Pages:
Author

Topic: 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler - page 22. (Read 55886 times)

sr. member
Activity: 364
Merit: 253
Yaklaşık olarak son 5 aydır her gün yeni çıkan coinleri araştırıyorum,bu uzun araştırma sonucunda sene sonuna kadar altta yazılı olan coinlerde en az 5x en fazla 50x bekliyorum.Sıralama beklentinin çok olduğundan aza doğru ilerlemektedir.Ayrıntılı bilgi için pm atabilirsiniz.
1-MAN
2-CPC
3-TRAC
4-BTO
5-FSN
6-PXS
7-WABI
8-MOD
9-SPHTX
10-HPB

hiç birini bilmiyorum, garip geldi. piyasada bir sürü token olunca insan takip edemiyor.

eğer bunlardan dediğin gibi x50 yaparlarsa, yine buraya yazmanı isterim. gerçekten x50 oluyor derim.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Yaklaşık olarak son 5 aydır her gün yeni çıkan coinleri araştırıyorum,bu uzun araştırma sonucunda sene sonuna kadar altta yazılı olan coinlerde en az 5x en fazla 50x bekliyorum.Sıralama beklentinin çok olduğundan aza doğru ilerlemektedir.Ayrıntılı bilgi için pm atabilirsiniz.
1-MAN
2-CPC
3-TRAC
4-BTO
5-FSN
6-PXS
7-WABI
8-MOD
9-SPHTX
10-HPB

En fazla 50x beklemen hayret verici. Kripto piyasası 2 ayda 830 milyar dolar market cap değerinden 420 milyar dolar değere geriledi. Biraz gerçek hayata geri dönelim. Matrix'te yaşamıyoruz. Aynı havayı soluyup farklı beklentilere sahibiz. Ortalama hedefler koyun lütfen. Yatırım tavsiyeleri gerçekleştiğinde değerlidir.
Yalnız önerdiği ilk proje man yani matrix:)) Bu yoruma cevap olarak matrix te yasamıyoruz demenız denk geldı heralde:) yazdıgı projelerden 4unden benım de bı x5 beklentım var fakat x50 cok buyuk bır ıddıa, bu yıl x50 gorebılcemız proje var olcak mı bakalım ayakları yere basan proje olmalı sonucta.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
ne hoş bir başlık adamı kendine doğru çekiyor 10x . fakat birde gerçeklere bakalım bu altcoinlerin bir kısmı duyulmamış ne olduğu belli olmayanlar. bunlar yerine daha garanti olanlara mı girsek acaba

Başlık güzel ama içeriğin dolu olmasını bekleyen hayal kırıklığı yaşar. Gerçekler kimsenin Şubat ayı içinde kazanç sağlamaması. X20 yapacak altcoin bulmak deveye hendek atlatmak kadar zor.  Garanti az risk demek mantıklı.
member
Activity: 196
Merit: 11
1-MAN
2-CPC
3-TRAC
4-BTO
5-FSN
6-PXS
7-WABI
8-MOD
9-SPHTX
10-HPB

En fazla 50x beklemen hayret verici. Kripto piyasası 2 ayda 830 milyar dolar market cap değerinden 420 milyar dolar değere geriledi. Biraz gerçek hayata geri dönelim. Matrix'te yaşamıyoruz. Aynı havayı soluyup farklı beklentilere sahibiz. Ortalama hedefler koyun lütfen. Yatırım tavsiyeleri gerçekleştiğinde değerlidir.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
ne hoş bir başlık adamı kendine doğru çekiyor 10x . fakat birde gerçeklere bakalım bu altcoinlerin bir kısmı duyulmamış ne olduğu belli olmayanlar. bunlar yerine daha garanti olanlara mı girsek acaba
legendary
Activity: 1834
Merit: 1735
ncash ins mth bu aralar kafayi taktigim coinler benim. cok uzun degil kisa zaman icerisinde 3-4xleri gorecegimizi umuyorum bunlardan. basarili ekipleri var.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
1-MAN
2-CPC
3-TRAC
4-BTO
5-FSN
6-PXS
7-WABI
8-MOD
9-SPHTX
10-HPB

Siz hiç Total Supply bakmazmısınız coinlerin cogu 1milyar ile 500milyon arası sen diyorsunki bu coinler eth ile kafa kafaya gidecek. Bunu neo bile yapamamıs daha bu coinler nasıl yapacak.
member
Activity: 504
Merit: 12
6 ay içinde bu gösterilen hedefler çok sayıda gözlemlenecektir çünkü uzun vade gibi oluyor alt coinler için önemli olan doğru olana yatırımımızı yapmamızdır
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
1-MAN
2-CPC
3-TRAC
4-BTO
5-FSN
6-PXS
7-WABI
8-MOD
9-SPHTX
10-HPB
newbie
Activity: 252
benim altı ay içinde 5 ile 10x beklediğim koinler strayt komado dgb mth bunlardn güzel bir çıkış bekliyorum ama benim tahminim yıl sonuna kadardır ben alıp bekliyorum her birisinden azar azar almışım
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
ncash ve ins yapabilir diye dusunuyorum. ikiside binance'a girdi. calisan bi urun ortaya koyduklarinda en az 4-5 katina cikacaktir fiyatlari diye dunusuyorum.
member
Activity: 180
Merit: 10
Risk takes great win or die.
Arcblock Dragonchain Nucleus Vision Pundi X.Portfoy oluşturun 6 ay beklesin ve kazancı görün.Hiçbiri boş bir proje değildir hepsi gelecek vaadeden sağlam projelerdir.
full member
Activity: 218
Merit: 100
6 ay icinde bu kadar buyuk bir artisi yaratacak coini onceden tespit edebilmek mumkun degil. icolar denenebilr bunun icin. borsada islem gorenler arasindan secmek zor. belki guzel bir sepet yapip beklemek faydali olabilir.
full member
Activity: 490
Merit: 100
10x 20x yapılabilicek coin diyemem ama 3x 4x i rahat görürüsün 0x, OmiseGo, ether ve EOS. 
jr. member
Activity: 154
Her gün yeni projeler geliyor piyasaya.
Ben Marinecoin ICO'ya girdim, https://marineco.in 450.000 ücretsiz coin alma imkani var.
Truly Decentralized (Gercekten zentral olmayan dezentral bir sistem), hızlı ve zamanla test edilmiş blockchain teknolojisi, yerelleşmiş günlük yaygınlaştırma topluluğu var diyorlar.

Belki burda teknoloji lerler ise tutlmaimkani var.
Ve bir kez daha, dolandırıcılık ICO's bir sürü yanı sıra, bu adil ve kesinlikle ücretsizdir!  adresten katılabilirsin: https://marineco.in/ico

bitocin sene sonunda nereye gelir kimse bilemez. Bir Borsa krizi gelirse bitcoin icin iyi olur Borsadan herkez crypto ya kacabilir.

450.000 ücretsiz coin dagıtan ico bastan çöp olmus demektir.
newbie
Activity: 8
Her gün yeni projeler geliyor piyasaya.
Ben Marinecoin ICO'ya girdim, https://marineco.in 450.000 ücretsiz coin alma imkani var.
Truly Decentralized (Gercekten zentral olmayan dezentral bir sistem), hızlı ve zamanla test edilmiş blockchain teknolojisi, yerelleşmiş günlük yaygınlaştırma topluluğu var diyorlar.

Belki burda teknoloji lerler ise tutlmaimkani var.
Ve bir kez daha, dolandırıcılık ICO's bir sürü yanı sıra, bu adil ve kesinlikle ücretsizdir!  adresten katılabilirsin: https://marineco.in/ico

bitocin sene sonunda nereye gelir kimse bilemez. Bir Borsa krizi gelirse bitcoin icin iyi olur Borsadan herkez crypto ya kacabilir.
member
Activity: 411
Merit: 21
Bir koinin bu kadar kisa sürede bu kadar yüksek prim yapabilmesi icin bence,

hem piyasaya büyük oranda yeni yatirimci/para girisi olmasi hem de potansiyeli yüksek ama bir sekilde eksik pazarlama/tanitim ile gerekli ünü ve ilgiyi yakalayamayan bir coin olmasi lazim.

full member
Activity: 378
Merit: 102
Bukadar bir süre içinde o karlar hayal gibime geliyor, bu piyasada zarar etmesek o da yeter 2-3 kat zarar ettik her alttan, çıkıp tethere geçip geri girsek kafadan 3 kat kazançtı, üstüne güzel bir yatırımla onu da katlasak x10 olabilirdi ama düşüşlerden önce kaçamadık yalan oldu.
jr. member
Activity: 372
February 28, 2018, 10:33:34 PM
Arkadaşlar Blockport (BPT) hakkında görüşü yada yatırımı olan varmı ? Suanki fiyatı yaklaşık ICO x1.7 Usd.. (kucoin)
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
February 28, 2018, 07:48:13 PM
Bu aralar %10 kârı görünce hemen alıp kaçasım var koinden çıkasım var, değil 6 ay 1 ay için dahi önümüzü görmek maalesef mümkün değil, analizler hep düşüş ve çıkış için çift yönlü hazırlanıyor, durum o kadar belirsiz.
Pages:
Jump to: