Pages:
Author

Topic: ALTIN VURUŞ ( Son Başlık Hoşçakalın ) - page 2. (Read 1923 times)

member
Activity: 328
Merit: 11
December 26, 2018, 06:22:30 PM
arkadaşın yorumu gerçekten on numara tutmuş. Fakat bu başlğı o tarihte görseydim bende çıkardım diyen arkadaşlar kendinizi kandırmanın lüzumu yok herkes sövüp sayardı arkadaşa ve kimsede çıkmazdı. Şuanda dert yandığımız gibi. Ama bu saatten sonra arkadaşların gönderilerni takibe almakta fayda var
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
December 26, 2018, 04:27:05 PM
Adamın dedikleri tutmuş hocam vallahi tebrik ederim. Keşke gönderinizi daha önce görseydim dikkate alarak hareket ederdim. Takipteyim bundan sonra sizi dedikleriniz benim için değerli olacaktır tekrar teşekkürler bol kazançlar dilerim.
member
Activity: 364
Merit: 10
December 26, 2018, 02:50:23 PM
Bu düşüncelerin aynısını bir çok kişi 2013 senesinde de dile getirdi fakat devamında gelen senelerde piyasadan tam yükselişlerin başlayacağı sezon öncesi ayrıldıkları için çok pişman oldular. Tabi ki aynı senaryo ile karşılaşacağız diye bir şey yok fakat hepimiz biliyoruz ki bu piyasa defalarca kez inişler ve çıkışlarla dolu yıllar geçirdi ve bu senenin de onlardan bir olmaması için hiç bir sebep yok.
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
December 26, 2018, 10:11:24 AM
O zaman bir çok arkadaş pek dikkate almamıştı ama zarar bu kadar keskin değildi en azından zararın bir kısmını kurtarsak iyi olurdu artık olan oldu yapacak bir şey yok bekleyeceğiz  Smiley
full member
Activity: 721
Merit: 100
December 26, 2018, 04:39:02 AM
Olan olmuş artık yeni bir hikaye yazılma zamanına geldi. Şimdi doğru planlar ile doğru alış ve satış gerekiyor ayrıca maharet inişi çıkışı bilmek değil tahmine işlem yapmaktır.
full member
Activity: 420
Merit: 105
December 25, 2018, 08:54:16 PM
Keşke arkadaş konuyu açtığında biz de çıkıp gitseydik.  Ağustosta piyasanın durumu şimdiye oranla çok daha güzeldi. O zaman çıkıp şimdi alsaydık 4 kat daha fazla coinimiz olurdu.
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
December 25, 2018, 04:09:44 PM
İyi vuruş yapıp çıkmış.Saçma sapan tahlillerle bu işler yürümez.Tutup tutmaması önemli değil.Medyumluk oynamıyoruz.Ağustostan beri x3 yapan coinler oldu.Yani mesele sistemde kalıp doğru zamanda doğru yerde olmak.
full member
Activity: 532
Merit: 100
December 25, 2018, 03:02:50 PM
Adam gerçekten başarılı bir tahmin ortaya koymuş ben de dahil buradaki çoğu kişi beklemiyordu bu kadar düşüşü. Ne zaman piyasa %10 düşse daha da düşmez diyorudk fakat her zaman dibe yaklaştı
full member
Activity: 742
Merit: 140
December 25, 2018, 02:33:13 PM
Şaşırtıcı bir şekilde arkadaşın dediği gibi şekillendi piyasa gerçekten başarılı bir tahmin olmuş. Kendi adıma ağustos ayında neredeyse sonbaharda boğa geleceğinden emindim fakat şuan yakın zamanda boğayı göremeyecekmişiz gibi geliyor. Piyasa çok hırpalandı zaman lazım toparlanması için.
member
Activity: 182
December 23, 2018, 01:56:17 PM
Adam bildiğin kahin gibi bilmiş ne olacağını ve piyasadan çekilmiş dediği gibi Bitcoin düştü ve uzun süre kendine gelemedi ve gelemeyecek gibi görünüyor yeni yılda bir hareket olur mu bekleyip göreceğiz
member
Activity: 574
Merit: 34
December 23, 2018, 01:04:57 PM
Yani tutmamış ama bende kendimce bir tahmin yazıyorum BTC yükselirse piyasa da altcoinler de takip edecekler. 2019 da yarılanma olacak BTC de 2019 dan öncesinde yükseliş başlayacak sonlarına doğru mutlaka bekliyorum. Piyasanın hiç bir yönden garantisi yok tahmin edip bekliyoruz umutlanıyoruz bu hiç bir umut kalmamışsa piyasa da o daha kötü ara ara yükseliş falan olduğunda da hala bir umut var diyebiliyoruz.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
December 23, 2018, 05:13:46 AM
Altın vuruşu sanırım yukarı yapacak bu başlık bana borsada bir abimizi hatırlattı hala takip ederim ama eskisi kadar açık ve net yazmıyor maalesef.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
December 22, 2018, 05:45:38 PM
Başlık sanki troll gibi açılmış fakat yazılanlar baya baya tutarlı olmuş Cheesy "Altcoinler önümüzdeki 6-12 ayda bugün ki değerinden en az %50 daha değersiz olacak" demiş başlık sahibi arkadaş. Ve bunu ağustos ayında demiş. "Boğa uzun süre gelmeyecek" diye de eklemiş. Tebrik ediyorum kendisini.
member
Activity: 1011
Merit: 65
December 22, 2018, 05:31:16 PM
Aşağıda yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir.

Altın vuruş yaklaşıyor.
Volume bitmiştir. Bitcoinde %30 Altcoinler %70 değer kaybı mümkündür.

Altcoinler Eylül de ufak değerler kazansada kazandıklarını elde tutamayacak  başladığı yerlere geri dönecekler.
Sebepsiz yükselen tonlarca çöp koin hak ettiği noktaya ulaşıncaya kadar düşme sürecek.
Altcoinler önümüzdeki 6-12 ayda bugün ki değerinden en az %50 daha değersiz olacak. ( Bugün 23.08.2018 )
Bitcoinde boğa uzun süre gelmeyecek.

Son

Tebrikler tahmin güzelmiş umarım foruma dönersin
full member
Activity: 686
Merit: 101
December 18, 2018, 10:19:15 AM
Adam başlığı açmış gitmiş eğer marketten de çıkışı yaptıysa efsane bir trade atmış demektir keşke nereden döneceğine dairde birşeyler söyleseymiş , piyasa hala nefes alamıyor.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1137
December 17, 2018, 03:27:58 PM
Helal vallaha ileri görüşlülüğüne hayran kaldım anonymouse hocam aynen de dediğin gibi Ağustos ayından sonra düşüş devam etti devam etmeye de devam edecek gibi duruyor
member
Activity: 350
Merit: 14
December 17, 2018, 11:47:58 AM
Birsüreden beri dolardayım fakat bu düşecek ölecek yazıları hiç faydalı değil . Btc çıkarsa hepimiz birlikte kazanacağız . Felaket tellallığı yapmanın hiç alemi yok . Herkes yazar bende ünlü ekonomist gibi yazayım btc 100 dolarda 1 milyon dolarda . Bakın tahminlerim tutuyor Smiley
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
December 17, 2018, 10:45:38 AM
150 küsür hafta yükseliş olduğunda böyle düşünmeyip de daha yeni 50 hafta olan düşüşlerde böyle yaklaşmak bana adaletsizlik olarak geliyor.
full member
Activity: 742
Merit: 112
December 17, 2018, 05:51:29 AM
bence en güvenilir coin ripple ve bitcoin. tokenlerin alayı nanay oldu. eski fiyatlarına gelmesi bazılarında mümkün olacak. ama o da hemen olacak gibi değil. yatırımı bulunmayan biri olarak bu sene benim için zararlı geçti diyemem. zira yatırım işlemlerinin çoğunu geçen sene yapmıştım. dump mevsimi var maden bitcoin geçmişte ne kadar sürede, ne kadar yüzdelik düşüş sonrasında toparlanmaya başlamış, onu dikkatle incelemeli. yatırım için doğru zaman olduğunu sanmıyorum.
member
Activity: 233
December 17, 2018, 05:46:27 AM
Piyasa düştükçe düştü.Altın vuruş mu değil mi bilinmez ama görünen gidişat pek iyi değil.Ocak ayında bir yükseliş gelebilir yoksa durum pek iç acıcı olmaz.Ara sıra nefes alması lazım piyasanın.

valla bunu hazirandan beri soyluyoruz da 6 ay geçmiş ustunden goruldugu gibi piyasada hala umut var umutun kalmadıgı gun alım gunudur ben poziyonlarımı  fiyatın 1 sene daha taban yapacagı seklinde ayarladım 1 seneden fazla suren bir taban calısması olursa sıkıntı hepimiz icin buyuyecek
Pages:
Jump to: