Pages:
Author

Topic: Amepay Bilgi Paylaşım Alanı - page 2. (Read 2325 times)

copper member
Activity: 644
Merit: 269
April 04, 2021, 04:42:53 PM
Amepay tutan varsa gate.io resmen listeledi
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
April 03, 2021, 04:18:50 PM
Zaten gası bahane gösteren ekipten hayır gelmez hocam, üzgünüm uzun süredir göndermedilerse umarım gönderirler ama göndermemek için daha bir çok bahane gösterebilirler, fiyatı biraz yükselsin farzı misal 0,5 dolar oldu diyelim o göndermeleri gereken 10-12 bin ame’yi allem eder kallem ederler yarı yarıya düşürürler, ekip güven vermiyor maalesef

her hafta yolluyorlardı, şimdi tek seferde  yollayacaklar. 4 haftada verdikleri gass tan ucuz ödeme yapacaklar şimdi ama onu bile dert ediyorlar.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
April 03, 2021, 04:02:23 PM
Zaten gası bahane gösteren ekipten hayır gelmez hocam, üzgünüm uzun süredir göndermedilerse umarım gönderirler ama göndermemek için daha bir çok bahane gösterebilirler, fiyatı biraz yükselsin farzı misal 0,5 dolar oldu diyelim o göndermeleri gereken 10-12 bin ame’yi allem eder kallem ederler yarı yarıya düşürürler, ekip güven vermiyor maalesef
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
April 03, 2021, 03:58:18 PM
Zamanında okutmuştum. Bazen gelenleri satmamak hold etmek lazım diye düşünürdüm ama böyleleri de çıkıyor maalesef. Bir miktar var ve gas dan dolayı borsaya gönderemiyorum. İlk fırsatta satayım bari bu şekilde giderlerse çöpü boylayacaklar.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1480
April 03, 2021, 02:13:15 PM
Bounty ile ilgili bir gelişme halen yok değil mi? En son konuyu kilitlemişti bounty manager. Gas mas bahanesiyle ve "ekip çok yoğun bla bla" diyerek geçiştiriyordu. Takip etmedim bana da bi kaç bin ame gelecek, gelsin de işimize bakalım Cheesy

Adamların hayatı yalan, gelse de tutarım dediğimin üstünden fiyat neredeyse yarıya indi. Gelse zaten tutarım şu saatten sonra değeri iyice azaldı Cheesy 2 günde gördüğü dump yedi bitirdi coini.

Diğer mesajlarda söylendiği gibi buraya yatırım yapan profil gerçekten ilginç. Köşeyi dönebilme umuduyla kandırılmış bir insan grubu var yatırımcılar arasında.

Bounty ödülleri aylar oldu ses seda yok, jinbi yi aratmıyorlar, imzadan bir miktar gelecek. mal gibi piyasadan da aldım ne kadar fırsat varsa kaçırdım.

Sonu Jinbi'ye benzemesin. 2018 Nisan'dan Kasım'a kadar imzalarını taşıdım. Kampanyada en uzun süre kalan kişi bendim, ilk haftadan neredeyse son haftaya kadar. Almam gereken miktar o zamanın parasıyla bile müthişti, şimdiki fiyatla bakınca milyonlar ediyordur belki de Cheesy
hero member
April 03, 2021, 01:03:31 PM
Amepay baştan umut vadeden bir proje olarak gördüğüm ve "fena halde yanıldıklarım" kategorisinde zirveye aday olan bir çalışma maalesef. Ekibin tecrübesi ve mental kapasitesi bu kurtlar sofrasında lokma kapmak için yeterli değil, şu anki durumunu da tamamen boğaya borçlu. Eğer böylesine yeşil bir dönemde olmasaydık sorulacak soru "Amepay ne zaman tekrar 1 centi görür?" olurdu. Hala akıllı moda geçmek için zamanları var, umarım becerirler.
Bazı arkadaşlar yatırımcı profiliyle ilgili yazılanlara itiraz etmiş ama emin olun Çiftlikbanka yetişemeyen kitlenin bir kısmı Amede.

Ekip lafla peynir gemisi yürütmenin derdinde. ("binance giriyoruz, ona giriyoruz bunu beğenmiyoruz." Nisan birde lansman vardı nisan 1 şakası yapmışlar.)

Telegram kanalı scam kanllarda olduğu gibi kapalı (yeni gelen burada bir iş var der.)

dolaşımda 250 milyon coin var, bununun kaçı ekipte, kaçı satıldı. kaçı drop yapıldı, kaçı stake dağıtıldı ve ellerinde ne kaldı hiç belli değil.

Bounty ödülleri aylar oldu ses seda yok, jinbi yi aratmıyorlar, imzadan bir miktar gelecek. mal gibi piyasadan da aldım ne kadar fırsat varsa kaçırdım.

ellerindekileri satmasa ekip bu kadar körü körüne inananın olduğu yerde fiyat çoktan elle tutulur yerlere gelirdi.

Özetle : yalan gırla, şeffaflık ve güven sıfır.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
April 03, 2021, 11:13:53 AM
Amepay baştan umut vadeden bir proje olarak gördüğüm ve "fena halde yanıldıklarım" kategorisinde zirveye aday olan bir çalışma maalesef. Ekibin tecrübesi ve mental kapasitesi bu kurtlar sofrasında lokma kapmak için yeterli değil, şu anki durumunu da tamamen boğaya borçlu. Eğer böylesine yeşil bir dönemde olmasaydık sorulacak soru "Amepay ne zaman tekrar 1 centi görür?" olurdu. Hala akıllı moda geçmek için zamanları var, umarım becerirler.
Bazı arkadaşlar yatırımcı profiliyle ilgili yazılanlara itiraz etmiş ama emin olun Çiftlikbanka yetişemeyen kitlenin bir kısmı Amede.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
April 03, 2021, 10:36:08 AM
Gate şu anda listelenebilecek en iyi yerlerden biri. Umarım hızı bu şekilde devam eder de gas falan bahane etmeden bounty dağıtımını yaparlar. Henüz gelen giden yok ama işin ciddileştiğini görebiliyoruz, bounty falan onlar için dert olmayacaktır şu saatten sonra.
Düzgün bir borsada listelendikten sonra gerisi kolay, gelecek miktarı satmadan tutma yoluna gidebilirim belki bu gelişmeden sonra Smiley
Bounty ile ilgili bir gelişme halen yok değil mi? En son konuyu kilitlemişti bounty manager. Gas mas bahanesiyle ve "ekip çok yoğun bla bla" diyerek geçiştiriyordu. Takip etmedim bana da bi kaç bin ame gelecek, gelsin de işimize bakalım Cheesy
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 03, 2021, 09:31:23 AM
Binance geliyor diye bi ara halaylar çekilmişti ama olmadı o iş galiba! Şu alt-boğa döneminde Binance ya da benzer bir büyük borsa gelse kafadan 10x yapması muhtemel. Halen de vakit var bekleyelim bakalım. Benim elimde zaten imzadan gelen çok az bi AME var, yükselse de pek işime yaramaz. Ama buna umut bağlayan da binlerce arkadaşımız var. Biraz daha beklemek lazım. Güçlü alt boğa sinyalleri devam ediyor. Çöpler bile değerleniyorken, AME de nasibini alır buradan elbet!
member
Activity: 532
Merit: 18
April 03, 2021, 07:44:15 AM
AME için büyük umutlarla şu kadar olacak bu kadar olacak deniliyordu fakat 0.05 dolar seviyelerinde geziyor. Birçok proje için aslında listelendiği zaman çok güzel fiyata sahip olacağı söylendi şu ana kadar ama genelde işin rengi başka oluyor. Tabi ilerleyen zamanlarda AME değerini çok daha katlayıp beni şaşırtabilirse orası başka.  Grin
newbie
Activity: 6
Merit: 0
April 03, 2021, 05:20:58 AM

[/quote]
Hayırlı olsun güle güle harcayın.Vatan savunulur gibi savunulan bir tarafını görmedim, göremedim.Hangi arkadaşım savunuyor.Bu siteyi kastetmiyorsanız genellikle yatırım yapan kişiler fud yerine fomo yaymayı severler.Kulaktan kulağa bizde yatırım tavsiyesi vermek farzdır zaten! (bkz mahalledeki bakkal amcaların yatırım tavsiyesi vermesi.)

İş bu foruma gelirse; geçmiş yazışmalara bakarsanız ilk öncelikle iyi PR çalışması yapıldığından bahsedilmiş, daha sonrasında Bounty ödüllerini bile dağıtamayan bir takımın ne kadar iyi olabileceğini sorgular olmuşuz.Körü körüne bir şeyleri savunan -pek fazla- yok.

Amepay konusunda genel eleştirilere katıldığımı söylemekle beraber, yatırım yapanların kendi tercihleri olduğunu eklemeliyim.İsteyen istediği kriptoya yatırım yapar.
[/quote]

Tabii ki benim yorumum telegram ve twitter kullanıcıları nezninde. Zannediyorum büyük bir kısmı airdropcular. Bunu da kötü mana da söylemedim hatta amepay'i ayakta tutan ve ittiren yine Turk takipciler.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
April 02, 2021, 08:11:52 AM
ame cuzdana 600 adet gelmıs bakalım ne olacak. turkler tarafından vatan savunulur gıbı savunuluyor.
Hayırlı olsun güle güle harcayın.Vatan savunulur gibi savunulan bir tarafını görmedim, göremedim.Hangi arkadaşım savunuyor.Bu siteyi kastetmiyorsanız genellikle yatırım yapan kişiler fud yerine fomo yaymayı severler.Kulaktan kulağa bizde yatırım tavsiyesi vermek farzdır zaten! (bkz mahalledeki bakkal amcaların yatırım tavsiyesi vermesi.)

İş bu foruma gelirse; geçmiş yazışmalara bakarsanız ilk öncelikle iyi PR çalışması yapıldığından bahsedilmiş, daha sonrasında Bounty ödüllerini bile dağıtamayan bir takımın ne kadar iyi olabileceğini sorgular olmuşuz.Körü körüne bir şeyleri savunan -pek fazla- yok.

Amepay konusunda genel eleştirilere katıldığımı söylemekle beraber, yatırım yapanların kendi tercihleri olduğunu eklemeliyim.İsteyen istediği kriptoya yatırım yapar.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
April 02, 2021, 07:55:47 AM
ame cuzdana 600 adet gelmıs bakalım ne olacak. turkler tarafından vatan savunulur gıbı savunuluyor.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
March 31, 2021, 04:35:49 AM
Gate şu anda listelenebilecek en iyi yerlerden biri. Umarım hızı bu şekilde devam eder de gas falan bahane etmeden bounty dağıtımını yaparlar. Henüz gelen giden yok ama işin ciddileştiğini görebiliyoruz, bounty falan onlar için dert olmayacaktır şu saatten sonra.
Düzgün bir borsada listelendikten sonra gerisi kolay, gelecek miktarı satmadan tutma yoluna gidebilirim belki bu gelişmeden sonra Smiley

bana da 12k kadar gelecek. zamanında gelse 0,012 0,02 bandından satacaktım, bir yerde iyi oldu.
12k çok iyi para ediyor hocam güzel bir Bounty yakalamışsınız vallaha tebrikler umarım diğer bountyleri de böyle yakalarsınız sizin için çok iyi olmuş erkenden satacaktınız yoksa
hero member
March 31, 2021, 03:43:21 AM

bana da 12k kadar gelecek. zamanında gelse 0,012 0,02 bandından satacaktım, bir yerde iyi oldu.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1480
March 31, 2021, 03:23:38 AM
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
March 31, 2021, 02:34:24 AM
Amepay yakında Gate.io'da listelenecek. Oylamaya girmiş. Mxc'ye bağlı kalmayacak artık, tutanlara hayırlı olsun.

https://www.gate.io/poll/votelist/115

Gate io haberi iyi bir etki bırakmış olmalı, yüzde 20 gibi bir artış yaşamış, borsaya girerse hacimle beraber fiyatı daha üst seviyelere çıkabilir belki, elinde tutan arkadaşlara hayırlı olmasını dilerim
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
March 31, 2021, 02:12:59 AM
Amepay yakında Gate.io'da listelenecek. Oylamaya girmiş. Mxc'ye bağlı kalmayacak artık, tutanlara hayırlı olsun.

Güzel bir gelişme evet ama bounty ödülleri dağıtıldı mı? Bende bir miktar var cüzdandan borsaya atmak için istenen gas ağzımı açık bıraktı resmen.
Gas, hâlâ yüksekse eğer ekip bounty ödemesini bekletebilir
legendary
Merit: 1505
March 31, 2021, 01:32:40 AM

legendary
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
March 23, 2021, 08:18:05 AM
Tüm tanıtımını "çok büyük borsada listeleneceği" yalanı üzerine kuran ve bunlar güzel iş yapabilir diyerek imzasına girip, belki yatırım da yapacakken ciddi hayal kırıklığı yaşadığım bir ekibi var. Piyasa güzel, fiyatı yükselebilir ama bana göre bu proje profesyonel yürütülmüyor.
Buna bir de 2 ay önce 20.000 lira basıp(kendi tabirleri) şu an neden binlerce dolarları olmadığını isyanla soran büyük Türk kitleyi ekleyince önü aydınlık görünmüyor.

Smiley Ame 1 Dolar 5 Folar hatta 10 dolar diyenleri okudum .. Stake ödülleri dağıtımı dün başladı ama bounty için bir tarih yok. Bekleyip göreceğiz. Bu fiyattan da satarım düşssede satarım, çıksada satarım alana hayırlı olsun. Bu bğa döneminden sonra bu ekiple bunlar borsalardan delist olurlar.

Katılıyorum, aktif ve yeşil bir dönemdeyiz ve o nedenle borsalar daha gevşek davranıyor ancak piyasa düştüğünde bu tarz tokenların hacimsiz olarak kalabalık yapmasına tabii ki sıcak bakmayacaklar.
Zaten şu an böyle bir risk bile yok, ticaret yapılabilen borsalardan en önemlisi Bithumb, diğerleri öyle delist melist işlerine yanaşabilecek yerler değil bana göre, eğer o zamanlarda da durum aynı olursa delisti yapsa yapsa Bithumb yapar.
Pages:
Jump to: