Pages:
Author

Topic: ANN [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobile Siber Güvenlik Token'ı - page 14. (Read 21838 times)

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bence beklemeye değer herkes çıkmış durmuş sanırım güncelleme falan olmadığı için herhalde. Ama yatırım konusunda şu anda bir sıkıntı gözükmüyor açıkçası.
full member
Activity: 150
Merit: 110
Hem çabuk olsun, hem başarılı olsun , hem çok kazandırsın... keşke bütün projeler öyle olsa ama olmuyor işte. Bence rivetz üzmeyecek, beklemeye değecek gibi görünüyor. Jamal / irfan farketmez doğru düzgün takip etsinler yeterki, herkesin derdi o.
full member
Activity: 532
Merit: 100
Kampanya bitene kadar hayatta çıkmam valla 70 post atmışım  Grin Zaten ben imzanın güzel bişeyler getireceğine inanıyorum. Güzel para topluyor proje de güzel tam katlamalık para topluyor. Biraz bekletip öyle çıkaracağım elimden.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
spreedsheet kıpkırmızı millet imzalardan kaçmış ama yeni girenlerde çok eğer monetha olmasa bunda olurdum bende ama monetha ya daha çok güveniyorum pişman olmayız inş girmediğimiz için.bu arada jamal ölmemiş heralde yaşıyormuş galiba  Smiley
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
facebook kampanyası için form doldurdum ama daha önce hiç sosyal medya kampanyasına katılmamıştım açıklamalarda ne yapmam gerektiğini anladığım kadarı ile onlarım paylaşımını bendemi paylaşacağım beğenmem gerekiyormu birde paylaşımları.birisi açıklayabilirmi
full member
Activity: 392
Merit: 107
irfan_pak10 da pek ilgili degil diye biliyorum,o da sanırım pakistanlı ve jamal ile aynı tarz bir adam
hatta yan hesabı falan olabilir jamalın

Jamal ortada yok. Bu adam öldü mü kaldı mı kimse bilmiyor. Şimdi bunun yonettigi kampanyalara katilanlarin akibeti ne olacak bilinmiyor. Irfan pak pakistanliysa ve foruma girebiliyorsa jamal neden giremiyor. Soylenen sey jamalin baglanti problemi yasadigi.  Gercekten jamalin foruma girememesi ve ortadan yokolusu su anda forum genelinde buyuk rahatsizlik uyandiriyor. Bu meselenin cozulmesi lazim.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Ben blog'umda Rivetz'e yer verdim. Bana güven veren bir proje gibi geldi. Mümkün olsa imza kampanyasına da katılırdım, güzel bountylere kavuşuruz umarım  Smiley
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
irfan_pak10 da pek ilgili degil diye biliyorum,o da sanırım pakistanlı ve jamal ile aynı tarz bir adam
hatta yan hesabı falan olabilir jamalın
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
Bounty için güzel haber jamala ulaşamayınca yerine irfan_pakı bounty manager yapmışlar. Irfan_pak bounty kampanyalarını iyi yöneten bir kaç isimden biri. Ama dediğiniz gibi proje çok uzun sürdü kaç aydır reklam yapıyorlar zaten. Gereksiz bir zaman kaybı var.

jamaldan daha başarılı bence irfan_pak10 en azından yandaşları yok diye düşünüyorum ve nedense sevindim rivetz i onun yönetmesine o yüzden de imzasına girdim pişman olacağımı sanmıyorum.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Bounty için güzel haber jamala ulaşamayınca yerine irfan_pakı bounty manager yapmışlar. Irfan_pak bounty kampanyalarını iyi yöneten bir kaç isimden biri. Ama dediğiniz gibi proje çok uzun sürdü kaç aydır reklam yapıyorlar zaten. Gereksiz bir zaman kaybı var.

jamala ne oldu acaba, insan merak ediyor. Cheesy

Üstüne toprak atmış olabilirler gibi duruyor. Cheesy
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

jamala ne oldu acaba, insan merak ediyor. Cheesy
sr. member
Activity: 980
Merit: 276
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Arkadaşlar spreadsheeta baktım herkes imzalarını kaldırmış nedeni nedir acaba.Bir haber mi var bounty alamıyacaksan boşuna taşımayalım imzayı.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Bu adamlar bu işi neden bu kadar uzattı açarsın 5 gün iconu,girecek olan girer zaten 2 aydır reklam yapıyorsun
ben kıllandım açıkcası neyin peşindeler,bu kadar uzun sure ico mu olur.Zaten hiç tahmın ettıgım gibi olmadı ilk elle tutulur projelerden biri diye düşünüyordum ama toplanan para da çok az
demek balinaları falan da yok ki o kadar uzatıyorlar ico suresını
legendary
Activity: 1596
Merit: 1027
Proje iyi yatırım alırsa eğer imzasını taşıyanlara fazla olmasada tatmin edebilecek bişeyler kazandırabilir diye düşünüyorum.toplam yatırımın yüzde kaçı bounty için ayrılmıştı acaba

bende aynısını düşünüyorum imzasına girenleri pişman etmeyecek cinsten ödül dağıtımı olabilir , ico sonuna kadar 40k eth falan toplayabileceğini düşünüyorum
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Bonus bitmeden hala yatırım yapıp yatmamak konusunda kararsızım. Biraz daha gidişatı takip etmek gerekiyor ancak biraz da düşünüyorum ilk borsaya girdiği an düşer mi?

şu ico larda bonus olaylarini sevmiyorum ama heralde olmadan da olmuyor . gerçi yapanlar var  fakat bu şekilde de mesela sonlara doğru  yatirimci kaçiyor. şuan benimde girmek istedigim hive ile birlikte rivetz'de var fakat bu bonus tan ve son günlerdeki btc yükselişinden dolayi vazgeçiyorum. adamlar zaten btc düşükken girmişler üstüne zaten pumpini yemiş katlamiş gözüyle baktigimdan borsaya girince  kafadan dumplanir endişesi taşiyorum. hive de olmayabilir gerçi o direkt token  transfer etmiyor mew'e zannediyorum ico bitişinde  satilan token miktarı toplanan miktar  bi şekilde ayarlayip dağitacaklar. ama rivetz de nasil olur bilmiyorum.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Bonus bitmeden hala yatırım yapıp yatmamak konusunda kararsızım. Biraz daha gidişatı takip etmek gerekiyor ancak biraz da düşünüyorum ilk borsaya girdiği an düşer mi?
hero member
Activity: 882
Merit: 507
26467 ether olmuş şu anda daha 27 gün var kim bekleyecek hakikaten bu kadar süre. Cheesy Bence 30-35k etheri geçecek gibi duruyor şu an için umarım geçer az buz rakam değil çünkü.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Hard cap demek 157 bin eth falan yapıyor galiba şu anki eth fiyatıyla. Buna ulaşacağını beklemek hayal. 30-35 bin eth bandında tamamlar 40-45'e ulaşırsa ne ala.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271

Rivetz ICO Süreci Bilgisi Paylaşalım!

Toplanan ETH: 25059.81 ETH

İşlenen Token: 10023925.386635788 RVT

Katılımcı: 840

Web sitesi: https://rivetzintl.com/sale

Aslında elle tutulur en güzel proje rivetz ama nedense benım bekledıgım kadar hızlı yatırım almadı ben ılk bır kaç saate hardcap yapar dıyordum ama umdugum gibi olmadı.Ne tırt projeler iyi para toplarken bu boyle kalmamalı

Ne iyi projeler yatırım toplayamazken bazı projelerde yatırım toplayabiliyor ama hepsi olmuyor tabi. Bence hardcap yapması o kadar kolay değil bu tarz projelerin başlangıç için iyi buda demek oluyorki sonlara doğru daha iyi bir giriş yapar bence.

Harc cap zaten çok yukrda, bunu beklemenin mantıklı bir yanı yok bariz biçimde. 35k ETH civarında kapatırsa gayet hoş olur bence. Bir anda hızlanabilir de belki bilemeyiz.

Proje iyi yatırım alırsa eğer imzasını taşıyanlara fazla olmasada tatmin edebilecek bişeyler kazandırabilir diye düşünüyorum.toplam yatırımın yüzde kaçı bounty için ayrılmıştı acaba

Toplam bounty bütçesi %0.75 idi. Ayriyeten:

Sosyal Medya Kampanyası: 30%
Blog/Medya Kampanyası: 20%
Çeviri Kampanyası: 15%
İmza Kampanyası: 25%
Slack/Telegram Kampanyası: 10%
Pages:
Jump to: