Pages:
Author

Topic: ALTIN VURUŞ ( Son Başlık Hoşçakalın ) - page 5. (Read 1923 times)

member
Activity: 294
Merit: 10
2018 son ceyreginde beki biraz toparlanma soz konusu olabilir ancak asil boga beklentisi 2019 un ikinci ceyreginde beklenmekte. Bu surece kadar Bitcoin de kalabilmek mumkun ise mantikli olacaktir. Ben sahsen Ethereum'un yakin surec icerisinde su anki degerinin en az iki katina cikacagini inaniyorum. 
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Post sahibinin dedikleri tutar mı bilemem fakat gerçekten manasız değer sahibi bir çok altcoin piyasadan silinmediği sürece kripto borsalar rayına oturmayacak bu kesin. Fikir yok, ürün yok, ekip yok ama reklamla iş götüren sürüyle proje var piyasada.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Yav bir kere de ağzından iyi bir şey çıksın, nedir bu olumsuzluk nedir bu en vahim senaryoları yazıp paylaşma isteği Smiley Buraları bırakıp gitmene ne gerek vardı, sen yine gel yaz ama milleti delirtme  Grin
member
Activity: 434
Merit: 16
Bir deli kuyuya taş atıyor, kendini akıllı zanneden delilerde başka başka taşlar atıyor.

Herkes müneccim ya...
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Umarım, gerçekten de son başlık olur bu başlık Smiley
Altın Vuruş nerede, göremiyorum. Bir tek göremeyen de ben değilim anlaşıldığı üzere.
Neyse sayende, başlığın albenisine kapılıp meraktan girdik okuduk  Cool
member
Activity: 159
Ne kadar gereksiz bir başlık olmuş bu piyasadaki çapın eğitimin nedir ki böyle konuşabiliyorsun. 75k dan btc aldıysan bişey diyemem size asla boğa gelmeyecek Smiley
member
Activity: 448
Kehanet gibi yazı olmuş , dediklerin pek ala mümkün ama terside mümkün biris de kalkıp tam tersi şeyleri söyleyebilir.  Ona da kahin gibi deriz. Ama ileri de hanginizin ki gerçekleşirse o 1 numara olur Smiley . Önemli olan aynı kişinin her defasında tutturması ki bu da çok mümkün gözükmüyor bu sebeple yapılan tahminler pek bir değer ifade etmiyor. Herkes kendini fikrince hazırlasın diyorum sadece.
member
Activity: 378
Merit: 11
Her ay en az 10k$ kaybediyorum bu pazarda, bir ara 200k vardı ama su an 20k ya düştüm. ICX, Wan gibi projeleri zamanında satmadık geldikleri duruma bak. Masternode hayalleri kurarken aldık elimize
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Arkadaşlar ,burada bir sürü insanın hakkına giriyorsunuz. Ben eminimki kendin piyasadan zararlı çıktın insanlarında piyasadan soğuması için böyle bir başlık açtın.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bu dediklerin biraz da kendi bulunduğun durumun psikolojisini yansıtıyor. Senin için olay bitmiş piyasa kapanış yapmış galiba, yazdıklarından böyle yorumladım. Altın vuruş yoktur yapılan hatalar yüzünden piyasa ağır darbe aldı ancak devam ediyoruz, kimileri devam edecek gücü sağlayamayacak kimileri devam edecek kimileri de güçlenerek çıkmış olacak. Güçlenen balinalara daha fazla güç kazandırmamak için piyasa da kalmayı sürdüreceğim.
member
Activity: 231
hiç öyle altın vuruş falan demeyin, altın vuruşluk bir durum yok ortada, çok karamsarlık hiç bir şey getirmez insana
full member
Activity: 602
Merit: 118
Umarım pişman olup dönmezsin. İlla da döneceksen mümkün olduğunca konu açmaya gayret et. Belki post kasmak için iyi oluyor senin başlıklar ama yine de forumun daha kaliteli olması için bu tip aynı türden sayısız başlıklara gerek yok
member
Activity: 742
Merit: 19
Konu açması güzel olmuş.Komedi niyetine okuyoruz zaten.Kendini arkadaş falcı falan zannediyor.Bu kafayla zaten son konuyu açtım demiş.Artık ilerleyen dönemlerde de pek açamaz gibi.Batıp gitmiştir. Grin Grin Grin
full member
Activity: 462
Merit: 107
zamanında da bunun gibi biri altcoinlere girmeyin batacaksınız demişti. sonrasında da aralık ocak boğası geldi ve herkes 5-10x kazandı. bunlara pek takılmayın.
full member
Activity: 392
Merit: 103
Bu tür insanların konu açmalarına nasıl izin veriliyor anlamıyorum. Neye dayanarak bu kadar emin konuştuğunu bile yazmamış. Yeni yatırım yapacak biri bu konuya denk gelse inanır. Bu arkadaşta ya tutarsa tayfasından.
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Kripto marketi altın yumurtlayan bir tavuktur büyük sermayeler için, tavuğu keseceklerine inanmıyorum, olayı büyütmek ve fazla kazanmak yerine niye altın vuruş yapıp sonlandırsınlar.
newbie
Activity: 280
Merit: 0
altın vuruş falan değil, siktir git kardeşim. bu kadar net.

bitcoinin zaten düşeceği taban fiyat var 5k altı zaten elektriği bile karşılamıyor, ne olacak 9 senedir işleyen network mü çökecek ?   7-24 ,  9 senedir 1 kere durmadı bitcoin.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Umutsuz olmanın manası olmadığına göre uçucu piyasa her zaman düzelme potansiyelini içinde olduğunu bilerek altın vuruş yapmanın zamanı değil. Umut kaybetmeden çalışmaya devam edin.
member
Activity: 280
Çok peşin hüküm vermişsin merkeziyetsiz kripto piyasasında heran herşey olabiliyor. Tahmin olayına saygılıyım ama böyle fantastik düşünceler saçmalıktan öte  geçmez.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
Başlığa altın vuruş yazmışsın, sonuç olarak sen ne yaptın? Herşeyi satıp çıkmış mı oldun? Yoksa herkese altın vuruş yapmasını mı tavsiye ediyorsun. He bir de adettendir, kaynak neresi?
cevabı size ben vereyim. başlık sahibi şahıs bir troll ,ömründe kriptoya cebinden 100 lira koymuşluğu yok. dolayısıyla yapabileceği bir harekette yok çünkü kripto yatırımı yok.
Pages:
Jump to: