Pages:
Author

Topic: 📌📌[ANN] [GUESS] Peerguess - Katılımcı Kripto Para Fiyat Uygulaması📌📌 - page 6. (Read 5213 times)

legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
Projeyi tam inceleyemedim, uygulamayı kullanabilmek için sadece preicodan mı girmek gerekiyordu? Yada ilerleyen zamanlarda da holderlar için ayrı bir başvuru formu tarzı birşey açılacak mı?

ticker, porfolio manager, alert manager, bitcoin & altcoin tahmin yapma, bunlar ücretsiz herkezin kullanıma her zaman açık.

Guess analytics (ilk sürümle gelecek olan) ve sonrasındaki özellikler sadece ICO yatırımcılarına açık olacak.

Ico yatırımcısına  bu özelliklerin açık olması için minumum yatırım tutarı varmı, açıkçası sırf bunun için bile yatırım yapılabilir

ICO süresinde yatırım yaparak GUESS token sahibi olmak için herhangi bir limit söz konusu değil.
Fakat özellikleri kullanmak için örneğin Guess analytics minimum 1.5 ETH limiti var. Aşağıdaki linkte hesap makinemiz mevcut.
Hesap makinesinden yatırmak istediğiniz tutarı yazdığınızda hak sahibi olacağınız özellikler ve token miktarını gösteriyoruz.

https://peerguess.com/pisale.html?p=gSVpbz

Ayrıca white paper türkçe linki aşağıda sayfa 14'de yatırım tablosuna göre hak sahibi olabileceğiniz özellikleri belirtiyoruz.

https://peerguess.com/files/White%20Paper_TR.pdf

legendary
📌 peerguess.com 📌
Yavaş yavaşta olsa ico sonuna kadar 1300 Ethereum a ulaşacaklarını düşünüyorum.

1300 ethereum mu toplanması gereken minimum miktar? Ya da sizin tahmininiz mi sadece? Şu an 1295 eth olarak güncellenmiş sanırım pre-ico ile birlikte toplanan miktar.

projeyi biz cebimizden fonladık, ilk sürümü içinde ICO'da toplanması gereken herhangi bir minimum tutar söz konusu değil. Fakat ICO'da toplanan her para Marketing ve ilerideki özellikler için önemli olacak.
Özellikle projeyi duyurabilmek ve yayabilmek için marketing yapacağız. Kripto dünyasında marketing oldukça pahalı, ICO'da toplanan marketing için kullanılacak. Ücretsiz uygulama olduğu için organic bir marketing zaten  bekliyoruz. Ama yüksek kullanıcı sayısına ulaşabilmek için (daha çok tahmin toplamak demek) marketingi paralı olarak yapmak durumundayız.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Projeyi tam inceleyemedim, uygulamayı kullanabilmek için sadece preicodan mı girmek gerekiyordu? Yada ilerleyen zamanlarda da holderlar için ayrı bir başvuru formu tarzı birşey açılacak mı?

ticker, porfolio manager, alert manager, bitcoin & altcoin tahmin yapma, bunlar ücretsiz herkezin kullanıma her zaman açık.

Guess analytics (ilk sürümle gelecek olan) ve sonrasındaki özellikler sadece ICO yatırımcılarına açık olacak.

Ico yatırımcısına  bu özelliklerin açık olması için minumum yatırım tutarı varmı, açıkçası sırf bunun için bile yatırım yapılabilir
legendary
📌 peerguess.com 📌

full member
Activity: 532
Merit: 100
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Biz Türkler birbirimize destek olmamız lazım, ülkemizden böyle bir proje çıktığı için şanslıyız her ne kadar az yatırım toplansa dahi bu proje bittikten sonra başlarından geçenleri bize anlatırlarsa yeni projeleri gerçekleştirebiliriz.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250

1300 ethereum mu toplanması gereken minimum miktar? Ya da sizin tahmininiz mi sadece? Şu an 1295 eth olarak güncellenmiş sanırım pre-ico ile birlikte toplanan miktar.
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
İçimizden bu şekilde projeler çıkması çok güzel.
Sadece yazılımı kullanmak için ufak bir miktar yatırım yapmak bile akıllıca Smiley
full member
Activity: 210
hayirli olsun Allah utandirmasin. sizi destekleyecek insanlari arkaniza alirsaniz proje daha kolay bir yerlere gelir malumunuz. bunun icin de insanlarin para kazanacagina inanmasi gerekiyor. ben projelere yatirim yaptigimda bunu dikkate aliyorum. projenin kullanilabilir olmasi, belli bir destekleyici kitlesi olmasi ve bana zarar ettirmeyecegine inandigimda ancak yatirim yapiyorum. Umarim proje istenilen yere gelecektir bizlerde ulkemizde basarili projeler ciktikca daha gururlaniriz.
legendary
📌 peerguess.com 📌
Proje iyi hoş ama borsalarda fazla kazanç getireceğini düşünmüyorum. Bunun nedeni de bana göre ön satışta yanlış strateji izlemeleri bi de sıkıntılı bir döneme denk geldiler. Yatırımcısını uzun vadeli bekletecek gibi.

Merhaba,

ICO'da sunduğumuz ürünün özelliklerine hak sahibi olma, hiçbir zaman ICO'daki sattığımız token'larla ilgili fiyat iddiamız olmadı.
Bunu proje kendini ispatladığında zaten göstereceğini düşünüyoruz.

sr. member
Toplanan yatırımla alakalı henüz bilgi paylaşılmadığına göre düşük kaldığını varsayıyorum. Şöyle sorayım pre-ico+ico minimum ne kadar toplanması gerek projenin hayata geçmesi için?
full member
Activity: 350
Merit: 171
Proje iyi hoş ama borsalarda fazla kazanç getireceğini düşünmüyorum. Bunun nedeni de bana göre ön satışta yanlış strateji izlemeleri bi de sıkıntılı bir döneme denk geldiler. Yatırımcısını uzun vadeli bekletecek gibi.
full member
Activity: 154
icodan girenler girmek icin gireceklerdir zaten on satis dan yuzde 300 bonus ile satildi tokenlar fazla bir satis olmadi 850 ether gibi birseydi ama proje icin fena sayilmaz. tecrube kazandikca daha iyi projeler cikar turklerden umarim. suan alinan tokenlar ico fiyatindan cok gereksiz bence alan aldi yuzde 300 bonus ile biraz kar yapan satar ve fiyati kolayca dumplar. neyseki fazla satilmadi ico da giren arkadaslara iyi kazanclar. ben girecektim bonus kactigi icin girmiyorum bu fiyattan.
sr. member
Hayırlı olsun umarım daha canlı geçer pre-icoya göre, arkadaşın da dediği gibi icoda toplanan miktarı görebilirsek güzel olur.
full member
Activity: 350
Merit: 171
İnternet sitesinde pre ico'da toplanan miktar yazıyor. ICO'da toplanan miktarı takip edebileceğimiz bir link var mı acaba ? Yatırım gidişatına göre bende yatırım yapabilirim.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271

Peerguess ICO'nun başlangıcına sadece 5 dakika kaldı.

Presale'daki gibi bir minimum sınır uygulaması olmayacağını belirtelim.

Yani istediğiniz rakamlarda katılım yapabileceksiniz.

legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

Tüm kripto camiasının katılımına açık olan Peerguess ICO'sunun başlamasına çok az kaldı!

Peerguess Ortaklık Programını incelemeyi unutmayın.

PEERGUESS ICO  28 EKİM 2017 saat 14:00 UTC'DE BAŞLAYACAKTIR

Resmi Website: https://peerguess.com

Twitter: https://twitter.com/peerguess/status/923674994982363137

Resmi Telegram: https://t.me/peerguess
legendary
📌 peerguess.com 📌
Valla ben heyecanla ico gününü bekliyorum. İlk aklı başında boş konuşmayan Türk icosu ne kadar yatırım toplayacak, toplanılan yatırımın Türk olmakla bir bağlantısı olacak mı bunların hepsini merak ediyorum. Hoş karşılarsınız ki yurtdışında falan ünümüz pek iyi değil

Merhabalar, Pre-ICO süresindeki yatırımın %70'ı uzakdoğu'dan geldi, ağırlık Kore, Vietnam ve Çin. Hindistan'ında ilgisi oldu (yatırımda zayıf kaldılar.), sonrasında ise Rusya, Avrupa ve Türkiye olarak gidiyor.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Valla ben heyecanla ico gününü bekliyorum. İlk aklı başında boş konuşmayan Türk icosu ne kadar yatırım toplayacak, toplanılan yatırımın Türk olmakla bir bağlantısı olacak mı bunların hepsini merak ediyorum. Hoş karşılarsınız ki yurtdışında falan ünümüz pek iyi değil
full member
Activity: 232
hayırlı olsun mert, heyecanla bekliyoruz, bu ico çöplüğünde hiç fena olmayan bi yatırım da toplandı, inşallah verilen emeklerin karşılığını alırsınız, bizde hep beraber destekleriz.başarılar diliyorum.

Bence ICO'ların çoğu çok iddalı sunuyorlar kendilerini itunes(Muse), google(decentralized search platform), facebook(steemit), bankalar, oyun firmaları(enjin) v.b. projelere rakibiz diyorlar. Bunlar çok iddalı işler, henüz regülasyonu tüm dünyada netleşmemiş bir pazar ve bu derece ciddi projelerin altında kalkmaya çalışılması, bir çok projeyi iyi para toplanmasına rağmen başlanmadan bitmesine sebep oluyor gibi. Bu projedeki durum bundan farklı ve rekabet etmek istedikleri rakipleriyle arayı daha rahat kapatabilirler. Takipteyiz bakalım.
Pages:
Jump to: