Pages:
Author

Topic: ALTIN VURUŞ ( Son Başlık Hoşçakalın ) - page 7. (Read 1890 times)

member
Activity: 238
Merit: 14
Yatırmış olduğum miktarın 50 de 1 ine indi yatırımım, sonuç ne olur derken her gün farklı bir senaryo ile karşılaşmak ayrı bir tat veriyor.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Çok şükür
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Umarım söylediğiniz gibi olmaz aslına bakarsanız olacağına da inanmıyorum. depresyon evresi bu oluyor sanırım.
newbie
Activity: 179
Altin vuruşluk ne yapmışsınız anlamadım ama postunuza hic yorum yapmadiginiz için forumumu terkettiniz acaba.
Pek bir analiz yapmadan sadece şu olacak bu olacak derseniz yukarıdaki gibi bazi sert cevaplara maruz kalirsiniz. Kimse bu piyasanin bilirkişisi değil ama keşke bir iki analiz&kelam etseydiniz
sr. member
Activity: 266
Merit: 251
Fikrin gerçekten bu yönde olsa bile herkesin bu kadar hassas ve gergin olduğu zamanda kalkıp bu üslupla böyle konu açman herkesi germekten başka işe yaramıyor. Dediklerin doğru bile olsa yaşamadan bilemeyeceğiz.
newbie
müneccimle münasebete girmiş bir arkadaşımızın çığlığını gördük az önce. altın vuruşu da son başlık diye yazmış hiçbir eylemini belirtmeden.
full member
Activity: 420
Merit: 100
komple altcoinlerde yakalandım ve zararım inanılmaz ölçülerde. bu altcoinlerde yakalanma olayını bu piyasaya girdim gireli ikinci kez yaşıyorum ve ikincisi daha da şiddetli oldu, nedeni ise tamam artık buradan daha fazla düşmez iyi bir alım fırsatı buradan her şey yukarıya döner diye düşünerek alım yapmam ve aldığım her şeyin ısrarla daha da düşmesi. alamamış olsaydım fırlatacaklardı her şeyi belki ama aldık ya düştükce düştü ve zararımı kurtarabilmem için şuan elimde olan coinlerin ortalama en az %200+ yapması lazım. aralarında %500-1000 olması gerekenler de var. ama satmadıkça zarar etmiş sayılmam henüz.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Güle güle. Senin gibi uydurma başlık açanların bir bir temizlenmesi ümidi ile.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Ben uzun süre önce elimdekilerin hepsini sattım boşta bekliyorum düşerse düşer düşmezse zaten yukarda bir yerden girip 3 5 kazanırım diye düşünüyorum ama düştüğü zaman fena bir yıkım olacak bitcoinde altları zaten söylemeye gerek bile yok.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Yazdıklarına katılmıyorum. Hacim düşmüş olabilir fakat bu durum hep böyle gidecek diye birşey söz konusu değil. Bitcoin her zaman Kasım yada Aralık aylarında boğa sezonuna girmiştir. Bence yine aynısı olacak ve fiyat artacaktır.

İnsanların motivasyonunu düşürecek böyle mesajlar atmanın yerine daha iyimser ve pozitif olabilirdiniz. Bilmem anlatabildim mi?
newbie
Bende ALTIN VURUŞ yazısını görünce sandım ki bu arkadaş sonunda parayı vurdu ve artık bir daha bitcointalk sitesine girmeyecek  daha önce böylelerini gördük iyi motivasyon oluyor neyse , baya bir değer kaybettiği doğru ancak altın vuruş falan yok alt coinlere gelirsek zaten çöp olanlar ya şimdi yada sonra eriyecektirler.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz hayret ediyorum.vaolume azaldı birçok coinde ki düşüş zamanında hacimsiz düşmesi bence iyiye işaret daha çabuk toparlama şansı var.ha şuanda geleceğe bizde çok iyimser bakamıyoruz malesef ama burdaki heyecanlı arkadaşları yanlış yönlendirecek başlık açmak çok yanlış.felaket tellalığının alemi yok
full member
Activity: 770
Merit: 103
umarım delikanlı olur da sözünü tutarsın. başka başlık açmazsın. senin oturma organından çıkan öngörü bile sayılamayacak iddaalarından kurutuluyoruz ya gerçekten çok sevindim. git bir daha da gelme. yarın bir gün yine bir düşüş olursa dayanamaz 'ben demiştim' diye başlık açarsın gerçi
newbie
Activity: 17
Merit: 1
Hele şükür kardeş hem senin hemde forum adına sevindim. Yaninda giderken arastiranadami da alıp goturursen çok makbule geçer. O da senin gibi aynı başlıklardan açar ve bıkkınlık veriyordu. Ne olur bir daha başlık açma

Grin Grin bunun derdi milleti iyice yağlı kazığa oturturmak. Grin miilet % 80 zararda sat kurtul kar et diyen mandanın önde gideni. Grin ;Dadam satıp kar edecek % 80 saplanmış. Grin
diğer dediğinde en sikindirik coinleri araştırıp birde en dandirik borsalarda hacmi ise olsun olsun 1000 usd lik coinin alıp holdl oldu modul oldu sonrada modül oldu diyip  Grin işte işten anlamayan varsa eline vereyim derdindede hayvan terli millet yermi. Grin Grin Grin

kısaca herkes herşeyin farkında hatta yarın öbür gün başlığı değiştirir.alta resim atalım orda dursun .
Bu üyeliği ile girmezse yedekte elbet vardır 1-2 adet onla girerler keklemeye nasılsa.

https://resmim.net/f/oAq8KT.png
full member
Activity: 420
Merit: 100
dostum yanlış anlama da senin son yada ilk başlığının olması pek bişeyi ifade etmez burada bi çok arkadaş başlık açar senin yerine emin ol.
ayrıca bitcoin hakkındaki düşüncelerini keşke kendine saklasaydın hani boş mektup okumak gibi bişey bu açtığın post.

ayrıca neye/kime göre volume bitmiş ? bir de onu açıklarsan sevinirim Smiley sonuçta  bitcoin 30 dolardan 1 dolarlara kadar düştüğü zamanları biliyoruz.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Dostum böyle intihar mektubu yazar gibi şeyler paylaşmana ne gerek vardı allasen. Burası böyle bi piyasa, bugün batar yarın çıkar. Biraz zaman tanıyın süreçlere.
member
Activity: 532
Merit: 12
Hele şükür kardeş hem senin hemde forum adına sevindim. Yaninda giderken arastiranadami da alıp goturursen çok makbule geçer. O da senin gibi aynı başlıklardan açar ve bıkkınlık veriyordu. Ne olur bir daha başlık açma
newbie
Peki siz nasıl bir pozisyon aldınız? Margine mi yöneldiniz her şeyi satıp en alttan toplamak için beklemeye mi geçtiniz?
member
Activity: 532
Merit: 22
Aşağıda yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir.

Altın vuruş yaklaşıyor.
Volume bitmiştir. Bitcoinde %30 Altcoinler %70 değer kaybı mümkündür.

Altcoinler Eylül de ufak değerler kazansada kazandıklarını elde tutamayacak  başladığı yerlere geri dönecekler.
Sebepsiz yükselen tonlarca çöp koin hak ettiği noktaya ulaşıncaya kadar düşme sürecek.
Altcoinler önümüzdeki 6-12 ayda bugün ki değerinden en az %50 daha değersiz olacak. ( Bugün 23.08.2018 )
Bitcoinde boğa uzun süre gelmeyecek.

Son

Siktir git temiz hava gelsin. Sanki bir bok biliyorsun gibi altın vuruş yazmışsın.  Kici kırık başlığına 50 merit almışsın. 60 meritlik member olunca kendini halt mi zannettin?
newbie
Activity: 57
etf ler pat pat reddedilecek, kabul edilmesinin imkan ihtimali yok konunun tüm uzmanları emin.
shortçular parayı vuruyor. şu an piyasa short piyasası .
arkadaşın tahmini yine iyi,
%30 iyimser tahmin yapmış 2019 a 4k altı gireceğiz, sene içinde 1k olacak bitcoin.
şu an aklı olan nakite geçer, veya benim gibi %90 zarardaysa , zevk almaya bakar.
çevrenizi uyarın paralarını bu bitcoin balonuna kaptırmasınlar.
biz yandık vatandaş yanmasın.
Pages:
Jump to: