Pages:
Author

Topic: Şampiyonlar Ligi 2023/2024 - page 7. (Read 8370 times)

hero member
Activity: 1260
Merit: 957
November 29, 2023, 03:05:18 PM
Ah be Cimbom.İlk yarıda 2 kolay gol olmasaydı daha iyi olurdu.Hakem sanki biraz da Manchester United’a tolerans gösteriyor gibi.Galatasaray aleyhine bir kaç karar verdiğini düşünüyorum.Neyse ki güzel bir frikik organizasyonu ile Ziyech golü attı da fark 1’e indi.Maç en azından berabere bitmeli ki son maçta Kopenhag galibiyeti ile tur atlayan taraf Galatasaray olsun.Muhtemelen Kopenhag, Bayern Münih’e yenilecek.Bu maç en kötü berabere bitmeli.

Aklıma Beşiktaş'ın son haftaya grubunda lider girip son maçta grup 3'sü olduğu zaman geldi çünkü Galatasaray'ın durumu gerçekten sıkıntılı bir hal aldı bu grupta ki bu noktaya kadar da iyi getirmişlerdi şuan tekrar farkı 2'e çıkardılar. Bu noktadan sonra ne yapıp ne edip beraberliği yakalamaları lazım ancak bunun için de preslere birazcık dayanıp sağlam pres yapmaları lazım gördüğüm kadarıyla hala ayaklarında topu rahat tutamıyorlar M.Uniited karşısında...

Düzeltme: 3'e çıkardı demiştim 2'ye olacaktı benim hatamı tekrar 1'e indirerek düzelttiler Cheesy  Atın kendinizi frikik bantlarında hadi koçlar hadiii ki bunu yazarken yine frikik geldi Cheesy

Kerem çok güzel soktu ve 3-3'e getirdi bir gol daha atarlarsa bizim çocuklar imkanı yok çeviremez Mancester çünkü son 2 golden sonra iyice hata yapmaya başladılar.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
November 29, 2023, 02:42:30 PM
Ah be Cimbom.İlk yarıda 2 kolay gol olmasaydı daha iyi olurdu.Hakem sanki biraz da Manchester United’a tolerans gösteriyor gibi.Galatasaray aleyhine bir kaç karar verdiğini düşünüyorum.Neyse ki güzel bir frikik organizasyonu ile Ziyech golü attı da fark 1’e indi.Maç en azından berabere bitmeli ki son maçta Kopenhag galibiyeti ile tur atlayan taraf Galatasaray olsun.Muhtemelen Kopenhag, Bayern Münih’e yenilecek.Bu maç en kötü berabere bitmeli.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
November 29, 2023, 02:40:56 PM
Maç 0-2 olduğu anda Twitter'da yayın buldum izlemeye başladım. ( TV 4'te akrep yuvası izliyordum. Rahmetli Cüneyt Arkın'ın filmi)  o bitince maç aklıma geldi.
GS fena oynamıyor daha akıllı ataklar yapıyor ama maç nasıl 0-2 olmuş diye yazarken özeti 8.5 da gördüm. Muslera ilk golü kapattığı köşeden yemiş.
GS'lilerin penaltı bekledigi pozisyon oyna devam.
Bruno Fernandes fena asmış ama.
GS ikinci yarı aynı baskıyı devam ettirirse eğer maçı çevirebilir.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
November 29, 2023, 12:32:12 PM
Ben de yağmur hakkında yazacaktım gospodin. Mesajınızı göndermeden önce son mesajı bi inceleyin uyarısını görünce gördüm yazdıklarını.

Yağış yer yer yoğundu bugün İstanbul'da. Stat çevresinde de yağmur yağmış bolca. Bana kalırsa bi avantaj bu durum bizim için. Çünkü zemin ağırlaşır böyle havalarda. Teknik futbolcular ağır zeminde istediklerini yapamaz. Bi de çabuk yorulurlar. Didier Ddrogba, Wesley Sneijder Galatasarayımızdayken Juventus'u İstanbul'da yendiğimiz maç geldi aklıma. Okan Buruk daha bi çok koşan, mücadele gücü yüksek bi takım ile sahaya çıkarsa Manchester United ilk maçtakinden bile daha bi kötü duruma düşebilir.

Manchester United'ın en büyük sorunu sakatları. Birçok futbolcusu sakat İngiliz temsilcisinin. Ama Höjlund ve Antony bu maçta oynayabilecek duruma gelmiş. Antony pek sorun olmaz bana kalırsa. Ama Höjlund ilk maçta bizi biraz zorlamıştı. Bu maçta olmasaydı daha bi iyi olurdu bana göre.

O Juventus maçı Galatasaray için unutulmazlar arasına kesinlikle girmiştir. O zaman saha hatta karlıydı ona rağmen maç ertelemeli de olsa oynanmıştı ve Galatasaray kazanmayı başarmıştı. Bugün ise saha göle dönmediği sürece maçın ertelenme ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Fakat şu anki saha şartları bile işleri zorlaştıracak cinsten. Galatasaray'ın tam da buna benzer eskiden bir Cluj maçı olmuştu. Yine Şampiyonlar Ligi ve yine böyle şartlarda oynanacak bir maç. Galatasaray umuyorum ki burada kazanmayı başarıp grupları geçme yolunda en büyük adımı atar.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
November 29, 2023, 12:22:53 PM
Ben de yağmur hakkında yazacaktım gospodin. Mesajınızı göndermeden önce son mesajı bi inceleyin uyarısını görünce gördüm yazdıklarını.

Yağış yer yer yoğundu bugün İstanbul'da. Stat çevresinde de yağmur yağmış bolca. Bana kalırsa bi avantaj bu durum bizim için. Çünkü zemin ağırlaşır böyle havalarda. Teknik futbolcular ağır zeminde istediklerini yapamaz. Bi de çabuk yorulurlar. Didier Ddrogba, Wesley Sneijder Galatasarayımızdayken Juventus'u İstanbul'da yendiğimiz maç geldi aklıma. Okan Buruk daha bi çok koşan, mücadele gücü yüksek bi takım ile sahaya çıkarsa Manchester United ilk maçtakinden bile daha bi kötü duruma düşebilir.

Manchester United'ın en büyük sorunu sakatları. Birçok futbolcusu sakat İngiliz temsilcisinin. Ama Höjlund ve Antony bu maçta oynayabilecek duruma gelmiş. Antony pek sorun olmaz bana kalırsa. Ama Höjlund ilk maçta bizi biraz zorlamıştı. Bu maçta olmasaydı daha bi iyi olurdu bana göre.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 29, 2023, 12:19:21 PM
manchester united kötü ve bu kötülüğünün yanına rashford'un eksikliğini de eklediler. hava şartları şu an istanbul'da hiç de iyi değil. gün boyu deli gibi yağmur yağdı, hatta gece inanılmaz bir fırtına vardı. umarım bu kötü hava şartları sahaya yansımaz. ha manu için yansısın o sorun değil. galatasaray'daki bana göre en büyük sıkıntı stoper sanchez'in olmaması. victor nelsson'un son performansını düşününce ne demek istediğimi sizler de çok rahat anlayacaksınız. takım patlarsa buradan patlayacak.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
November 29, 2023, 11:23:17 AM
Şampiyonlar ligindeki tek temsilcimiz Galatasaray’ın bu hafta Manchester United’ı konuk edeceğini görüyoruz ve bu maçta 12. Adama çok iş düşüyor. Bayern maçı gibi saha içini zindan etmeli Manchester United oyuncularına. Özellikle Bruno Fernandes ve Erik Ten Hag’ın sanki Galatasaray’ı küçümser gibi sözlerini onlara yedirmeliler. İçeride yenildikleri yetmemiş bir de dışarıda yenilecekler. Galatasaray yarın inşallah Manchester’ı en az 2 farkla yener de, bu insanları en güzel şekilde susturmuş olur.

Galatasaray Manchester United'ı yense bile son maçta yine nefesler kesilecek. Manchester United son dönemde gerçekten çok kötü ve birçok sakatlıkla boğuşuyor. Fakat ben biraz daha gerçekçi olması bakımından bu maçın beraberlikle bitebileceğini düşünüyorum. Gerçi yenilmedikçe bir şey değişmeyecek. Her şey son maça kalacak. Son maçlarda ise Manchester United kendi sahasında Bayern Münih ile oynayacak, Galatasaray deplasmanda Kopenhag ile oynayacak.

Kopenhag Bayern Münih'e yenilir bu akşam, bu maçta sürpriz bir sonuç beklemiyorum. Fakat Galatasaray Manchester United'a yenilirse son maçta Kopenhag kendi sahasında Galatasaray ile berabere kalırsa Galatasaray grubun sonuncusu bile olabilir. Avrupa maçlarında kulüp taraftarlığı mantığını kaldırıyorum ama Galatasaray için en kötü ihtimal çok uzak değil.

Bence Manchester United'dan 1 puan almak ve son maçta Kopenhag'dan 1 puan almak ve Manchester United'ın Bayern Münih'i yenememesini beklemek en iyi sonuç olur. Benim grup puanlaması hakkındaki tahminim şöyle:

Bayern Münih 16 puan
Galatasaray 6 puan
Manchester United 5 puan
Kopenhag 5 puan
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
November 29, 2023, 05:51:09 AM
...
Milan - Dortmund için ise Dortmund'un yenilmeyeceğini düşündüğümü söyleyebilirim. Dortmund Şampiyonlar Ligi'nde çok iyi bir iş ortaya koyuyor. Newcastle'ı hem iç hem dışta yendiler. Milan'ı içerde yenemeseler de ben burada da kaybetmeyeceklerini düşünüyorum. Milan'ın en önemli oyuncularından biri olan Leao bu maçta yok.

milan maçın 5. dakikasında giroud ile öne geçme fırsatı buldu ama borussia dortmund savunması kritik bir müdahale ile golü engelledi. milan hızlı başladığı maçta daha sonra bir penaltı da elde etti ama giroud penaltıyı kaçırdı, daha doğrusu borussia dortmun kalecisi yaptığı kurtarış ile penaltının gole dönüşmesini engelledi. atamayana atarlar kuralı işleyince borussia dortmund bir penaltı kazandı ve tecrübe abidesi futbolcusu reus'un harika penaltısı ile maçta öne geçmeyi başardı.

tüm bunlar yalnızca ilk 10 dakika içinde yaşandı... bence maçın ilk bölümü maçın sonucu üzerinde çok büyük bir belirleyici etki oluşturdu. bu bölümde şans biraz daha milan'dan yana olsaydı maçın sonucu hakkında farklı şeyler konuşuyor olabilirdik.

ayrıca, dortmund çok iyi oynamasının yanında şansa da sahipti, maçın adamı gittens oyundan çıktı, onun yerine oyuna giren adeyemi gol attı ve milan savunmasını tek başına paramparça etti.
hero member
Activity: 868
Merit: 878
November 28, 2023, 03:25:57 PM
Şampiyonlar ligindeki tek temsilcimiz Galatasaray’ın bu hafta Manchester United’ı konuk edeceğini görüyoruz ve bu maçta 12. Adama çok iş düşüyor. Bayern maçı gibi saha içini zindan etmeli Manchester United oyuncularına. Özellikle Bruno Fernandes ve Erik Ten Hag’ın sanki Galatasaray’ı küçümser gibi sözlerini onlara yedirmeliler. İçeride yenildikleri yetmemiş bir de dışarıda yenilecekler. Galatasaray yarın inşallah Manchester’ı en az 2 farkla yener de, bu insanları en güzel şekilde susturmuş olur.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
November 28, 2023, 02:25:13 PM
Bugün Milan - Dortmund ve Feyenoord - Atletico Madrid maçları bence oldukça dişli olacak. İki grupta da durumlar karışık. Atletico Madrid sanıyorum 2 sezondur grupları geçemiyor. Simeone artık buna bir son vermek için uğraş veriyor ve şu an grupta liderler ama puan farkları o kadar az ki her şey 1 haftada değişebilir. Bence Atletico Madrid tecrübesi ile bu maçı 1 farkla da olsa alır.

Milan - Dortmund için ise Dortmund'un yenilmeyeceğini düşündüğümü söyleyebilirim. Dortmund Şampiyonlar Ligi'nde çok iyi bir iş ortaya koyuyor. Newcastle'ı hem iç hem dışta yendiler. Milan'ı içerde yenemeseler de ben burada da kaybetmeyeceklerini düşünüyorum. Milan'ın en önemli oyuncularından biri olan Leao bu maçta yok.
hero member
November 28, 2023, 02:18:53 PM
Bugün çok hoş maçlar var Şampiyonlar Liginde. Ama bana kalırsa en iyi maç Milan ve Borussia Dortmund arasındaki maç olacak. F Grubu zaten ölüm grubu. Bu grupta çok değişik sonuçlar çıkabiliyor.

İki takımın da birbirine bener performansları var. İki takım da sezona çok iyi başlamıştı. İki takım da milli ara öncesi son bikaç maçını kaybetti. İki takım da milli aradan sonra oynadıkları maçları kazandılar. Hangisinin form durumu daha bi iyi bana kalırsa belli diiil. Hangi takım kazanır tahmin oluşturamıyorum. Bana kalırsa bu da maçın keyfini artıran bişi. Ama bi tahminim de var. Bana göre iki takım da bu maçta gol atacak. Ve bol gollü bi maç izliyeceğiz.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 09, 2023, 03:23:51 PM
Bayern Münih iki maçta da Galatasaray'a karşı dengesiz bir oyun sergiledi. Ama Galatasaray resmen zorla maçı onlara iki seferde de hediye etti. Şu bitiricilik sorunlarını gördükçe içi gidiyor insanın. Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde şu an daha fazla puan toplamış olabilirdi. İnanılmaz fırsatlar harcanıyor. Hayır yani kadro da sağlam ve normalde güzel futbol oynuyorlar.

Nedense Şampiyonlar Ligi'nde bitiricilik sorunları daha çok ön plana çıkıyor. Takımda bu arenaya alışkın olmayan Kerem gibi oyuncular da var. Abdülkerim aslında çabuk alıştı ve güzel performans sergiliyor. Aynısını Kerem'den de görmemiz lazım. Bu arada maçtan önce Galatasaray'ın golünü Bakambu yedekten gelip atacak deseler çok gülerdim.  Cheesy

Bakambu bir pozisyon daha kaçırdı aslında. Belki maçın erken aşamasında Bakambu değerlendirilebilirdi. Icardi bitiricilik yeteneği üst seviye bir oyuncu ama bu iki maçta şansı yaver gitmedi. Şimdi bakıyorum biraz kerem yetenekli oyunlar oynasaydı, icardi daha iyi olsaydı belki 2 maçın birinde Bayern Münih’i yenebilen bir takım olabilirdi Galatasaray. Umarım Kopenhag ve Manchester United’i yenebilir ve gruptan çıkarız.
sr. member
Merit: 396
November 09, 2023, 03:01:36 PM
Bayern Münih iki maçta da Galatasaray'a karşı dengesiz bir oyun sergiledi. Ama Galatasaray resmen zorla maçı onlara iki seferde de hediye etti. Şu bitiricilik sorunlarını gördükçe içi gidiyor insanın. Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde şu an daha fazla puan toplamış olabilirdi. İnanılmaz fırsatlar harcanıyor. Hayır yani kadro da sağlam ve normalde güzel futbol oynuyorlar.

Nedense Şampiyonlar Ligi'nde bitiricilik sorunları daha çok ön plana çıkıyor. Takımda bu arenaya alışkın olmayan Kerem gibi oyuncular da var. Abdülkerim aslında çabuk alıştı ve güzel performans sergiliyor. Aynısını Kerem'den de görmemiz lazım. Bu arada maçtan önce Galatasaray'ın golünü Bakambu yedekten gelip atacak deseler çok gülerdim.  Cheesy
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
November 09, 2023, 02:31:17 PM
İki maçı da kaybetmeyi hak etmedik bana kalırsa. İki maç 180 dakka. En az 120 dakkası başabaş oyun. Ama iki mağlubiyet. Bana göre hak ettiğimiz bi sonuç olmadı. Bi Galatasaraylı olarak üzgünüm. Kupanın favorisi Münih'i yenebilirdik. Bu kadar güzel bi oyuna sahipken kupadan elenmek şok olur benim için. Futbolun bi adaleti varsa kendini göstermeli bu konuda. Kalan maçlarımızı kazanıp gruptan çıkmalıyız.

Bayern Münih'i abartan medyamıza da bişi söylemek istiyorum. Onların sayesinde ben de Bayern Münih'i yenilmez bi takım olarak görmüştüm. Ama Galatasarayımızı hafife almak için bilinçli söylemler ürettiler bana kalırsa. Hoş olmadı bu yaptıkları.

Artık kalan 2 maçı da kazanıp gruptan çıkmaya çalışacaksınız hocam yapacak bir şey yok bence de yazık oldu şans biraz Galatasaray’ın yanında olsaydı şöyle söyleyeyim 2 maçı da kazanırdınız 2 maçı kaybetmek kötü oldu ama şunu söylemek bile yeter kupanın en yüksek ikinci oranlı takımını 2 maçta da başa baş bir oyunla bunaltmak Galatasaray’ın ne kadar iyi olduğunu kanıtlıyor
hero member
November 09, 2023, 02:22:42 PM
İki maçı da kaybetmeyi hak etmedik bana kalırsa. İki maç 180 dakka. En az 120 dakkası başabaş oyun. Ama iki mağlubiyet. Bana göre hak ettiğimiz bi sonuç olmadı. Bi Galatasaraylı olarak üzgünüm. Kupanın favorisi Münih'i yenebilirdik. Bu kadar güzel bi oyuna sahipken kupadan elenmek şok olur benim için. Futbolun bi adaleti varsa kendini göstermeli bu konuda. Kalan maçlarımızı kazanıp gruptan çıkmalıyız.

Bayern Münih'i abartan medyamıza da bişi söylemek istiyorum. Onların sayesinde ben de Bayern Münih'i yenilmez bi takım olarak görmüştüm. Ama Galatasarayımızı hafife almak için bilinçli söylemler ürettiler bana kalırsa. Hoş olmadı bu yaptıkları.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 09, 2023, 11:15:07 AM
VAR'ın ve ofsayt kuralının yeniden düzenlenmesi gerektiğini ispatlar nitelikte bir maç oldu
zamanında o kadar dedik oylarınızı ldp'ye verin diye ama dinletemedik. adamlar o zaman seçimi kazanıp ofsaytı kaldırsaydı çok kısa bir süre sonra tüm dünyada ofsayt kuralı kalkmış olacaktı ama nerede. vizyon abicim vizyon işte, hiçbirinizde yok:)
fenerbahçe kim'i napoli'ye sattığı zaman galatasaraylı arkadaşlarım nelsson'un ondan çok daha iyi olduğunu iddia ediyorlardı. lan yapmayın etmeyin, tenekenin teki diyordum da inandıramıyordum. dün oynanan karşılaşma sonrası hepsi abi haklıymışsın dedi. 1 puan alınsaydı iyiydi ama münih karşısında 2 maçta da puan verilmesi gayet normal. manu salağının yenilmesi galatasaray açısından biraz kötü olmuş.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
November 09, 2023, 09:47:14 AM
Valla Galatasaray ilk gole kadar güzel getirdi ama dediğim gibi ilk golü onların atıp sağlam defans yapmaları gerekiyordu. Adamlar bir reaksiyon verdi mi nasıl hemen arayı açtı gördük. Icardi'den 2 tane olup bir orta sahada bir de defansta olsaydı bak o zaman yenerdik çünkü adamın gösterdiği pres baskıyı diğerlerinden göremedim desem yeridir. Kalan maçlarda umarım bir sürprize imza atarlarda devam ederler.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
November 09, 2023, 06:30:34 AM
bayern münih gruptan çıkmayı garantiledi, bundan sonraki maçlarında gevşeklik gösterirlerse grubun kaderini etkileyebilirler, ben böyle bir şeyin olacağına pek ihtimal vermiyorum, bayern münih sahaya çıkar ve aynı ciddiyetle futbolunu oynar ama futbolcular üzerinde bir rehavet oluşursa galatasaray için kötü olur.

galatasaray gruptan çıkacak mı çok merak ediyorum. bayern münih'e iki maçta yenilmiş olmalarının hiçbir önemi yok, bu maçlar kağıt üzerinde bayern münih'e yazardı zaten, umarım kopenhag ile oynanan ilk maç için daha fazla hayıflanmayız.
sr. member
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
November 09, 2023, 06:27:25 AM
VAR'ın ve ofsayt kuralının yeniden düzenlenmesi gerektiğini ispatlar nitelikte bir maç oldu, bir tarafta akan pozisyonda çok güzel bir gol oluyor, adamın kolu 1cm önde diye VAR'dan dönüyor, birkaç dakika sonra yine milimetrik bir pozisyon bu kez 5dk incelendikten sonra gol kararı ve maçın bütün momentumu bozuluyor, futbol bu değil.

Bana göre zaten vücutların aynı hizada olduğu bütün pozisyonlarda ofsaytın kalkması lazım, veya sadece ayaklara bakılması lazım, bir omuz önde bir kol önde diyip akan oyunu baltalamak kadar gerizekalı bir uygulama olamaz...

Galatasaray'da Sacha Boey'i yine beğendim Bayern Munich'in sol kanadında bütün dengeleri bozdu Alphonso Davies gibi adam futbola küsecekti nerdeyse.

Icardi de dünya çapında futbolcu olduğunu gösterdi, Kerem ve Ziyech fiziksel oyunda çok yetersiz kaldılar, bu iki isim biraz daha fit olsalardı GS çok daha önce gol bulurdu, VAR saçmalıkları hariç güzel mücadele oldu...

VAR konusunda kesinlikle düşüncelerinize katılıyorum. Ofsayt dediğin kuralda sadece ayaklar esas alınmalı. Bu adam topa vurmak için ileri atılacak sonuçta yani kafa önde, omuz önde gibi saçma sapan kriterlerin olması gülünç oluyor. Kural bu şekilde olsa orada Torreira'nın golü verilecekti. Hem golü 2 kere izliyorsun hem de ikisinde de veriyorsun. Süre yediler boşu boşuna.  Sad

Maçın son anlarında da Kimmich yerde yattı bir süre ama hakem onu da süreye eklemedi yani ilginçti. Genel olarak hakem iyi yönetti lafım yok ama bu gibi olaylar üzücü oluyor.

Galatasaray 80 dakika rakibini iyi tuttu tutmasına da keşke ilk yarıda bulunan fırsatların hepsi harcanmasaydı. Geçen maçın kopyasını izledik.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
November 08, 2023, 11:37:51 PM
VAR'ın ve ofsayt kuralının yeniden düzenlenmesi gerektiğini ispatlar nitelikte bir maç oldu, bir tarafta akan pozisyonda çok güzel bir gol oluyor, adamın kolu 1cm önde diye VAR'dan dönüyor, birkaç dakika sonra yine milimetrik bir pozisyon bu kez 5dk incelendikten sonra gol kararı ve maçın bütün momentumu bozuluyor, futbol bu değil.

Bana göre zaten vücutların aynı hizada olduğu bütün pozisyonlarda ofsaytın kalkması lazım, veya sadece ayaklara bakılması lazım, bir omuz önde bir kol önde diyip akan oyunu baltalamak kadar gerizekalı bir uygulama olamaz...

Galatasaray'da Sacha Boey'i yine beğendim Bayern Munich'in sol kanadında bütün dengeleri bozdu Alphonso Davies gibi adam futbola küsecekti nerdeyse.

Icardi de dünya çapında futbolcu olduğunu gösterdi, Kerem ve Ziyech fiziksel oyunda çok yetersiz kaldılar, bu iki isim biraz daha fit olsalardı GS çok daha önce gol bulurdu, VAR saçmalıkları hariç güzel mücadele oldu...
Pages:
Jump to: