Pages:
Author

Topic: [ANN] GOLD - İlk %100 Altın Destekli Likit Stabil Kripto Para - page 6. (Read 1179 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Jinbitoken de altına endeskli çıkmıştı. Hatta kendileri hardcap bile yaptığını iddia etti ama bountycilere tek token dağıtmadilar. Bu altına endeksli işler benim pek aklıma yatmıyor artık. Hele ki bu zamanda.

Jinbi kampanyasına bende katılmıştım hocam. Fakat orada bir ico fon toplama olayı vardı. Bounty'den sonra neler oldu takip bile etmedim. Ekip sonradan kyc vs istedi her şeyi karıştırdılar.

Burada Dijital Gold, hali hazırda aktif bir proje, ico yapmıyorlar ve bounty'ye herkesi almıyorlar biraz daha seçici davranıyorlar. Ayrıca bounty ödülü hak kazananlar her ayın 6'sı ile 10'u arasında ödemelerini yapıyorlar GOLD cinsinden. Sitelerine girip dönüşüm yapılabiliyor. Ben henüz yeni katıldım. @Lydian bir süredir içerisinde kampanyanın.

Proje olarak da, ben kestirip atmıyorum doğrusu. Şans verilmeyi hak ediyor. Eğer önemli borsalarda parite olarak açılırsa (usdt gibi) baya sükse yakalayacaktır. Zaten GOLD stabilcoin olduğundan değerinin artması söz konusu değil.
full member
Activity: 980
Merit: 207
Jinbitoken de altına endeskli çıkmıştı. Hatta kendileri hardcap bile yaptığını iddia etti ama bountycilere tek token dağıtmadilar. Bu altına endeksli işler benim pek aklıma yatmıyor artık. Hele ki bu zamanda.
legendary
Be A Hope
Whitepaper üzerinde çalışıyorum. 15 sayfa biraz zaman alacak ama projenin akışı içerisinde yayınlarım onu da inşallah. Ekip çok detaylı metinler yazmış. Baya uğraşmışlar. Altın kasalarındaki varlıklar denetlenebiliyormuş, bullionstar firması destekliyormuş ve sigorta firması arkasında.

Ayrıca ico olmadıklarını ifade ediyorlar. Fon toplama işi yok yani. Kendi kendini büyütecek bir proje. Tahminim gireceği borsalarla güçlenebilir. Kendi sitelerinden exchange yapmak zaten mümkün. Zaman içinde ciddi bir borsada pariteleri açılırsa, usd yerine altında durmak daha güvenilir olacaktır gerçektende.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
"bounty" başlığını bilerek mi "bağış" olarak çevirdiniz hocam? ödül ya da bounty olarak yazsa sanki daha güzel dururdu. her neyse, bullionstar denilen şirkete baktım da güzel bir firma gibi duruyor. bu tip "altına dayalı koinler" bana güven vermese de bountysi takip edilebilir. bir de "gizlilik" dediği sanırım tam anlamıyla bir gizlilik değil. cüzdan ve hareketler belli ama kimin kim olduğu belli değil gibi işleyiş var. bakalım bu ne zaman tırtlayacak Smiley

Bazı terimler için ikilemde kaldım çevirirken Smiley İlk çeviri konum mazur görün düzelttim : )

Proje ile fiziksel bir bağım yok ama tüm yazılanları okudum ve çevirdim 2 gündür. Tüm siteyi de Türkçeye çevirdim ayrıca. Yakında yayınlanır o da. Anlayacağınız nerdeyse her detayı biliyorum artık. İstediğinizi sorabilirsiniz. Okuduğum kadarıyla yanıtlarım yada yöneticisine sorarım.

Tatlı bir bounty kampanyası var. Benimde dikkatimi bu şekilde çektiler. Onun da çevirisini yapıp yayınlarım yarın. @Lydian da imza kampanyasında bir süredir.
elinize sağlık hocam. whitepaperi da çevirip koyarsanız sorular artar. gerçi 15 sayfaymış wp:)
legendary
Be A Hope
"bounty" başlığını bilerek mi "bağış" olarak çevirdiniz hocam? ödül ya da bounty olarak yazsa sanki daha güzel dururdu. her neyse, bullionstar denilen şirkete baktım da güzel bir firma gibi duruyor. bu tip "altına dayalı koinler" bana güven vermese de bountysi takip edilebilir. bir de "gizlilik" dediği sanırım tam anlamıyla bir gizlilik değil. cüzdan ve hareketler belli ama kimin kim olduğu belli değil gibi işleyiş var. bakalım bu ne zaman tırtlayacak Smiley

Bazı terimler için ikilemde kaldım çevirirken Smiley İlk çeviri konum mazur görün : )

Proje ile fiziksel bir bağım yok ama tüm yazılanları okudum ve çevirdim 2 gündür. Tüm siteyi de Türkçeye çevirdim ayrıca. Yakında yayınlanır o da. Anlayacağınız nerdeyse her detayı biliyorum artık. İstediğinizi sorabilirsiniz. Okuduğum kadarıyla yanıtlarım yada yöneticisine sorarım.

Tatlı bir bounty kampanyası var. Benimde dikkatimi bu şekilde çektiler. Onun da çevirisini yapıp yayınlarım yarın. @Lydian da imza kampanyasında bir süredir.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446

legendary
Be A Hope
Pages:
Jump to: