Pages:
Author

Topic: 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler - page 21. (Read 55886 times)

jr. member
Activity: 154
Merit: 1
https://twitter.com/10Ronaldinho/status/939123271458607104

bu coine iyi bakın ben 10x den cok fazlasını düşünüyorum Smiley
full member
Activity: 322
Merit: 102
Valla 6 ay içinde 10x kadar degerlenecek altcoinden emin olan varsa varını yoğunu satar basar zaten. 2x-3x belki olabilir birkaç coin bulunabilir ama 10x çok uçuk bence.
member
Activity: 88
Merit: 12
piyasada altın oran var, reel para altına göre sözde hacim kazanır,

bu piyasanın da kim ne derse desin altın oranı şimdilik btc.

bu yüzden btc x2-x3 yaptığı takdirde, market hacmininde eş zamanlı gelişeceğini varsaymak yanlış olmaz.

bu yüzden ben 500 usd üzeri fiyatlanmış coinlerin min. 3 x,

100 usd üzeri fiyatlanmış coinlerin 5x,

5 usd üzeri fiyatlanmış coinlerin 10x yapabileceğine inanıyorum.

5 usd ve altı coinlerde ise; 20x ve üzeri katlanmalar görürüz btc 30 k seviyesine vardığında, şu gün için 10 k seviyelerinde ..

tabi çoğunuzun mesajlarda yazdığı coinleri ele alarak söylüyorum, çok az çöp olabilecek coin gördüm bence doğru yerlerde herkes kendine göre yatırımını yapmış.
birde supp miktarı var bunu da denkleme katmak lazım, projeye ilgi ve inancın yanında buda önemli..

özellikle 5 usd altında şu sıralar listelenmiş coinlerin supp etkisini, fiyat için olumlu veya olumsuz mu olduğunu, yıl sonunda gözle görünür farkla gösterecektir.

ilerleyen zamanda ise wawes tabanlı, neo tabanlı,, ether tabanlı vb. coinlerin birbiri arasında fiyat rekabetleri de oluşacaktır.
ama şu an kim ne derse desin terazinin kefesi btc ye göre çalışıyor.
hem hacim için hem reklam için, işin en iyi tanınan reklam yüzü btc .

coinlerin fiyatları düştükçe sayıları ve riskleri artmakta, garanti yatırım ve paramı üçe katlayacağım diyenler etherde sabit kalabilir örneğin,
5 e katlamak istiyorum bu yıl diyenler neo da sabit kalabilir. 10 dolar altında ki her yatırımda risk yükselir ama kar beklentimizde artar .

bu yüzden 5 dolar altı fiyatlanmış coinlerin içlerinden iyisini bulmak lazım, çoğunu zaten geçmiş mesajlarda arkadaşlar yazmışlar.
çok fazla ne olduğu belirsiz projelere girip, uçmaya gerek yok gibi.

full member
Activity: 294
Merit: 100
Refereum, Pundix, Wepower, Electreneum.
2018 bir çok altcoin için yatırım fırsatlarıyla dolu. Ekibe, beyaz kağıda yol haritasına bakın inceleyin, piyasa açıldığında altı ayda 10x yapar diyeceğiniz altcoinleri bulacaksınız.
full member
Activity: 630
10x-20x yapılabilcek bir coin bulunmaz bir proje bulunur. Coin dediğimiz şey grafikten ibaret ve piyasa psikolojini kimse tahmin edemez 10x-20x kadar. Ha bir projeyi görrürsün önümüzdeki aylarda güzel atılımlar yapacaktır 5-6 ay sonra büyük bir atılım yapacaktır ona güvenip girersin.
full member
Activity: 378
Unify'da hacim yok bişey yok doğru düzgün bir borsaya bile çıkamadılar ondan artık o projeden bişey olcanı sanmıyorum. Binance'da olmayan hiçbir düzgün proje x10 x20 yapamaz bence, ayakları yere basmayan projelerde de o riski almam zaten.
member
Activity: 266
Merit: 10
unify denen coinin bir altyapısı olduğunu düşünmüyorum onunla ilgili geçmişte çoğu borsada ciddi sorunlar yaşadığı kesin onun yerine oax ve mth daha kaliteli projeler
newbie
Activity: 196
Merit: 0
6 ay içerisinde altcoinden ziyade bitcoinde pozisyon almak daha mantıklı hale gelecek yorumları var değerlendirmek gerekir
member
Activity: 194
Merit: 10
Başlık herkesin ilgisini çekmiş 10 katlar 20 katlar olunca konu tabi sonuç böyle oluyor:) bir tahminim yok açıkçası bukadar sürede bukadar katlamayı yapabilecek, piyasa çok karışık bir düzelsin de hele bir.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Böyle bişey söylemek çokta mümkün değil. Ama benim umutlu olduğum projeler HPB, Vechain, Wangchain, Neblio, ve yeni icosu olacak NEO exchange decentral olarak çıkacak.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
10x çok zor birileri toplamadıkça Qtum, decred, mysterium, tokencard at fava bekle.. tabi yatırım tavsiyesi değildir
member
Activity: 280
Merit: 13
jr. member
Activity: 154
Reel hayatta failiyet gösteren bir coin var oda SPF. esponyol takımının sponsoru aynı zamanda.
jr. member
Activity: 87
Belki de bizim insanımızın en büyük problemi sabır. Türkçe bölümü bir açıyorum 10x-100xler havada uçuşuyor. Yatırım yaptığı coinleri sorsan bir işlevini, adam akıllı açıklayamaz ama lafa geldi mi x'ler havada uçuşuyor. Daha bu teknolojinin başındayız bir bekle bir sabret sonrasında zaten meyvelerini toplayacaksın.
member
Activity: 532
Merit: 29
Hocam 10x, 20x yapabilecek coin/token'den emin olsak, tarlaları satıp ona girelim ama kimse emin olamıyor işte gidişatın nereye gideceğinden.

Çok iyi bir proje olsa bile bitcoin'in düşüşüne denk gelip terste kaldığı anda resmen dipsiz kuyuya düşmüş gibi oluyor. Bu yüzden teknolojisine ve ekibine dikkat etmek gerek yatırım yapılacak olan coin/token'in. Zaten global olarak bir probleme çözüm imkanı sunuyorlarsa, er ya da geç değerini bulacaktır ve yatırımcısına kazanacaktır.
full member
Activity: 406
Merit: 100
Katılıyorum size hocam, normal düzgün piyasa olsa INS, nebl, bcpt bisürü proje 10a katlamalı ama btc izin vericek mi, market büyümeye ne hızla devam edicek vesaire bunlara bakmak lazım.
full member
Activity: 728
Merit: 151
18 sayfa boyunca öneriler verilmiş ancak bunların gerçekleşebilmesi için bitcoinin en azından biraz kararlı bir fiyat izlemesi gerekiyor gibi sanırım...birde yeni para akışı da gerekiyor olabilir..bunlar ne zaman olabilir sizce ? biraz da bunu konuşmak lazım
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Çok garip gerçekten herkes sadece 50x i okumuş   Undecided Beklenilen artış oranını yazmamak daha güzel olacak sanırım.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
50x tamam biraz abartı ama crypto bu ne olacağı belli olmaz trx 100 kat artmış bunlardan biri 50 kat artabilir sonuçta 5x-50x arası bekliyorum dedim zaten hepsi 50x yapacak demedim. Zaten 5x yapsa birisi elinde tutan kalmaz Smiley
newbie
Activity: 74
Merit: 0
MAN, TRAC, ETHORSE, CRPT potansiyel bakimindan rahat 10x yapabilecek coinler. Henuz buyuk borsalara da girmediler. Tabi bu coinlerin 10x yapabilmesi icin market hacminin aralik '17 seviyelerine gelmesi gerek.
Pages:
Jump to: