Pages:
Author

Topic: 6 AYLIK COİN SEPETİ (Sürekli güncel sevgili günlüğüm) - page 3. (Read 841 times)

full member
Activity: 378
Merit: 100
sepet sistemi güzel. ama piyasa çakıldığı zaman hepsi birden düşüyor. enteresan bir durum oluyor anlam veremiyorum.
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
Sevgili günlük, son iki günün yaraları bi nebze sarıldı bu gece. Yukarıdaki yorumlara bakılırsa galiba doğru yoldayım Smiley Söz verdiğim üzere her gün olduğu gibi bugünde sepetimdeki btc ve usd değişimi güncellendi.
     Yazdıklarınız ile bana destek olan siz dostlara da sonsuz saygılar...
full member
Activity: 378
Merit: 103
çok güzel fikir güzel bir deney yalnız zamanlama sanki tutmamıs gibi tamda btc'nin ve altcoinlerin dip yaptıgı döneme denk gelmiş bu haliyle dahi 6 ay sonunda çok güzel bir karla ayrılacağına inanıyorum
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Sepet güzel alta kar zarar analizi yapman da hoş olmuş bu bizim için de fikir olur girip girip bakarım teşekkürler
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Detaylı liste güzel olmuş, fena durmuyor şu an gördügüm kadarıyla ama işte buyuk dump olursa bu kadar coini takip etmek falanda zor kesin gözden kaçar birşeyler. Tam hold kafası olmuş bu liste
full member
Activity: 364
Merit: 102
çok hoşuma gitti benim gerçekten uzun vadede zarar edilmeyeceğini, ne kadar manyak kar edebileceğinin deneyi olmus gayet basarılı
member
@coindunyasii
Sepet güzel olmuş takipteyim.Umarım hepsini tek seferde almamışsınızdır.Bu yüzden sürekli kademeli alım yapın deniliyor.Eğer düştükçe topladıysanız şu aralar maliyetiniz oldukça düşmüştür.Gerçi uzun vadeli çok da etkilemez ama kar kardır.Bol kazançlar.
Tek seferde almadım ama çok düşükken de topladığım söylenemez. Kısa vade trader olmadığım İçin hedefimde olan ve bana göre uzun vade coini olduğuna inandığım coinlerden topladım. Eminim daha iyi sepetler oluşturulabilir lakin bu benim inandığım ve benim hedefime yönelik bir sepet. Kısa vadede zengin olmak istemiyorum ve yere  biraz daha sağlam basma gayesindeyim. Umarım doğru yoldayımdır. Bikaç gündür piyasa sinir uçlarımızla oynada da hiç bir coine aşık olmadan sadakatle sepetimizi beklemeye devam ediyorum. Bu sepet 10’ar dolar basılan bir deney sepeti değil, yatırım sepeti. Borsada yatırım ise minimum bir senedir diye düşünüyorum. Umarım iyiniyetle burada bulanan tüm arkadaşlarım bol para kazanırlar
member
Activity: 112
Merit: 10
Sepet güzel olmuş takipteyim.Umarım hepsini tek seferde almamışsınızdır.Bu yüzden sürekli kademeli alım yapın deniliyor.Eğer düştükçe topladıysanız şu aralar maliyetiniz oldukça düşmüştür.Gerçi uzun vadeli çok da etkilemez ama kar kardır.Bol kazançlar.
member
@coindunyasii
Sepete gerek yok kardeşim binance coini full yüklen 5-6 ay bekle ya da 1 yıl sonra bak zenginsin dostum haa sonraki favorim tabii ki tron
Bnb coin sepetim de az da olsa var ve içi dolu bir coin. Arkasında büyük hacimli bir borsa var sonuçta.Genelde coinlerimde teknolojisi olan whitepaper’ı cidden white olanları tercih ediyorum. Tron almış satmışlığım var ama bana içi bomboş geliyor doğrusu. Şimdi diceksin ki sende de doge coin var onu napcaz Smiley O da benim fantezi coinim işte Smiley 5000 usd’yi 3500’e indirdiğimi görüp market hacminin %40 gerilemesine rağmen sssece %10 satoshilik kaybımı hesaba katmayıp altın almamı tavsiye eden arkadaşımın tavsiyesini dinleyeceğim.Sepetimin DEĞERİ 50 bin dolar olduğunda paramın bir kısmı ile altın alacağım Smiley Konuyu takip eden be destek olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum
newbie
Activity: 88
Merit: 0
Ben sepetini çok iyi buldum şahsen, umarım hayalini kurduğun miktarları kazanırsın. Ben de her zaman kar-zarar oranıma Btc bazlı bakarım, benim için önemli olan btc miktarını arttırmak. Böylesi bir düşüşte btc bazında çok az zarar etmişsin tebrikler, zaten ortalık durulunca 1 btc ye doğru yol alırsın Smiley
full member
Activity: 420
Sepete gerek yok kardeşim binance coini full yüklen 5-6 ay bekle ya da 1 yıl sonra bak zenginsin dostum haa sonraki favorim tabii ki tron
newbie
Activity: 154
Hocam 5000 USD de kafadan 1500 USD zararın var, nasıl trader sın sen, bence sen bu işi bırak bu şekilde olmaz. yazık parana. tüh ki ne tüh... git altın al altın biriktir en temizi bu sana, böyle şeylere de kafa yorma boşuna.
member
@coindunyasii
17 Ocak tarihi için yazıyorum btc bazında kayıp sadece %10 civarı gibi görünüyor. Bu iyiye işaret. Beklediğiniz sürede umarım 3-4-5x leri görürsünüz.
oh be, sonunda benim yaşadığım gezegenden biri çıktı karşıma...Selam ey Nekominer. Bu işi profesyonel yaptığını söyleyen bazı youtuberler bile sepet oluşturup bunun dolar değişimini paylaştığı bu dünya gezegeninde, ellerindeki coini usd olarak değil btc olarak bozduracağını hiç düşünmezler mi acep ki usd değişimini baz alıyorlar anlam veremiyorum. Benim sepetindeki usd değerini paylaşmamdaki tek neden insanların merakını gidermek. Benim maksadım 0,37 btc’mi artırmak. Siz de tam olarak bu noktaya dikkat çekmişsiniz, nasıl mutlu oldum bilemezsiniz Smiley
Ben bunları yazarken satoshi değerinden kaybım %10’dan %5’e inmiş durumda Wink
 Ortalıkta yüzlerce altcoin kıpkırmızı Can çekilşirken portföydeki %5-10 kayıp bencede iyiye işaret olsa gerek. USD DEĞERİ hiç umrumda değil, nasıl olsa su akar BTC yolunu bulur:)
Sevgili günlük gördün mü, Benimle aynı gezegenden bir arkadaş çıktı karşımA Smiley
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
17 Ocak tarihi için yazıyorum btc bazında kayıp sadece %10 civarı gibi görünüyor. Bu iyiye işaret. Beklediğiniz sürede umarım 3-4-5x leri görürsünüz.
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
newbie
Activity: 53
şu 0,00x'li coinlerden 100.000'er tane alasım var ama mantıklı mı bilemedim. tutacağı 2-3k$ artmasa bile bozarken çok zarar ettirmez diye düşünüyorum. bir sabah bakıyorsun doge 0,50 olmuş paran 50k$ oluyor hayali bile güzel.
full member
Activity: 854
Merit: 113
bu sepet ne dumplar ne pumplar atlatır. önemli olan duruşu bozmadan sepeti korumak. arada fırsat verirse al sat yapmak bana göre.
full member
Activity: 546
2017 yılının aralık kasım aylarında sektöre çok fazla ilgi oldu, bilmeyen kalmadı diyebiliriz neye yatırım yapsan kazanırdın emin ol
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
genel olarak yükseliş olup sepetin artacaktır ama sende çok dağıtmışsın ama bakalım belki böylesi daha iyidir ben olasam 10 tane alırım beklerim ama nasip bu işler
member
@coindunyasii
   Sevgili günlük; bunun adına keriz silkeleme mi keriz skmemi dersin bilmem ama acemi kriptocular feveran içinde bas bas bağırıyor bugünde.Arabasını satıp giren mi dersin kredi çekip balıklama dalan mı dersin her çeşit adam var piyasada. Hele bir face grubu var ki akıllara zarar. Bugün okuduğum paylaşımlardan birinde şu yazıyordu ''Bitcoin'inin CEO'su açıklama yapmış ve batıyoruz'' demiş.Meğer bitcoin koca bir holding olmuş CEO'su bile varmışta haberimiz yok Smiley Bu ve buna benzer paylaşımları okuyunca dedim ki ''Ulen oğlum bu adamlar dünyadan bi haber, sen sen ol sakın bunların lafına bakıpta sepetine el sürme''.

Sepetime gelince herkes gibi o da kan ağlıyor. Ha bu arada bitconnect patladı ve bir günde %87 değer kaybetti. Şayet sepet yerine tüm paramı ona bassam şimdi halim nice olurdu günlük? Bu saçma sapan bilgilerden sonra şuan saat 22:30'a oldukça yaklaşıyor ve ben ilk paylaşımımın en altında bulunan günlük cüzdan değişimi güncellemeye hazırlanıyorum. Ha bu arada benim için çok özel iki misafirim yarın yanıma geliyor günlük. O yüzden sepetim şimdilik beni üzse de herşeyin para olmadığı, onların yanımda olmasının sepetimden daha  değerli olduğunu da eklemek istiyorum.

Saçmalıklarımı okuduğunuz ve sepetimi takip ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum.

İyi geceler sevgili günlük Wink
Pages:
Jump to: