Pages:
Author

Topic: Amepay Bilgi Paylaşım Alanı - page 7. (Read 2340 times)

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
February 18, 2021, 11:55:13 AM
Bu gidişle fiyatı 1 dolar falan olacak herhalde olabilirde ama bu fee olayı bana faso fiso olarak geliyor ödeme daha da gelmedi açıkcası bilerek de yapmıyor olabilirler bu sayede fiyat çakılmasın diye bir dolar olursa daha iyi olur o zamana kadar. Cheesy

Ben de öyle düşünüyordum, bounty geldiği gibi millet çakıp geçer zaten. Haftalık 30-40 dolar alacam diye imzaya giren adamların %90'ı haftalık 100 doları görünce gözünün yaşına bakmaz. Uzun vadede ne kadar iş yapar bilemiyorum ama çok büyük beklentiye girmemek gerek.
Dediğiniz gibi 1 dolar olsa bu senenin en konuşulan olaylarından biri olur ama 10 cent bile uzak geliyor bana. Düzgün bir borsada listelenecek de adamlar projeyi ilerletecek de derken yıllar geçer, boğa bitince de kimse bu coinin yüzüne bakmaz 3 sene milletin elinde kitlenir kalır.
3 yıl sonra da %100 arttı diye haberini alırız Cheesy neyse bakalım ilerleyen haftalarda neler göreceğiz
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
February 18, 2021, 11:44:54 AM
Geldiği zaman okumuştum ama benim cüzdan da hala 2100 adet damızlık olaraktan ayırdığım amepaylar var. Belki ileride daha çok degerlenir diye bekleyeceğim.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
February 18, 2021, 11:44:39 AM
Amepay fiyatı %120 oranında artmış durumda umarım imzadan gelenleri hemen satmamışsınızdır.  Grin Anladığım kadarıyla ödemeler konusunda biraz sorun varmış ama kısmen yapıldı diye biliyorum.

İstediği kadar artsın, çoğu kişinin kampanyaya dahil olduğu son 3 haftanın ödemesi yapılmadı. 1-2 haftalık ödemeyi de borsaya atıp da satana kadar zaten elde para kalmıyor.
Bizim ödüller gelene kadar fiyatı 0.1 dolar olursa anca o zaman satmaya değecek. 300 dolar kazanacaz diye 50 dolarını sağa sola saçmak mantıklı değil.
Sözde fee yüksek diye ödülleri dağıtmamışlardı, 2 sene daha dağıtmayacaklar herhalde bu kafayla. Bekleyip dursunlar ethereumda fee düşecek diye Cheesy

Bu gidişle fiyatı 1 dolar falan olacak herhalde olabilirde ama bu fee olayı bana faso fiso olarak geliyor ödeme daha da gelmedi açıkcası bilerek de yapmıyor olabilirler bu sayede fiyat çakılmasın diye bir dolar olursa daha iyi olur o zamana kadar. Cheesy
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
February 18, 2021, 11:00:03 AM
Amepay fiyatı %120 oranında artmış durumda umarım imzadan gelenleri hemen satmamışsınızdır.  Grin Anladığım kadarıyla ödemeler konusunda biraz sorun varmış ama kısmen yapıldı diye biliyorum.

İstediği kadar artsın, çoğu kişinin kampanyaya dahil olduğu son 3 haftanın ödemesi yapılmadı. 1-2 haftalık ödemeyi de borsaya atıp da satana kadar zaten elde para kalmıyor.
Bizim ödüller gelene kadar fiyatı 0.1 dolar olursa anca o zaman satmaya değecek. 300 dolar kazanacaz diye 50 dolarını sağa sola saçmak mantıklı değil.
Sözde fee yüksek diye ödülleri dağıtmamışlardı, 2 sene daha dağıtmayacaklar herhalde bu kafayla. Bekleyip dursunlar ethereumda fee düşecek diye Cheesy
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
February 18, 2021, 10:47:26 AM

Artmış evet ama etherin işlem ücreti çok yüksek şuan gönderim için ortalama ne kadar ister adam gönderip zarara girmesin de 175 gwei average ücret görünüyor
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
February 18, 2021, 05:30:57 AM

Hocam artmış olsa bile  bu vakte kadar epey çakılmıştı. bütün borsalarda bu artış oldu mu yoksa belli borsalarda mı oldu. Yine de artış olması güzel. Ben şunu gördüm eğer bountysi devam eden token varsa borsalardan o tokene yatırım yapmayacaksın.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
February 18, 2021, 04:59:36 AM
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
February 08, 2021, 06:08:02 PM
Geç hocam, onların yarısı girecek bir çiftlikbank bulamayıp gelenler, 100 dolarlık ame edinmiş, sene sonunda ev al alma peşinde vatandaş. O yatırımcılar(!) elenmeden amede bir cacık olmaz.

Cool Hergün okumaya çalışıyorum yazdıklarını , gül gül ölürsün  Grin 5-10 dolar edecek diyeni var , adminlere saldıranı var, AME de müslüman bizde müslüman ne oluyor bu Ame'ye diyeni var , aman ha satmayın balinalar bu fiyattan topluyor diyenler var, var oğlu var  vekhasılı kelam Roll Eyes Bu topluluk nasıl oluşdu nasıl bu kadar bağlandılar anlamış değilim.

Hocam ponzi olaylarında da durum aynı ne yazık ki!
Bizim insanımız 3-5 birşey yatırdığı zaman bu tarz coinlere uçacak kaçacak vs demeye başlıyor. Yazdıklarınızı okudum gerçekten komik şeyler. 😀
Bir de bu işler yatırım tutadabilir tutmayadabilir. Herşey nasiptir hayatta. Nasipsiz dayak bile yenmez.😀
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
February 08, 2021, 04:17:10 PM
Bountyden gelen bir token olursa direk çıkarım bunu en baştada demiştim bountyli tokenlere pek güven olmuyor %90ı loss yazar çok azı kazandırır ondan para ederken çıkmıştırsınız umarım arkadaşlar.
member
Activity: 280
Merit: 71
February 08, 2021, 01:58:54 PM
Bugün büyük haberleri olacaklarını söylediler grupta. Sanırım büyük bir borsada listelenme haberi olacak herhalde. Hala ben de elimde tutuyorum bountyden gelenleri. Umarım biraz para eder diyorum. Belki zamanla recover olur fiyat.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
February 08, 2021, 09:56:33 AM
bende aldım %50 girdi haşırt :/ şubat ortalarında büyük borsada listelenme haberi var ama bakalım.

MXC borsasında stake açacaklar, oradan belki zararınızı toparlamaya çalışabilirsiniz
Daha alım yapmamış ve macera arıyan varsa bkex ten almasını öneririm hem deposit kapalı hem de stake açık.
newbie
Activity: 50
Merit: 0
February 08, 2021, 08:54:02 AM
bende aldım %50 girdi haşırt :/ şubat ortalarında büyük borsada listelenme haberi var ama bakalım.
hero member
February 08, 2021, 04:47:16 AM
Geç hocam, onların yarısı girecek bir çiftlikbank bulamayıp gelenler, 100 dolarlık ame edinmiş, sene sonunda ev al alma peşinde vatandaş. O yatırımcılar(!) elenmeden amede bir cacık olmaz.

Cool Hergün okumaya çalışıyorum yazdıklarını , gül gül ölürsün  Grin 5-10 dolar edecek diyeni var , adminlere saldıranı var, AME de müslüman bizde müslüman ne oluyor bu Ame'ye diyeni var , aman ha satmayın balinalar bu fiyattan topluyor diyenler var, var oğlu var  vekhasılı kelam Roll Eyes Bu topluluk nasıl oluşdu nasıl bu kadar bağlandılar anlamış değilim.

Gariban avuntusu ve duygusal bağ kurma mevzuları sektöre yeni girenlerde fazlasıyla oluyor. Bir de bizde birine yetki verildiğinde kraldan fazla kralcı olma durumları da çok. o yüzden bu sahne çok normal.
Endişe duyduğum tek şey satılmayan paraların 18 ay sonra ne olacağı.
member
Activity: 854
Merit: 50
February 08, 2021, 04:25:55 AM

hero member
February 07, 2021, 04:27:42 PM
imzasında bu kadar kaldıktan sonra ben en azından son haftaların tokenlerinin gönderilmesi yapılana kadar kalırım diye düşünüyorum fee konusunda hak veriyorum. berlirsizlik yaratıp acemice davranlamarı konusunda da yazılanlara katılıyorum. son gelişmelerde ferrum ile ortaklıkda yaptılar. ben şansımı deneme niyetindeyim. olur da boğadan nasibini alırsa bizde güzel kazanırız diye düşünüyorum. bir kumar olarak devam edecem. yani olurda yükselirse gittiği yere kadar karda otuıracam.

Ekip çok amatörce adımlar atıyor açıkcası ferrum ile ortaklık yapmaları bir şey kazandırmaz gibi duruyor sağlam adımları atacak bir en azından umut yok şu ana kadar öyle. Bende imzayı giyiyorum ama amepaylerin hepsini alınca okutma durumum var eğer zaten bir şey etmez ise belki bekletirim ama zor.
miktar elle tutulur bir şey ise stake iyi duruyor bu günlerde. bkex borsasında deposit kapalı ama stake yapılan tek yer bu borsa ile kendi cuzdanları.
ilerleyen günlerde MXC borsasında da stake açacaklarmış bakalım.
zararı nereden çıkarırsam kardır diye bakıyorum.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
February 07, 2021, 04:04:44 PM
imzasında bu kadar kaldıktan sonra ben en azından son haftaların tokenlerinin gönderilmesi yapılana kadar kalırım diye düşünüyorum fee konusunda hak veriyorum. berlirsizlik yaratıp acemice davranlamarı konusunda da yazılanlara katılıyorum. son gelişmelerde ferrum ile ortaklıkda yaptılar. ben şansımı deneme niyetindeyim. olur da boğadan nasibini alırsa bizde güzel kazanırız diye düşünüyorum. bir kumar olarak devam edecem. yani olurda yükselirse gittiği yere kadar karda otuıracam.

Ekip çok amatörce adımlar atıyor açıkcası ferrum ile ortaklık yapmaları bir şey kazandırmaz gibi duruyor sağlam adımları atacak bir en azından umut yok şu ana kadar öyle. Bende imzayı giyiyorum ama amepaylerin hepsini alınca okutma durumum var eğer zaten bir şey etmez ise belki bekletirim ama zor.
hero member
February 07, 2021, 03:15:04 PM

ekip gerçekten çok amatör. ben de imzada kalma kararı aldım. 2 yıldır ciddi ciddi imzaya girmedim, buna girdiğime de pişman oldum açıkçası. Ödemeler için değil 3 aydır elimde tuttuğum sparta ve bake yi elden çıkarıp zararı kurtartmak için buna girdim burada da yüzde 50 zarar yazdım.
full member
Activity: 770
Merit: 103
February 07, 2021, 03:09:15 PM
hero member
February 07, 2021, 11:08:11 AM
Benim rütbem için şu an en iyi AME olduğu için tekrardan geri giydim imzayı. Yoksa bana göre çok acemiler. Sonlarını da bilmiyorum. Açıkçası fiyat istikrarı yok, bu dönemde bu istikrarı sağlayamıyorlarsa, yarın stake'den çıkanlar olacağı zaman ne hale gelecek bu token diye de düşünmüyor değilim. Ayrıca 18 ay sonra ( muhtemelen 16 ay felan kaldı) piyasaya sürülmesi beklenen yeni tokenler...
Neyse 0.02 hedefi beklerken bu imzayı giymeye devam edeceğim.

Ben de BKEX borsasında stake yapmaya başladım (yıllık %300), elimdeki miktarla haftalık imzadan aldığımdan fazlasını alma durumum var. 2 gündür bu borsada deposit kapalı aslında. Geçenlerde dışarıda 0,0085 iken burada 0,025 e kadar çıkmıştı.
Bu sefer de onu umdum ama olmadı.
Bakalım nasıl olcak.

Fiyatının 0.02 doları görmesi Bithumba göre konuşuyorum 4x yapması lazım. kex dediğin gibi ilk orda listelenmesine rağmen deposit kısmının hep kapalı olduğunu biliyorum.
İşin açıkçası pekde ileri kendini atamayacak durumda. Takım satıyor takım alıyor. Alan aldı zaten. Bizde bountyden geleni okutmak derdindeyiz.Ama Türkçe Telegram kanalını ara sıra takip ediyorum da halen daha çok umutlular.

Kanalı ben de takip ediyorum, ekip MPG kafasında onların da buyuk umutları vardı şimsi yine sürünüyorlar. (binance ta listeleneceklerdi 2 yıl geçti. bedava token yedirdiler borsalara 3. sınıf borsalar, fazla paraları har vurup harman savurdurlar)

Bu ekipte aynı adımları atıyor, uyarınca bizim yerli adminlerimiz şahıslarına sövmüşsün gibi savunmaya geçiyorlar. Projeye inanmak ok ama körü körüne de değil. 80 milyon jeton satılmış 250 milyon dolaşımda kalacak diyor.
kalan 1.125 milyar ne olacak dyorsun. 18 ay 250 milyon kalacak diyor...
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
February 07, 2021, 10:39:33 AM
Benim rütbem için şu an en iyi AME olduğu için tekrardan geri giydim imzayı. Yoksa bana göre çok acemiler. Sonlarını da bilmiyorum. Açıkçası fiyat istikrarı yok, bu dönemde bu istikrarı sağlayamıyorlarsa, yarın stake'den çıkanlar olacağı zaman ne hale gelecek bu token diye de düşünmüyor değilim. Ayrıca 18 ay sonra ( muhtemelen 16 ay felan kaldı) piyasaya sürülmesi beklenen yeni tokenler...
Neyse 0.02 hedefi beklerken bu imzayı giymeye devam edeceğim.

Ben de BKEX borsasında stake yapmaya başladım (yıllık %300), elimdeki miktarla haftalık imzadan aldığımdan fazlasını alma durumum var. 2 gündür bu borsada deposit kapalı aslında. Geçenlerde dışarıda 0,0085 iken burada 0,025 e kadar çıkmıştı.
Bu sefer de onu umdum ama olmadı.
Bakalım nasıl olcak.

Fiyatının 0.02 doları görmesi Bithumba göre konuşuyorum 4x yapması lazım. kex dediğin gibi ilk orda listelenmesine rağmen deposit kısmının hep kapalı olduğunu biliyorum.
İşin açıkçası pekde ileri kendini atamayacak durumda. Takım satıyor takım alıyor. Alan aldı zaten. Bizde bountyden geleni okutmak derdindeyiz.Ama Türkçe Telegram kanalını ara sıra takip ediyorum da halen daha çok umutlular.

Pages:
Jump to: