Pages:
Author

Topic: ALTIN VURUŞ ( Son Başlık Hoşçakalın ) - page 4. (Read 1890 times)

jr. member
Activity: 182
Merit: 1
Fazla fazla panik yapmışsın gibi geldi bana,bu piyasada herşey mümkün %70,%30 sadece rakamlar %110 %200 de bu piyasa için bir rakam yükselişe geçtiğinde sağlam yükseliyor,düşüşüde sağlam oluyor o yüzden bu kadar abartılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum.Grafikleri inceleyin derim.
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
September 06, 2018, 07:43:39 AM
grafik okumayı bilen ve bitconin önceki hareketlerini herkes 2 yıllık bir ayı piyasasının ortasında olduğumuzu görür zaten, arkadaş çok da yanlış şeyler söylemmiş sadece başlık magazinsel olmuş.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
September 06, 2018, 07:41:07 AM
Arkadaş altın vuruş ve son mesaj demiş ama konu altın vuruş yaptırmak istemiyo arkadaşa sanırım.  😃 valla bu piyasaya giren ve bir dönem para kazanan kişiler altın vuruş yaramaz kolay kolay
Her zaman yeni bir umut olacağından bu piyasanın bağımlısı olmaya devam decekler benim gibi.
newbie
Activity: 212
Merit: 0
September 01, 2018, 01:48:44 PM
clap clap clap cidden bunları herkes söyleyemezdi altın vuruşu iyi yaptın kimse senin gibi açık sözlü ileri görüşlü değil senin bu fiyatlardan çıkan gerekiyor ozaman ve çıkmışsındır tether geçmişsindir vede sayıölı kriptodan zengin olanlardan olucaksındır
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
September 01, 2018, 11:24:32 AM
karamsar olmak bana göre değil benim düşünceme göre uçuculuk piyasanın doğasında bulunan etkenlerin sonucu nasıl hızlı artış gördüğümüz zaman şaşırmıyorsak hızlı düşme olduğunda şaşırmayalım.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
September 01, 2018, 09:19:44 AM
piyasada genel beklenti düşme yönünde olduğu vakit balinalar hemen fiyatları sert biçimde yukarı doğru çekecek hamlelerin planlarını yaparak bizleri farklı davranmaya yanlış karar almaya sevkeder.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
kesin bilgi olmayan pazarda kesin kanaat için acele eden terste kalır çok yükselecek diyene veya çok düşecek diyene aldırış etmeyin. altın vuruş nihayetsizlik anlamında kripto pazarını anlatmaz.
sr. member
Activity: 454
Merit: 252
Arkadaşın yazısında tek hoşuma giden şey son başlık cümlesi inşallah sözünü tutar ve bir daha başlık açmaz. Yahu bu kadar eminsin bu kadar her şeyi biliyorsun sonucu nasıl rezalete bağlıyorsun biraz aklı başında hareket edin. Tamam piyasa yerlerde dipleri gördük kabul ama eninde sonunda güzel günler illa ki gelecek çünkü geleceğin teknolojisi bu. Gelmezse zaten yapacak bir şey yok o yüzden çok kasmamak lazım.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Delikli demir çıkacak mertlik bozulacak,dünya ve ay kara bulutlarla ortulecek her taraf karanlık olacak .Hocam nostradamus kehanetleri gibi olmuş keşke sebep kaynak gostersen de insanlar da yararlansa Smiley
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Altın vuruş bir son olmasını anlatıyor, devrimsel nitelikte bir teknoloji blockchain sözkonusu ve doğal olarak kripto paralar kullanılacak, altın vuruş ne alaka yeni başladık.
newbie
Activity: 55
Şuan ne olur bilinmez ama bu piyasada hep beklenmeyen şeyler oluyor emin değilim şuan ne olur biter ama bu kadar zarardayken satmakta tabi çok saçma geliyor bana yapacak bir sey yok suanlık holdlamaya devam edeceğiz.
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Düşmekten korsak uçağa binmezdik. Üzülmeyeceğiniz değerlerde yatırım yapın diye baştan beri söylüyorlar. Benim kaybedecek bir şeyim yok varsa kaderimizde kazanırız .
member
Activity: 476
Merit: 12
arkadaşlar Allah rızası için şu bebenin başlığını yeşillendirmeyin. Bi arkadaşımızında da dediği gibi 75kj dan btc almış olacak ki bu arkadaşa uzun süre boğa gelmez. bu da bu karın ağrısıyla böyle başlıklar açar
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Umarım bir daha yolunuz düşmez bu foruma. Böyle saçma sapan konu açıp hiç bilgisi olmayan birini kuşkuya düşürmekte neyin nesi. Bu piyasada emin konuşanlardan uzak duracaksın arkadaş.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Twitter fenemoni kripto para uzmanı grafik yapan analiz yapan diyerek arkasından gidenlerin yüzde doksan beşi parayı balinalara kaptırdı dersini aldı. Yatırımcıyı pazara küstüren balinalar altın vuruşu yapsın.
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
Kimsenin dediği tahminlere göre yatırım yapmayın ve lütfen kimse kimseyede boş boş tahminlerini tavsiye etmesin bu piyasada gelecek hakkında bir şey bilen kimse olamaz
member
Activity: 448
Merit: 10
Herkes fikrini belirtmekte özgür ama keşke bu tahminlerde bir dayanaklandırma da olsa. Kripto paralar için ben açık bir gelecek ön görüyorum zor da olsa.

Evet bir dayanak olsa güzel olur du ama mevcut durumda ki dayanakları herkes aşağı yukarı görüyor.

Sende aynı şeyi yapmışsın acık bir gelecek görüyorum demişsin ama bir dayanak göstermemişsin Smiley

Güzel günler gelecek mi , gelmeyecek mi , gelecekse ne zaman gelecek bunların her biri bir öngörüdür. Tahmindir veya temennidir. Her ikisi içinde dayan gösterilebilir hemde sağlam dayanaklar ama bu ikisinin de olacağı anlamına gelmez
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
Herkes fikrini belirtmekte özgür ama keşke bu tahminlerde bir dayanaklandırma da olsa. Kripto paralar için ben açık bir gelecek ön görüyorum zor da olsa.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Konuyu açan arkadaş galiba iyi para kaybetti ve bu psikoloji ile böyle bir başlık açtı btc nin 150 doları gördüğü zamanları bilmiyor galiba
Düşüş sürebilir ama çıkışta herkes kazanaca
newbie
Activity: 168
katılıyorum boğa falan uun süre olmayacak sacma sapan koinler cıkıyor milyonlarca dolar para topluyorlar ve batıyorlar güven sıfır
Pages:
Jump to: