Pages:
Author

Topic: 6 AYLIK COİN SEPETİ (Sürekli güncel sevgili günlüğüm) - page 5. (Read 841 times)

full member
Activity: 616
Merit: 118
sepet değişşimini bende merak ediyorum bende 4 haneli portföyümden %30 erime oldu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Eğer panik satışı yaparsanız panik satışı yapmayanlara para kazandırırsınız. Bu piyasada en önemli şeylerden biri sabır, bugün düşen yarın iki katı ivmeyle yükselişe geçecektir. Şu an fiyatın bu kadar düşmesi için hiçbir sebep yok.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
pani olmamanıza sizin adınıza sevindim. bol kazançlar dilerim.
member
Activity: 182
Merit: 10
16/01/2018 Bugün herkesin parası %30-%50 arasında eridi resmen. Bugün bu sepete dokunmadıysam bir daha da asla dokunmayacağım belli oldu şimdiden.Coinmarket bugün sinir uçlarımı aldı benden Smiley Uzun vadeli hodl kararım bugün yerini perçinlemiş oldu. Hesabım 1 dolara düşene dek tutmaya ve 5000 dolarım 50 bin dolar olana kadar beklemeye devam edeceğim.Sevgili günlük bugünlük benden bu kadar. Ha bu arada bugünkü sepet değişimimi yine her zaman oldugu gibi 22,30'da yazacağım. Bu iş disiplin işi ve disiplini her alanda korumalı Smiley

Sakinliğinizi elden bırakmayın hocam . En büyük destekciniz olacak gibi duruyor . Malum herkes taklaya gelmiş durumda resmen. Panik halinde dokunmadıysanız kolay kolay daha bozmazsınız portföyünüzü ..
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
16/01/2018 Bugün herkesin parası %30-%50 arasında eridi resmen. Bugün bu sepete dokunmadıysam bir daha da asla dokunmayacağım belli oldu şimdiden.Coinmarket bugün sinir uçlarımı aldı benden Smiley Uzun vadeli hodl kararım bugün yerini perçinlemiş oldu. Hesabım 1 dolara düşene dek tutmaya ve 5000 dolarım 50 bin dolar olana kadar beklemeye devam edeceğim.Sevgili günlük bugünlük benden bu kadar. Ha bu arada bugünkü sepet değişimimi yine her zaman oldugu gibi 22,30'da yazacağım. Bu iş disiplin işi ve disiplini her alanda korumalı Smiley

full member
Activity: 616
Merit: 108
Bende işlem yaparken çok sık pozisyon değiştirmiyorum aldığım coini en az 3 ay tutuyorum. Nadiren kısa süreli işlem yaptığım oluyor.
Sepet ile ilgili riskli nokta coin seçimleri güzel fakat son dönemde hepsi yükseldi.
member
@coindunyasii
member
@coindunyasii
Cok başarılı bir sepet olmuş sadece 1 tane coinden zarar  etmişşin oda cok önemli olmaz ettigin kar oranları gerçekten cok iyi takipte kalıcam sepeti büyütmeyi düşünüyor musun?
hocam oradaki coinleri daha yeni aldım ben. Sadece aldığım coinlerin geçmiş 3 aylık değişimini hazırladım. Benim yatırımımda min 3 ay max 12 aylık olarak planlandı. Umarım tablodaki geçmiş 3 aydaki kar benimde gelecekteki yatırımıma yansır.
full member
Activity: 182
Merit: 100
Bu kadar coin içinde tek bir coinden zarar etmen mükemmel. Başarıların devamını dilerim. Umarım çıkman gerektiğin noktayı iyi seçersin.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Cok başarılı bir sepet olmuş sadece 1 tane coinden zarar  etmişşin oda cok önemli olmaz ettigin kar oranları gerçekten cok iyi takipte kalıcam sepeti büyütmeyi düşünüyor musun?
member
@coindunyasii
Örnek teşkil edecek bir durum. Teşekkürler.
Umarım kazanarak örnek teşkil ederiz dostum
member
@coindunyasii
VTC guzel bir tercih, fakat sanirim biraz az olmus. Onun disinda DOGE pek isinamadigim bir coin o olmasa yerine baska bir koin olabilirdi. Basarilar umarim dilediginiz gibi olur.
Geçmişe dönük listedeki tek handikap. Ama umarım geleceği güzel olacaktır.
member
@coindunyasii
VTC guzel bir tercih, fakat sanirim biraz az olmus. Onun disinda DOGE pek isinamadigim bir coin o olmasa yerine baska bir koin olabilirdi. Basarilar umarim dilediginiz gibi olur.
Köpeğin sadık oluşuna inanış diyelim Smiley Şaka bi yana bu coinle ilgili ciddiye alınacak geliştirmeler var son dönemde.Bir boş anımda ayrıntılı yazarım artık
member
Activity: 322
Merit: 40
“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”
member
@coindunyasii
Hocam hayırlı olsun ETH 1 adet biraz az olmuş btc nin de sayısını az buldum
Haklısınız gönül isterdi ki 1 değil 10 yada 100 ETH sahibi olayım ama çapımız buna yetti. Aslında tüm yatırımımı ETH yada BTC'ye yapabilirdim, hatta ilk piyasaya girdiğimde sadece BTC'ye yaptım yatırımımı ama 78K TL'den 48K TL'ye düşüşünü izlemek pek lezzetli değildi Smiley Bazı coinler bir günde yüzde 500 yaparken senin yatırımın yüzde 1 'lerde gezmesi bu piyasanın hamallığı gibi geliyor bana. Elbette bu tip bir sepet yapmak bazı arkadaşlarıma ters de gelebilir ve onlarada saygım sonsuz. Ama benim bu piyasadan öğrendiğim tek şey şu:SABREDEN KAZANIR. Devamlı trade yaparsan 10 bin TL'ni 5 günde 25 bin Tl yapabilir ama 6.gün elinde sadece 4 bin TL kalmış olabilir...Ee tabi Pc yada telefona bakmaktan bitap düşmüş bir çift gözde cabası. Ben bu sebeplerle böyle bir yöntem denedim. Umarım güzel olur
member
@coindunyasii
Biraz garantici sepet olmuş. 6 ay boyunca takipteyim ;-)
Hocam dengeyi sağlamaya çalıştım, aslında alım yaptığım coinlerin çogu birbirini dengeleyen coinler. Özellikle son bir haftada kripto yatırımcılarının 1/3 sermayesinin eridiği bir ortamda bu sepet hem btc hem de usd degerini korumayı başardı. Elbette piyasanın ağababası bitcoin ama 2018 yılının altcoin yatırımcıları için bir fırsat yılı oldugunu düşündüğüm için bu sepete güveniyorum umarım yanılmam
member
@coindunyasii
takip edelim. miktarlari neye gore ayarladin?
hocam miktarı garanti düşündüğüm coinler ile sürpriz beklediğim coinleri dengede tutarak paylaştırdım
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Biraz garantici sepet olmuş. 6 ay boyunca takipteyim ;-)
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Hocam hayırlı olsun ETH 1 adet biraz az olmuş btc nin de sayısını az buldum
jr. member
Activity: 115
Merit: 5
Gemstra - The Future of Social Selling
Milyar adet coini olan altlar yerine düşük marketcap, düşük supply altlara girseydiniz kazancınız kat be kat artardı. Cryptopia'ya girin çok güzel coinler var. Alın bu borsadan coinin kendi cüzdanına çekin.
Pages:
Jump to: