Pages:
Author

Topic: 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler - page 20. (Read 55886 times)

full member
Activity: 182
Merit: 100
Genelde bitcoin ve ethereumdan umudu kesenler Ico proje platformlarına yanaşarak iyi para kazandıracak token peşinde, sana katılıyorum, kısa vadeli artış bekleyen az sayıda kaldı diye tespit ettim.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
ICO kovalamak bana daha mantıklı geliyor bu kadar kar bekleyenler için, son günlerde özellikle credits çok iyi kazandırdı yatırımcısına.bende bi miktar almıştım fakat malesef erken çıkardım elimden şimdi ise aldı başını gitti üstelik daha sağlam borsalara bile giriş yapmadan 3e katladı fiyatını.takip edilirse bi düşüş sırasında alınıp beklenebilir.bountye güvenip satmıştım pişman oldum
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
MWAT bence bir süpriz yapabilir. İmzaları dağıtıldıktan sonra dahi çok bir düşüş olduğu söylenemez. Bu projeden ümitlenmeye başladım. 10x falan yapsa tadından yenmez.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
ben 6 ay değilde yılbaşına  kadar en az 5x ye bekleyin yapaçak coinler söyliyim strayt komado ve mth bide wawes bence bunlar yılbaşına kadar çok güzel fiyatlara sataçaksınız
full member
Activity: 268
Merit: 109
Valla geçen ay dovu 10 kat düştü tam alım zamanı,10 kat yapsa bile hala değerinin çok altında olduğunu düşünüyorum umarım hak ettiği günleri yaşar
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
ADA dan bir atılım bekliyorum artık. Ada nın piyasaya girişi çok etkili oldu zaten. Yeniden sağlambir pump yerse 5x daha katlayabilir. Bence potansiyeli olan bir proje.

bu yeni kullanıcılara hastayım özellikle ripple hayranları 5x/10x

ada neki 5x yapacak tron gibi yapacagını yaptı düşmeye mahkum artık ada 100milyar marketi göremez
full member
Activity: 602
ADA dan bir atılım bekliyorum artık. Ada nın piyasaya girişi çok etkili oldu zaten. Yeniden sağlambir pump yerse 5x daha katlayabilir. Bence potansiyeli olan bir proje.
member
Activity: 276
Merit: 10
ben thriveye güveniyorum o yüzden es geçilmemesi gereken bir proje soncta avrupa menşeili olmasıda benım ıcın artı puan popülasyona göre projeler cok az kalıyor bence.
newbie
Activity: 182
Bir gazetenin iddaa sayfası , ya da altılı programı gibi oradan yok şu yapar yok bu yapar. Market döngüsüne baksan zaten on tane coin sallarsın.
Ama neye göre kime göre. Yazanların bir çoğu projelerini bilmediği ekiplerinden bir kişiyi bile tanımadığı araştırmadığı jetonları yazıyor.
Gene de bazı arkadaşlar güzel şeyler yazmışlar. Birşeylere dayanarak yazmışlar. Onların ellerine sağlık.
newbie
Activity: 168
borsa coinleri düşünülebilir sonucta herkes al sat peşinde ve sektör gittikce büyüyor binance kucoin zamanında girenlere cok güzel kazandırdı sonuçta hem riskide çok az ...
newbie
Activity: 191
Ben ocak başından beri bu konulara baka baka 50 çeşit coin aldım . Şuan en iyisi 1/2 en kötüsü 1/4 olarak değerini kaybetti .
member
Activity: 532
Merit: 12
token lerden ben olsam uzak dururdum ama illaki bişey alacaksam monetha alırdım 31 mart ta çok önemli bir etkinliği var. eğer o tarihlere doğru boğa piyasasına da girersek monetha iyi gidebilir. ayrıca qlink te olabilir. bence araştırmanı yap. ama token olaylarında uzak dur derim. coin bak onun yerine...
member
Activity: 566
Merit: 29
Aslında yoruma çok açık bir konu kimse kimsenin lafıyla bir şey almaz sonuçta, dev teame bakın, whitepapera bakın, roadmape bakın, ama bence neo tabanlı projeler tutmaya başlayacak artık.
jr. member
Activity: 210
Merit: 3
10x kadar yüksek bir beklenti olur mu bilmiyorum ama ICX, hazır fiyatı bu kadar düşükken değerlendirilmesi gerekenlerden birisi bana kalırsa, sene sonunda şu anki seviyesinden çok daha farklı bir noktada olacağına inandığım coinlerden. Bir de VEN, thor üretimine başlamadan önce alım yapılması taraftarıyım yakında bu ikisi de değerlenecektir.
full member
Activity: 266
Merit: 148
Tahminler iddia kuponuna dönmüş, 10-20x ler ne kolay telafuz ediliyor. Piyasa kripto çöplüğüne dönüyor eskisi gibi sermayenin toplanması çok zorlaştı artık sermaye çok parçaya bölündü, piyasanın kimsayı değişti, Yılda 2x-3x harika oranlar bence.
member
Activity: 411
Merit: 21
Yani 10x yapar mıbilmiyorum ama PoA coini yatırım için önerebilirim. Fiyatı, bir sidechain coini için oldukça düşük.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Ben bi süredir izlediğim bir coini önerebilirim şu an fiyatı çok düşük olduğu için iyi bir borsaya girdiğinde rahatlıkla 10x yapabilir hem de projesi de çok sağlam. Matrix Al Network(MAN). Bence bundan sepetinde kesinlikle olmalı zarar edebileceğin kadar yüksek bir fiyatı yok biraz olsun bulundurabilirsin
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Eveet uzun zamandır takipte olduğum bir coini artık yazma zamanı geldi Şimdi neoyu bilen biliyor fakat yaptığı sistem ciddi anlamda güzel bu da onu diğerlerinden bir tık daha güçlü yapıyor Bir iki ayda 2x yapacağını düşünüyorum hocam bu fiyatı bile yatırım fırsatı olabilir

Neo hakkında bence de dedikleriniz çok doğru. Neo için bence bu fiyatlar alım fırsatıdır. Her ay maaşımın yarısına abartısız Neo alıp köşeye atıyorum. Haziran 2018 de en az şuan ki fiyatını 3x yapacak. Doğrusu 2x bile yeter de bir çok Çinli arkadaşımdan duyduğum Nisan sonu gibi Neo da bir fork olacağı. Bu da fiyatını katlayacak.
full member
Activity: 238
Eveet uzun zamandır takipte olduğum bir coini artık yazma zamanı geldi Şimdi neoyu bilen biliyor fakat yaptığı sistem ciddi anlamda güzel bu da onu diğerlerinden bir tık daha güçlü yapıyor Bir iki ayda 2x yapacağını düşünüyorum hocam bu fiyatı bile yatırım fırsatı olabilir
Pages:
Jump to: