Pages:
Author

Topic: ANN [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobile Siber Güvenlik Token'ı - page 11. (Read 21803 times)

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
220 kişi kadar elemiş...
bende twitterındaydım benim follower sayımı yanlış yazmış. 2100 ü 315 yazmıs altımdaki kişide 315
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
imzasında olanlar varsa baksın adam resmen kıyım yapmış liste kıpkırmızı rejected herkes bende dahil + yeni madde eklenmiş imza kurallarına Smiley

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-rGqEksv4yDenQdIkKKsQzDMO96BtnL4ttnSP0qgoGI/edit#gid=1595715270

ilk girdiğimde 38 postum vardı şimdi 130 hangisi düşük kalite kaçı yani?

40 kişi geçmiş bu nasıl dunya?
full member
Activity: 532
Merit: 100
Ya bunun ben amk sanki türkçe biliyor nerden biliyor benim düşük kalite yazdığımı. 2 aydan beri imzadayım nerdeyse şaka gibi.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
imzasında olanlar varsa baksın adam resmen kıyım yapmış liste kıpkırmızı rejected herkes bende dahil + yeni madde eklenmiş imza kurallarına Smiley

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-rGqEksv4yDenQdIkKKsQzDMO96BtnL4ttnSP0qgoGI/edit#gid=1595715270
sr. member
Yolladım ancak MEWe gelmedi. Coini mi tanıtmam gerekiyordu MEW'e smart contratta var aslında ama merak ettim coinler gelmeyince.

Tanımsız oldugu için direkt görünmez, tanımlamak gerekir.
gelip gelmediğini şuradan takip edin.

https://ethplorer.io
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Yolladım ancak MEWe gelmedi. Coini mi tanıtmam gerekiyordu MEW'e smart contratta var aslında ama merak ettim coinler gelmeyince.
hero member
Activity: 504
Merit: 500
ICO çok güzel ilerliyor hardcap in yarısına ulaşacak sanırım bu gidişle proje de güzel ama yatırım yapacak durum yok malesef borsaya girince dumplanırsa o zaman bi miktar alınabilir
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Exchange den almayı dusunuyorum bonussuz fıyatına alınabılır gıbı gelıyor bana
çogu ıco altına alış fırsatı verebılıyor bu da verırse uzun vadecı olarak alıp saklamak ıstıyorum
sr. member
Activity: 644
Merit: 271

Rivetz'de %20 bonusun sona ermesine sadece 100 ETH kaldı!

20 gün kala gayet düzgün gidiyor her şey.  

Toplanan ETH: 42330.20 ETH

İşlenen Token: 16847237.08949443 RVT

Katılımcı Sayısı: 3101

Web sitesi: https://rivetzintl.com/sale

Bu sanki bana bitquence gibi bir kaç katına katlayacak bir proje gibi geliyor. Bu yüzden ufak bir miktarla yatırım yaptım. Zaten maks yatırıma ulaşmayacak bence.

Benim de içimden bir ses öyle diyor ama göreceğiz artık exchange'lere çıktıktan sonrasını. Belli olmuyor bazen 1-2 saatte exchange'deki fiyat uçuşa geçebiliyor.
sr. member
Activity: 588
Bu sanki bana bitquence gibi bir kaç katına katlayacak bir proje gibi geliyor. Bu yüzden ufak bir miktarla yatırım yaptım. Zaten maks yatırıma ulaşmayacak bence.

bitquence çok iyi kazandırdı umarım bunun ICO suna girenlerde kazanır . Bu projeyle CIVIC in bir benzerliği varmı ?
full member
Ben girmeyi düşünüyordum hatta ayarlaımıştım parasını da %20 bonusu kaçırmam diye düşünüyodum. Bi anda 8klık yatırım üzdü vakit bulamamıştım yatırmaya. %10dan çekicez şimdi mecbur.

son 1k eth yüzde 20 için, son şanslar bence yine de şansınız var.
Yarına kadar inşallah dolmaz. Çünkü tl olarak atamıyorum bildiğiniz üzere keşke
sr. member
Ben girmeyi düşünüyordum hatta ayarlaımıştım parasını da %20 bonusu kaçırmam diye düşünüyodum. Bi anda 8klık yatırım üzdü vakit bulamamıştım yatırmaya. %10dan çekicez şimdi mecbur.

son 1k eth yüzde 20 için, son şanslar bence yine de şansınız var.
full member
hero member
Activity: 882
Merit: 507

Banada Monaco gibi geliyor nedense o zaman daha iyi olabilir sanırım blog ödülleri çöp olacak gibi çok az düşer.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
belkide son anda yatırım yapanlar kendi adamlarıdır nereden bilebilirsiniz ki baktılar yatırım gelmiyor proje ziyan olmasın diye bir şeyler yapmış olabilirler. her ne olursa olsun bizim adımıza sevindirici bir gelişme umarım kazanırız.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Bu toplu yatırım projeye olan güvenin temsilidir.Büyük yatırımcılar projeye güveniyorsa arkasından gitmek lazım gibi geliyor bana.Umarım kazançlı olur
full member
Activity: 140
Merit: 100
38679 Ethereum toplanmış, son turda bi miktar yatırım yapacağım. Bilgilendirici yorumlar için teşekkür ederim
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
data ve gas limit yazan kısımla ilgili herhangi değişiklik yapmam gerekiyor mu ? tamam dedikten sonra verilen adrese bitcoin göndermem yeterli midir ?
neye göre yapacağım o alanlardaki değişiklikleri ?

tecrübeli arkadaşlar yönlendirebilirse çok iyi olur.
teşekkürler şimdiden

Both data and gas limit fields need to be manually filled for the transaction. Otherwise your transaction will be rejected. If you are not familiar with Ethereum transactions

Katılımı burada anlattım; https://www.youtube.com/watch?v=2bqQh3q9ms8
MyEtherwallet üzerinden katılım yap gas limiti ve datayı sitenin sana gösterdiği gibi ayarlamak zorundasın. Data veya gas limiti yanlış olursa kabul olmaz.
hayır burnum tıkalı değil Logitech yüzünden sesim böyle geliyor, pek memnun kalmadım  Grin

teşekkür ederim ; çok iyi oldu bu.

sonlara doğru gerilimi bile var videonun  Cheesy

aynen, BitDice ico'ya katılım yapıyordum video kayıtta değildi biraz fazla eth basmıştım onda da böyle hata vermişti o daha kötüydü  Grin
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
data ve gas limit yazan kısımla ilgili herhangi değişiklik yapmam gerekiyor mu ? tamam dedikten sonra verilen adrese bitcoin göndermem yeterli midir ?
neye göre yapacağım o alanlardaki değişiklikleri ?

tecrübeli arkadaşlar yönlendirebilirse çok iyi olur.
teşekkürler şimdiden

Both data and gas limit fields need to be manually filled for the transaction. Otherwise your transaction will be rejected. If you are not familiar with Ethereum transactions

Katılımı burada anlattım; https://www.youtube.com/watch?v=2bqQh3q9ms8
MyEtherwallet üzerinden katılım yap gas limiti ve datayı sitenin sana gösterdiği gibi ayarlamak zorundasın. Data veya gas limiti yanlış olursa kabul olmaz.
hayır burnum tıkalı değil Logitech yüzünden sesim böyle geliyor, pek memnun kalmadım  Grin

teşekkür ederim ; çok iyi oldu bu.

sonlara doğru gerilimi bile var videonun  Cheesy

Pages:
Jump to: