Pages:
Author

Topic: 6 AYLIK COİN SEPETİ (Sürekli güncel sevgili günlüğüm) - page 4. (Read 841 times)

member
Activity: 152
Merit: 12
Garantici ama güzel bir sepet olmuş Smiley Umarım başarılı olur, iyi kar yaparsınız.
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
Panik satışı yapmadan elde ne varsa gelecek için tutmaya devam etmelisin, uzun vade kriptopara piyasasında her zaman kazandırır.
Sevgili günlük. Bu forumu sevme nedenlerimin başında bu forumdaki forum emektarlarının olumlu yaklaşımları ve yorumları geliyor.Çoğu sosyal medya platformlarında yapılan abuk subuk yorumlara burada daha az rastlıyorum. Öneriniz için minnettarım intotherain... Bu sepetim min 3-6 ay ve max 1 yıl muhafaza etmeye kararlıyım. Son 2 gündür satoshi miktarında aşırı bir kayıp yaşamasamda dolar bazında yaklaşık %30 iniş mevcut ve coinmarketcap şuan kıpkırmızı. Son 2 gün bir çılgınlık yapmadı isem bundan sonra da yapacağımı  düşünmüyorum açıkçası.Belki biraz abartı gelebilir ama 3 ay sonundaki hedefim 50.000 dolar. Bakalım hedefime ulaşabilecek miyim ya da hedefimin %kaçını başarmış olacağım inanın bende çok merak ediyorum. Belki de 50 bin dolar yapayım derken 50 dolarla pes diyeceğim Smiley Ama kazansam da kaybetsem de çocuklarıma ve torunlarıma anlatacağım acı/tatlı bir tecrübe aktarmış olacağım. Evet sevgili günlük, bugünlük benden bu kadar. Bugün her ne kadar sepetim adına kötü geçse de günün acı gerçeklerini saat 22:30'da güncel değerlerden başlığa iliştireceğim

zevkle takip ediyoruz diyerek günlüğünüze bir notta biz bırakalım malum şartlar su an itibari ile çok zor haklısınız dayanma gücünüzü ve morali yüksek tutmak gerekir ; bunun haricinde de genel bir itibarım 50bin olmasada ona yakın rakamlarla mutlu ayrılmanızı öngörüyorum
başarılar
chickenfried12 hocam, bu sepetTeKİ her 1 coine  bugün itibariyle geçmiş 6 ay evvel 1'er dolar yatıran biri toplamda %8700 kar etmiş olacaktı Smiley Yani bu sepeti 6 ay evvel ben oluşturmuş olsaydım ve son iki gündeki %30-35'e rağmen şuan 5000usd'lik yatırımım 343 milyon USD oluyordu Smiley Tabi bu hesaplar kabaca hesaplar ve satoshi hesabına girilmemiş hesaplar. Ben 6 ay sonrasında 1'e 8700 değil, 870 değil, 87'de değil 8,7 kazanırsam 50,000 bin usd hedefime ulaşıyorum Smiley Hepinize yaşattığım kısa süreli beyin cacıklamasından dolayı af diliyorum. Velhasılı kelam umut dünyası ve bu dünya sabredenlerin dünyası olacağına şüphem yok

%8700 , 8700 kat etmez yanlız. 8.7 kat eder. tamam coin piyasısı oynaktır ama 8700 kat diyorsunuz.
Hocam neyin kafasını yaşamışım ben Smiley haklısınız ama sizin hesapta yanlış %8700 87 kat yapıyor Smiley Tarihe yanlış not düşmemek adına gönderiyi kaldırıyorum Wink
full member
Activity: 1358
Merit: 193
Panik satışı yapmadan elde ne varsa gelecek için tutmaya devam etmelisin, uzun vade kriptopara piyasasında her zaman kazandırır.
Sevgili günlük. Bu forumu sevme nedenlerimin başında bu forumdaki forum emektarlarının olumlu yaklaşımları ve yorumları geliyor.Çoğu sosyal medya platformlarında yapılan abuk subuk yorumlara burada daha az rastlıyorum. Öneriniz için minnettarım intotherain... Bu sepetim min 3-6 ay ve max 1 yıl muhafaza etmeye kararlıyım. Son 2 gündür satoshi miktarında aşırı bir kayıp yaşamasamda dolar bazında yaklaşık %30 iniş mevcut ve coinmarketcap şuan kıpkırmızı. Son 2 gün bir çılgınlık yapmadı isem bundan sonra da yapacağımı  düşünmüyorum açıkçası.Belki biraz abartı gelebilir ama 3 ay sonundaki hedefim 50.000 dolar. Bakalım hedefime ulaşabilecek miyim ya da hedefimin %kaçını başarmış olacağım inanın bende çok merak ediyorum. Belki de 50 bin dolar yapayım derken 50 dolarla pes diyeceğim Smiley Ama kazansam da kaybetsem de çocuklarıma ve torunlarıma anlatacağım acı/tatlı bir tecrübe aktarmış olacağım. Evet sevgili günlük, bugünlük benden bu kadar. Bugün her ne kadar sepetim adına kötü geçse de günün acı gerçeklerini saat 22:30'da güncel değerlerden başlığa iliştireceğim

zevkle takip ediyoruz diyerek günlüğünüze bir notta biz bırakalım malum şartlar su an itibari ile çok zor haklısınız dayanma gücünüzü ve morali yüksek tutmak gerekir ; bunun haricinde de genel bir itibarım 50bin olmasada ona yakın rakamlarla mutlu ayrılmanızı öngörüyorum
başarılar
chickenfried12 hocam, bu sepetTeKİ her 1 coine  bugün itibariyle geçmiş 6 ay evvel 1'er dolar yatıran biri toplamda %8700 kar etmiş olacaktı Smiley Yani bu sepeti 6 ay evvel ben oluşturmuş olsaydım ve son iki gündeki %30-35'e rağmen şuan 5000usd'lik yatırımım 343 milyon USD oluyordu Smiley Tabi bu hesaplar kabaca hesaplar ve satoshi hesabına girilmemiş hesaplar. Ben 6 ay sonrasında 1'e 8700 değil, 870 değil, 87'de değil 8,7 kazanırsam 50,000 bin usd hedefime ulaşıyorum Smiley Hepinize yaşattığım kısa süreli beyin cacıklamasından dolayı af diliyorum. Velhasılı kelam umut dünyası ve bu dünya sabredenlerin dünyası olacağına şüphem yok

%8700 , 8700 kat etmez yanlız. 8.7 kat eder. tamam coin piyasısı oynaktır ama 8700 kat diyorsunuz.
full member
Activity: 448
Merit: 157
Sepetinizde başarılar dilerim. 6 aylık geniş bir süreç almış olmanız şimdiden size kazandırmış zaten. Eğer 1 ay sonra deseydiniz en başından kaybetmeye başlayacak ve ilk kayıplarla birlikte satışlarınız gelecekti. Şimdi ise böyle bir durum söz konusu değil.
member
Activity: 180
Merit: 10
Risk takes great win or die.
Hayırlı olsun.Bakalım bir kaç icoya yatırım yapmayı düşünüyorum paylaşımları ileriki  dönemlerde yapıcam.Sepet güzel oluşturulmuş..
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
Sevgili günlük. Bu forumu sevme nedenlerimin başında bu forumdaki forum emektarlarının olumlu yaklaşımları ve yorumları geliyor.Çoğu sosyal medya platformlarında yapılan abuk subuk yorumlara burada daha az rastlıyorum. Öneriniz için minnettarım intotherain... Bu sepetim min 3-6 ay ve max 1 yıl muhafaza etmeye kararlıyım. Son 2 gündür satoshi miktarında aşırı bir kayıp yaşamasamda dolar bazında yaklaşık %30 iniş mevcut ve coinmarketcap şuan kıpkırmızı. Son 2 gün bir çılgınlık yapmadı isem bundan sonra da yapacağımı  düşünmüyorum açıkçası.Belki biraz abartı gelebilir ama 3 ay sonundaki hedefim 50.000 dolar. Bakalım hedefime ulaşabilecek miyim ya da hedefimin %kaçını başarmış olacağım inanın bende çok merak ediyorum. Belki de 50 bin dolar yapayım derken 50 dolarla pes diyeceğim Smiley Ama kazansam da kaybetsem de çocuklarıma ve torunlarıma anlatacağım acı/tatlı bir tecrübe aktarmış olacağım. Evet sevgili günlük, bugünlük benden bu kadar. Bugün her ne kadar sepetim adına kötü geçse de günün acı gerçeklerini saat 22:30'da güncel değerlerden başlığa iliştireceğim

başarılar
member
@coindunyasii
Sevgili günlük. Bu forumu sevme nedenlerimin başında bu forumdaki forum emektarlarının olumlu yaklaşımları ve yorumları geliyor.Çoğu sosyal medya platformlarında yapılan abuk subuk yorumlara burada daha az rastlıyorum. Öneriniz için minnettarım intotherain... Bu sepetim min 3-6 ay ve max 1 yıl muhafaza etmeye kararlıyım. Son 2 gündür satoshi miktarında aşırı bir kayıp yaşamasamda dolar bazında yaklaşık %30 iniş mevcut ve coinmarketcap şuan kıpkırmızı. Son 2 gün bir çılgınlık yapmadı isem bundan sonra da yapacağımı  düşünmüyorum açıkçası.Belki biraz abartı gelebilir ama 3 ay sonundaki hedefim 50.000 dolar. Bakalım hedefime ulaşabilecek miyim ya da hedefimin %kaçını başarmış olacağım inanın bende çok merak ediyorum. Belki de 50 bin dolar yapayım derken 50 dolarla pes diyeceğim Smiley Ama kazansam da kaybetsem de çocuklarıma ve torunlarıma anlatacağım acı/tatlı bir tecrübe aktarmış olacağım. Evet sevgili günlük, bugünlük benden bu kadar. Bugün her ne kadar sepetim adına kötü geçse de günün acı gerçeklerini saat 22:30'da güncel değerlerden başlığa iliştireceğim
hero member
Activity: 840
Merit: 532
member
@coindunyasii
Sakın satıyım falan deme panik yapma bu piyasa düzelicek sadece balinalar enayi avında tekrar yükselicek buralar panik yok.
Cüzdanımda 1 USD kalana dek hodl elismemish Smiley
member
@coindunyasii
mana wtc appcoin araştırılıp alınabilir.. x50 x100 yapmış coinler değil yatırmazsınız biliyorum araştırmayızda kolaya kacıp x50 x100 yapmıs coınlerı alırsınızya neysee
haklılık payınız var ama daha 2x yapmamış bir coin alıp 100x yapması beklenebilir buna da katılıyorum lakin ben hem sepeti biraz garanti de tutmak hemde whitepaper ve teknolojisine güvendiğim coinlere yatırmak istedim paramı.Zamanında BTC de değersizdi yada etherium...Hocam bu sepette DOGE ve PAC hariç hepsi güvendiğim coinler tek tek araştırdım,bu iki coinden PAC 1 satoshi değerinde ve cok az bir yatırım yaptım (evladiyelik), DOGE coin ise şuan geliştirilen bir coin ve insanların belki de en sempatik buldugu,bu nedenle bir miktar ayrılabilir diye düşündüğüm bir coindi bu sebeple inandım ve yatırım yaptım.100x yapıp 500 bin USD olsun gibi bir gayem yok, ama coinim de cöp olsun istemem elbette.Tabi bunları yazarken mana ve wtc tavsiyenizi tenzih ediyorum cunku ikisi de bence gelecegı olan coinler. Burada sadece tercih meselesi diyelim. Malum 1500'e yakın coin var ve herkes kendince güvendiği coine yatırımını yapıyor
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
Sakın satıyım falan deme panik yapma bu piyasa düzelicek sadece balinalar enayi avında tekrar yükselicek buralar panik yok.
member
Activity: 596
Merit: 14
mana wtc appcoin araştırılıp alınabilir.. x50 x100 yapmış coinler değil yatırmazsınız biliyorum araştırmayızda kolaya kacıp x50 x100 yapmıs coınlerı alırsınızya neysee
member
@coindunyasii
ilgiyle takip ediyor olacağım hocam bende, bu arada sepeti üç gün sonra yapmaya başlamış olsaydınız keşke. Sad
Keşke demeyi unutalı cok oldu be hocam. 3 gün sonra ne olacağını bilsem tüm malvarlığımı o coine basarım ve 3 gün içinde zengin olurdum. Herşey kısmet.Yaşanan kaderdir gerisi yalan. Ben al sat yapmak yerine burda takılıyorum ve telefonumdan sepeti takip ediyorum. Böylelikle hem sosyal hayata hemde yaşamaya vaktim oluyor. Kripto piyasasında keşke şunu yapsaydım sözü eğer ki ağzınıza pelesenk olursa bir gün bir çılgınlık yapar bir anda herşeyinizi bir coine ''basarsınız''.Tırnak içinde bilerek yazdım cünkü iş o zaman yatırımdan ziyade kumara dönüyor hocam. Naçizane benim olaya bakışım bu yönde. ama size de '' şimdi fazla coinin olurdu'' iyiniyetli düşünceniz için teşekkür ediyorıum.

ben sana daha güzel yolunu söyliyeyim dostum, ledger nano s sipariş et, alayını at içine. ben öyle yaptım şimdi kafam rahat 1 yıl borsaya bile girip bakmam. sadece buralarda ico kovalayıp iyi olanlara yatırım yapıp onlarıda ledgere atıcam
Ledger 18 coinimi de desteklese bugün alırım hocam
member
Activity: 99
Merit: 10
ilgiyle takip ediyor olacağım hocam bende, bu arada sepeti üç gün sonra yapmaya başlamış olsaydınız keşke. Sad
Keşke demeyi unutalı cok oldu be hocam. 3 gün sonra ne olacağını bilsem tüm malvarlığımı o coine basarım ve 3 gün içinde zengin olurdum. Herşey kısmet.Yaşanan kaderdir gerisi yalan. Ben al sat yapmak yerine burda takılıyorum ve telefonumdan sepeti takip ediyorum. Böylelikle hem sosyal hayata hemde yaşamaya vaktim oluyor. Kripto piyasasında keşke şunu yapsaydım sözü eğer ki ağzınıza pelesenk olursa bir gün bir çılgınlık yapar bir anda herşeyinizi bir coine ''basarsınız''.Tırnak içinde bilerek yazdım cünkü iş o zaman yatırımdan ziyade kumara dönüyor hocam. Naçizane benim olaya bakışım bu yönde. ama size de '' şimdi fazla coinin olurdu'' iyiniyetli düşünceniz için teşekkür ediyorıum.

ben sana daha güzel yolunu söyliyeyim dostum, ledger nano s sipariş et, alayını at içine. ben öyle yaptım şimdi kafam rahat 1 yıl borsaya bile girip bakmam. sadece buralarda ico kovalayıp iyi olanlara yatırım yapıp onlarıda ledgere atıcam
member
@coindunyasii
member
Activity: 522
Merit: 13
member
@coindunyasii
Sevgili günlük, bugünü hic unutmayacağım. Balinaların eş zamanlı saldırısı ile FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE filmindeki Fatma Gül rolü biçildi şahsıma.Ama her şeye ragmen iffetimizi koruduk balinalara karşıSmiley 1000 dolarlık bir öpücükle uzaklaştım olay yerinden. sepetimiz hala kolumuzda, içindeki elma sayımız aynı ama elmalarımız bugün biraz ucuzladı o kadar ( %25 kadar) .Olsun elma bizim sepet bizim, önümüzde daha 6 ay var. Şimdi coinlerimi pardon elmalarımı buzdolabına koyayımda 6 ay daha beklesin. İyi geceler sevgili günlük Smiley))))))
member
@coindunyasii
Eğer panik satışı yaparsanız panik satışı yapmayanlara para kazandırırsınız. Bu piyasada en önemli şeylerden biri sabır, bugün düşen yarın iki katı ivmeyle yükselişe geçecektir. Şu an fiyatın bu kadar düşmesi için hiçbir sebep yok.
Stop loss 1 dolar hocam Smiley Paramın son damlasına kadar sabredeceğim.Bu geceyi yaralı olarak geçiriyoruz:) Ama ölmedik candan ümit kesilmezmiş.Kısa sürede kaybı kapatıp emin adamlarla ilerleyeceğime inanıyorum.
member
@coindunyasii
sepet değişşimini bende merak ediyorum bende 4 haneli portföyümden %30 erime oldu
Smiley Merakınızı anlıyorum,telefonumdaki hatırlatma programına 22:30'u günlük döngü olarak kurdum ve o saatteki cüzdan değerimi güncel şekliyle yazıyorum. Velhasılıkelam16 Ocak kötü bi gündü:=)
member
@coindunyasii
16/01/2018 Bugün herkesin parası %30-%50 arasında eridi resmen. Bugün bu sepete dokunmadıysam bir daha da asla dokunmayacağım belli oldu şimdiden.Coinmarket bugün sinir uçlarımı aldı benden Smiley Uzun vadeli hodl kararım bugün yerini perçinlemiş oldu. Hesabım 1 dolara düşene dek tutmaya ve 5000 dolarım 50 bin dolar olana kadar beklemeye devam edeceğim.Sevgili günlük bugünlük benden bu kadar. Ha bu arada bugünkü sepet değişimimi yine her zaman oldugu gibi 22,30'da yazacağım. Bu iş disiplin işi ve disiplini her alanda korumalı Smiley

Sakinliğinizi elden bırakmayın hocam . En büyük destekciniz olacak gibi duruyor . Malum herkes taklaya gelmiş durumda resmen. Panik halinde dokunmadıysanız kolay kolay daha bozmazsınız portföyünüzü ..
Kesinlikle haklısınız. Eğer bu taklada bile sepete el sürmedim ise daha da el sürmem Smiley BTC bazında kaybım az olsa da dolar bazında gece 12'den sabah 9'a kadar yaklaşık 900 dolarım buhar olmuş. Sabır ederek beklemeye devam. 16 Ocak için tek tesellim satoshi bazında kaybımın düşük olması oldu diyebilirm.
Pages:
Jump to: