burada bulunan herkes en az 150-200 bnb almıştır.
Ben şahsen almıştım. Hatta arkadaşım 20 BNB aldı ki feeleri oradan düşsün ben de kar ederim  dedi.
Şuan bile 20 Bnb 4000$ üstü para ederi var. Kaldı ki sırf fee için alınmış bir miktar
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Başlığa baktığımda orada post kasmış bir çok kişinin hesabı ölmüş ve sırtında imzalar öylece kalmış. Catex varmış sendy varmış mesela.
Ayrıca alım yaptığım dediğin 5 borsadan 3'ü tarih olmuş. ( Bitrexx yeni kapanış verdiği için onu da kattık işin içine)
Vay beee.

Yalnız BNB birim değerini gördünüz mü bilmiyorum da, hocam 1.25 dolardan 10 tane satın almış, keşke o zaman tüm parayı BNB’ye gömseydi, bugün AirDrop’lardan da dünya kadar token gelecekti ve otomatik zenginleşecekti, tabi bunu kimse bilmiyor, 2018’den bu yana kripto piyasasını takip edip bu kadar takipçi kazanması güzel bir şey,
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Vay beee.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
vay be arkadaş. Bu sepeti yaptığım günden beri tam 5 sene olmuş ve uzun zamandır da buraya yazmıyordum. Elbette bu sepetten eser kalmadı Smiley Üstüne ne sepetler aldık sattık, sözüm ona trader olduk Smiley) Doge'nin o zamanlar esamesi bile okunmazken ısrarla doge'den bahsetmişim o çok hoşuma gitti. Eğer ki bu sepet elimde olsa şuan ki ederini hesapladım ve ortaya çıkan sonuç : Yaklaşık 9000 dolar 😁 Ha bu arada buranın gediklisi kardeşinizi takip etmek isterseniz şuracığa twitter adresimi de bırakayım:
https://twitter.com/CryptooSeneR

Ciddi bir takipçiye ulaşmışsınız, sizi tebrik ediyorum hocam, konu 2018 konusu ve 9000 dolar getirisi varsa görüyoruz ki büyük büyük kazançlar için zamanında satmak şartmış, Şener hocam buraya daha sık uğramanızı tavsiye ederim, kripto paraları yakından takip eden birileri daha aramıza katılırsa daha güzel bir forum olur, emeğinize sağlık, daha bol kazançlar dilerim Smiley
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
vay be arkadaş. Bu sepeti yaptığım günden beri tam 5 sene olmuş ve uzun zamandır da buraya yazmıyordum. Elbette bu sepetten eser kalmadı Smiley Üstüne ne sepetler aldık sattık, sözüm ona trader olduk Smiley) Doge'nin o zamanlar esamesi bile okunmazken ısrarla doge'den bahsetmişim o çok hoşuma gitti. Eğer ki bu sepet elimde olsa şuan ki ederini hesapladım ve ortaya çıkan sonuç : Yaklaşık 9000 dolar 😁 Ha bu arada buranın gediklisi kardeşinizi takip etmek isterseniz şuracığa twitter adresimi de bırakayım:
https://twitter.com/CryptooSeneR
member
@coindunyasii
sepet btc/usd değişimi güncellendi
member
@coindunyasii
Sabır senin ilacın dostum piyasanın kırmızı da olması panik yapıyor insanda ama eninde sonunda kesinlikle umduğunu bulacaksın. Güzel sepet sonu aydınlık.
☠️ ölümüne hodl hocam
member
@coindunyasii
dostum uzun vade için sepeti oluşturmak için bazı adımlar uygulanmalı laflara değil takım ve projeye bakacaksın onlar sağlamasa her türlü iş yapacaktır
Evet bikaç sürpriz coin hariç (pac,doge ) diğerleri whitepaperı ve Projesi sağlam coinler, ufak bi araştırma ile teyit edebilirsiniz hocam
member
@coindunyasii
Valla sevgilin seni fena kandırmış hocam çok pis düşüştesin ama sevgilin ileride dolar gibi değerlenecek ben sana söyleyeyim hiçbir şekilde zararına satış yapmadan yoluna devam etmelisin. Gün gelir seninde kısmetin açılır  Grin
hani kızlar günlük tutarken “sevgili günlük” diye başlar ya o yüzden sevgili günlük dedim dostum:) sevgilimin günlüğü değil Yani Smiley evet sepet baya eridi ve hanımla kaybımıza bakıp deli gibi gülüyoruz. Üzülcem bi para mı? Evet cidden üzülcem bi para:) ama canımdan kıymetli değil. Uzun vadeci olduğum için umrumda değil kızarması, hem kızarmazsa çiğ olur demi Smiley şaka bi yana sepet sağlam be dostum;) üzmez beni
member
@coindunyasii
Pac ne zaman eklendi sepete daha önce var mıydı? Hatırlayamadım.

Sosyal medyada çok fazla gündemde fakat Doge ile alım yapanlar btc ile almayı çılgınlık olarak görüyor.
pac en başından beri var ve dediğin gibi çılgınlık yapıp btc ile aldım Smiley evladiyelik bir yatırım diyelim Smiley en uzun vadeli coinim o olacak
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Sabır senin ilacın dostum piyasanın kırmızı da olması panik yapıyor insanda ama eninde sonunda kesinlikle umduğunu bulacaksın. Güzel sepet sonu aydınlık.
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
sepet sanırım birçok iyi arkadaştan duydum çok karışrtırmamak yani çok coin yapmaamk lazım takibi zor oluyor 5 tane coin belirlesen güzel olur
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Pac ne zaman eklendi sepete daha önce var mıydı? Hatırlayamadım.

Sosyal medyada çok fazla gündemde fakat Doge ile alım yapanlar btc ile almayı çılgınlık olarak görüyor.
hero member
Activity: 736
Merit: 504
Valla sevgilin seni fena kandırmış hocam çok pis düşüştesin ama sevgilin ileride dolar gibi değerlenecek ben sana söyleyeyim hiçbir şekilde zararına satış yapmadan yoluna devam etmelisin. Gün gelir seninde kısmetin açılır  Grin
member
Activity: 504
Merit: 12
dostum uzun vade için sepeti oluşturmak için bazı adımlar uygulanmalı laflara değil takım ve projeye bakacaksın onlar sağlamasa her türlü iş yapacaktır
full member
Activity: 840
Merit: 103
spectrenin sxdt sxut coinlerini dusuk fiyattan toplamaya calisip ekleyebilirsin ama once ico fiyatlarina bak hesapla suan 2x sanirim ve sadece etherdeltada var. 1$ i gecip birkac $ a ulasmasi zor olmaz.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Sepet iyi de piyasa kotu.  Nerdeyse tl veya usdt ye gecmeyen herkesin bir miktar parasi eksilmis oldu.  Bu surec ne kadar uzun olursa tekrar yukselmesi ivme yakalamasi zor olacak gibi gorunuyor.
member
@coindunyasii
Yatırımı yesilde olan yok herhalde. Piyasa son 1 ayda allakbullak oldu. btcnin düşüşü altları da vurdu.
aynen hocam gunlerdır ortalık kırmızı. Bizde sepetimizde kırmızı ışığa riayet ediyor bekliyoruz. Bu dönemde hodl yapmak yerine kırmızı da gecmeye çalışan kesın ceza yiyecektir:)
Pages:
Jump to: