Pages:
Author

Topic: Şampiyonlar Ligi 2023/2024 - page 10. (Read 8370 times)

legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
October 24, 2023, 04:31:32 PM
15-20 dk bakabildim bu maça ama gördüğüm kadarıyla Galatasaray baya iyi direndi, hatta 1-1'den sonra öne geçme fırsatları da yakaladılar ama hem Kerem hem Icardi çok cömertçe harcadı pozisyonları 2-1 olsaydı çok heyecan verici bir maça dönüşecekti...

Bayern Munich kadro kalitesi tabii çok yüksek, yalnız Kane'i hiç devreye sokamadılar ilk yarı, 2. yarı Kane diye santrfor özellikli bir oyuncuları olduklarını hatırlayınca kilidi çözdüler. Kingsley Coman her zamanki gibi Şampiyonlar Ligi finali de olsa Dünya Kupası finali de olsa her an sonuca etki edebilecek canavar gibi bir oyuncu, diğer kanatta Alphonso Davies de süper bir yetenek ama onu biraz formsuz gördüm.

Modern futbolda fizik ve atletizm çok ön plana çıktı, Kerem'in biraz daha bitiricilik ve kuvvet çalışması lazım, çabukluğuyla aralara giriyor ama çok kolay pozisyonunu bozuyorlar, tek hamlede işi bitiremediği anda pozisyonlar heba oluyor o yüzden ona özel program uygulaması lazım bence GS teknik heyetinin...
sr. member
Activity: 1596
Merit: 268
October 24, 2023, 03:28:04 PM
Galatasaray bir takım Bayern Münih karşısında ne kadar iyi oynayabilirse o kadar iyi oynadı ancak bitiricilik konusunda yaşanan sıkıntılar ve sol bekte Kazımcan'ın korkunç performansı maçın kaybedilmesine neden oldu diyebiliriz.Yine de bu oyunla birlikte Galatasaray'ın birazda şans yanında olursa bu sene Avrupa'da çok ileri gidebileceğini düşünüyorum.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
October 24, 2023, 03:02:17 PM
Aradaki fark Galatasaray'ın ilk golünden öncesinde ve Bayern'in ikinci golünden sonrasında bariz bir şekilde belliydi. Yukarıda yazdığım gibi o 2.golü ilk keşke Galatasaray atsaydı o zaman gerçektende durumlar çok farklı olurdu. Bayern 2.golü atsaydı bile hala direnç gösterebilirdi ama 2. ve 3.golü attıktan sonra takım umudunu yitirip savunma odağına döndü ki doğru olanda oydu. Çünkü Bayern'in baskısına dayanabilecek kondisyonları yoktu ve hali hazırda 2 gol geridelerdi. Aradaki o kondisyon farkını da top Galatasaray'dayken Bayern'in yaptığı baskıda net görülüyordu. Icardi'nin kaleciye geri topta yaptığı baskıyı tüm takımda görebilseydik işte o zaman tam anlamda başabaş bir mücadele görürdük. Bu güzel ve seyir zevki yüksek olan maçtan keşke en azından 1 puanla ayrılabilseydi Galatasaray ama olmadı. İnşallah grubun diğer maçı Kopenhag ve United maçı berabere biter de geri kalan maçlar için az da olsa puan avantajı olur.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
October 24, 2023, 02:56:28 PM
Bayern Münih gerçekten şu ana kadar gruptaki en zor maçını oynadı. Ben de bu kadarını beklemiyordum. Temsilcimiz Galatasaray ilk yarıyı domine etti ve hatta ilk yarıyı 2-3 gol daha atarak kapatabilirdi bile. Yine ahlar vahlar arasında çok net pozisyonlar harcadılar. Yine Kerem ve yine kaçan gol pozisyonları...

Kerem'in volesi çok iyiydi ona bir şey demem ama hem karşı karşıya net fırsat harcaması onun da önemlisi boş kale kaçırması çok üzdü. 2-1 olduktan sonra defans hattında çok boşluklar vermeye başlayınca ve rakibi aynı oranda baskılamayı başaramayınca 3. gole de engel olamadılar. Sağlık olsun artık yine maçın çoğunluğunda güzel savaştılar.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
October 24, 2023, 02:53:39 PM
GS'ye helal olsun bence çok iyi oynadılar. Sarf ettikleri efordan dolayı dk 70'ten sonra oyundan düşeceği belliydi ki öyle de oldu. Türk ligi Avrupa'nın çok gerisinde. Bayern'in boş anlamsız tek pası hareketi yoktu.
1-3 ten sonra iyiden iyiye oyundan düştü. Yalnız bir parantez Abdülkerim'e açmak lazım. Çok iyi oynadı. Maç berabere bitse maçın adamı O olurdu.
hero member
Activity: 1946
Merit: 575
October 24, 2023, 02:53:16 PM
Yazık oldu valla, kazanabileceğimiz maçı verdik resmen. Takım çok güzel pres yaptı eyvallah ama o ciğer benim diyen atta yok birader, bir takım 60+ dakika pres yaparsa, ondan sonra ciğeri kalmaz 70+ten sonra rakip gelir atar. Rakibin daha önce oynadığı maçları izlemeyen arkadaşlarım Bayern çok kötü oynadı sanıyor, hayır Galatasaray çok iyi oynadı, Bayernde baktı biz yatmıyoruz sıfır sıfıra dedi bırakalım pres yapsınlar canları çıksın sonda tıkarız, Kopenhagı aynen böyle yendiler, 90a doğru mu ne anca attılar gol yendiler, bırakıyorlar rakip kendini yorsun ondan sonra. Meşhur Rocky filmi vardı Mister.T mi neydi aktörün adı, onunla olan maçı gibi, yormayı bekleyip sonra tıklıyorlar. Şurada aslında 60. dakikadan sonra 5 tane canavar gibi koşan, veya tam ayağa pas yapan Kerem Demirbay gibi adamları peşi sıra alsan, takımın kondisyon kötü olsa bile o girenler bir nebze toparlar. Hadi bende Angelinoyu beğenmiyorumda, doğru düzgün hiç top oynamamış Kazımcanı alıp o kadar süre Coman kovalatıp ondan sonra taraftarın önüne atmak nedir, çocuk 70 dakika elinden geleni yaptı, bi yerde ciğeri bitti, şimdi sorsan golden dolayı bütün taraftar beğenmiyodur çocuğu, halbuki ondan önce ne güzel oynuyordu. Kimseye kızacak maç değil, herkes elinden geleni yaptı, ilk 11 başlayanından yedekten girenine, hocasından gencine herkes elinden geleni yaptı, ben sizden razıyım.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
October 24, 2023, 02:49:10 PM
ilk 70 dakika galatasaray show yaptı. Şok oldum. Munih'i hiç bu kadar aciz görmemiştim beraberlik için zamana yatıyorlardı 70. dakikaya kadar.

---

DHb7apFeWDBatSUagr24aRArWzyL3rAw93
hero member
October 24, 2023, 01:48:02 PM
o neydi gıızzzz???
ilk yarı galatasaray resmen bayern munih'i yedi. ikinci yarıda fiziksel anlamda bir sıkıntı yaşanırsa kaçırdığı pozisyonlara çok üzülür. ben uzun zamandır bu kadar ezilen bir münih'i ilk defa görüyorum. valla helal olsun.

Valla hocam beraberliği yakalayana kadar ayaklarında top tutamıyorlardı ve hızlı paslarla habire hatalar yapıyorlardı ama penaltıdan sonra baya baya yedi attı Bayern'i. Umarım gol yemeden gol atarlar değilse bu baskıları düşer diye düşünüyorum ama 2.yi yemeden atarlarsa baya baya yener bu Galatasaray diyorum. Valla bir Beşiktaş'lı olarak helal olsun diyorum ( 3-4 gün önce bizi yenmiş olsalar da dışarıda tam destek Smiley )
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
October 24, 2023, 01:42:00 PM
o neydi gıızzzz???
ilk yarı galatasaray resmen bayern munih'i yedi. ikinci yarıda fiziksel anlamda bir sıkıntı yaşanırsa kaçırdığı pozisyonlara çok üzülür. ben uzun zamandır bu kadar ezilen bir münih'i ilk defa görüyorum. valla helal olsun.
hero member
October 24, 2023, 11:38:14 AM
Bu akşam güzel seyir zevki yüksek bir Şampiyonlar ligi maçı izleriz umarım. Umarım Galatasaray geceyi en azından 1 puanla kapatır diyerek başarı temennilerimi iletiyorum. Tabiki de karşısındaki Bayern genel olarak favori olarak görülse de top yuvarlak, maç 90 dakika ve biz Türkler imkansızı başarıp mucizeler yapmayı çok severiz. Bastır Galatasaray 👍👍👍
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
October 24, 2023, 11:30:09 AM
iş yerinde galatasaraylı arkadaşlar coşmuş da coşmuş. adamlara diyorum ki "kardeş bu akşam 8 de yeseniz ben bir şey demem. karşınızda yaklaşık son 30 grup maçından sadece 1 tane mi kaybetmiş bir takım var. istediği kadar kötü durumda olsun, bence normal bir sonuç olur." vay ben bunu söylediğim için iyice gaza gelim kim'in karşısında artık diagne yok icardi var, 3 saplar geçerizler havalarda uçuştu. lan bu nasıl bir kibir, götü kalkıklıktır. tam tinerci kafası anasını satayım. iki takıma da lafımı sokarım:)
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
October 24, 2023, 11:24:33 AM
İstanbul'a gelen bazı Bayern Münih taraftarlarının  Taksim'de taşkınlık çıkardığını okudum gazetelerde bugün. Futbolun güzel yanlarını konuşmak yerine hoş olmayan yanlarını konuşmak istemiyorum. Ama Bayern Münih taraftarları taşkınlık yapar. Sonra UEFA Galatasarayımıza ceza yazar. Dikkatli olmalıyız taraftarlar olarak bu maçta.

Alman futbolseverler benim en beğendiğim taraftar gruplarını oluşturuyordu. Almanya ligi konusunda buna vurgu da yapmıştım. Statları futbol izlemek için dolduran, örnek alınması gereken bir taraftar kültürüne sahip olduklarını düşünüyordum. Taksim'de yaşananlar beni şaşırttı. İngiliz taraftarlar olsa veya İtalyan taraftarlar olsa bu olayları garip karşılamazdım. İngiliz ve İtalyan taraftarların futbol kültürü bu tür gerilimler yaşamaya uygun.

Galatasaray - Bayern Münih maçının diğer maçlara göre erken başlaması iyi olmuş. Union Berlin - Napoli maçı varken veya Sevilla - Arsenal maçı varken Galatasaray - Bayern Münih maçı pas geçilebilirdi. 19:45'te yalnızca iki maç var. Gerçi İnter - Salzburg maçı da daha büyük bir rekabete sahne olabilecek bir maç ama bu büyük gecede erkenden başlayan iki maçtan biri olmak dünya kamuoyu tarafından daha büyük bir ilgi görmeyi sağlayabilir.

Avrupa kupası maçlarında Fenerbahçe, Galatasaray veya Beşiktaş rekabetini unutuyorum. Avrupa'da oynayan takımlarımızı destekliyorum her zaman. Galatasaray'ın bu akşam puan kazanması çok zor ama gönlüm Galatasaray'dan yana.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
October 24, 2023, 09:15:58 AM
Bayern Münih'in çok güçlü olduğunu yazmış forumdaşlarımız. Ama hatırlatmakta fayda var. Manchester United baya bi zorladı onları. Biz de Manchester United'ı yendik. Bayern Münih'i rahat bi şekil yeneriz demek istemiyorum tabiki. Türk futbol tarihinde bunu başarmış bi bi takım yok. Ama Galatasarayımız her zaman ilklerin takımı. Ben Bayern Münih'i yenemesek bile 1 puan alacağımıza inanıyorum. Bu maçtan 1 puan alırsak. Hiç hesapta olmayan 1 puan kazanırız. Ayrıca Bayern Münih diğer rakiplerini yenmek zorunda kalır. Diğer rakiplerimiz puan kaybeder. Şüphesiz önemli bi maç olacak bizim için.

İstanbul'a gelen bazı Bayern Münih taraftarlarının  Taksim'de taşkınlık çıkardığını okudum gazetelerde bugün. Futbolun güzel yanlarını konuşmak yerine hoş olmayan yanlarını konuşmak istemiyorum. Ama Bayern Münih taraftarları taşkınlık yapar. Sonra UEFA Galatasarayımıza ceza yazar. Dikkatli olmalıyız taraftarlar olarak bu maçta.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
October 24, 2023, 06:39:32 AM
Manchester formsuz bir takım olsa da GS Manuyu Old Traford'da mağlup etti ve 3 puan aldı. Şimdi rakip Bayern ve bu sefer maç Ranspark'ta ama Bayern formda bir takım hele bir de İcardi oynamaz ise GS'nin işi zordu daha da zorlaşacak. Ben Bayern'in galip geleceğini düşünüyorum ama şu da bir gerçek ki GS Avrupa maçlarını ekstra bir konsantrasyon ile oynuyor. Bjk maçı ölçü olmaz Bayern maçı için

Bayern son yıllarda grup aşamalarında hiç kaybetmemiş.Galatasaray eğer onları yenerse gecenin en büyük sürprizi olur.Adamlar son yılların yenilmez armadaları gibi.Ben büyük fark yenmesin razıyım yenilgiye.Beraberlik bile çok iyi sonuç Bayern karşısında.Umarım Manchester United maçındaki gibi şans yanımızda olur ve bu maçı kazanmayı başarırız.Icardi olmazsa büyük bir handikap bizim için.

İddaa’da Bayern Münih galibiyetine 1.27 oran verilmiş. Normalde daha düşük bekliyordum o yüzden maçta sürpriz bir sonuç ihtimali üzerinde mi durulmuş acaba. Hatta hem Münih hem 1.5 üst oranı da 1.36. Bu oranlar bana çok fazla geldi. Galatasaray kazanıyor ama iyi top oynamıyor. Bayern Münih kötü futbola rağmen kazanılabilecek bir takım değil. O yüzden bu oranların insanı farklı düşüncelere itmesine rağmen Bayern’in kazanacağını düşünüyorum.

Bayern grupta çok rahat olduğu için ve puanı her türlü alıp gruptan lider çıkacağı için acaba bu maçta farklı şeyler olabilir mi. İddaa oynayacakların bence bu maçta dikkat etmesi gerekiyor. Canlıyı beklemek daha iyi olabilir.

Bayern Münih acayip kadroya sahip hocam ya, öyle bir şey ki darmadağın edebilir tüm takımları, Galatasaray da buna dahil, şanslı olursa iç sahada bir puan kazanılır mucize olursa 3 puan alınır, umarım Bayern bu maçta Galatasaray’a 3 puanı hediye eder,
hero member
Activity: 756
Merit: 701
October 24, 2023, 06:06:24 AM
Manchester formsuz bir takım olsa da GS Manuyu Old Traford'da mağlup etti ve 3 puan aldı. Şimdi rakip Bayern ve bu sefer maç Ranspark'ta ama Bayern formda bir takım hele bir de İcardi oynamaz ise GS'nin işi zordu daha da zorlaşacak. Ben Bayern'in galip geleceğini düşünüyorum ama şu da bir gerçek ki GS Avrupa maçlarını ekstra bir konsantrasyon ile oynuyor. Bjk maçı ölçü olmaz Bayern maçı için

Bayern son yıllarda grup aşamalarında hiç kaybetmemiş.Galatasaray eğer onları yenerse gecenin en büyük sürprizi olur.Adamlar son yılların yenilmez armadaları gibi.Ben büyük fark yenmesin razıyım yenilgiye.Beraberlik bile çok iyi sonuç Bayern karşısında.Umarım Manchester United maçındaki gibi şans yanımızda olur ve bu maçı kazanmayı başarırız.Icardi olmazsa büyük bir handikap bizim için.

İddaa’da Bayern Münih galibiyetine 1.27 oran verilmiş. Normalde daha düşük bekliyordum o yüzden maçta sürpriz bir sonuç ihtimali üzerinde mi durulmuş acaba. Hatta hem Münih hem 1.5 üst oranı da 1.36. Bu oranlar bana çok fazla geldi. Galatasaray kazanıyor ama iyi top oynamıyor. Bayern Münih kötü futbola rağmen kazanılabilecek bir takım değil. O yüzden bu oranların insanı farklı düşüncelere itmesine rağmen Bayern’in kazanacağını düşünüyorum.

Bayern grupta çok rahat olduğu için ve puanı her türlü alıp gruptan lider çıkacağı için acaba bu maçta farklı şeyler olabilir mi. İddaa oynayacakların bence bu maçta dikkat etmesi gerekiyor. Canlıyı beklemek daha iyi olabilir.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
October 24, 2023, 05:16:01 AM

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
October 24, 2023, 04:11:20 AM
sr. member
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
October 23, 2023, 03:17:05 PM
Bir Galatasaray taraftarı olarak bu maçtan bir şeyler çıkarabilmeyi gönlüm ne kadar istese de maça pek umutla bakamıyorum da. Çünkü rakip Bayern Münih. Adamlar o kadar iyiler ki şu an yani Manchester United ile arasında ciddi fark var. Manchester United'ın onlara deplasmanda 4-3 yenildiği maçı da hatırlıyorum tabi ama sonuçta biz de daha sonra Old Trafford'da Manchester United'ı 3-2 yendik.

Bayern Münih şu an her yönden güçlü durumda. Bizim en büyük silahımız ve gol umudumuz Icardi iken sakatlik yaşaması çok üzücü oldu. İğne ile oynayabilme olasılığı varmış yani mümkünse bence bu risk alınmalı. Yoksa daha da kötü bir şekilde kaybederiz gibi görünüyor.
sr. member
Activity: 1596
Merit: 268
October 23, 2023, 02:03:02 PM
Galatasaray'ın İngiltere'de galip geldikten sonra aslında iki bayern münih maçını da kaybetme lüksü var ancak içeride alınacak puan ya da puanlar gruptan çıkma konusunda Galatasaray'ın elini oldukça güçlendirir.Beşiktaş maçında sakatlanan İcardi'nin oynayamaması durumunda psikolojik üstünlük tamamen Almanlara geçeceği için İcardi'nin durumundan bağımsız olarak bu maçı değerlendirmek çok sağlıklı olmayacaktır.Grubun diğer karşılaşmasında Manchester United'ın kendi sahasında farklı galip geleceğini düşünüyorum.
sr. member
Merit: 396
October 23, 2023, 07:17:21 AM
Şampiyonlar Ligi vakti yine geldi çattı. Yarın üçüncü hafta maçlarına başlıyoruz. Haftanın açılış maçlarından birisi de Galatasaray - Bayern Münih olacak. Temsilcimizin başarılı bir sonuç almasını yani en az 1 puan almasını çok isterim. Ama bu iş oldukça zor görünüyor. Bayern Münih oldukça formda ve çok güçlü bir takım.

Galatasaray'da Icardi'nin oynayabilmesine şüpheli gözlerle bakılıyor. Eğer oynayamazsa Galatasaray'ın gol atması çok zorlaşır çünkü takımın ana gol kaynağı şu an Icardi. Bu maçtan o halde temsilcimizin puan çıkarma olasılığı çok düşecektir.
Pages:
Jump to: