Pages:
Author

Topic: ALTIN VURUŞ ( Son Başlık Hoşçakalın ) - page 6. (Read 1890 times)

sr. member
Activity: 484
Merit: 250
HubrisOne
Altın vuruş karamsar anlatım tarzı bir şeyin biteceği yok pazar dalgalana dalgalana olabilecek yerlere doru evrilir, sabrı olan düzgün kararlar ile pozisyon alanlar piyasanın içinde kalır.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Gerçekten kripto paraların tamamen biteceğine falan mı inanıyorsunuz? Eğer böyle bir düşünceniz varsa zaten buralarda zaman harcamayın.
Düşen düşsün, birkaç yıl içinde her şey daha farklı bir hale gelmiş olacak. Toplayabildiğiniz kadar coin toplayın ki adanızın önüne çekeceğiniz yatın helikopter pisti de olsun Wink Cheesy
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Altın vuruş gelecekse herkese gelecek, piyasada milyon dolarları olanlar düşünsün şimdi krize mi gireyim sağlığıma yazık, benim kaybedeceğim para kaybetmeye dayanabileceğim miktarda.
full member
Activity: 490
Merit: 193
Altın vuruşuda görürsek ex oluruz artık amk heralde.düşüş şuanda çokta umrumda değil ama acil para gerektiği için bişeyler satmam gerekiyor 1 ay içinde falan en azından o zamana kadar inşallah artış gösterir diye bekliyorum.böyle başlıklar açıp çokta karamsar olmaya gerek yok.psikolojik boyutu önemli bu işin unutmamak lazım
member
Activity: 420
Merit: 11
DAO Maker
   Bu tarihi hepimiz bir kenara yazalım:)   Bakalım bu vuruşun sonrasında nasıl bir seyir izleyecek piyasa. Ancak siz göremeyeceksiniz sanırım.
   HOŞÇAKALIN...
member
Activity: 518
Merit: 10
Bunun son başlık olduğuna ve senin birdaha gelmeyeceğine inanmıyorum nedense Grin Yine bir şey olur gelir açarsın bir konu, artık felaket senaryosu görmek istemiyorum içimiz daraldı.
Aynı şeyleri bende söyleyecektim. Hay ağzınıza sağlık. Hep son başlık derler atar tutarlar. Laf olsun torba dolsun demi.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Burası kripto piyasası.24 saat içinde her şey değişebilir.Bir haber gelir uçar gider coinler.Btc 3 günde 400 dolar arttı.Hala artmaya devam ediyor.Analizleri gidişatları günlük yaparsak kaybetmemeyi bir nebze önleyebiliriz.Şu an kazanmaktan ziyade kaybetmemeye odaklanmalıyız.Kazanmanın zamanı da gelecek.Hele şu fırtınalı günleri bir atlatalım.
member
Activity: 229
Merit: 11
Şahsen ben inandım, sattım tüm coinlerimi kpssye hazırlanıyorum.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Herkes konuşuyor.  Nasrettin hoca misali ya tutarsa. Bir aralar 06.06 da piyasa değişecek boga gelecek demişlerdi ne oldu diyen gitti buda öyle olacak.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Bu kadar kesin kanaate sahip bir insan kriptolarla ilgilenmez işine gücüne bakar. Gereksiz pozitifliğe karşıyım kriptoda temkinli olmalı her zaman, fakat sonu felaketle biten senaryolar üretmekte anlamsız.
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Bunun son başlık olduğuna ve senin birdaha gelmeyeceğine inanmıyorum nedense Grin Yine bir şey olur gelir açarsın bir konu, artık felaket senaryosu görmek istemiyorum içimiz daraldı.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
piyasa yükseldiğinde açacaksınız bu konuları "tedbiri elden bırakmayın" şeklinde! piyasa bitik, göçen göçmüş, bırakan bırakmış uyarı sırası mı!? zamanında açtık konuyu, "150 dolardan neo alınmaz" diye, dalga geçtiler. şimdi %50 düşse kim zikler Cheesy https://bitcointalksearch.org/topic/m.29201626
piyasa bitikken de moral veren ümit aşılayan konular lazım
full member
Activity: 630
Merit: 102
Arkadaş kaynağının üzerinde oturuyor. Yok hayır madem bu kadar eminsin bas shortu altcoinlere de bitcoine de.

al benden de o kadar Smiley her 3 konudan biri felaket senaryosu yazarı gibi mübarek. Biraz daha düşecek olursa piyasa uzun soluklu bir duraklama dönemine girer.
newbie
Activity: 212
Merit: 0
Nelere dayanarak dedin bunları hiç anlamadım gerçekten bu işler tamamen balinaların elinde olan adam istese şuan getirirler boğayı ama istedikleri ortamı bekliyolar daha çok para kazanmak için neyin ne zaman olucağını bilemeyiz.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
insanları etkileyecek başlıklar açmayı doğru bulmuyorum burayı sadece üye olan insanlar değil üye olmayıp dışarıdan takip eden ve az çok fikir sahibi olmak isteyen insanlarda okuyor.belki bunu okuyup satış yapacak yada tam tersi bir başlıkta gaza gelip alım yapacak vs. sonu belirsiz bir piyasada bu kadar net konuşmak yanlış
full member
Activity: 672
Siteye yeni üye alımlarını kapatmaları gerekir artık. Yoksa böyle saçma konular görmeye devam edeceğiz. Adam kafasından birşeyler sıkıp gitmiş. Biz de geldik bu konuda yorum yapmaya çalışıyoruz.
newbie
Activity: 77
Merit: 0
bu kadar kesin ve keskin ifadeler bana kalırsa hiç doğru bir yaklaşım değil. adama sormazlar mı neye dayanarak bunu söylüyorsun diye. manipülasyon tam olarak böyle bir şey işte.
member
Merit: 31
hocam merhabalar genel anlamda söyledikleriniz konusunda düşünüyorum da hep olumsuz bahsettiğiniz konularda başlıklar açıyorsunuz. hatırlatmak isterim ki geçen sene bu zamanlarda bitcoin 3200 - 2800 dolar bandında in çık yapıyordu ama ocak ayında 19 bin doları buldu ne olacağını kimse bilemez
full member
Activity: 322
Merit: 102
neye dayanarak bu kadar emin konuşuyorsun ki onu anlamadım. ayrıca böyle başlıklar altında saçma şeyler yazmaktan da vazgeçin artık.
full member
CAT.EX Exchange
Maşallah arkadaş rüyasında mı görmüş bilmiyorum ama çok emin konuşup Altın vuruşu vurmuş, şimdi bu dedikleri çıkarsa ben size söylemiştim deyip konu açacak, söylediği çıkmazsa utanmadan yine böyle konular açmaya devam edecek.
Pages:
Jump to: