Pages:
Author

Topic: [ANN] GOLD - İlk %100 Altın Destekli Likit Stabil Kripto Para - page 2. (Read 1179 times)

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
İmzada seçici davranıyorlar, boş vaatlerde bulunup milleti toplamıyorlar bu güzel. Ödeme token olarak olacak sanırım?
full member
Activity: 980
Merit: 207
Ben yalan olmasın en az 2-3 kere başvuru yaptım ama yönetici bir türlü uygun görmedi beni. Bende başka yerlerde nasibimi aradım. Eğer almış olsaydı en az 2-3 aydır bu kampanya da olnus olacaktım. İlk kalemder hocamda görmüştüm imzasını bende katılayim dedim. Nasip değilmiş. Bence güzel bir boubty devam ediyorsa şansınızı deneyin

Bounty için bende uzun bir zaman beklemiştim. Şans birazda. Kampanyada aylık 20 mesaj filan istemelerine rağmen 3 ayda 1000'den fazla mesaj yazmışım. Alacağımızı kimden alıyoruz :p

2020 yılını altın tabanlı stabil coinlerin yılı olarak görüyorum. Yakında borsalar duyurularını yapar muhtemelen, türkiyede de çalışmaları var biliyorsunuz.

Bir ara destan döşenmiş altına dayalı token vardi. Hatta hardcap yaptık vs demişlerdi. (Jinbi tiken) millete bounty ödemesini vs yapmamıştı.
Dediğiniz gibi 2020 yılı altına dayalı token devri olursa birde bu jinbici totoslar ödeme yaparsa millet köşeyi döner.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Ben yalan olmasın en az 2-3 kere başvuru yaptım ama yönetici bir türlü uygun görmedi beni. Bende başka yerlerde nasibimi aradım. Eğer almış olsaydı en az 2-3 aydır bu kampanya da olnus olacaktım. İlk kalemder hocamda görmüştüm imzasını bende katılayim dedim. Nasip değilmiş. Bence güzel bir boubty devam ediyorsa şansınızı deneyin

Bounty için bende uzun bir zaman beklemiştim. Şans birazda. Kampanyada aylık 20 mesaj filan istemelerine rağmen 3 ayda 1000'den fazla mesaj yazmışım. Alacağımızı kimden alıyoruz :p

2020 yılını altın tabanlı stabil coinlerin yılı olarak görüyorum. Yakında borsalar duyurularını yapar muhtemelen, türkiyede de çalışmaları var biliyorsunuz.
full member
Bu projenin imza kampanyası devam ediyor mu hocam ? Ödül konusunda başvuru formu göremedim sanırım ödül konusuna post atarak proje yöneticisinin onayıyla birlikte başlıyoruz.

https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-gold-stablecoin-200000-payouts-in-btc-eth-gold-5164058

Evet, İmza kampanyası devam ediyor. Başvuru için şu konudan başvuru ve bilgilerinizi yazıyorsunuz.
https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-gold-stablecoin-200000-payouts-in-btc-eth-gold-5164058

Hemen kampanya görsellerini giymenize gerek yok. Yönetici sizi uygun görürse bir süre sonra size pm gönderiyor. pm'den sonra görselleri giyiyorsunuz. Uzun bir süre dönüş yapılmıyor çoğu zaman. O yüzden buraya bağlanmamakta fayda var. Bu arada başka kampanyalara da başvurabilirsiniz. Ayrıca newbie'den pm alma özelliğiniz açık olmalı. Yoksa yönetici size pm gönderemez.

legendary
Be A Hope
Tamamen katılıyorum yorumunuza bu zamanla sağlanacak bir güven konularınızı ve kampanya detaylarını inceledigim zaman herşey cok güzel ilerliyor sizin açınızdan. Umarım kullanıcının güvenini kazanırsınız.

Teşekkürler. Kampanyada ben sadece çevirmen ve katılımcıyım. Eğer beni kast ettiyseniz.
Zamanla her şeyin güzel daha iyi olacağı konusunda sizinle aynı dileklere sahibiz.

Selamlar...
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
altın destekli kriptoparalar bugüne kadar hiç tutmadı. bakalım bu nasıl bi şey olacak. bana pek iç açıcı gelmiyor açıkçası.

Bugüne kadar güven vermeyen projelere bende tanıklık ettim. Jinbi bunlardan biriydi ama Dijital Gold ile onu kıyaslamak insaflılık olur tabi. Gold şuana kadar vaadettiği her ödemeyi yaptı, sunduğu hizmetleri sürekli aktif çalışıyor, market alanında gold dönüşümleri 1:1 oranında sürekli otomatik işliyor.

Zamanla güven de oluşacaktır diye düşünüyorum bende.
Tamamen katılıyorum yorumunuza bu zamanla sağlanacak bir güven konularınızı ve kampanya detaylarını inceledigim zaman herşey cok güzel ilerliyor sizin açınızdan. Umarım kullanıcının güvenini kazanırsınız.
legendary
Be A Hope
Bu projenin imza kampanyası devam ediyor mu hocam ? Ödül konusunda başvuru formu göremedim sanırım ödül konusuna post atarak proje yöneticisinin onayıyla birlikte başlıyoruz.

Evet, İmza kampanyası devam ediyor. Başvuru için şu konudan başvuru ve bilgilerinizi yazıyorsunuz.

Hemen kampanya görsellerini giymenize gerek yok. Yönetici sizi uygun görürse bir süre sonra size pm gönderiyor. pm'den sonra görselleri giyiyorsunuz. Uzun bir süre dönüş yapılmıyor çoğu zaman. O yüzden buraya bağlanmamakta fayda var. Bu arada başka kampanyalara da başvurabilirsiniz. Ayrıca newbie'den pm alma özelliğiniz açık olmalı. Yoksa yönetici size pm gönderemez.
full member
Activity: 1386
Merit: 116

legendary
Be A Hope
@Kalemder hocam, aldınız mı bounty ödüllerinizi? Nasıl geçiyor kampanya?

Kampanya aynen yazıldığı gibi başarılı bir şekilde gidiyor. Herkese hak ettiği ödüller dağıtılıyor günü gelince. Gelen tokenı'da altın fiyatı ile 1-1 oranında kendi sitesinden takas edebiliyorsunuz BTC ve ETH olarak. Duyduğuma göre bir borsaya da giriş yapılmış onun araştırmasını incelemesini yapıp bu konudan iletirim size. Bugüne kadar şikayet eden hiç kimseyi duymadım katılımcılardan.
Hocam kusura bakma borsayı size yazamadım: https://coinmarketcap.com/currencies/digital-gold/
Linkleri kontrol edemedim umarım imzanizdakidir.

Evet aynen bu hocam doğru. 2 borsada listelenmiş olduğunu görüyoruz buradan.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%

Kampanya aynen yazıldığı gibi başarılı bir şekilde gidiyor. Herkese hak ettiği ödüller dağıtılıyor günü gelince. Gelen tokenı'da altın fiyatı ile 1-1 oranında kendi sitesinden takas edebiliyorsunuz BTC ve ETH olarak. Duyduğuma göre bir borsaya da giriş yapılmış onun araştırmasını incelemesini yapıp bu konudan iletirim size. Bugüne kadar şikayet eden hiç kimseyi duymadım katılımcılardan.
Hocam kusura bakma borsayı size yazamadım: https://coinmarketcap.com/currencies/digital-gold/
Linkleri kontrol edemedim umarım imzanizdakidir.
legendary
Be A Hope
eline sağlık Kalemder dostum harika içerik hazırlamışsın. Tebrik ediyorum gerçekten.

Teşekkürler hocam. İlgimi çeken bir konu. Uzun zamandır da altın destekli kripto paranın olmamasına şaşırıyordum. Bugünlerde bir çok farklı kanallardan altın destekli stabilcoin çalışmalarını duyuyoruz. Dijital Gold onların öncesi olacaktır inşallah. Başarılı ve istikrarlı bir ekipleri var.
legendary
Be A Hope

legendary
Be A Hope
Ya başkan bu bounty ye nasıl katılabiliriz. Bir kaç kez başvurdum almadılar bir türlü senin bif fonksiyonun yok mu su imzaya katilsak.

Hocam öncelikle kampanya konusunda başvuru mesajını atıyorsunuz. Başlangıçta kampanyayı giymenize gerek yok. Eğer kabul edilirseniz kampanya yöneticisi size pm gönderiyor. Uzun süre pm gelmediyse kabul edilmediğinizi varsayabilirsiniz. Günün birinde kabul edecek olursa pm gönderiyor zaten. Bende uzun süre beklemiştim. Neyi baz alıyor nasıl seçiyor bilmiyoruz. Benim bir yetkim yok maalesef sadece çevirmen ve takipçiyim bende.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Bounty ilk açıldığı zaman görmüştüm bu projeyi. Ordan biraz ann'i inceledim. Baya da hoşuma gitti mantıklı yaklaşmışlardır bir çok noktaya. Bounty başvurdum ama kabul edilmemiştim. Sornadan Lydian ve kalemder'in imzalarında gördüm. Türkçe bölümde görülür ilgi çeker diye düşünmüştüm.
Bu konuyu ise şimdi gördüm, eline sağlık Kalemder dostum harika içerik hazırlamışsın. Tebrik ediyorum gerçekten.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Yazın bu projeyi görmüştüm ve biraz incelemiştim. Bounty'sine katılamadım. Az önce spreadsheet'e baktım da iyi kazandırmış bence. İmza ödüllerinin sabit usd + coin olması baya iyiymiş. Katılımı sınırladıkları için her isteyen giremedi... @Kalemder hocam, aldınız mı bounty ödüllerinizi? Nasıl geçiyor kampanya?
full member
Araya komisyon filan eklemiyorlar mı?

Eklenmiyor bildiğim kadarıyla, yinede siz alım ve satım ekranında işlem yapacağınız anda mevcut fiyatları spot fiyatlarla karşılaştırabilirsiniz. Hemen türkiyedeki altın fiyatlarına da eşit oluyor takip ettiğim kadarıyla.

Ya başkan bu bounty ye nasıl katılabiliriz. Bir kaç kez başvurdum almadılar bir türlü senin bif fonksiyonun yok mu su imzaya katilsak.
legendary
Be A Hope

Eklenmiyor bildiğim kadarıyla, yinede siz alım ve satım ekranında işlem yapacağınız anda mevcut fiyatları spot fiyatlarla karşılaştırabilirsiniz. Hemen türkiyedeki altın fiyatlarına da eşit oluyor takip ettiğim kadarıyla.
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
Web sitelerinin domaini çok isabetli olmuş gold storage yani "altın depolama" tam projeye uygun olmuş. Güven verirse belki ilerde eşimin altınlarını burada saklayabilirim. Bankalarda kasa kiralamak maliyetli bir iş. Evde de saklayınca uyutmuyor sürekli huzursuz ediyor insanı.
Tabi önce eşimi bunun için ikna etmem gerekir.

Altın şuanda 280 tl
Gold sitesinde btc cinsinden çevirince
1 Gold: 285,4 tl gösteriyor.

legendary
Be A Hope
biraz inceledim baya güzel görünüyor. fiat parada oluyorsa altında neden olmasın. zamanla borsalara da ayrı pair olarak girerse şaşırmam.

Fiat-Altın yok burada hocam. Sadece kripto to gold şeklinde pariteleri var. Ama ileride borsalarda usdt-gold paritesi olsa fena olmaz dediğiniz gibi.
Pages:
Jump to: