Pages:
Author

Topic: 📌📌[ANN] [GUESS] Peerguess - Katılımcı Kripto Para Fiyat Uygulaması📌📌 - page 7. (Read 5213 times)

legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
Az bir süre kaldı neredeyse bu projeden baya bir şeyler vadediyorum aslında icoya girerdim ama bu süreçte hangi icoya girsek elimiz boş döner gibiyiz.

bizim diğer ICO'lardan farkımız ICO yatırımcıları token haricinde, üründe bulunan ve ICO sonrası sahip olamayacakları 4 farklı özellikee sahip olmuş olacaklar. White paper'i okumanızı tavsiye ederim.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Az bir süre kaldı neredeyse bu projeden baya bir şeyler vadediyorum aslında icoya girerdim ama bu süreçte hangi icoya girsek elimiz boş döner gibiyiz.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
hayırlı olsun mert, heyecanla bekliyoruz, bu ico çöplüğünde hiç fena olmayan bi yatırım da toplandı, inşallah verilen emeklerin karşılığını alırsınız, bizde hep beraber destekleriz.başarılar diliyorum.

Kesinlikle öyle Mustafa hocam,şuan önüne gelen ico çıkarıyor ortalık çöplüğe döndü adeta.Üstelik fork sürecinde çoğu yatırımcı icolara yatırım yapma konusunda oldukça çekinceli davranıyorlar.Umarım beklediğiniz ve size yeterli olan parayı toplarsınız.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
hayırlı olsun mert, heyecanla bekliyoruz, bu ico çöplüğünde hiç fena olmayan bi yatırım da toplandı, inşallah verilen emeklerin karşılığını alırsınız, bizde hep beraber destekleriz.başarılar diliyorum.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271

Peerguess ICO'sunun başlangıcı için 3 günden az bir süre kaldı.

28 Ekim 2017 TSİ 17:00'da Başlıyor!

Geri sayım aktif!

sr. member

Peerguess Pre-ICO'da son 22 saate girildi.

Minimum sınırı önümüzdeki 6 saat için geçerli olmak üzere 1 ETH'ye düşürüldü.

Pre-ICO'ya katılmak isteyenlere duyurulur!

https://peerguess.com/pisale.html

https://twitter.com/peerguess/status/922122542478974977
full member
Activity: 350
Merit: 171
Keşke bazı diğer projeler gibi pre ico sürecini erteleselerdi. Çok ters bir zamana denk geldi pre-ico. Takip ettiğim birçok sağlam temelli proje ico zamanlarını kasım ayına çekti, nedeninin fork olayı olduğunu düşünüyorum. Böyle bir atmosferde yatırım alabilmek çok zor.
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
1k ether civarı tamamlanır pre-ico diyordum ama çok yavaşladı. Bonuslarda mı problem yoksa minimum sınırda mı bilmiyorum ama icoda farklı bir strateji şart iyi yatırım toplamak için.

Yavaşlaması gayet doğal. bitcoin fork öncesi herkes kafası koparılmış horoz gibi dolanıp duruyor.
Kimin ne yaptığı belli değil. Bazılarımız gırtlağına kadar altcoinlere gömülmüş durumda, bazılarımız tamamen TL ye döndü. kimisi %100 btc de  hatta eli kaşınıp alım satım yapmasın diye internet e girmiyor.
Bu durumda yine iyi yatırım topladılar bence.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Ah be TokenDesk vardi
Presale'de %55
ICO'da %30 / %20 / %10 diye gittiler

Bence cok iyi stratejiydi keske satis boyle yapilsaydi çok daha basarili olunurdu.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
1k ether civarı tamamlanır pre-ico diyordum ama çok yavaşladı. Bonuslarda mı problem yoksa minimum sınırda mı bilmiyorum ama icoda farklı bir strateji şart iyi yatırım toplamak için.
full member
Activity: 406
Merit: 100
evet yüzde 300 bonusu alanda da zaten icodan almayanlara satarım diye kar amacıyla satıyor. ama bakalım alan olacak mı normal bonussuz şekilde yüzde 300 zararla. belkide bu pre ico normal ico görevi görür.
full member
Activity: 350
Merit: 171
Ekibin düşüncesi Paypie gibi bütün tokenleri Pre-ICO'da satmaktı sanırım. Eğer başka bir nedeni varsa %300 bonus çok saçma zira. İcoya girecek kişilerden 3 kat avantajlı başlıyorlar projeye, yarın borsaya çıktığında icoya katılanların yatırdığı fiyata 3 kat kar diye satacaklar. Bana sorarsanız yanlış bir strateji olmuş.
hero member
Activity: 966
Merit: 550
Gerçekten ben de ilk defa böyle bir şey görüyorum %300 bonus biraz fazla olmamış mı? Hayır ana satış zamanı millet bunları unutur ama birisi gelip hortlatırsa onlar da kaçabilir şimdi biz üçün birini mi alıcaz diye Cheesy Bir de şu koreli çevirmeninize söyleyin de başlığı az aktif tutsun ordan çok yatırımcı kaybediyosunuzdur şimdi.
sr. member
Peerguess pre-ICO'su için 5 günden biraz daha az bir süre kalmış durumda.

Pre-ICO sayfası: https://peerguess.com/pisale.html

Twitter: https://twitter.com/peerguess/status/920647265101983744

Telegram: https://t.me/peerguess
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
Projeyle ilgili bazı PM'ler aslında çok özel sorulardan oluşmuyor. Bunları buradan sorarsanız diğer arkadaşlar da sorduklarınız ilgili bilgilenmiş olurlar. Özellikle belirtmek istedim şahsen.

Onun dışında elbette forumdan değil de PM ile sormak istediğiniz şeyler olursa yazmaktan çekinmeyin.
sr. member
218 eth toplanmış henüz, 1k eth civarı tamamlar diye düşünüyorum pre-icoyu. Ayrıca bonuslar denildiği gibi bana da fazla geldi.

ben son baktığımda 230 ethereum olmuştu. Bence iyi gidiyorlar. Smiley
Aslında sadece Türk yatırımcılar herkes azar azar biraz alım yapsa çoktan ico tamamlanmıştı.
Genel izlenimim topluluk olayın potansiyelini anlayamadı. Birde bitcoin in ATH yaptığı şu günlerde olay çok daha zorlaştı.
Ben heyecanla ios uygulamasını bekliyorum
239da şuan.sadece Türk yatırımcı yatırım yapsa ile olmaz ki ama kendimiz çalar kendimiz söyleriz.tüm lokasyon ann başlıklarına baktım pek ilgi görmemiş.yatırım yapmayı düşünüyorum.umarım başarılı olur.

Arkadaşlar yatırımlar Asya ağırlıklı geliyor, yani birtek Türk yatırımcı bekliyorsunuz demek baya yanlış olur. Türk olduğumuz için bizim lokal başlık ile elbette daha özenli ilgilenmemiz doğal. Ama her milleti de bitcointalk'tan ibaret zannetmek de çok doğru değil. Marketing stratejileri konularında emin olun dünyanın her yerine yeterince ağırlık veriyoruz ki bunun karşılığı yavaş yavaş geliyor zaten pre-ICO'da. Minimum 5 ETH sınırı biraz yavaşlama yaratabiliyor. Bu da zaten esas ICO başladığında tamamen ortadan kalkacak.

Presale başlayalı kabaca 1.5 gün oldu, dünden beri minimum sınırının daha da düşürülmesiyle ilgili onlarca mesaj aldık Telegram'dan. Mesela bugün 2 saatliğine minimum sınırı 1 ETH'ye düşürüldü.

https://twitter.com/peerguess/status/919669487896616966
full member
Activity: 1017
Merit: 146
218 eth toplanmış henüz, 1k eth civarı tamamlar diye düşünüyorum pre-icoyu. Ayrıca bonuslar denildiği gibi bana da fazla geldi.

ben son baktığımda 230 ethereum olmuştu. Bence iyi gidiyorlar. Smiley
Aslında sadece Türk yatırımcılar herkes azar azar biraz alım yapsa çoktan ico tamamlanmıştı.
Genel izlenimim topluluk olayın potansiyelini anlayamadı. Birde bitcoin in ATH yaptığı şu günlerde olay çok daha zorlaştı.
Ben heyecanla ios uygulamasını bekliyorum
239da şuan.sadece Türk yatırımcı yatırım yapsa ile olmaz ki ama kendimiz çalar kendimiz söyleriz.tüm lokasyon ann başlıklarına baktım pek ilgi görmemiş.yatırım yapmayı düşünüyorum.umarım başarılı olur.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Google translate ile iş yapmaya çalışıyorum, ana konuda birisi küfür mü etmiş dedim de çok ilginç bir çeviri yapmış translate. Nasıl başarıyor böyle iyi bir çeviriyi bilmiyorum iyice bozuldu.

Hatırladığım kadarıyla, başvurularının ilk sürümünün aralık ayında verileceğini söylediler, bu yüzden bu, gerçek bir ürünün kullanılmaya başlaması için 2 aydan daha az bir süre kaldığı anlamına geliyor. Diğer projelerden de beklediğim şey bu, ancak diğerlerinin ürün sürümleri daima 1-2 yıl sonra. Bu, benim için pezevenk projesine katılmamın bir sebebi. ICO'dan çok kısa bir süre sonra burada bir çalışma ürünü tedarik etmiş olacağız.

Merhaba, o yorumu ben de okudum şimdi de tam aksine olumlu bir mesaj peerguess hakkında. Adam kısacası, diğer projelerde ortada bir ürün bile yok ama burda ICO bittikten sonra bizlere kısa sürede bir ürün sunulacak, demiş. Google Translate baya saçmalamış sanırım.  Smiley

Google translate pezevenk dediğine bakmayın, pezevenk mana bakımından yol yordam gösteren gibi manalara gelir. Direk alıp çeviriyor. Ama blockchain.info da kazılmış blokları bile hala mayınlı block diye yazıyor. Senelerdir bi değişme yok. Hele bing ondan da beter. Smiley Bunlar adamı dar ağacına bile götütür bu şekilde.
sr. member
Google translate ile iş yapmaya çalışıyorum, ana konuda birisi küfür mü etmiş dedim de çok ilginç bir çeviri yapmış translate. Nasıl başarıyor böyle iyi bir çeviriyi bilmiyorum iyice bozuldu.

Hatırladığım kadarıyla, başvurularının ilk sürümünün aralık ayında verileceğini söylediler, bu yüzden bu, gerçek bir ürünün kullanılmaya başlaması için 2 aydan daha az bir süre kaldığı anlamına geliyor. Diğer projelerden de beklediğim şey bu, ancak diğerlerinin ürün sürümleri daima 1-2 yıl sonra. Bu, benim için pezevenk projesine katılmamın bir sebebi. ICO'dan çok kısa bir süre sonra burada bir çalışma ürünü tedarik etmiş olacağız.

Merhaba, o yorumu ben de okudum şimdi de tam aksine olumlu bir mesaj peerguess hakkında. Adam kısacası, diğer projelerde ortada bir ürün bile yok ama burda ICO bittikten sonra bizlere kısa sürede bir ürün sunulacak, demiş. Google Translate baya saçmalamış sanırım.  Smiley
hero member
Activity: 896
Merit: 519

Pages:
Jump to: