Pages:
Author

Topic: Şampiyonlar Ligi 2023/2024 - page 6. (Read 8370 times)

sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
December 06, 2023, 06:58:23 AM
Önümüzdeki Salı gecesi Galatasaray çok kritik bir maça çıkacak. Kopenhag açıkçası Manchester United'a kıyasla daha da temkinli olunması gereken bir rakip. Çünkü hem Manchester United'a karşı hem de Bayern Münih'e karşı 2 maçta da güzel bir iş ortaya koydular. Grup aşaması onlar için bizimle hemen hemen aynı geçti diyebiliriz.

Bu yüzden üst tur için asıl rakibimiz Kopenhag. Onları son maçta yendiğimiz takdirde son 16'ya kesin olarak kalıyoruz. Açıkçası ben Manchester United'ın Bayern Münih'i yeneceğini düşünüyorum. Ne olursa olsun zaten kazanmaktan başka şansımız yok çünkü Kopenhag puan eşitliğinde averajla önümüzde kalıyor.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
December 01, 2023, 07:31:24 AM
sanchez sakatlığı nedeniyle oynamadığı için kaan ayhan savunmaya geldi, sanchez oynasaydı kaan ayhan orta sahada ndombele'nin yerine daha verimli bir şekilde oynayabilirdi. okan hoca zorunlu tercihler yapmak zorunda kaldı ve bence kaan ayhan'ı savunmada oynatarak doğru bir tercih yaptı ama mertens'i ve ndombele'yi ikinci yarıda daha fazla beklemeden oyundan almalıydı. nitekim oliveira ve ndombele ile mertens ve kerem değişiklikleri galatasaray'ın sahadaki futboluna olumlu anlamda katkı yaptı.

bu arada, bayern deplasmanından puan alan kopenhag beni de gerçekten çok şaşırttı. karı hakemin son dakikada iptal ettiği penaltı pozisyonu da gerçekten çok tartışmalı bir pozisyondu. pozitif ayrımcılık zırvası yüzünden dönen tekere çomak sokan adamlar keşke bu işleri/şovları başka alanlarda yapsalar; lpg'si bir yandan, feministi bir yandan, allah'ım sen bize sabır ver, bir futbol zevkimiz vardı ona da limon sıkıyor bu turşucular (birisi buradan yürüsün ve turşu sirke ile mi yoksa limon ile mi yapılır onu da konuşalım, hürmetler :d)...
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
November 30, 2023, 04:23:28 PM
Galatasaray’a saygı duymak gerekiyor artık. Bayern Münih’e karşı 2 maçta da çok iyi oynadılar. Manchester United’a 2 maçta 4 puan alarak ikili averajda üstünlük kurdular. 6 gol onanaya attılar. Galatasaray boş takım değil. Şampiyonlar liginde gruptan çıkabilecek bir takım. Umarım son maç Kopenhag’da işler istediğimiz şekilde gider ve 3 puan ve bir turla grubu tamamlarız.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
November 30, 2023, 03:12:59 PM
Onana gerçekten kötü bir maç çıkardı. Örneğin Ziyech'in 2. frikik golünde resmen olmayacak golü oldurdu.  Cheesy  Ziyech de 2 gol 1 asist ile çok sağlam oynadı diyebiliriz. Kerem oyuna girdikten sonra maçı biraz hareketlendirmesini ümit ediyordum. Çünkü çok yetersiz bir performans sergiliyorduk. O fazlasını bile yaparak dar açıdan harika bir gol attı.

O kadar eleştirildikten sonra bu gol herhalde onun adına iyi bir cevap olmuştur. Geçen Manchester United maçında da golünü atmıştı. 3-3 gibi bir sonuç aldık ve aslında durum yine bizim için iyi sayılır. Çünkü olay sadece son maçta Kopenhag'ı devirmeye bakıyor. Dişli bir rakip olacak karşımızda ama umarım kazanacağız.

Günümüzde olursak Kopenhag’ı yenmemek için hiçbir sebebimiz yok. Ama iş böyle kritik maçlara geldi mi benim hiçbir Türk takımına güvenim kalmıyor, illa bir saçmalık yapıp arka arkaya 2 gol yiyip oturuyoruz.
Böyle bir şey başımıza gelmezse ve maça iyi başlarsak kazanacağımızı düşünüyorum. Umarım maça kadar oyuncuların kafaları boşalır tertemiz bir şekilde sahaya çıkarız ve sıradaki maçı alırız Smiley

Ben de umuyorum ki Galatasaray Kopenhag'ı yenmeyi başarır. Türk takımlarının Şampiyonlar Ligi gibi turnuvalarda ne kadar stres yaşattığını yıllarca canlı bir şekilde izledik.  Grin  Galatasaray'ın buna bir son vermesini çok isterim. Manchester United maçında öldük öldük dirildik dediğimiz türden olaylar oldu. Rakip iki kere üst üste 2 farklı üstünlük sağlasa da Galatasaray'ın geri dönüş yapıp puanı kurtarması çok iyiydi. Zaten kötü gününde bile bir takım büyük bir maçta bunu başarabiliyorsa takdir edilmeli.

Galatasaray’ı motive edecek şeylerden birisi de muhtemelen para ödülü olacak, Galatasaray kopenhagı yenip gruplardan çıkarsa 12 milyon Euro’dan fazla parayı kasasına koyacak, elbette Kopenhag için de aynısı geçerli, o yüzden sadece bir maç değil, aynı zamanda parasal anlamda sıkıntı çeken takımı yukarı seviyeye çıkaracak bir maç olacak, umarım temsilcimiz kazanır ve gruplardan alnının akıyla çıkar,
sr. member
Merit: 396
November 30, 2023, 03:06:58 PM
Onana gerçekten kötü bir maç çıkardı. Örneğin Ziyech'in 2. frikik golünde resmen olmayacak golü oldurdu.  Cheesy  Ziyech de 2 gol 1 asist ile çok sağlam oynadı diyebiliriz. Kerem oyuna girdikten sonra maçı biraz hareketlendirmesini ümit ediyordum. Çünkü çok yetersiz bir performans sergiliyorduk. O fazlasını bile yaparak dar açıdan harika bir gol attı.

O kadar eleştirildikten sonra bu gol herhalde onun adına iyi bir cevap olmuştur. Geçen Manchester United maçında da golünü atmıştı. 3-3 gibi bir sonuç aldık ve aslında durum yine bizim için iyi sayılır. Çünkü olay sadece son maçta Kopenhag'ı devirmeye bakıyor. Dişli bir rakip olacak karşımızda ama umarım kazanacağız.

Günümüzde olursak Kopenhag’ı yenmemek için hiçbir sebebimiz yok. Ama iş böyle kritik maçlara geldi mi benim hiçbir Türk takımına güvenim kalmıyor, illa bir saçmalık yapıp arka arkaya 2 gol yiyip oturuyoruz.
Böyle bir şey başımıza gelmezse ve maça iyi başlarsak kazanacağımızı düşünüyorum. Umarım maça kadar oyuncuların kafaları boşalır tertemiz bir şekilde sahaya çıkarız ve sıradaki maçı alırız Smiley

Ben de umuyorum ki Galatasaray Kopenhag'ı yenmeyi başarır. Türk takımlarının Şampiyonlar Ligi gibi turnuvalarda ne kadar stres yaşattığını yıllarca canlı bir şekilde izledik.  Grin  Galatasaray'ın buna bir son vermesini çok isterim. Manchester United maçında öldük öldük dirildik dediğimiz türden olaylar oldu. Rakip iki kere üst üste 2 farklı üstünlük sağlasa da Galatasaray'ın geri dönüş yapıp puanı kurtarması çok iyiydi. Zaten kötü gününde bile bir takım büyük bir maçta bunu başarabiliyorsa takdir edilmeli.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
November 30, 2023, 02:52:00 PM
Galatasaray’ı tebrik ederim, bir de iyi ki Fenerbahçe bu sezon şampiyonlar ligine gitmemiş çünkü konferans liginde ülke puanına katkı yapıyorlar ancak şampiyonlar liginin seviyesinde değiller, Galatasaray seviyeyi çok yükseltmiş, yakında Fenerbahçe ile olan puan farkını açarak şampiyonluğa giderler bence, şampiyonlar liginde Bayern ve Manchester United gibi efsaneler ile başa baş mücadele ettiler ve hatta dün net bir golü de verilmedi Galatasaray’ın,
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
November 30, 2023, 02:42:43 PM

hero member
Activity: 1260
Merit: 957
November 30, 2023, 02:32:08 PM
Valla Onana'nın performansı gerçektende Mancester United'ın namına ve şanına yaraşır bir performans değildi. Herkesin kötü günü olabilir birazcıkta bu olay Karius olayına döner gibi duruyor bu performansı böyle devam ederse tutunamaz Mancester United'da. Ancak ne olur ne olmaz performansına fazla laf etmesek mi ne sonra başımıza şu Cengiz'in golüne laf atan taraftar olayına dönmeyelim Cheesy https://www.youtube.com/watch?v=AOB1qyYwusQ&ab_channel=celebiturk
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 30, 2023, 02:21:12 PM
adamlar bizden altay'ı aldığı zaman dalga geçmiştik ama onana o galatasaray'a karşı 2 maçta da o kadar kötü bir performans gösterdi ki herifler haklıymış lan. son dönemde şampiyonlar ligi'nde izlediğim en kötü kaleci performansı. beşiktaşlı pancu kalede olsa inanın 2. golü yemezdi:)
hayır, bu herif inter'de bu kadar kötü değildi, ne oldu da manu'ya geçince kafası böyle gitmiş anlamadım valla.
bunları yazdım diye galatasaray'ın beraberliğine laf atıyorum sanılmasın. keşke biraz daha zorlayabilselerdi de sahadan 3 puanla ayrılsadı aslanlar. maç ile ilgili ilk postumda nelsson nasıl bir performans sergileyecek diye sormuştum. ne olursa olsun kaan ile maça başlamaları çok daha iyi oldu. hata yaparsa yapsın en azından elinden geleni yapmaya çalıştığını herkes biliyor.

son: keyifli bir maçtı.
Onana gerçekten berbat bir maç çıkardı. 2 frikik golü de birbirinden kötü yendi. Bu golleri Fenerbahçe kalesinde Altay yeseydi tribünler isyan etmişti. Erik Ten Hag ve tribünler Onana’nın bu kötü performansına iyi dayanıyorlar anlamadım. Manchester United gruplardan çıkamazsa bu Onana’ya yazar net bir şekilde.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
November 30, 2023, 02:19:48 PM
Okan Buruk gerçekten zaman zaman oyuncu değişikliği konusunda oldukça eleştiriliyor ve benim de bunu yaptığım olmuştur. Fakat bir şekilde o değişikliğin pozitif etki bıraktığı da olmuştur. Her şeye rağmen bazen ben de diyorum ki keşke bazı oyuncuları gereğinden fazla beklemeden değiştirse de oyunun yönünü değiştirme şansı daha da artsa. Maça dönecek olursak Galatasaray aslında iyi bir performans sergilemiyordu. Yani demek istediğim önceki maçlardaki kadar istekli arzulu bir takım göremedim.

2-0 ve 3-1 olduğunda ikisinde de tamam iş bitti dedim ama bir şekilde neyse ki oyunun içinde kalmayı başarabildiler. Onana akıl almaz hatalar yaptı ve Galatasaray'ın işini kolaylaştırdı. 1 puan bence iyi yine yani son maçta galibiyet alınırsa Manchester United - Bayern Münih maçının bir önemi kalmayacak.
hero member
Activity: 1946
Merit: 575
November 30, 2023, 02:10:54 PM
Valla dünden tam hırsımı alamadım bir daha yazıcam ama delirmemek elde değil. Okan hocaya ben herkes kadar eleştiride bulunmuyorum, geçen sezon takımı şampiyon yapan, bu sene hem ligte bu kadar harika bir fenerbahçeyle kafa kafaya götüren, hem takımda form işini ve oyunculara hazırlama işini (bakınız ziyechi en doğru dönemde coşturması) bir hoca, ben gayet beğeniyorum, ve benim elimde olan bir durum olsa bir 10 sene tutarım, arada başarısız dönemleri olabilir (şuan klopp liverpool ile gayet kötü kaç senedir ama geçmiş başarılarından dolayı istikrar uğruna tutuluyor) ama stabilite sağlaması açısından bizim gerçekten buna ihtiyacımız var, "galatasrayın affı yoktur ya başarı ya kapı" mantığı belki çok elit durabilir ama bazende riskiyle beraber geliyor, 2 gün sonra düzeni oturucak hocayıda kovuyoruz yeri gelince.

Fakat bu kadar sevgi belirttikten sonra bir tane bariz hatasını, herkesin yaklaşık 1 senedir söylediği şeyi artık bir şekilde düzeltmesi lazım ; oyuncu değişikliği zamanlaması. Ya anladık tamam 60. dakikada yapıyorsun değişiklik, o zamana kadar bırakıyorsun herkes oynasın, 45 dakika oynayan adam yorulsa bile ilk yarı sonu ikinci yarıya kadar dinlenir bi 15 dakika daha çıkartır böylece 60ta giren adam yarım saat daha çok koşabilir mantığını bizim anlamadığımızı sanıyor eleştirirken, o yüzden eleştirileri kaale almıyor. Ama hocam valla biliyoruz, FM bile oynayan bilir bunu, 45 dakikada canı çıkan adam, araya girince dinlenir ikinci yarı bir tık daha canla başlar 60ta çıkartırsını te FM'de bile görüyoruz, AMA OLMUYOR İŞTE, bak mesela bu maçtada Ndombele o kadar boşluk verdi ki ikinci yarıda, oyuncu değişene kadar 3ü yedik, o 3ü yemesek belki maçı alacaktık, topu kaptırdıktan sonra Ndombele bakın, adam arka tarafını kaldırıp koşmuyor bile. Hocam gözünü seveyim olmayan adamı zorlama, 60tan önce değişiklik yapılabilir, hatta baktın iyi değil, al 20. dakikada al, bu adam hazır değilmiş takım kötü oldu bunla bunu çıkartayım de 20de bile çıkart, ama yani 60tan önce olsun, atıyorum ikinci yarıya 2 oyuncu değişikliği ile falan başla, bekleme artık.

Siz söyleyin arkadaşlar, geriye Nellsonu alsa, ndombeleyi çıkartsa, savunmada boey-nellsson-abdulkerim-angelino olsa, ortada kaanla torreira olsa daha iyi değil miydi? Veya savunmada boey-nellson-kaan-abdulkerim yap, orta sahaya sergio ile torreira yapsa olmaz mı? Bunları 45te hemen yapsa daha iyi değil miydi? Bunu biz görebiliyorsak Okan hoca hayli hayli görüyordur, biz bilmiyoruz neden yapmıyor, varsa en azından bir sebebini bilsek, çünkü çok bariz daha iyi hamle, ama yapılmıyor, ben Okan hoca bunu 45te yapmayı "akıl edemedi" gibi bir şeyi kabul etmiyorum, kırk kere aklına gelmiştir ama bizim bilmediğimiz bir sebepten yapmadı, ama o sebep ne, biz bilmediğimiz için burada deliriyoruz olmadığında.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 30, 2023, 11:05:49 AM
adamlar bizden altay'ı aldığı zaman dalga geçmiştik ama onana o galatasaray'a karşı 2 maçta da o kadar kötü bir performans gösterdi ki herifler haklıymış lan. son dönemde şampiyonlar ligi'nde izlediğim en kötü kaleci performansı. beşiktaşlı pancu kalede olsa inanın 2. golü yemezdi:)
hayır, bu herif inter'de bu kadar kötü değildi, ne oldu da manu'ya geçince kafası böyle gitmiş anlamadım valla.
bunları yazdım diye galatasaray'ın beraberliğine laf atıyorum sanılmasın. keşke biraz daha zorlayabilselerdi de sahadan 3 puanla ayrılsadı aslanlar. maç ile ilgili ilk postumda nelsson nasıl bir performans sergileyecek diye sormuştum. ne olursa olsun kaan ile maça başlamaları çok daha iyi oldu. hata yaparsa yapsın en azından elinden geleni yapmaya çalıştığını herkes biliyor.

son: keyifli bir maçtı.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
November 30, 2023, 09:21:38 AM
Ah be Cimbom.İlk yarıda 2 kolay gol olmasaydı daha iyi olurdu.Hakem sanki biraz da Manchester United’a tolerans gösteriyor gibi.Galatasaray aleyhine bir kaç karar verdiğini düşünüyorum.Neyse ki güzel bir frikik organizasyonu ile Ziyech golü attı da fark 1’e indi.Maç en azından berabere bitmeli ki son maçta Kopenhag galibiyeti ile tur atlayan taraf Galatasaray olsun.Muhtemelen Kopenhag, Bayern Münih’e yenilecek.Bu maç en kötü berabere bitmeli.

Maçtan önce beraberliğin iyi bir sonuç olacağını düşünüyordum. Fakat Manchester United maça çok iyi başlayıp 2-0 öne geçince Galatasaray'ın bu maçı kaybettiğini düşündüm. Tabii yalnızca skor nedeniyle bunu düşünmedim. Mertens, Zaha ve Ziyech orta sahayı zayıflatıyordu. Okan Buruk'un hatalı bir kadro tercihi yaptığını düşündüm. Fakat Ziyech olağanüstü frikik golleri ile Okan Buruk'u haklı çıkardı.

Gruba dair yaptığım puan tahminim de tutacaktı. Fakat Kopenhag bir sürpriz yaptı ve Bayern Münih deplasmanında 1 puan aldı. Bayern Münih maçın son dakikasında bir penaltı kazanarak öne geçme fırsatı yakalasa da maçın kadın hakemi %100 penaltı olan pozisyonu iptal etti. Bu sonuçlarla birlikte Galatasaray'ın bir üst tura çıkması için Kopenhag'ı deplasmanda yenmekten başka bir çaresi kalmadı.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
November 30, 2023, 08:26:44 AM
Onana gerçekten kötü bir maç çıkardı. Örneğin Ziyech'in 2. frikik golünde resmen olmayacak golü oldurdu.  Cheesy

Bu adamı çok aramışlar mı ya koskoca Manchester United sadece adı kalmış kaledeki adama bak oraya tahta koysan 2 golü de tutardı bu ikisini de içeri aldı. Devre arasında gönderirler bunu takımdan. Garnacho gibi bir yıldıza sahip United ama geri kalan takım tıraş tarihin en kötü kadrolarından biri olabilir bu United. Biz kazanmayalım gruptan da çıkmayalım diye maçı ikram ettiler. Yine de her şey son maçlardan sonra belli olacak daha grup kurası belli olduğunda demiştim bu takımlar 2. de olabilir 4. de diye, Bayern'in lider çıkacağı belliydi diğer üç takım birbirine çok yakındı. Kopenhag da çıksa şaşırmam diğerleri de. Artık Galatasaray kendi işini kendi görecek kazanmaktan başka şansları yok.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
November 30, 2023, 07:10:21 AM
Maçların özetlerine baktığımda bir kere daha gördüm ki şampiyonlar ligi yeryüzünde ki en iyi futbol organizasyonu.Ne dünya kupası ne de başka bir şey.
 Real maçını izledim , Real aşırı durağan top oynuyor. Bellingham tam bir Zidane sitilinde top oynuyor. Sakatlık vs olmazsa eğer en geç 2 yıl içinde Ballandor'u alır
Brahim Diaz yedek olur en fazla. Real Madrid'e acilen striker bir forvet lazım takım şuan forvetsiz oynuyor. Kalbur üstü takım ile karşılaşacak olurlarsa perişan olurlar
sr. member
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
November 30, 2023, 06:11:15 AM

hero member
Activity: 1260
Merit: 957
November 29, 2023, 06:18:05 PM
Bayern ile Kopenhag arasındaki karşılaşma 0-0 bitmiş artık olaylar olaylar. Bir sonraki karşılaşmada Galatasaray Kopenhag'ı yenerse sürpriz olmadan ilerler. Yok berabere kalır Mancester Bayern'i yenerse ki normalde ihtimal vermiyorum Mancester yürür gider bakalım neler olacak ki bu maçlar aynı saatte oynanacak 2 hafta sonra iki ekranı yan yana koyup izlemelik bir gün olacak.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
November 29, 2023, 06:06:48 PM
GS Man Utd maçına biraz baktım, bu Onana'da gerçekten tuhaf birşeyler var, yani bu adamın kimyası hiç tutmamış İngiltere'de ve kesinlikle ayrılmak istiyor gönderilmek için takımını sabote ederek oynuyor.

Ayrıca atletik bir kaleci de olsa oyun aklı çok düşük bir oyuncu, temel olarak nerede durması gerektiğini ve nasıl pozisyon alması gerektiğini bile bilmiyor Manchester'ın bu adamı gönderene kadar bir daha oynatmaması gerekir, ama zaten genel olarak bir hedefsizlik havası var Manchester'da, teknik adam da yakında gönderilebilir diye düşünüyorum,

onun dışında biraz şans da yardım etti GS'nin şansını son maça taşıması yönünden önemli bir puan oldu...
hero member
Activity: 1946
Merit: 575
November 29, 2023, 04:31:00 PM
Şu yaşta adamım, hayatımda Onana kadar çöp kaleci görmedim, adam kalecilikten gram anlamıyor gibi oynuyor, daha şut gelmeden salak gibi hop zıplıyor, film çekimi gibi zıplıyor bi de abartı abartı, bunu united'a kim aldıysa allah razı olsun valla ya, kalede onana değil biraz futboldan anlayan biri olsa biz bugün yenilirdik çok rahat. Takım aslında o kadar kötü oynamadı, 2 golü çok erken çok şanssız yedik, normalde çok rahat yenebileceğimiz maçtı bu maç, bazen öyle olur çok şansın yoktur bi anda iki al ver önünde kalır hop gol oluverir, kötü oynamasan bile yiyebilirsin o tarz golleri. Bi tek üçüncü gol çok bağıra bağıra geldi, Ndombele çok net bir şekilde daha tam formunda değil, yine ilk geldiğine göre iyi aslında, yani bundan bi 2 ay evvel falan bunuda yapamıyodu, şimdi en azından bi 45 dakikası var gibi adamın o da bir şey, sezon sonuna toparlar heralde artık kısmetse, onu ilk yarı sonucu çıkarmak lazımdı, 3. golde takımın artık ciğeri kalmamış, hücumdan dönüşte kontra olmamasına rağmen yinede adamlar 5e3 geldiler, kontra olmayan bir pozisyonda nasıl o kadar eksik adam yakalandık? Çünkü oyuncuların ciğeri bitmişti. Zaten sergio, barış, kerem falan bi girdiler falanda öyle toparladı takım. Son maça kaldı her şey, kış ayının ortasında, buz gibi havada, çılgın atmosferde, kopenhag deplasmanına çıkıcaz, 10 savunma ile falan çıksak yeridir Cheesy
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
November 29, 2023, 04:28:49 PM
Ah be Cimbom.İlk yarıda 2 kolay gol olmasaydı daha iyi olurdu.Hakem sanki biraz da Manchester United’a tolerans gösteriyor gibi.Galatasaray aleyhine bir kaç karar verdiğini düşünüyorum.Neyse ki güzel bir frikik organizasyonu ile Ziyech golü attı da fark 1’e indi.Maç en azından berabere bitmeli ki son maçta Kopenhag galibiyeti ile tur atlayan taraf Galatasaray olsun.Muhtemelen Kopenhag, Bayern Münih’e yenilecek.Bu maç en kötü berabere bitmeli.

Aklıma Beşiktaş'ın son haftaya grubunda lider girip son maçta grup 3'sü olduğu zaman geldi çünkü Galatasaray'ın durumu gerçekten sıkıntılı bir hal aldı bu grupta ki bu noktaya kadar da iyi getirmişlerdi şuan tekrar farkı 2'e çıkardılar. Bu noktadan sonra ne yapıp ne edip beraberliği yakalamaları lazım ancak bunun için de preslere birazcık dayanıp sağlam pres yapmaları lazım gördüğüm kadarıyla hala ayaklarında topu rahat tutamıyorlar M.Uniited karşısında...

Düzeltme: 3'e çıkardı demiştim 2'ye olacaktı benim hatamı tekrar 1'e indirerek düzelttiler Cheesy  Atın kendinizi frikik bantlarında hadi koçlar hadiii ki bunu yazarken yine frikik geldi Cheesy

Kerem çok güzel soktu ve 3-3'e getirdi bir gol daha atarlarsa bizim çocuklar imkanı yok çeviremez Mancester çünkü son 2 golden sonra iyice hata yapmaya başladılar.

Kerem, sonradan oyuna girerek güzel bir hareket getirdi ve golü attı.İnternette yer alan bir bilgiye göre 2012/13 sezonunda Ronaldo’dan sonra bir senedeki şampiyonlar ligi gruplarında hem iç hem de dış sahada Manchester United’a gol atan ikinci oyuncu olmuş.

Maçın adamı net Ziyech.2 gol 1 asist ama nedense hiç sevinmedi.İkinci frikik sağolsun Onana sayesinde kaleye girdi.Güzel maçtı finali Kopenhag’da galibiyet ile yaparız umarım.
Pages:
Jump to: