Pages:
Author

Topic: ANN [RvT] RIVETZ: Merkezi Olmayan ve Mobile Siber Güvenlik Token'ı - page 13. (Read 21803 times)

full member
Activity: 163
Merit: 100
ödül proğramları çok düşük ama bence sağlam bir çıkış yapma potansiyeli var. imzasına katılan arkadaşlara bol şans diliyorum ama bu projelerde belirli bir sınır olmazsa gerçekten hiç kimse bişey kazanmıyor. projeyede faydası yok çünkü denetlenemiyor. şuan bunun imzasına baktım 272 kişi varmış. bol şans herkese Grin
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
İmzasına katılmayı düşünüyordum.  girenlerin sayısı çok fazla olduğu için girmek istemedim. Ama bekletilirse çok iyi yükseliş yapacağını düşünüyorum. Belki borsada düşerse toplayabilirim 😊
full member
Activity: 532
Merit: 151
Yaklaşık 3 hafta kaldı diye biliyorum bende dün girdim çok fazla bişey getirmez ama çerez parasını çıkarır  Cheesy
full member
Activity: 588
Merit: 125
imza kampanyasına girdim arkadaşlar kaç haftası kaldı hata mı yaptık
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
eskiden bende twitter ve facebook kampanyasına girmiştim ama sonradan girdiklerimden çöp gelmeye başlayınca vazgeçtim
tecrübe ederek ögreniliyor çok az veriyor sosyal medyalar yanı birde tek tek linkletiyorlar
ugrasmadım artık
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Biraz geç de olsa, imza kampanyasına ben de katıldım. Listeden baya bir ayrılan olmuş ama belki bu durum ilerde lehimize olabilir.

Tabiki, ayrılan kişilerin sayısı arttıkça sizin elde ettiğiniz stake'lerin değeri de doğru orantılı olarak artmış oluyor.

alttarfı 75 kişi silinmiş, 1,5 ayrdır imza taşıyoruz ve istenilen seviyede bir yatırım alamayacak, ico devam ederken de yeni katılımcılar oluyor.
Özetle bu imzadan hava alacağımızı düşünüyorum.

Adamlar kaçıp kurtulmuşlar Smiley

Alt tarafı 75 kişi silinmiş derken, sadece 75 kişiyle yürüyen kampanyalar oluyor malum.  Smiley

Neticede ayrılmak serbest, daha güzel bir fırsat varsa insanların da ayrılmasını gayet doğal karşılıyorum.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
alttarfı 75 kişi silinmiş, 1,5 ayrdır imza taşıyoruz ve istenilen seviyede bir yatırım alamayacak, ico devam ederken de yeni katılımcılar oluyor.
Özetle bu imzadan hava alacağımızı düşünüyorum.

Adamlar kaçıp kurtulmuşlar Smiley
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Biraz geç de olsa, imza kampanyasına ben de katıldım. Listeden baya bir ayrılan olmuş ama belki bu durum ilerde lehimize olabilir.
sr. member

Rivetz ICO Süreci Bilgisini Verelim!

Toplanan ETH: 28256.25 ETH

İşlenen Token: 11302501.579313472 RVT

Katılımcı: 1271

Web sitesi: https://rivetzintl.com/sale

irfan pak geçmiş  bounty  başina . türk değil mi bu  kişi ? böyle  yabanci bir isim olamaz heralde yada arap felandir dicem jamal'in diğer projelerini de umarım dağitmişlardir yazik günah insanlara. bu jamal  hıyarıda bi yapmaya 3-4 tane bounty managerlik aliyor sonra uğraşip duruyor .  hayirlisi olur umarım proje collect'i iyi gibi imza için mantıklı olmuş ilk tercih edip giriş yapanlar için umarım herkes kazanir.

Türk değil, isminden de ankaşıldığı üzre Pakistanlı. Önceden tecrübesi var, bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum.

Uzun durulan imzaların daha yüksek getirdiği zamanlar da oldu. Her ay imza değiştirmek daha eğlenceli ve umut dolu evet Cheesy ama bekleyen kazanıyor.
Umarım yeni gelen arkadaş önceki bountyci gibi insanları mağdur etmeye odaklı çalışmaz. Hayırlısı olsun

Sıkıntı çıkaracak birisi değil merak etmeyin, sıkıntı çıkarırsa ona da başkası sıkıntı çıkarır arkasından neticede.

28k Eth toplamışlar, iyi gidiyor sanki.
ico bitiş tarihinden önce satılır mı sizce tüm tokenler?

Satılmaz.

full member
Activity: 532
Merit: 100
Bir işi yapıyorsanız tam yapın cümlesi çok mantıklı bu bounty managerlik işlerinde bence. 3'ten fazla bounty campaign alıpta hepsiyle az az ilgilenince kimseyi mutlu edemezsiniz. Sonuçta bu bir reklam kampanyası, ve çok önemli bir olay projeler için. Sonuçta Sylon örneği var adam hakkıyla yapıyor e onu gören de sorgusuz sualsiz bountye dalıyor. Bu da projenin bilinirliğini arttırıyor.
sr. member
irfan pak geçmiş  bounty  başina . türk değil mi bu  kişi ? böyle  yabanci bir isim olamaz heralde yada arap felandir dicem jamal'in diğer projelerini de umarım dağitmişlardir yazik günah insanlara. bu jamal  hıyarıda bi yapmaya 3-4 tane bounty managerlik aliyor sonra uğraşip duruyor .  hayirlisi olur umarım proje collect'i iyi gibi imza için mantıklı olmuş ilk tercih edip giriş yapanlar için umarım herkes kazanir.

Bu arkadaş türk değil, zamanında VLS ico sunu da yönetmiş sanırım halihazırda bir kaç proje de daha çalışıyor.
Hayırlısı
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Twitter ve Facebook kampanyasına katıldım.1000 katılımcı var maşallah.3-5 artık ne gelirse diyeceğiz.
sr. member
Activity: 476

160-170 bin eth imkansız gibi, taş çatlasın 40-50 bin civarı toplar ki o da fena bir rakam değil.
Uzun durulan imzaların daha yüksek getirdiği zamanlar da oldu. Her ay imza değiştirmek daha eğlenceli ve umut dolu evet Cheesy ama bekleyen kazanıyor.
Umarım yeni gelen arkadaş önceki bountyci gibi insanları mağdur etmeye odaklı çalışmaz. Hayırlısı olsun

Zannetmiyorum yeni arkadaşın imzasına katılmadım ama sosyal medya bountylerine katılmıştım, bounty bitince konu açıyor itiraz etmek isteyenler için 2 gün süre veriyor, öncekine göre iyi diyebiliriz.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
hızlı başlangıç yaptı sonra yavaşladı, hardcap'e ulaşabileceklerini sanmıyorum ben hocam.
sr. member
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
sr. member
Activity: 448
spreedsheet kıpkırmızı millet imzalardan kaçmış ama yeni girenlerde çok eğer monetha olmasa bunda olurdum bende ama monetha ya daha çok güveniyorum pişman olmayız inş girmediğimiz için.bu arada jamal ölmemiş heralde yaşıyormuş galiba  Smiley

İnsanlar sıkılıyor da yapacak bir şey yok. Neticede bir imzada 2-3 ay durmaktansa farklı maceralar arıyor herkes. Hak veriyorum da düşününce.

ney? 2-3aydan beridir rivetz'in imzasınımı taşıyorsunuz? çekilmez eziyetmiş bu
imza dediğin 1 ayı geçmemeli
sr. member
BOUNTY GELİŞMESİ MEVCUT!

Başka birisi bounty'nin başına geçti ve o ilgilenecek. Genelde iyi tanınan birisi forumda.

Link aşağıda:
https://bitcointalksearch.org/topic/m.20876512

Ayrıca bounty de tabiki devam ediyor, öyle kafasına göre iptal edecek ciddiyetsizlikte değildir Token Market asla.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.20876732

Rivetz ICO Süreci Bilgisi Yine Paylaşalım!

Toplanan ETH: 27622.92 ETH

İşlenen Token: 11049168.606608119 RVT

Katılımcı: 1148

Web sitesi: https://rivetzintl.com/sale

Bonus bitmeden hala yatırım yapıp yatmamak konusunda kararsızım. Biraz daha gidişatı takip etmek gerekiyor ancak biraz da düşünüyorum ilk borsaya girdiği an düşer mi?

Bu ara açıkçası çoğu düşüyor ama bunu tahmin etmek imkansız. Bazıları da inanılmaz pump yiyebiliyor nadir de olsa.

spreedsheet kıpkırmızı millet imzalardan kaçmış ama yeni girenlerde çok eğer monetha olmasa bunda olurdum bende ama monetha ya daha çok güveniyorum pişman olmayız inş girmediğimiz için.bu arada jamal ölmemiş heralde yaşıyormuş galiba  Smiley

İnsanlar sıkılıyor da yapacak bir şey yok. Neticede bir imzada 2-3 ay durmaktansa farklı maceralar arıyor herkes. Hak veriyorum da düşününce.

sr. member
Activity: 448
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Bu proje CIVIC in rakibimi aynı işlevimi görüyor.
Pages:
Jump to: