Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] ARCONA - Artırılmış Sanal Gerçeklik Ekosistemi. Satış 27.11.2017 - page 6. (Read 1884 times)

sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
proje ilgi çekici ve gelecekte çok popüler olabilir. ama bence bu proje için hala zaman erken. yatırım yapacak olan arkadaşlar kısa sürede bir artış veya ico sonra pump gibi beklentileri olmasın bence. uzun vadede kazançlı olabilir ama kısa sürede beklentiniz var ise bir daha düşünün bence.
member
Activity: 112
Merit: 11
Arcona bencede kendi çapında güzel bir ico 2 milyon toplar bence daha fazla büyük beklentiye girmeyenler için iyi olabilir ama bunun bounty ödülü düşük oldugundan çok bırsey beklemeyın
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
sahibinden buna benzer birşey yapıyor diye duymuştum sanal olarak ilan yayınlayacak baktıgınız yerde ilanları göreceksiniz mesela ulusta gezerken gözlugu takarak baktıgın tarafta satılık, kiralık mülk ilanları görmek güzel olurdu
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Sanal gerçeklik hakkında olan projelere ayrı bir ilgi duyuyorum.Umuyorum başarılı olurlar çünkü gelecekte Vr teknolojisinin çok daha fazla gelişeceğini düşünüyorum.Yavaş yavaş ps4 bile sisteme entegre olmaya başladı. Grin
full member
Merit: 101
Arcona da postlar nasıl sayılacak 30 post atmamız yeterli mi yoksa mesaj attığımız günler başınamı stake alacağız? Hyrdominer da sıkıntı olmuş galiba yalnızca post gönderilen günleri saymışlar. Bilen bir arkadaş aydınlatsın...
sr. member
Activity: 1750
Merit: 369
ismi hoşuma gitti biraz inceledim güzel bi proje gibi duruyor.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Arcona çok güzel bir proje 2 sağlam rakibi var hemen hemen hepsi aynı zamanda çıkacaklar göreceğiz bakalım benım favorim arcona
sr. member
Merit: 267
Birkaç melek yatırımcıdan para toparlanmış kendi çapında ufak bir proje ama bence 4-5 milyon toparlama potansiyeli olan bir proje daha yüksek rakamları göremez
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Büyük firmalardan yatırım almışlar. Ana konudaki videoları izledim. Sadece o videolar için bile yatırım yapabilirim.
full member
Worldcoredan sonra bende buna girmeyi düşünebilirim, çok para toplanmasada kendi çapında bir projeye benzıyor
full member
Activity: 602
Merit: 120
27 kasımda satış başlayacak ve 27 aralıkta sonlanacak, ar projeleri arasında ilk 3 içinde yer alacak bir proje
Anladım bakalım şu Worldcore ' ın kampanyası bittikten sonra girmeyi planlıyorum.. Ne zamana kadar katılabileceğiz projeye bilginiz var mı ? Birde kampanya bittikten sonra kaç gün içinde dağıtım yapılacak ? Bazı yerlerde bunu baya uzun tutuyorlar birde yanlış hatırlamıyorsam konuda sadece 30 mesaj yazıyordu sanki ? Toplamda 30 mesaj atınca bounty konusunun gereklerini yerine getirmiş mi olacağız ?
sr. member
Activity: 322

Herkesin bu forumda bulunmasının nedenlerinden biri de hem birşeyler öğrenirken hem de post kasıp birşeyler kazanabilmek. Bunda sıkıntı yaratılacak bir durum yok ve siz yapmıyormuşsunuz gibi şov yapmaya gerekte yok. Bu çevirileri hayra mı yapıyorsunuz ? Taşıdığınız imzayı ekibi sevdiğiniz için mi taşıyorsunuz ?

Projeye gelince Spectiv projesini Haziran ayından beri takip ediyorum. Bana göre ico yapacağız deyip birkaç defa ertelemek, roadmap'e uymamak projeleri başarısız yapar ve gelecekte de iş yapamaz. Bu benim şahsi görüşümdür ve başka yerlere çekilmesine gerek yok.

Genel olarak VR projelerinden hiçbirşey çıkmaz diyorum bu kadar.

Şov falan yapan yok, amme hizmeti yapmadığımızı belirtmeye de gerek yok, hele sanki bunun tersini söylüyormuşum gibi yazmanıza hiç gerek yok. Bügün 3 icodan 2 tanesı erteleniyor btc nin fork muhabbetleri buna yol açıyor. Sizin fikriniz ama bir geliştirici olarak AR/VR projeleri gelecekte en değerli platformları yaratacaklardır inancındayım.  
full member
Activity: 350
Merit: 171
Sanal gerçeklik konusunda birçok proje yapıldı ciddi yada scam. Ama ben genel olarak bu fikre sıcak bakmıyorum. Spectiv adında bir proje vardı oda iş yapamadı.
Amac post kasmaksa en azindan biraz aratirip yorum yapin.Spectiv harika bir proje ve icoyu ertelediler, basarisizlik gibi bir durum yok

Herkesin bu forumda bulunmasının nedenlerinden biri de hem birşeyler öğrenirken hem de post kasıp birşeyler kazanabilmek. Bunda sıkıntı yaratılacak bir durum yok ve siz yapmıyormuşsunuz gibi şov yapmaya gerekte yok. Bu çevirileri hayra mı yapıyorsunuz ? Taşıdığınız imzayı ekibi sevdiğiniz için mi taşıyorsunuz ?

Projeye gelince Spectiv projesini Haziran ayından beri takip ediyorum. Bana göre ico yapacağız deyip birkaç defa ertelemek, roadmap'e uymamak projeleri başarısız yapar ve gelecekte de iş yapamaz. Bu benim şahsi görüşümdür ve başka yerlere çekilmesine gerek yok.

Genel olarak VR projelerinden hiçbirşey çıkmaz diyorum bu kadar.
sr. member
Proje sizin çevriminiz ve ilginiz ile güzel bir proje gibi duruyor ama şunu anlayamadım ico tam olarak ne zaman bitecek yani imza kampanyasına ne zaman katılabiliriz ve ne zaman tamamen imza kampanyası bitecek bir bilginiz var mı ?
27 kasımda satış başlayacak ve 27 aralıkta sonlanacak, ar projeleri arasında ilk 3 içinde yer alacak bir proje
full member
Activity: 602
Merit: 120
Proje sizin çevriminiz ve ilginiz ile güzel bir proje gibi duruyor ama şunu anlayamadım ico tam olarak ne zaman bitecek yani imza kampanyasına ne zaman katılabiliriz ve ne zaman tamamen imza kampanyası bitecek bir bilginiz var mı ?
full member
Bence ar için baktığımız tarafta uçuşan reklamlar görmek evimden cıkmadan yuruyuş bandında yazlık satın almak veya içini gezmez, konsere gitmek gibi teknolojilerden çok uzak degiliz 10-15 yıl içinde bunların gerçekleşmesi işten bile degil
sr. member
Sanal gerçeklik konusunda birçok proje yapıldı ciddi yada scam. Ama ben genel olarak bu fikre sıcak bakmıyorum. Spectiv adında bir proje vardı oda iş yapamadı.
Amac post kasmaksa en azindan biraz aratirip yorum yapin.Spectiv harika bir proje ve icoyu ertelediler, basarisizlik gibi bir durum yok
full member
Activity: 350
Merit: 171
sr. member
Whitepaper turkce arkadaslar 2 dk da fikir elde edebilirsiniz ben projenin gelecegi oldugunu dusunuyorum ekip zaten bu alanda uzmanlar ve gelistiriyorlar, calisan prototipde mevcut. Firmanin az da olsa bir geliri mevcut ve  oncesinde yatirimda toplanmis. Proje kendi capinda basarili olacaktir.
full member
Merit: 101
Arkadaşlar proje gerçekten tam manasıyla gelecek dehşet verici bir alan. Eksik gedikleri olabilir projeyi hayata geçirmeleri dahi büyük bir adım sonrası daha hızlı gelecektir bence.
Pages:
Jump to: