Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] ARCONA - Artırılmış Sanal Gerçeklik Ekosistemi. Satış 27.11.2017 - page 7. (Read 1884 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bende tam tersini dusunuyorum adamlarin calisan sirketi var belirli bir cirolari var zaten hali hazirda melek yatirimcilardan da para toplanmis bence ar projeleri icinden spectre ile birlikte siyrilacak tek proje
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
Artırılmış sanal gerçeklik projelerinin tutmasına daha birkaç yıl olduğunu hesaba katmasak bile bu projenin başarılı olmayacağı benim gözümde kesinleşti. Başka formlardan kullanıcı adlarını çekip insanlardan izinsiz şekilde Telegram grubuna davet ediyorlar. Sağlam projelerin böyle ucuz numaralarla işi olmaz.
full member
Activity: 266
Merit: 242
8 tane hazir arazi varmis birde, calisan bir prototip makine algilama projesi varmis, bence gelecegi en parlak sektorlerden birisi. Wp cok kisa ve net ben begendim tercumede guzel anlasilir, proje bence tutacak
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Halihazırda işleyen bir sistemi varsa elbet iş yapar diye düşünüyorum. Ancak kısa vadede bir şey beklememek lazım uzun soluklu proje bunlar.
sr. member
Activity: 350
CrowdWiz
güzel bir projeye benziyor konuyu açan arkadaşa teşekkürler. emeğe saygı açısından. ama bu tarz projeler çok
içlerinden hangisi daha başarılı olacakona yatırım yapmak lazım. MANA token var mesela oda arttırılmış gerçeklik token projesiydi.
full member
Arcona'nın ilk hedefi AR sahipleri ve geliştiricileri topluluğudur bu fikirle bence kendine zaten bir kitle oluşturacaktır. Ben başarılı olacağını düşünüyorum son zamanlarda başlayacak olan ve takip ettiğim ilk 3-4 ico dan biri benim gözumde
sr. member
Activity: 322
Aslında reklam vermek için çok güzel bir düşünce bu tarz projelere çok ihtiyaç var başka bir projede evden çıkmadan konserlere canlı katılmayı vaad ediyordu. Ar/VR platformlarının hızla gelişmeleri hepimizin hayatında bir dönüm noktası olacaktır
full member
Merit: 101
Gayet güzel proje hatta gelecek adına buna benzer pek çok proje hayata geçeceğe benziyor. Türkçe grubunda ilgi biraz az geliyor ileride daha da artacaktır.
sr. member
Bounty programi guzel imza icin oran iyi butun tokenlerin %2 si de epey iyi, projede guzel .Imzacilarida sevindirecektir bu proje imzam bitince gormeyi dusunuyorum.
full member
Bence harika bir proje vr teknolojileri sahibinden ilaarinin sanal dunyada baktigimiz yonde olmasi guzel olmazmi hatta baska bir ildeki evin icerigini gozluk takarak gezmek falan muthis olurdu
hero member
Activity: 966
Merit: 550
VR teknolojisi daha yeni yeni tanındı ve benimsenmeye başlandı. Geleceği hem insan hayatındaki yeri açısından hem de yatırımsal açıdan gerçekten çok parlak. Bu tarz projeler genelde böyle şeylerin öncüsü oluyor. Ekipte epey kalabalıkmış, ordan yana da sıkıntı yok. Fakat hala ICOsuna girip girmemekte kararsızım. Artık iş ICO'ya gelince bir duraksama oluyor artık biz yatırımcılarda. Neyse. Projeyle ilgili notlarımı aldım araştırmaya devam edeceğim.
full member
Ben bunu gerçekten çok sevdim adamlar falan güzel çalışıyor, son zamanlarda çıkan pundix, ins, stk ve bu proje bence yatırımcılara uzan vadede kazandıracaktır
sr. member
Hocam çok güzel proje feelance yazılımcılarıda desteklemeleri çok iyi olmuş
adam şimdi burada bir çevre oluşturuyor anladığım kadarıyla bizlerde bu çevrelerde gezinmek için oluşturucuya kira veriyoruz veya kullanmak için mesela ben note8 reklamı koyabileceğim adamın oluşturduğu çevreye ve o yasede herkes kazanacak
iyi düşünmüşler böyle fikirleri çok seviyorum
full member
WP çok güzel sade ve net çeviri için teşekkürler eline sağlık kuzen
bu proje bence tutar adamların çalışan uygulaması varmış
para bile kazanıyor yanı ben sevdim
hero member
Activity: 700
Merit: 500
Projen mantığı gerçekten çok iddialı olmuş. Hem yaratıcı sanal gerçeklik teknolojisini , eğer başarılı olabilirlerse, bir üst seviyeye taşıyabilecek kapasiteye bile sahip gibi duruyor hem de VR teknolojisi bu aralar çok revaçta olduğu için getirisi çok olur gibime geliyor. Ama ICO'suna girilir mi? İşte onu bilemiyorum. ICOlar'dan ağzımız çok yandı o yüzden proje istediği kadar iyi olsun ''acaba ICO fiyatının altına düşer mi?'' ''acaba proje scam olur mu?'' diye 30 kere düşünüyoruz artık.
full member
Merit: 101
Proje gerçekten çok hoşuma gitti imzasına girdiğim için söylemiyorum bu teknoloji acayip heyecanlandırıyor beni. Hatta bir film var dı izleyenler bilir herkes VR lar ile pclere ve ortak bir networke bağlı zihinsel tatminde sağlandığı için sokaklarda gezen kalmamış ve bu durumda olanlara da bağımlılar deniyor çok ilginç bir konusu vardı filmin.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Proje çok hoşuma gitti böyle ekipleri çok seviyorum ama sanki fiyat iconun altına düşecek gibi geliyor bakalım. Başlı başına sanal gerçeklik çağın teknolojisi olduğunu düşünürsek çalışan bir ekibin elinde projenin iyi yerlere geleceği kesin gibi.

hocam belirttiğiniz gibi proje güzel. ilerde yapay zeka ve sanal  gerçeklik olayı çok büyük gelişmelere yapacak ve buna benzer projeler o dönemlerde çok etkili olabilir ama maalesef artık icolara yatırım yapmak çok akıl karı değil. hepsi nerdeyse ico fiyatının altına dalıyor ve alanında elinde patlıyor. en mantıklısı takipte kalmak ve bu proje için daha zaman çok fazla var.
sr. member
Merit: 279
Proje çok hoşuma gitti böyle ekipleri çok seviyorum ama sanki fiyat iconun altına düşecek gibi geliyor bakalım. Başlı başına sanal gerçeklik çağın teknolojisi olduğunu düşünürsek çalışan bir ekibin elinde projenin iyi yerlere geleceği kesin gibi.
sr. member
Activity: 588
Merit: 354
Projenin mantığı güzel yaratıcı oldukları sürece proje gelişebilir.
sr. member
Activity: 322
Benimde çok hoşuma giden bir proje canlı ve çalışan ürünleri var
yıllık belirli bir gelire ulaşmışlar ve birazda olsa yatırım almışlar
çalışkan bir ekibe benziyor.
Pages:
Jump to: