Pages:
Author

Topic: 6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler - page 19. (Read 55886 times)

jr. member
Activity: 182
Merit: 5
şu an girdiğimiz ico veya coinlerin btc arttıkka 3-5x yapacağını düşüüyorum. btc sürünürken altlar da sürünüyor.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
yazıldığı zaman açısından değilde şuan olarak düşünürsek 10x 20x değilde %10 %20 aldığınız coinden arkanıza bakmadan çıkın
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
dgb ve siacoin aldım attım, artık düşerse de kısmet! ptoy'dan çıkıp ignis'e girmiştim ptoy arttı, ignis'ten de çıkıp dgb ve siacoin'e girdim siz ignis'e girin  Cheesy şaka bir yana geçen aralık'taki pump öncesi arkadaşa "reddcoin al" demiştim ama kendim almamıştım, 11-12x yapmıştı+ btc de artmıştı 2x de oradan gelse 20x rahat yapmıştı. şu aralar dgb ve siacoin öneriyorum millete, bu defa kendim de aldım, olursa olur olmazsa yapcak bişey yok!
full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
10x 20x karı kim alır bilir misiniz gençler.

1. Balinalar
2. Şanslı traderler
3. En az 6 ay hold yapabilen iradeler.

Hold çok önemli ilk 2 madde biri paraya biri sağlam çalışmaya ve biraz şansa bağlı. Hold biraz bilgi biraz kısmet yeterli :d
member
Activity: 196
Merit: 11
ön satışlar bugünlerde daha cazip hale geldi, uygun fiyat bonus takviyesi ile alım yapmak için Ico pre sale den token almanın karlı hale gelmesi sonucu altcoin hacimlerinde azalma oldu.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Hiçbiri, beli poa ya da wanchain'i pre-sale'den yakalayanlar 10-20 kata kadar kâr fırsatı yakaladı ama kalan kişilerin çoğu zararda hatta şu an 10 iconun 8 tanesinin hanesine zarar yazmıştır, trade yapanlar zaten komple zararda daha kâr yapanı görmedim.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Cardona için 10x ihtimal dahilde olabilir. Şimdiki piyasaya bakınca pek bir ümit veren coin yok ama bu günlerde geçecek elbette. Sabır sabır sabır başka bir şey değil her kovandan da tatmaya gerek yok. Eldekine sahip çıkmak laızm.
full member
Activity: 322
Merit: 154
market-cap değil de fiyat/coin sayısı üzerinden hesap yapan yanlış yapıyordur diye düşünüyorum : ) o değil de fud mudur nedir piyasanın hali, bu nasıl iştir moraller yerlerde, gözyaşları sel
member
Activity: 476
Merit: 75
ADA için Ripple ile kıyas tamda doğru dğil bence fiyat bazlı kıyas için tamam ama idda ettikleri kullanım alanının alakası yok. Piyasa kan ağlıyor zaten denecek bir şey yok herşey için bekliiyoruz.
full member
Activity: 546
10x yapacak coinler var elbette de bu düşüşle 10x düştükten sonra neye yarayacak zaten bu kadar düşüşe nasıl sabredilecek o da ayrı mevzu btc tutup maliyet düşürmek lazım.
full member
Activity: 567
Merit: 148
Aklımda bir sürü altcoin ismi geçiyor ama altı ayda 20x yapacak altcoin düşünemiyorum, x20 fazla bir oran olmuş, hedefi azaltıp 2x veya 3x yapmak doğru olur. Banka faizine göre x2 mükemmel bir sonuç olur.
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
Piyasa yine düştü. Seçimlerde dikkatli olmakta fayda var arkadaşlar.
full member
Activity: 392
Merit: 101
ADA dan bir atılım bekliyorum artık. Ada nın piyasaya girişi çok etkili oldu zaten. Yeniden sağlambir pump yerse 5x daha katlayabilir. Bence potansiyeli olan bir proje.

bu yeni kullanıcılara hastayım özellikle ripple hayranları 5x/10x

ada neki 5x yapacak tron gibi yapacagını yaptı düşmeye mahkum artık ada 100milyar marketi göremez

Bende Ripple etkisi olarak düşünüyorum. Ama yinede ADA da sağlam bir projeye benziyor yani olumlu sinyalleri var gibi. Gerçi 1 yıl tuttuktan sonra eşşek olsa yürür biraz:D Eşşek lere laf yok teşbih yaptım :d
full member
Activity: 602
MWAT bence bir süpriz yapabilir. İmzaları dağıtıldıktan sonra dahi çok bir düşüş olduğu söylenemez. Bu projeden ümitlenmeye başladım. 10x falan yapsa tadından yenmez.

Hocam aynen bende de biraz var daha fazla alsam mı almasam mı şüphedeyim. Zatne 500 satoşi civarlarında şöyle bir pump yese köşe olurum :d ufaktan sinyalde hissettiriyor. Düşüşe rağmen sağlam direniyor.
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
ADA için bir arkadaştan olumlu yorumlar aldı. Ripple 150X falan yaptı ADA da benzer bir performans sergiler mi ne dersiniz. Ben ufaktan alsam mı almsam mı arada kaldım ama 10k falan almadan da girmeye değmez bence.
member
Activity: 476
Merit: 75
Bakın arkadaşlar benim haddim değil ama küçük bir uyarı yazayım. O kadar çok proje ve coin var ki ve o kadar çok pump dump oluyor ki bir sürü proje gelecek vaadediyor bir sürü projede çakılacak. Daldan dala zıplamak sıkıntıdır bu Piyasada projeyi seçin sonra plana sadık kalın benim tarzım bu.
full member
Activity: 411
Merit: 134
Bahsi geçtiği üzere 10x 20x gibi vurgun olacaksa arzı/supply'ı düşük koin veya tokenlerden olur diye düşünüyorum.Gidip 100 milyarlık arzı olan tokenin kısa vadede 10x-20x yapacağını düşünüyorsanız biraz daha düşünün derim hele ki şu süreçte.Çok uzun vadede ne olur onu kimse kestiremez elbette.

Şahsen eth tabanlı tokenmiş,koinmiş veya platformmuş bunların çok büyük oranda fiyata yansıdığını düşünmüyorum yine şu süreçte.Öyle olsa waves'in en az Gas kadar fiyatı olması gerekirdi.Zaten piyasadaki yatırımcıya bunların ayrımını sorsan çoğu bilmeyecektir haliyle.Kaldı ki 20 yaşındaki eth'in babası Vitalik Buterin bile bu piyasanın daha çok yeni olduğunu,çok bilinçsiz ve dolandırılan yatırımcı olduğunu,bu süreçlerin aşılıp daha nitelikli/biliçli bir piyasanın oluşması adına belli bir sürenin geçmesi gerektiği noktasında bir çok beyanı var sosyal medyada.

Neyse konumuza dönelim.Evet, illa bir token,koin söylemek gerekirse:

Ins Ecosystem
Aeron
Naga

Şu an ico fiyatlarının altında diye biliyorum.Yakından takip etmekte fayda var.Biraz daha birikimim olsa Naga alırdım şahsen.

Bonus:
Modum
Bitdegree
WepowerN
STK

Not: ytd/dyor
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
credits ins universa tarzi yeni cikan projesi saglam olan coinler bogada rahat 10-20x yapabilirler diye dusunuyorum. simdiden pozisyon almak gerekiyor.
member
Activity: 213
Merit: 11
Evet credits çok iyi gitti hatta dün btc bayağı düşmesine rağmen yükseldi şu anda 3x ten fazla yapmış durumda.İlk çıktığında Volume bir anda İdexte 2.1 milyona sonra da 4.3 milyona ulaştı , İdex ilk defa bu kadar durakladı hacim artışından dolayı..10 x 100x beklentileri var ama piyasanın şu durumunda erken ya da zor. Ekip kalabalık ve sürekli çalışıyor.Bir de binance a filan girerse hatta şu piyasanın en altta olduğu dönem de bittiği zaman , fiyat sağlam artabilir..
member
Activity: 336
Merit: 17
İyi takip etmek lazım alt coinleri. Mesela binanceye yeni giren koinler hemen 4-5x yapıyor belki daha fazlası da oluyor. Şuan yeni credits var CS simgesi 3x yapmış galiba. Tabi sadece idex ve kucoinde var yanlış hatırlamıyorsam. Yeni borsalara girdikce degerlenecektir. Her coin için boyle.  Bu arada yukarda bir arkadaş yazmış iddaa kuponu gibi diye 10-20x ı ne kadar kolay telaffuz ediyorlar demi. Biz x2-3 e raziyiz ya o kadar yüksekte gözümüz yok.
Pages:
Jump to: