Pages:
Author

Topic: Amepay Bilgi Paylaşım Alanı - page 9. (Read 2340 times)

member
Activity: 280
Merit: 71
January 18, 2021, 06:17:09 PM
ekibin dolaşımda olmayan miktarla ne yapacağını tam olarak belirtmemesi ve bu konuda bir zihin berraklığı yaratmamış olması hali hazırda herkesin kafasında bir soru işareti oluşturuyor. ben ne olursa olsun mutlaka elimde imzadan gelen bütün tokenlerı tutacam. eğer herşey kafamda kurguladığım gibi giderse biraz ekmek çıkacak sanki .

Benim de kafamı kurcalayan bazı sorular var fakat ben de senin gibi şuanda sadece tutuyorum. Hele ki söz verdikleri gibi top 3 borsadan birinde listelenirse iyi prim yapar diye düşünüyorum. Ya herro ya merro moduna geçtik gibi sanki. İlgi var ama takımın daha iyi bir strateji ile ilerlemesi projeyi daha iyi yerlere taşıyabilir.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
January 18, 2021, 06:13:46 PM
Ödül dağıtım olayı bundan sonra aylık olacak galiba. En son mart ayı ödülleri Nisan ayının ilk haftası olacakmış. Bir de borsalar da sürekli stake açma işi de garip. Ben sattım pişman değilim.
full member
Activity: 770
Merit: 103
January 18, 2021, 05:22:32 PM
ekibin dolaşımda olmayan miktarla ne yapacağını tam olarak belirtmemesi ve bu konuda bir zihin berraklığı yaratmamış olması hali hazırda herkesin kafasında bir soru işareti oluşturuyor. ben ne olursa olsun mutlaka elimde imzadan gelen bütün tokenlerı tutacam. eğer herşey kafamda kurguladığım gibi giderse biraz ekmek çıkacak sanki .
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
January 18, 2021, 07:39:41 AM

Yukarıda hocalarım bahsetmişler.. Sözleri ilk 3 borsada listelenmek. Ama kimse beni yanlış anlamazsa bir kaç bir şey yazacağım. Özellikle bu Amepay Turkiye telegram kanalında ciddi beklenti içerisine düşmüş arkadaşlar var. Bana göre bu token için bu kadar büyük bir şey beklememeniz lazım ( Yinede burası farklı bir dünya belki bir günde x5 yapar)

Ama ben takımın profosyenel olmadığını söyleyebilirim. MXC borsası için ne kadar ödediklerini bilmiyorum ama Binance bu projeyi almaz diye düşünüyorum. Ödeme yapılır alırlarsa bir şey diyemem ama benim gördüğüm bu. Fazla beklentim yok ICO fiyatında satacağım ben. Gerisi size kalmış.

1 milyor toplam adetten 250 milyon dolaşımda olacağını söylemeleri ve geri kalan için ne düşündüklerini bilmemeleri benim için ciddi soru işareti.

Öncelikle ellerinde satılmayan parayı hayrat gibi dağıtmamalılar ki, bu %100 bonusla alan yatırımcıyı bile zorda bırakacak rakamlara fiyatın düşmesini saglar.
Ekip kendinde kalacağını belirttiği bir miktar varsa mümkünse kilitlemeli yada şeffaf bir şekilde tasarruflarını raporlamalıdır.
Bunun haricinde kalan tüm parayı yakmalıdır.
Bunu yaparsa 1 dolar da olur ama bu belirsizliklerle max0,04 olur sonrası 1 sat.
member
Activity: 854
Merit: 50
January 18, 2021, 07:28:10 AM
Elimdekileri satmak için Bithumba gönderdim , elim varmadı satmaya.. Kaldı şimdilik Borsa hesabında AME'ler Burdan 2x'ya satacağım yada verdikleri sözü tutacaklar mı diye Şubat ayı borsa listelemelerine bakıp ona göre karar vereceğim.

Şubat ayı için söz verilen borsa hangisi?
Bir kaç güne MXC borsasında listeleneceği kesin ve bunun fiyata hiç bir yansıması olmadı gördüğüm kadarıyla.

Yukarıda hocalarım bahsetmişler.. Sözleri ilk 3 borsada listelenmek. Ama kimse beni yanlış anlamazsa bir kaç bir şey yazacağım. Özellikle bu Amepay Turkiye telegram kanalında ciddi beklenti içerisine düşmüş arkadaşlar var. Bana göre bu token için bu kadar büyük bir şey beklememeniz lazım ( Yinede burası farklı bir dünya belki bir günde x5 yapar)

Ama ben takımın profosyenel olmadığını söyleyebilirim. MXC borsası için ne kadar ödediklerini bilmiyorum ama Binance bu projeyi almaz diye düşünüyorum. Ödeme yapılır alırlarsa bir şey diyemem ama benim gördüğüm bu. Fazla beklentim yok ICO fiyatında satacağım ben. Gerisi size kalmış.

1 milyor toplam adetten 250 milyon dolaşımda olacağını söylemeleri ve geri kalan için ne düşündüklerini bilmemeleri benim için ciddi soru işareti.
hero member
January 18, 2021, 06:43:26 AM

Hangi youtube kanalı bilmiyorum ama takipçisi iyiyse 2-3k dolardan aşağı iş yapacaklarını sanmıyorum.
Böyle projeler malesef her ülkeden istedikleri gibi geri dönüş alamıyorlar, öyle olunca da reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla hareket edebiliyorlar.

Reklam uğruna şimdi 3. sezon stake açtılar, 15dk sonra aktif olacak yıllık ortalama %84 ile max 60 gün yine.
Bakalım bu stake savaşları ne olacak... Nasıl bir mantıkla bunu yapıyorlar anlamış değilim.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
January 18, 2021, 06:32:20 AM
Elimdekileri satmak için Bithumba gönderdim , elim varmadı satmaya.. Kaldı şimdilik Borsa hesabında AME'ler Burdan 2x'ya satacağım yada verdikleri sözü tutacaklar mı diye Şubat ayı borsa listelemelerine bakıp ona göre karar vereceğim.

Bir kaç güne MXC borsasında listeleneceği kesin ve bunun fiyata hiç bir yansıması olmadı gördüğüm kadarıyla.
MCX büyük bir borsa mı? "Büyük borsa" denilince aklam MCX'in geldiğini sanmıyorum, o yüzden beklentiyi karşılamamış olabilir. Büyük denilince herkesin aklına Binance geliyor, Binance da önüne geleni listeliyor malum.

İyice arap saçına döndü, ekip çok fazla para harcıyor ve iyi bir şey değil. Bunu en son 2019 yılında MPG de gördük. Abuk sabuk insanlara ve borsalara para akıtıyorlar.

Geçen bir sponsorlu video gördüm (Reklam) videonun  3 ayda  görüntülenmesi 2800, iki kişiler adam başı ne verdiler acaba? (yerli youtuberlar)

Bir ay önce gönüllü yapılmış video 1 ayda 11k izlenmiş. Gönüllü yapan arkadaş para almamış, muhtemelen yatırım da yapmış, elindekini satmaz. Sponsorlu video yapan arkadaşlar belki çoktan sattılar.

Bu aklı kim bilir kim verdi bu adamlara (kılavuz karga ilişkisi)
Hangi youtube kanalı bilmiyorum ama takipçisi iyiyse 2-3k dolardan aşağı iş yapacaklarını sanmıyorum.
Böyle projeler malesef her ülkeden istedikleri gibi geri dönüş alamıyorlar, öyle olunca da reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla hareket edebiliyorlar.
hero member
January 18, 2021, 05:46:10 AM

MCX büyük bir borsa mı? "Büyük borsa" denilince aklam MCX'in geldiğini sanmıyorum, o yüzden beklentiyi karşılamamış olabilir. Büyük denilince herkesin aklına Binance geliyor, Binance da önüne geleni listeliyor malum.

İyice arap saçına döndü, ekip çok fazla para harcıyor ve iyi bir şey değil. Bunu en son 2019 yılında MPG de gördük. Abuk sabuk insanlara ve borsalara para akıtıyorlar.

Geçen bir sponsorlu video gördüm (Reklam) videonun  3 ayda  görüntülenmesi 2800, iki kişiler adam başı ne verdiler acaba? (yerli youtuberlar)

Bir ay önce gönüllü yapılmış video 1 ayda 11k izlenmiş. Gönüllü yapan arkadaş para almamış, muhtemelen yatırım da yapmış, elindekini satmaz. Sponsorlu video yapan arkadaşlar belki çoktan sattılar.

Bu aklı kim bilir kim verdi bu adamlara (kılavuz karga ilişkisi)
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
January 18, 2021, 04:47:56 AM

member
Activity: 448
Merit: 12
January 18, 2021, 04:04:04 AM
Bounty kampanyasından gelen ödülleri insanların hemen bozmamaları sanırım fiyatları düşürüyor. Ben tutma yolunu seçtim, gelen yorumlar beni beklentiye soktu bakalım umarım iyi bir gelir elde ederim kendi adıma  Undecided
full member
Activity: 770
Merit: 103
January 17, 2021, 06:47:25 PM
hacimli borsa denince bu tarz tokenler için akla her zaman binance gelir Smiley hangisi olacağı çok önemli değil ama borsada listelendikten sonra büyük pump olacağı aşikar. önemli olan fiyatın ne kadar dayanacağı. bu zamana kadar yavaş yavaş boğanında bağlayacağını düşündüğümden biraz büyük hayal kuruyorum Smiley
member
Activity: 280
Merit: 71
January 17, 2021, 10:39:51 AM

Sanırım şubat ayı için en büyük 3 borsadan birinde listelenme sözleri vardı. Hacim olarak sanırım en büyük 3 borsa diyorlardı. Evet MXC borsa listelenmesi fazla fiyata yansımadı bence bu normal. Hacim olarak ilk 3 borsadan birinde listelenirse bu gerçekten fiyata yansır diyorum. Ben de elimdekileri tutuyorum şuan dokunmadım. Belki 10 kat yapar diye hala elimde tutuyorum. Ama şu ana kadar kısa sürede 3 borsada listelenmesi bile iyi bir haber.
hero member
January 17, 2021, 08:47:07 AM

member
Activity: 854
Merit: 50
January 17, 2021, 08:23:49 AM
member
Activity: 1106
Merit: 25
January 17, 2021, 06:16:19 AM
Bu amepay dikkat çeken işlere imza atıyor. Daha bounty bitmeden mxc ile birlikte listelendiği 3. Borsa oldu. Bounty bitince satmak isteyenler için epey farkli borsalar olacak. Bkexte hala deposit kapalı ve fiyat lta pahalı. Stake imkanı bkexte var ama borsadan alırsanız yapabilirsiniz. Onu da kimse yapmaz herhalde
çok ciddi bir fiyat farkı yok alınabilir aslında, ben diğer borsadan aldığım için transfer edemiyorum. almamış olsaydım orada alırdım.
Bir de 60 günlük stake yapanlar stake kazançlarını almak için 60 gün sonunu beklemiyorlar peyderpey alıyorlar (periyot nedir bilmiyorum)
Yani 60 gün sonunda bir baskı olacak diye bir şey yok.

Peyderpey alınması güzelmiş hocam. En azından 60 gün sonra ciddi dump gelir korkusu olmaz artik yatırım yapan varsa. Ben member üyeye haftalık 1000 adet az olduğunu düşündüğüm için girmedim ama aslında katılsam olurmuş. Nasip değilmiş demek ki
hero member
January 17, 2021, 05:48:38 AM
Bu amepay dikkat çeken işlere imza atıyor. Daha bounty bitmeden mxc ile birlikte listelendiği 3. Borsa oldu. Bounty bitince satmak isteyenler için epey farkli borsalar olacak. Bkexte hala deposit kapalı ve fiyat lta pahalı. Stake imkanı bkexte var ama borsadan alırsanız yapabilirsiniz. Onu da kimse yapmaz herhalde
çok ciddi bir fiyat farkı yok alınabilir aslında, ben diğer borsadan aldığım için transfer edemiyorum. almamış olsaydım orada alırdım.
Bir de 60 günlük stake yapanlar stake kazançlarını almak için 60 gün sonunu beklemiyorlar peyderpey alıyorlar (periyot nedir bilmiyorum)
Yani 60 gün sonunda bir baskı olacak diye bir şey yok.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
January 17, 2021, 05:42:35 AM
hero member
January 17, 2021, 04:50:13 AM
Biraz önce telegram gruplarında gördüm. Amepay  MXC adlı bir borsa da listelenmiş. Adını daha önce duymadım bu borsanın ama yine de yeni bir borsa. Belki bu borsada da stake olayı getirebilirler. Bounty den bile bu kadar token dağıtılıyor ise stake ettirip en az 2 ay token kilitletmek mantıklı. Biraz da o şekilde token dağıtımı olur.

Borsa ile anlaşma sağlandı fakat borsa tarafından resmi açıklama gelmedi ve henüz listelenmedi, bir kaç güne duyuru haberini ve listelendiğini görürüz.
Yalnız MXC Fan hesabından  konuya ilişkin bir paylaşım yapıldı.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
January 16, 2021, 07:54:44 PM
Biraz önce telegram gruplarında gördüm. Amepay  MXC adlı bir borsa da listelenmiş. Adını daha önce duymadım bu borsanın ama yine de yeni bir borsa. Belki bu borsada da stake olayı getirebilirler. Bounty den bile bu kadar token dağıtılıyor ise stake ettirip en az 2 ay token kilitletmek mantıklı. Biraz da o şekilde token dağıtımı olur.
hero member
January 16, 2021, 12:03:21 PM

Bugun metamask cüzdanımı kontrol ettigimde,ödeme gelmiş gözüküyordu cüzdanıma transfer edipte satmayı denemedim ama yarısı fee ye gittigini sanmıyorum.Bu arada stakede edilebilir gibi amepay guzel calışıyor söylediklerini yerine getiriyorlar zamanlamaları iyi elde tutup stake etmek karlı olabilir.

bithumb üzerinde stake dün kapanmış malesef 60 gün için %300 veriyormuş yazık oldu. toplamda 10 milyon için kota konmuş yüzde 87 si dolmuş. 60 gün sonra bir dump gelebilir. o zamana kadar imzadan elinde olanlar dikkatli olursa iyi olur.

Stake yapamıyorsak zaten elden cıkarmak en mantıklısı,seninde söyledigin gibi 60 gün sonra sağlam bir dump olması yüksek ihtimal.Bithumbda 2.stake dönemi varmış yazmış arkadaş yazmış oradaki oran ne olucak belirlenmiş mi bir bilgi var mıdır?

60 gün sonunda yüzde 50 kazanıyor stake yapanlar, bugunu bu coine ayırdım baya şey öğrendim diyebilirim.

bithumb  üzerinde stake dün kapanmış 10 milyonluk kotaya 60 güne yüzde 50 verecek ama katılım yüzde 87
BKEX 21 gün için yıllık yüzde 300 oranında veriyor (kaç gün kaldıysa artık) ama bu borsada da para yatırma çekme yok. Bu borsadan alıp yapmak lazım ama burada da coin yüzde 10 15 daha pahalı.

Pages:
Jump to: