Pages:
Author

Topic: 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler - page 17. (Read 55885 times)

full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
6 ay içerisinde bu dediğini ether hatta bitcoin bile yapabilir, nitekim borsa toparladığında ether sadece bir önceki çıkışa bile dönse bu 5x demek oluyor, ki insanların çoğu bu borsaya oldukça uzak ama reklamlar da insanları hızlıca çekiyor, yani özetle şuan alım yapma zamanı, birçok coin çok iyi para bırakacak, benim tavsiyem 20x peşinde aç gözlülük yapmaktansa daha sağlam olanlara yönelip 5-6x kar yapılması olacak, haa dersen ki çok küçük bütçeyle zevkine takılıyorum, o zaman risk alabilirsin, nitekim bazı coinler için 1000 dolarla bile balina olabilirsin ve fiyat artsa bile senin o fiyattan elden çıkarman çok güç olabilir.
member
Activity: 152
Merit: 10
ImmVRse | Disrupting the VR industry
Aklıma o potansiyelde sadece icon geliyor vede yeni icolar bunun dışında 10x 20x artık hayalden başka birşey değil maalesef arkadaşlar.şuan elimdeki portföyün x3 yapmasına razıyım amk.piyasadan çekilip uzaktan izlemeyi düşünüyorum artık.son ayda saçımda beyaz çoğaldı amk stressten.nolacak bu işin sonu artık kestiremiyorum.ya tam batacağız yada çıkacağız bu saatten sonra
newbie
Activity: 252
Merit: 0
ben  6 ayda 5x ile 10x arasında yapacak coinler sepetim komado monata strat srn ve wawes bunlardan alıp şu anda beklemeye geçmişim ve bunları iki seneye kadar bekliçem
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Elimde iyi miktarda INS tutuyorum bir iki aydır, boğada en çok güvendiğim projelerden biri hatta birincisi diyebilirim, umarım herkes yatırım yaptığı projelerden güzel karlar elde eder sonraki boğada.
newbie
Activity: 196
x10 x20 absürt katlar oluyor şahsen x2 ye razıyım bi coinde x2 yaptıktan snra piyasayı değerlendirip realize edip bir başka coine yatırım yapmak mantıklı bence
newbie
Activity: 68
cardano değerinin çok altında ayrıca enjin coin ve vechain coinleri değer kazanacaktır kesinlikle öncelikle btc'nin eski günlerine dönmesi gerekiyor.
member
Activity: 168
Ben buna 6 ay değil de uzun vade olarak bakıyorum at paranı 1 sene bekle 2 sene bekle bitcoin olarak güzel bir kazanç mantığı ile. Bu sebeple ben bir miktar EOS ve OMG aldım. Uzun vade olarak halihazırda 10x ten fazla değer kazanan zilliqa da her hali ile iyi bir seçim bence.
full member
Activity: 1050
Merit: 152
2ye katlamaya dua edecekken 20-50 katlari iyi ufuruyorsunuz.  Ne kadar sabirsiz bir toplumuz 3 ay bitcoin kotu durumda diye oldu bitti yorumlari yapanlardan gecilmiyor ortalik.  2009 da girenleri bir dusunun,  10.yillari.  Siz 3 ay sabri omur zannediyorsunuz.
full member
Activity: 364
şimdilerde 10x 20 x ler hayal gibi birşey uzun bir süre. bütün coinler neredeyse btc odaklı hareket ediyor btc'nin de durumu hiç iç açıcı değil haber odaklı hareket ettiğinden ülkeler rahat bırakmıyor
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
vay anasini millet nasil inanmissa 10X ler 20Xler Smiley gerci 1 senelik performansa bakarsaniz oyle bir izlenim var sanki kriptolar asla cakilmazmis gibi..

Aslında çok üzülmemek lazım. Şuan ki düşüş piyasanın scam olmadığının en büyük ispatıdır. Hepsinin btc bağlı olarak düşmesi kötü bir özellik ama sonuçta burada diğer borsalar gibi bazen çıkacağı gibi bazen de düşmek zorunda.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
vay anasini millet nasil inanmissa 10X ler 20Xler Smiley gerci 1 senelik performansa bakarsaniz oyle bir izlenim var sanki kriptolar asla cakilmazmis gibi..
full member
Activity: 545
Merit: 124
dgb, vtc yi aç ayının somon balığını beklemesi gibi gibi pusuya yattım bekliyorum. boğa sezonunda inşallah iyi iş yapacaklar  Grin
full member
Activity: 182
Merit: 100
bakıyorum da post 8 ocakta atılmıs cöküşün başladıgı günler bu aralar bakıyorumda bu tarz bi post baslıgı atılmayı bırak akıldan bile gecirilmiyor herhangi bi token 8 ocakta 10 kat yapacaksa suanda 50-100 kat lazım daha onumuzde 2 ay var görelim
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
Müneccim değilsek piyasanın şuanki durumunda hiçbir şey önermek akıl kârı gelmiyor bana. Ha en dipten 1-2 şeye girerim hiç değilse 2-3x bırakır bir şeyler diye düşünüyorum.
member
Activity: 81
Neden dillendirmesin ki. Herkesin bilmesin onunda faydasına değil mi?
full member
Activity: 630
10x 20x çok über rakamlar hocam arkadaşlar doğru söylemiş. En basitinden 10bin dolar yatırıp 100bin 200bin dolar almak anlamına geliyor. Böyle kaliteli bir projeyi bilen biri burda dillendirmez bence.
full member
Activity: 392
Merit: 101
hocam 10x 20x yapacak koinleri arayacağınıza, bu insanoğluna hangi koin fayda sağlar, hangi koinin teknolojisi daha ileridir diye araştırma yapın da bir şeylere faydanız olsun, gereksiz insan topluluğundan sıyrılın, sadece para odaklı yaşamayın,
copper member
Activity: 49
COLENDI PROJECT
Ben de pump and dump yasamadan sakin sakin yatirimimi yapmak istiyorum acaba ilerisi icin hangi projeyi dusunebiliriz.
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
wawes coin yılın sonlarına göre 100 doların üstünü görme potansiyeline sahip bir coin çünkü sağlam projeleri olan nadir coinlerden.
newbie
Activity: 6
Merit: 1
10x -20x bunu kestirmek bir hayi zor. Ama şu an dipten alınan bir çok coin 4 kata kadar artabilir.
Pages:
Jump to: