Pages:
Author

Topic: Amepay Bilgi Paylaşım Alanı - page 4. (Read 2340 times)

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
March 09, 2021, 05:26:27 AM
Epey bir ödenmeyen hafta vardı diye biliyorum. Ekip ödeme yaptı mı? Bende de bir miktar amepay var. Başka yerde de imza düzenlediler ama kısa sürdü. Ödeme yapıp yapmadıklarını merak ettim

Son karar sizin ama ben olsam amepay ödülleri dağıtılmadan elimde olanları satardım. İleride nereye gelir bilmem ama şimdi yüksek iken satmakta fayda var. Ödüller dağıtıldığı an dumo gelir zaten. Bir de cüzdan dan amepayları çıkartmak için ödenen gas ücreti ne kadar acaba?
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
March 08, 2021, 11:04:55 PM
Tam bunların imzası başladığı zaman bitvestte tier e ya 1.sıraya ya da 2.sıraya gelmiştim tier d'den kazancı veriyordu dursam mı geçsem mi daha ne kadar beklerim diye düşünürken tembellik yapıp geçmemiştim. İyi ki de geçmemişim  Grin İnşallah ödemelerinizi geç olmadan alırsınız arkadaşlar.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
March 08, 2021, 10:31:38 PM
Epey bir ödenmeyen hafta vardı diye biliyorum. Ekip ödeme yaptı mı? Bende de bir miktar amepay var. Başka yerde de imza düzenlediler ama kısa sürdü. Ödeme yapıp yapmadıklarını merak ettim

Bana gelen giden bir şey yok ödemede yok ama sonuçta bountyden gelen bir para diyebilirim o yüzden bekleyip rüzgarın nereye götüreceğine bakacam ona göre pozisyon alıcam. Şu anda baya düşmüş baktığımda ama biraz daha yukarıya çıkmadan bozmayı düşünmüyorum açıkcası. Diğer türlü ekibin dedikleri çoğu şeye de güvenmiyorum bountylerin geri kalan kısmını ödeyeceklerini sanmıyorum açıkcası.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
March 08, 2021, 02:45:56 PM

Muhtemelen yapmamışlardır hocam yapsalardı herhalde çoktan burada yazan arkadaşlar olurdu bir de birkaç haftalık toptan ödeme yapacaklar herhalde o yüzden Bounty işi için çok takipçisi vardır sizin varsa Bounty ödülleri gelmeden bozdurun isterseniz
member
Activity: 1106
Merit: 25
March 08, 2021, 02:31:06 PM
legendary
March 08, 2021, 12:44:22 PM
Açıkcası Amepay'ın bounty katılımcılarına yaptıklarından sonra ayağa kalkamaması lazım bu forumun gücünü biraz gölgeliyor.Amepay bu hareketinden sonra forum üyeleri tarafından başlatılan bir kampanyayla dibi görse kimse böyle bir şey yapmaya cesaret edemezdi aynı zamanda diğer projeler forumun gücünü görerek buraya daha fazla önem verebilirlerdi.
Hocam buna çok ihtimal vermiyorum açıkçası ama eğer böyle bir durum olsaydı ve forumun gücünün ispat edilebileceği kadar büyüseydi eminim ki tüm projeler burada imza kampanyası düzenlemeye başlardı
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
March 08, 2021, 12:36:15 PM
Açıkcası Amepay'ın bounty katılımcılarına yaptıklarından sonra ayağa kalkamaması lazım bu forumun gücünü biraz gölgeliyor.Amepay bu hareketinden sonra forum üyeleri tarafından başlatılan bir kampanyayla dibi görse kimse böyle bir şey yapmaya cesaret edemezdi aynı zamanda diğer projeler forumun gücünü görerek buraya daha fazla önem verebilirlerdi.
legendary
March 08, 2021, 12:34:27 PM
Telegram'da sürekli yok şu olacak yok bu olacak, binance'a ha girdik ha gireceğiz ya da olmadı upbit'e gireriz gibi saçma sapan sürekli ümit sattıkları için projeden zararına çıktım. Güya şimdiye binance ve huobi'de listelenmiş olacaklardı. Sıra bekliyoruz olayı falan hikaye bence. Grupta hakkını arayanları da banlıyorlar.

Telegram kanallarında hakkınızı arıyorsanız ve ban yiyorsanız büyük ihtimalle karşınızda iyi niyetli olmayan bir takım var yatırımcısının kendi kararı tabi ama bir anda paranız buhar da olabilir ona göre yatırım yapın bence
newbie
Activity: 5
Merit: 0
March 08, 2021, 12:14:01 PM
Telegram'da sürekli yok şu olacak yok bu olacak, binance'a ha girdik ha gireceğiz ya da olmadı upbit'e gireriz gibi saçma sapan sürekli ümit sattıkları için projeden zararına çıktım. Güya şimdiye binance ve huobi'de listelenmiş olacaklardı. Sıra bekliyoruz olayı falan hikaye bence. Grupta hakkını arayanları da banlıyorlar.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
March 08, 2021, 09:57:12 AM
Şuanda aktif ödül programları var kaç kerede denk geldim şuan ki imzamdan daha fazla miktar veriyorlar sözde ama alamadıktan sonra neden giriyim bu sebeple girmedim bunların imzasına, bence çoğu işleri de yalan dolan çok önemsemeyin.
newbie
March 08, 2021, 07:38:23 AM
Daha şimdiye kadar topluluğunu düdüklemeye çalışıp da bir yere gelen proje olmadı,bunların da yolu belli.
Ödül gönderme konusunda ilk zamanlar fee gerekçesi mantıklıydı çünkü o ara gerçekten çoğu gönderimin kendisinden fazla masrafı oluyordu ama o pik dönem geçti ve erc20 ağ maliyetinin daha fazla düşmesi pek olası değil, dolayısıyla şu anda göndermemeleri art niyet göstergesi.
Aynı şekilde kendi cüzdanında stake edilen tokenları süresi bittiğinde cüzdana aktarmaması tanım olarak tam anlamıyla "hırsızlık" demek.
Aynen öyle hocam, adamların yaptığı büsbütün hırsızlık ancak bunu hem global grubunda, hem de türk grubunda dillendirdiğim için gruplardan attılar. Gerçekten çok enteresan, twitter üzerinden bir şeylere ulaşmaya çalışıyorum, bilhassa bizim Türk kitle hakaretler etmeye başlıyor, Hintli bir projeyi Hintlilerden daha radikal bir biçimde bizim Türkler savunuyor, bir de bizi bilgisiz cahil olarak ilan ediyorlar Smiley
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
March 08, 2021, 07:23:31 AM
Daha şimdiye kadar topluluğunu düdüklemeye çalışıp da bir yere gelen proje olmadı,bunların da yolu belli.
Ödül gönderme konusunda ilk zamanlar fee gerekçesi mantıklıydı çünkü o ara gerçekten çoğu gönderimin kendisinden fazla masrafı oluyordu ama o pik dönem geçti ve erc20 ağ maliyetinin daha fazla düşmesi pek olası değil, dolayısıyla şu anda göndermemeleri art niyet göstergesi.
Aynı şekilde kendi cüzdanında stake edilen tokenları süresi bittiğinde cüzdana aktarmaması tanım olarak tam anlamıyla "hırsızlık" demek.
newbie
March 08, 2021, 07:18:52 AM
Bu staking ödüllerini neden göndermediklerini bende anlayamadım.. Ya cidden stake'de çok mal var fiyatın dump olmasından korkuyorlar, yada exit scam mı yapacaklar anlayamadım.Bounty ödüllerini uzun bir süre sonra ödeyeceklerini düşünüyorum.Ben kısa vadede umudumu kestim.

Lanet olası herifler ne bir cevap veriyor ne de konuyla ilgileniyor. Adamlar 2 aylık staking süreci koymuş, tamam diyoruz 2 ay kilitli bırakıyoruz tokenlarımızı, 3 ay oldu halen verecekler, bu ekibin projesine nasıl güveneceksin ki şimdi? Alım yapmayan ama almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye etmiyorum, alacaksanız da sakın ola stake etmeyin
member
Activity: 854
Merit: 50
March 08, 2021, 07:11:35 AM
Bu staking ödüllerini neden göndermediklerini bende anlayamadım.. Ya cidden stake'de çok mal var fiyatın dump olmasından korkuyorlar, yada exit scam mı yapacaklar anlayamadım.Bounty ödüllerini uzun bir süre sonra ödeyeceklerini düşünüyorum.Ben kısa vadede umudumu kestim.
newbie
March 08, 2021, 06:08:59 AM
Allah'ın laneti proje bu 5 para etmez, şerefsizler henüz staking ödülünü bile vermekten acizler, ne binance listelenmesinden bahsediyorsunuz? İkinci bir holo faciası yaşamadan umarım daha fazla kişi mağdur olmaz !
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
March 07, 2021, 07:02:32 PM
İlk gelenleri satmakta acelemi ettim acaba diye düşünmeye başladım. Fee yüksek diye göndermiyor olabilirler ama şuanda da gönderirsek dump olur korkusu oluşabilir ekipte.
Peki fiyatın yukarı gitmesi için bir sebebi var mı?

Huobi birincisi ikincisi binance listeleme olacak ama Huobi kesin gibi şu anda bende tutuyorum şu anda binance girdimi kısacası 1 dolar hedef var ama 3 dolar bile olur dodonun olduğu yerde bana göre. Bountyleri fee den dolayı göndermiyorlar bekliyoruz bakalım.
9. haftanın hesaplaması da tamamen bitmiş, fiyat oranına bakıldığında göndermek için uygun.
Dump olayına gelecek olursak yarım saat önce aniden 1,85 milyon satış yapıldı iğne attı ama yukarı çıktı.

Ödenmeyen haftalara baktığımda toplam miktar o kadar bile değil, kaldı ki organize satış olma durumu da yok. O yüzden bounty ödemeleri sorun yaratmaz.

Yukarıda da değdiğim gibi gördüğüm  kadarıyla Huobi AMEPAY ı takip etmeye başlamış. lbir iki gün içinde listeleme olacaktır, bu yüzden de yukseliyor olabilir.

Duyurudan sonra bir yükselme daha olur diye düşünüyorum. YTD

Hesaplamalar falan yapıldı ama sanırım gönderimler baya uzun sürecek gibi duruyor ekip büyük ihtimalle dump yemesinden korkuyor gibi birde bugün kü bir vaka var pha diye bir coin binance listeleneceği duruyurusu olduktan sonra neredeyse 100x yapmış baya bir shillemisler ve 1.20 ile giren coin bir anda 0.80 çaktılar o yüzden böyle olma durumu da olabilir kısacası bitcoin egemenliği olan bir serüvendeyiz o yüzden yeni girecek coinler için tehlike çanları bana göre.

Hocam pekı amepayın bınance gırme durumu var mı bu sevıyelerı alım fırsatı olarak gormek sızce mantıklı mı dunden bu yana epey gerıledı cunku amepay

Vallahi ben imza harici alım yapmadım istesem alırdım açıkcası bana göre içi boş bir proje olarak geliyor neden diye sorarsanız bir ekibin yöneticileri ve adminleri neden binance de listelenmesi için her borsaya twit sosyal medya akını falan başlatır anlam veremiyorum şimdi bir de yakım olayı çıktı maksimum arzdan yakım yapılacakmış ama anladığım kadarıyla upbit bu ay olacak gibi ama binance giremez bana göre.

Ben 1 doları falan görür diye tahmin ediyorum proje baya bir hype yaptı çünkü ama bu 0.13 den düşmesi bana göre güvensizlik sorunu olarak geliyor.
Zaten bana göre geri kalan imzaları da yatırmıyorlar aradan bir ay geçecek neredeyse fee bahane açıkcası.
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
March 07, 2021, 02:22:46 PM
Amepay bounty'leri konusunda herkes şikayetçiyken ekibe hak veriyordum bence geçerli bir sebepleri vardı ama hala yatırmamış olmaları artık can sıkmaya başlamıştır, Binance'a gelince dediğiniz gibi artık eski etkiyi yaratmıyor yeni giren coinlerde ama yine de bir süre o rüzgarla Amepay 1 doları bile zorlayabilir
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
March 07, 2021, 02:15:51 PM
Ben hala inanmıyorum bunlaların binance da listeleneceğini giremezler gibi geliyor ve girselerde eskisi gibi uçup kaçma olayları kalmadı artık 2x veriyor en fazla bir token burda listelendiği için binancenin eski popülerliği kalmadı listelemelerde.
legendary
March 07, 2021, 12:09:31 PM
Binance’a girerse ne kadar etkiler ki eskiden olsa yüzde 200-300 gidiyordu ama o kadar fazla sükse yapacağını sanmıyorum bir de girecek firma sürekli gireceğiz demez girer ve girdiği an patlamasını yaşatır takip ettiğim kadarıyla bountyleri ödememişlerdi önce onları ödesinler sonra Binance girerler Grin
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
March 07, 2021, 12:07:05 PM

Hocam pekı amepayın bınance gırme durumu var mı bu sevıyelerı alım fırsatı olarak gormek sızce mantıklı mı dunden bu yana epey gerıledı cunku amepay

Binance ve Huobi ile görüştükleri biliniyor, binance, binance incelendiğini anlamına gelen "Application in Progress" logosunu kullanabileceklerini belirtmiş.
Huobi de twitterdan 3 gün önce AMEPAY ı takibe almış. Binance öncesi bir kaç güne Huobiye gireceğini düşünüyorum.

Bende imzadan gelenler hariç 100k dan fazla var ve stake ederek artırıyorum.
Herkesin elindeki donelere göre kendi hesabını yapması daha doğru olur.
Binance kesin gözüyle bakılıyor şu an hem telegram gruplarında hem bizzat adminler tarafında. Binance'a girmek çok çok iyi bir şey mi girdiklerinde göreceğiz tabi. Yükseliş dalgası düşüşle sonlanmasın Smiley

Hocam geçmiş tecrübelerinizi de işin içine katarsanız amepay cidden Binance'da listelenir mi  Huh Ben açıkcası yatırımcıların heyecanını canlı tutmak için söyledikleri bir şey olduğunu düşünüyorum.Başvuru yapmışlardır ama girme ihtimalleri bence çok düşük.
Binance'ta listelenmek eskisi gibi çok afili bi durum değil aslında. Elini kolunu sallayan Binance'a giriyor nerdeyse. Asıl Amepay ekibinin bunu allayıp pullaması ve "binance'a gireceğiz çok çalışıyoruzzzz" diye sürekli söylemesi garip aslında.
Pages:
Jump to: