Pages:
Author

Topic: ANN [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobile Siber Güvenlik Token'ı - page 12. (Read 21803 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 257
data ve gas limit yazan kısımla ilgili herhangi değişiklik yapmam gerekiyor mu ? tamam dedikten sonra verilen adrese bitcoin göndermem yeterli midir ?
neye göre yapacağım o alanlardaki değişiklikleri ?

tecrübeli arkadaşlar yönlendirebilirse çok iyi olur.
teşekkürler şimdiden

Both data and gas limit fields need to be manually filled for the transaction. Otherwise your transaction will be rejected. If you are not familiar with Ethereum transactions

Katılımı burada anlattım; https://www.youtube.com/watch?v=2bqQh3q9ms8
MyEtherwallet üzerinden katılım yap gas limiti ve datayı sitenin sana gösterdiği gibi ayarlamak zorundasın. Data veya gas limiti yanlış olursa kabul olmaz.
hayır burnum tıkalı değil Logitech yüzünden sesim böyle geliyor, pek memnun kalmadım  Grin
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
 data ve gas limit yazan kısımla ilgili herhangi değişiklik yapmam gerekiyor mu ? tamam dedikten sonra verilen adrese bitcoin göndermem yeterli midir ?
neye göre yapacağım o alanlardaki değişiklikleri ?

tecrübeli arkadaşlar yönlendirebilirse çok iyi olur.
teşekkürler şimdiden

Both data and gas limit fields need to be manually filled for the transaction. Otherwise your transaction will be rejected. If you are not familiar with Ethereum transactions
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bende diyordum bu neden boyle az yatirim aldi demekki bekliyormus millet.Guzel proje yok olup gitmemesi icin guzel para toplanmasi gerekiyor zaten
sr. member
Activity: 644
Merit: 271

Rivetz'de bir anda 8-9 bin ETH'lik bir yatırım alındı!

21 gün kala çok büyük bir yatırım dalgası oldu, 40 bin ETH civarına dayandı.  

Toplanan ETH: 38339.63 ETH

İşlenen Token: 15335852.812173083 RVT

Katılımcı Sayısı: 2617

Web sitesi: https://rivetzintl.com/sale

Günde ortalama 750 eth yatırım alıyordu şu an 37 bin eth gözüküyor. Dünden bu yana 8 bin ethye yakın bir yatırım almış beklediğimden hızlı gidiyor valla.

Bir anda 8-9 bin ETH'lik sert bir yatırım oldu sanırım. Entesan ve iyiye işaret. Talep giderek artıyor ve proje epey saygı görmeye de başladı.

Eğer bu şekilde giderse sanki Hardcap olacak gibi duruyor bana öyle geldi yinede bir bakıma.

Hard cap ben hala düşünmüyorum, baya yükek neticede, oralara gelinmez.

Güzel ekip, güzel proje ve başarılı devam eden bir ICO oluyor bence de. Bu şekilde düzenli yatırım almaya devam ederse ICO oldukça iyi bir şekilde sonlanacak gibi. Yatırımcıları ve bountye katılanları mutlu edeceğini umuyorum. ICO sonrasında da projenin akıbetini gerçekten merakla bekliyorum.

İşin başındaki Steven deneyimli bir CEO, ellerinde sadece bir fikirden ziyade gerçekten yapacaklarına inandığım bir şey mevcut. Hepsini göreceğiz.
full member
Activity: 150
Merit: 110
Güzel ekip, güzel proje ve başarılı devam eden bir ICO oluyor bence de. Bu şekilde düzenli yatırım almaya devam ederse ICO oldukça iyi bir şekilde sonlanacak gibi. Yatırımcıları ve bountye katılanları mutlu edeceğini umuyorum. ICO sonrasında da projenin akıbetini gerçekten merakla bekliyorum.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Eğer bu şekilde giderse sanki Hardcap olacak gibi duruyor bana öyle geldi yinede bir bakıma.
sr. member
Merit: 250
Günde ortalama 750 eth yatırım alıyordu şu an 37 bin eth gözüküyor. Dünden bu yana 8 bin ethye yakın bir yatırım almış beklediğimden hızlı gidiyor valla.
sr. member

CEO'dan canlı yayında soru-cevap etkinliği düzenlemesi bekleniyor.

Kaynak: https://bitcointalksearch.org/topic/m.20970427

Rivetz ICO Devam Ediyor Arkadaşlar!

22 gün kaldı, günde ortalama 750 ETH falan yatırım alıyor düzenli.

Toplanan ETH: 29732.12 ETH

İşlenen Token: 11892848.416684404 RVT

Katılımcı Sayısı: 1587

Aslında proje güzel topladığı miktar da az. Borsaya girdiğinde direk pumplanabilir kat yapmaya çok müsait bi coin olucak gibi. Tam emin değilim göreceğiz.

Bence miktar normal sayılır, kötü olduğunu düşünmüyorum zaten her gün iyi şekilde yatırım gelmeye devam ediyor böyle giderse 35-40 bin ETH civarına yaklaşabilir ki gayet iyi bir fonlama şu şartlarda.
full member
Activity: 532
Merit: 100
Aslında proje güzel topladığı miktar da az. Borsaya girdiğinde direk pumplanabilir kat yapmaya çok müsait bi coin olucak gibi. Tam emin değilim göreceğiz.
full member
Activity: 163
son günlerde icolar genelde cılız kalıyor. piyasalar böyle kötü giderken toplanan tutar bence iyi gibi. ama bounty için bekliyenleri tatmin edermi orası tartışılır.
full member
Activity: 532
Beklediğimden çok bile topladılar açıkçası. Benim beklentim 20k'yı geçememeleriydi çünkü açıkçası hiç bir yerde karşıma çıkmamıştı. Bunun imzasında sabredenler iyi kazanır.
Bekle bekle sabır taşına döndük zaten hocam  Grin Temennimiz o yönde umarım güzel kazandırır ama imzası çok kalabalık ne getiriceği hiç belli olmaz.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Beklediğimden çok bile topladılar açıkçası. Benim beklentim 20k'yı geçememeleriydi çünkü açıkçası hiç bir yerde karşıma çıkmamıştı. Bunun imzasında sabredenler iyi kazanır.
sr. member
Activity: 378
Merit: 251
Rivetz'i sabırla bekliyoruz kazandıracak gibi duruyor..

Proje güzel, ekip güzel, kitle fonlama süreci başarılı geçiyor eğer ekip para toplandıktan sonra sıçmazsa ico fiyatının çok üzerinde seyredebilir bu token.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Bende çok para toplanan icoların borsada düşük fiyatdan işlem yaptıgına bir kaç kere şahit oldum
sanırım bu genel bir kanı oldu forumca,arkadaş haklı bende iconun altına inecegini düşünüyorum
özellikle btc bu durumdayken

BTC bu durumdayken alım yapılıyor,  btc nin durumu bundan farklı olursa dediğiniz olur.
Bir de buna btc nin yanı sıra etherin durumuna göre de bakmak gerekir.

SNM icosuna girdim inanılmaz zarar ettim, sonrasında toparladım ama bunda öyle olacağını sanmıyorum.
Bekleyip göreceğiz.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bende çok para toplanan icoların borsada düşük fiyatdan işlem yaptıgına bir kaç kere şahit oldum
sanırım bu genel bir kanı oldu forumca,arkadaş haklı bende iconun altına inecegini düşünüyorum
özellikle btc bu durumdayken
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Ben hala az topnadığını düşünüyorum ve merakla izliyorum nasıl olsa ico fıyatının altına alış yazılabileceginden icoya girmiyorum artık
bu kararımda forumun çok buyuk etkisi var sürekli ico altına alınan coinlerden bahsediliyor.

Yatırımcı kitlesinin ve ekibin büyük etkisi var düşük fiyatlarda.
Bilinçli yatırımcı ve iyi bir ekiple yapılan icolar da malesef o şansı yakalamama durumunuz var.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ben hala az topnadığını düşünüyorum ve merakla izliyorum nasıl olsa ico fıyatının altına alış yazılabileceginden icoya girmiyorum artık
bu kararımda forumun çok buyuk etkisi var sürekli ico altına alınan coinlerden bahsediliyor.
sr. member
Merit: 250
Her gün 1k 1k artıyor Dent'te falan böyle olmamıştı Rivetz iş yapacak bir proje.

Monaco'da Slack'e katılanlara 5 MCO token bounty verildi. Bunun değeri şu anda 70$ mesela. Twitter, Facebook vs. girmiyorum bile oralara. Hangi fiyattan bozdurulduğuna bağlı token'ların.

Sad Nereden bilecektik bu kadar artacak bundan sonra dersimi aldım gelen bountyleri 1-2 aydan önce bozdurmayacağım. Bu arada siz bozdurmadıysanız gelenlerle güzel bir araba alabilirsiniz Cheesy Tercüme işi zahmetli ama bir o kadar da kazançlı iş İngilizceyi zamanında geliştirmediğim için kafamı taşlara vuruyorum Smiley
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Ben sosyal medya kampanyalarına katıldım. O da tecrübelerime dayalı olarak BQX ADX gibi örnekleri var karşımda bekletip çokta güzel paralar kazanmıştım.Bunun da öyle bişey olacağına inanıyorum ki olacaktır, Tek önemli konu ne kadar sabırlı olduğunuzdur.
sr. member

Rivetz ICO Devam Ediyor Arkadaşlar!

Önümüzde 24 Gün Daha Mevcut, Yatırımlar Hız Kesmedi.

Toplanan ETH: 28936.18 ETH

İşlenen Token: 11574470.254166467 RVT

Katılımcı Sayısı: 1414

eskiden bende twitter ve facebook kampanyasına girmiştim ama sonradan girdiklerimden çöp gelmeye başlayınca vazgeçtim
tecrübe ederek ögreniliyor çok az veriyor sosyal medyalar yanı birde tek tek linkletiyorlar
ugrasmadım artık

Monaco'da Slack'e katılanlara 5 MCO token bounty verildi. Bunun değeri şu anda 70$ mesela. Twitter, Facebook vs. girmiyorum bile oralara. Hangi fiyattan bozdurulduğuna bağlı token'ların.

ödül proğramları çok düşük ama bence sağlam bir çıkış yapma potansiyeli var. imzasına katılan arkadaşlara bol şans diliyorum ama bu projelerde belirli bir sınır olmazsa gerçekten hiç kimse bişey kazanmıyor. projeyede faydası yok çünkü denetlenemiyor. şuan bunun imzasına baktım 272 kişi varmış. bol şans herkese Grin

Ayrılanlara rağmen biraz kalabalık olduğu doğru maalesef, yapacak pek bir şey yok gibi şimdilik.
Pages:
Jump to: