Pages:
Author

Topic: 6 AYLIK COİN SEPETİ (Sürekli güncel sevgili günlüğüm) - page 2. (Read 841 times)

full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Yatırımı yesilde olan yok herhalde. Piyasa son 1 ayda allakbullak oldu. btcnin düşüşü altları da vurdu.
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
Gerçekten güzel bir sepet hazırlamışsınız . Sepeti bozmadan ilerlemeniz durumunuzda hedeflerinize ulaşacaksınız tahminimce.  Şu an için panik havasında değilsiniz ( iyi ki de değilsiniz ) Bu sıkıntılı süreçler geçince çoğu olumlu yönde patlama seviyesine gelecektir.
Biliyorum son bir haftadır hepimizin yatırımları kırmızı durumunda. Fakat sizlerin destekleyici mesajları kararlılığımı kuvvetlendiriyor. Yeşil günlerde görüşürüz umarım. Sepetimle oynamayı ve panik yapmayı düşünmüyorum. Paylaşımlar için sağ olun arkadaşlar.
sr. member
Activity: 402
Merit: 250
Sepetin kalitesi güzel ancak bana kalırsa ICO'lara da belli bir miktar yatırım payı ayırsaydınız adha iyi olurdu bu sepet. Yani kar olarak daha güzel bir şey çıkarabilirdiniz ortaya.
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
Gerçekten güzel bir sepet hazırlamışsınız . Sepeti bozmadan ilerlemeniz durumunuzda hedeflerinize ulaşacaksınız tahminimce.  Şu an için panik havasında değilsiniz ( iyi ki de değilsiniz ) Bu sıkıntılı süreçler geçince çoğu olumlu yönde patlama seviyesine gelecektir.
member
Activity: 276
Merit: 10
bu düşüş fırsatında altcoinler gerçekten alım fırsatı verıyor bunlardan başlıcakaları lisk eos openax 0x ICON WTC
full member
Activity: 448
Merit: 157
Çok fazla oynamadan ilerlemenizi 6 ay boyunca sabırlı olmanızı öneriyorum. Ani kararlar ile alınan coinler düşüş yaşadığında başka bir ani karar daha verebilirsiniz. Böyle bir durumun sonu batış olacaktır. Kırmızıya odaklanmış bir sepetiniz var, bu süreç ay sonunda kendini toparlayacaktır. Beklemenizde fayda var.
member
@coindunyasii
Usd/btc değişimi güncellendi
member
@coindunyasii
Sepetleri arasıra güncellemeli değiştirmelisiniz bence.Coinin gidişatına göre hareket etmek en doğru olan.Sağlam olan coinlerde sıkıntı olmazda istediğiniz çıkışı yapamayan coinler çakılabilir.Herkese bol kazançlar.
Bugün btc miktarımı artırmak adına zen ve xlm coinleri btc'ye taşıdım ve btc miktarını 0,1'e yükselttim. Diğer coinlere el sürmeden devam ufak rütuşlar yaptım hocam Wink
full member
Activity: 168
Merit: 106
Smart Micro-Insurance
maşşalah allah bozmasın keyfinizi sepetinizin
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Sepetleri arasıra güncellemeli değiştirmelisiniz bence.Coinin gidişatına göre hareket etmek en doğru olan.Sağlam olan coinlerde sıkıntı olmazda istediğiniz çıkışı yapamayan coinler çakılabilir.Herkese bol kazançlar.
member
Activity: 112
BTC ve ETH miktarı dengeli olmuş. ZEN, KMD, BNB  ve DOGE kısa zamanda yükselmesini beklediğim paralar. Sepetin hayırlı olsun. Epey paran varmış. Neo eksik olmaz mutlaka alın. Birde LEND almanızı öneririm. Bir kaç içinde 1 dolar eşiğine gelecek. Ben 5.000 ADET LEND ALDIM.
member
@coindunyasii
Sepetinizde neden NEO yok? Ayın 13' ünde oluşturmuşsunuz sanırım sepeti. O zamandan bu zamana harika bir kar bıraktı denilemez, düşüş yaşadığı için ama bana göre mutlaka NEO' yu da sepetinize dahil etmeniz gerekirdi. Az da olsa GAS getirisinin de katkısı olabilirdi.
Neo imrendiğim bir coin lakin 13'ünde oluşturulan bir sepet ayın 15-16'sında ciddi hasar gördü ve o nedenle sepetteki coinlerden change etme şansım olmadı. Mümkün oldugunda belki ileride sepetime ekleyebilirim ama
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Sepetinizde neden NEO yok? Ayın 13' ünde oluşturmuşsunuz sanırım sepeti. O zamandan bu zamana harika bir kar bıraktı denilemez, düşüş yaşadığı için ama bana göre mutlaka NEO' yu da sepetinize dahil etmeniz gerekirdi. Az da olsa GAS getirisinin de katkısı olabilirdi.
newbie
Activity: 111
Merit: 0
btc doğa sezonuna geçtiğinde daha fazla kaybedeksin dostum. %50sini btcde bıraksaydın keşke.
member
@coindunyasii
çok hoşuma gitti benim gerçekten uzun vadede zarar edilmeyeceğini, ne kadar manyak kar edebileceğinin deneyi olmus gayet basarılı
Zaten ancak manyağın biri  manyak kar edebilir hocam Smiley
member
@coindunyasii
Hocam FTC   ve  ETN yi çıkarmanızı öneririm, bu iki koinden çok şüpheleniyorum ben, nedense bir türlü ısınamadım, takımlarını da beğenmedim bunların.
    Hocam tavsiye için çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz iki coin hani at yarışında eşeğe para basarlarda birinci gelirse güzel para kaldırırlar ya o tarz coinler Smiley Ha bunlara bir de DOGE coini ekleyebiliriz. Sepete dikkat ederseniz yatırım olarak en düşük bütçe ayrılan coinler bunlar. Sepet içeriğini daha evvel belirttiğim gibi ''genelde'' ters yönde hareket eden coinlerden oluşturmaya çalıştım ve bu stratejiye 2-3 tane de sürpriz coin  ekleyerek tamamladım. Mesela XRP sevdiğim bir coin olduğu halde sepette LÜMEN oldugu için onu dahil etmedim.Yukarıda bir arkadaşımın yorumunda da değindiği gibi tam ''HODL KAFA'' ile oluşturulmuş bir sepet olduğu için takibi gibi bir derdim olmayacak. Hatta 1/3 zarara girdiğim günde bile ekleme çıkarma yapmayı düşünmedim.

Bence alt coin diye adlandırdığımız yaklaşık 1500 kripto para şuan bile  tüm insanlık için henüz emekleme aşamasındaki bir bebek gibi. Hindistan keşfedildiğinde onlara plastik boncuk verip gemiyle elmas/altın taşıyan İngilizler gibi bir döngüde olduğumuza inanıyorum. Elbette saçma bir tasvir gibi gelebilir ama trade ile kazanç sağladığını zannedenler kesinlikle 1-2 yıl sonra, bugün 3x-5x ile satıp  mutlu olduğu coinler için pişman olacaklardır.

Ben şuan zamanında dutluk olan yerlerden tarla alıyorum, bu tarlaların bazıları bugün dutluk bazıları ise yapılaşmaya çok yakın oldugu için pahalı. Maksadım dutluktaki tarladan gelirse 20x kaldırmak, yok eğer  gelmezse yapılaşmaya yakın olan tarla zaten garanti bana kafamı sokacağım bir daire getirecektir. İşte benim de tarlalarım sepetteki coinlerim Smiley Altını çizmekte fayda var; bu sepet deneyden ziyade geleceğe dönük yatırım sepetidir. Bazıları kısa vadeli bazıları uzun vadeli yatırımdır.Sepetten 6 ay sonrasında ihtiyaca binaen ana para miktarının biraz üzerinde hasat yapılacak kalanıyla 2. evre yatırım sepeti ile devam etmeyi düşünüyorum.

Eveett sevgili günlük. Bugün işyerinde boş boş oturduğum için dilim düştü parmaklarım gevşedi ellerim klavyede dans etti ve haliyle sana yazdıklarımda biraz uzun oldu. Umarım okuyan arkadaşları gereksiz bilgilere boğmamışımdır.Hepiniz kalın sağlıcakla Smiley
member
Activity: 126
Güzel tercihler var. Giriş noktalarıda iyi olmuş.
member
@coindunyasii
Sepet güncellendi arkadaşlar
jr. member
Activity: 280
Merit: 4
Hocam FTC   ve  ETN yi çıkarmanızı öneririm, bu iki koinden çok şüpheleniyorum ben, nedense bir türlü ısınamadım, takımlarını da beğenmedim bunların.
full member
Activity: 406
Merit: 102
Hayırlı olsun hocam bu tarz seyler paylasılmaya baslandı artık bilmedigimiz degerlenen coinleri gorüyoruz sayenizde
Pages:
Jump to: