Pages:
Author

Topic: ANN [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobile Siber Güvenlik Token'ı - page 15. (Read 21803 times)

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Aslında elle tutulur en güzel proje rivetz ama nedense benım bekledıgım kadar hızlı yatırım almadı ben ılk bır kaç saate hardcap yapar dıyordum ama umdugum gibi olmadı.Ne tırt projeler iyi para toplarken bu boyle kalmamalı

Ne iyi projeler yatırım toplayamazken bazı projelerde yatırım toplayabiliyor ama hepsi olmuyor tabi. Bence hardcap yapması o kadar kolay değil bu tarz projelerin başlangıç için iyi buda demek oluyorki sonlara doğru daha iyi bir giriş yapar bence.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Aslında elle tutulur en güzel proje rivetz ama nedense benım bekledıgım kadar hızlı yatırım almadı ben ılk bır kaç saate hardcap yapar dıyordum ama umdugum gibi olmadı.Ne tırt projeler iyi para toplarken bu boyle kalmamalı
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Proje iyi yatırım alırsa eğer imzasını taşıyanlara fazla olmasada tatmin edebilecek bişeyler kazandırabilir diye düşünüyorum.toplam yatırımın yüzde kaçı bounty için ayrılmıştı acaba

Toplamda 200m RvT satılacakmış. İco süreci sonunda tamamının satılacağını düşünürsek bounty için %0.75 yani binde 75 oranında bounty ayrılmış. Oda 15m RvT yapar. İmza için ise bu 15m RvT'nin yüzde 25i ayrılmış. Oda 3.75m RvT yapar.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Proje iyi yatırım alırsa eğer imzasını taşıyanlara fazla olmasada tatmin edebilecek bişeyler kazandırabilir diye düşünüyorum.toplam yatırımın yüzde kaçı bounty için ayrılmıştı acaba
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
İlk girenlere aylarca imzasını taşıtmış olacak. Bu yüzden tatmin edici bir bounty olması çok zor.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Jamal a takılmayın bu kadar sadece sayım yapıyor, dağıtım i dev kendi yapıyor diye biliyorum yani hesaplandıktan sonra dağıtım da sıkıntı olmaz. ICO hızlı başladı fakat şu an da fena ilerlemiyor hardcap olmayabilir ama
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Jamal in olduğu yerde nette sıkıntı varmış ve ondan girmemiş yakında dönecekmiş  Smiley

bende durdum durdum  imza bulamadim  rivetz e girdim ama jamal'ada ulaşilamiyormuş. şimdi 25 gün felan var proje bitimine de hadi gerekli yatirimi aldi diyelim 2 3 haftada ona da eyvallah ta adam şimdi hakkatten yok oldu diyelim ne olacak yani bi şekilde giremedigini düşünelim 2 ay misal  Undecided yerine birini mi kaydirirlar naparlar merak ettim. boşuna yardirmayalim yani :d

Hocam aynı şeyleri kaç kez yazdım. Smiley

Başkası bakıyor/baktı da zaten geçmiş projelerde. Kafaya takılacak bir detay değil ki bu.

Jamal in olduğu yerde nette sıkıntı varmış ve ondan girmemiş yakında dönecekmiş  Smiley

Kaynak?  Cheesy
hero member
Activity: 560
Merit: 501
Jamal in olduğu yerde nette sıkıntı varmış ve ondan girmemiş yakında dönecekmiş  Smiley

bende durdum durdum  imza bulamadim  rivetz e girdim ama jamal'ada ulaşilamiyormuş. şimdi 25 gün felan var proje bitimine de hadi gerekli yatirimi aldi diyelim 2 3 haftada ona da eyvallah ta adam şimdi hakkatten yok oldu diyelim ne olacak yani bi şekilde giremedigini düşünelim 2 ay misal  Undecided yerine birini mi kaydirirlar naparlar merak ettim. boşuna yardirmayalim yani :d
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Jamalı bir ara herkes arıyordu, özellikle menejerliğini yaptığı proje geliştiricileri. Bildiğim kadarıyla nerde olduğuna dair belirsizliğini koruyor. Bazı projelerde başka menejer ilgilenmeye falan başladı.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
jamal için kayıp diyorlar nedir bu olayın aslı bilen varmı
adam kendine aldı bountyleri parayı vurdu kaçtımı yoksa
yanı her projeye 5-10 yan acc.soksa yeter zaten topluca bounty managerlık alıyordu zaten
sr. member
Sanki biraz daha sıradanlığından kurtuldu. Biraz daha ivme yakalayarak daha iyi yatırım almaya başladı. Proje güzel aslında ama dev biraz sıkıntılıydı o da gittiğine göre hem ekibi hem yatırımcıları hem bountycileri sevindirecektir.

Dev sıkıntılıydı da gitti derken dediğinizi anlamadım? Proje dev'leri işinin başında tabiki de ayrılma gibi bir durum yok. Yanlış bir cümle kurdunuz sanırım ama söylerseniz düzeltelim.  Smiley
Jamaali kastediyordum, dev yazmışım Grin

Malum kişi dev falan değil hiçbir projede, sadece bounty programlarıyla ilgileniyordu. Bunu daha önce kaç kere yazdım forumda hatırlamıyorum ama bir kere daha yazayım sıkıntı yok benim adıma.  Smiley
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Sanki biraz daha sıradanlığından kurtuldu. Biraz daha ivme yakalayarak daha iyi yatırım almaya başladı. Proje güzel aslında ama dev biraz sıkıntılıydı o da gittiğine göre hem ekibi hem yatırımcıları hem bountycileri sevindirecektir.

Dev sıkıntılıydı da gitti derken dediğinizi anlamadım? Proje dev'leri işinin başında tabiki de ayrılma gibi bir durum yok. Yanlış bir cümle kurdunuz sanırım ama söylerseniz düzeltelim.  Smiley
Jamaali kastediyordum, dev yazmışım Grin
sr. member

full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Güzel başlangıç yaptı dediğiniz gibi hardcap zor ama yinede iyi toplanacak gibi duruyor
sr. member

UYARI!

Sadece https://rivetzintl.com adresi gerçek adrestir arkadaşlar.

Bunun kopyaları oluyor, dikkatli olalım.

Rivetz ICO Devam Ediyor!

Toplanan ETH: 24183.67 ETH

İşlenen Token: 9673468.435571302 RVT

Katılımcı: 712

Web sitesi: https://rivetzintl.com/sale
hero member
Activity: 882
Merit: 507
İyi rakamda başlangıç yaptı yalnız hardcap falan beklemek biraz hata olur 29 gün süre var beklemek lazım.
sr. member

Rivetz ICO Devam Ediyor!

Toplanan ETH: 23288.32 ETH

İşlenen Token: 9315328.27402948 RVT

Katılımcı: 567

Web sitesi: https://tokenmarket.net/crowdsale/rivetz/embed

Bazılarının dediği gibi bir iki günde hardcap yapar dedikoduları tutmadı sanırım bukadar yatırım alması bile gerçekten beklentimin üzerinde açıkçası

İki günde nasıl hard cap yapsın ki hocam 180 bin ETH falan hard cap, mümkün değil açıkçası. Bence ideal bir başlangıç yaptı, her gün arta arta devam edip en son 30-40 bin ETH arasında kapayabilir.  Smiley

22549.57 ETH toplamışlar şu ana kadar ki o bile bence büyük başarı sayılır.eth yükseldiği halde millet yatırım yapıyor hardcap yapıp yapmayacağını kestirmek zor.fakat çok yüksek belirlemişler hardcap i o kadar parayla ne yapacaklar.ne toplasak kardır mantığıyla böyle bişey yaptıklarını düşünüyorum

Projelerin çoğunda hard cap yüksek oluyor genelde baya oralara ulaşılmıyor bile. Ama ekip mesela ortada bir yerde ICO'yu bitirmeye karar verebiliyor da. Böyle bir yetkileri var neticede.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Btc bu kadar belirsizken insanlar temkinli yaklasiyor yinede baslangic icin guzel rakam.Son zamanlardaki en elle tutulur proje bu zaten videolarda ki cihazlarda samsung ve ortaklik gelistirilmesi durumunda patlar gider ben icoya girmem cok buyuk ihtimal ico altinda alinir zaten.Buda boktan etherdeltada islem gorur
Pages:
Jump to: