Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 17. (Read 9192 times)

hero member
Activity: 882
Merit: 507
Ben dağıtıcaklarını sanmıyorum kısacası çoğu insan herhalde direk borsa adreslerini vermişler. İmzalı mesaj olayı çok saçma bir olay kafa karıştırıyor ama elenen kişiler illaki olacak onların yerine token miktarı artabilir diye düşünüyorum ama yapacaklarını yinede düşünmüyorum. Bu arada blogların çoğundada sıfır stake var adamlar facebook adresini falan atan var.

Birde aynı bloğu farklı blog sayfalarında yayınlayanlara da stake vermişler bilseydim bende yapardım ben onlara hiç vereceğini düşünmedim.

Bounty konusunda bunu yazdım ama okumamışsınız demekki aynı blog farklar adreste yayınlanırsa ilk yazıdan alınan stake oranının %50 ı bir defaya mahsus verılıyor diyor, bu arada bu duyuru konusuna mesaj yazan herkese çok teşekkurler baktım en cok ben almışım tercüme stake oranını, moderasyonda 275 stake gelmiş. Tekrar teşekkürler

Telegramda farklı dedi aynı blog olursa olmaz dedi. İnceleyecez dedi sordum. Neyse fark etmez.
member
Activity: 378
Merit: 11
OOO hayırlı olsun abiler güzel para kaldırmış imzacılar, baştan giren bir hero tl olarak 20k alıyor gibi o zaman bu fiyatlardan ama bunun presale de satılan tokeni çok siz satana kadar bırakmazlar 80c de kesin mahvederler coini. Uzun vadeci olarak tutun o zaman kazandırır
full member
Activity: 266
Merit: 242
Ben dağıtıcaklarını sanmıyorum kısacası çoğu insan herhalde direk borsa adreslerini vermişler. İmzalı mesaj olayı çok saçma bir olay kafa karıştırıyor ama elenen kişiler illaki olacak onların yerine token miktarı artabilir diye düşünüyorum ama yapacaklarını yinede düşünmüyorum. Bu arada blogların çoğundada sıfır stake var adamlar facebook adresini falan atan var.

Birde aynı bloğu farklı blog sayfalarında yayınlayanlara da stake vermişler bilseydim bende yapardım ben onlara hiç vereceğini düşünmedim.

Bounty konusunda bunu yazdım ama okumamışsınız demekki aynı blog farklı adreste yayınlanırsa ilk yazıdan alınan stake oranının %50 ı bir defaya mahsus verılıyor diyor, bu arada bu duyuru konusuna mesaj yazan herkese çok teşekkurler baktım en cok ben almışım tercüme stake oranını, moderasyonda 275 stake gelmiş. Tekrar teşekkürler
hero member

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Açıkçası imzalı mesaj kuralını biliyordum, baştan ona göre adress verdim, ama tamamen, gereksiz bir angarya olduğunu düşünüyorum, onay için bir sürü yol var,  hdac wallet adreslerini almak için.
Gerçi kabul edilmeyenleri bize dağıtırsalar tadından yenmez
full member
Activity: 742
Merit: 112
imza için 810K token ayırmışlar ben 20 küsür btc üzerinden verilecek diye düşünürek HDAC tokenleri 300-500 gelir diyordum açıkçası. bountynin hakkını vermişler. Tebrik etmek lazım.  45 btc X 18000 yani tam hakkını vermişler.

İmzalanabilir adres eklenmemişse ve imza değiştirilemez kuralında ısrarcı olurlarsa mevcut verilen tokenlerde artış olabilir.

imza listesinde kırmızı ile işaretlenen üyelerin de stakeleri hesaplanmış.

Bu kadar yatırım topladıktan sonra borsadaki ilk işlemlerin ardından satış mı asla

sr. member
Activity: 672
Merit: 306
bu arada tam bir fikrim olmamakla beraber bountycilerin yaklasık %20'si exchange walletlarını verdikleri için istenilen imzayı yapamayacaklar. başından net bir şekilde koydukları kurala göre de wallet değiştirmek yasak. bu yüzden bir çok kullanıcı bountyden cıkartılabilir , stake başına düşen token sayısı artabilir.

bu durumdaki arkadaşlara yeni bir kural çıkartırlar mı bilmiyorum , umarım o kadar emekler boşuna gitmez
hero member
İlk kayıt olurken verdiğiniz BTC adresi ne ise onu kullanmanız gerekiyor, adres değişiklikleri kampanyadan çıkarılma sebebi

Tamamdır o zaman gerek kalmadı. Telegramdan farklı yazışmalar olunca dedim ne oluyor. Bu kadar iyi para toplaması çok iyi değil süründürürler bu projeyi.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
ico fiyati = ICO Token Price: 1 DAC = 0.81 USD (0.00006 BTC)

bana 3 küsür k token gelicek , imzacılara şimdiden hayırlı olsun.

karlı bir bounty oldu ve cok az bounty hunter dumplayacak diye düşünüyorum
member
Activity: 154
Merit: 10
Topladıkları paraya bak dudak uçuklatacak cinsten. İyi proje olduğu ortada ama bu  kadar yatırım beklemiyordum. Tokeni kaç centten sattılar adet olarak ya da 1 eth kaç token verdiler?
full member
Activity: 616
Merit: 101
Bu senenin en iyi icolarından biri oldu iota trenini kaçıranlar borsaya girdiğinde alıcaktır direk pump yiyebilir takibe almakta fayda var
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bounty kurallarini okumadiniz dimi sayin arkadaslar bir cuval incir berbat oldu. Genel kurallar 3. Madde de ne yaziyor isterseniz girin bakin, bana bounty konusunu cevirme dediler sirf ing.eksikligi cekenler var diye tercume ettim ona ragmen hala bonuty kampanyalarina exchange adresi verilmemesini bilmeyenler var. Btc adresleri degistirilmez diyor ve kimlik dogrulamasi icin btc adreslerinin imzalanmasini isteyecekler gibi duruyor. Bugun bounty kanalinda yoneticiye adresim bu degistir diyen bir ton adam vardi verdigi cevap 3.maddenin ps goruntusuydu ve boyle bir zorunlulugum yok diyordu. Bounty kanalina girip adres degistirmesi icin yoneticiye mesaj yazmanizi tavsiye ederim
full member
Activity: 280
Merit: 103
İlk kayıt olurken verdiğiniz BTC adresi ne ise onu kullanmanız gerekiyor, adres değişiklikleri kampanyadan çıkarılma sebebi
hero member
Arkadaşlar herkesin kafası karışık nereye gelecek bu ödemeler?
Blockchain BTC adresini verdik ama herkes değiştiriyor. İmzalanacak falan diyen var ama hiç resmi bilgi görmedik. Var mı gören eden?

Bounty açıklamasında "Ödüller Token Satışının bitiminden sonra 30 gün içinde ödenir." yazıyor.Ayrıca Genel kurallar kısmında "7.madde:Katılımınızı onaylamak ve Hdac cüzdan adresinizi ögrenmek için bir e-posta adresi isteyebiliriz." demişlerdi. Hdac coin olarak yapacaklar ödemeyi, hdac wallet adresinize yapılacak yani. BTC adresleri mesaj imzalama için istenmiş;

The bounty is paid in Hdac tokens, the BTC wallet is only collected because it's possible that you will need to verify your identity by signing a message at the end of the campaign in order to claim your tokens. However, the exact distribution procedure has not been established yet and will be communicated soon.

Şimdi biz normal btc adreslerimizi tekrardanmı vermemiz gerekiyor yoksa başka bir adresmi veriyoruz.?
full member
Blockchain BTC adresini verdik ama herkes değiştiriyor. İmzalanacak falan diyen var ama hiç resmi bilgi görmedik. Var mı gören eden?

Bounty açıklamasında "Ödüller Token Satışının bitiminden sonra 30 gün içinde ödenir." yazıyor.Ayrıca Genel kurallar kısmında "7.madde:Katılımınızı onaylamak ve Hdac cüzdan adresinizi ögrenmek için bir e-posta adresi isteyebiliriz." demişlerdi. Hdac coin olarak yapacaklar ödemeyi, hdac wallet adresinize yapılacak yani. BTC adresleri mesaj imzalama için istenmiş;

The bounty is paid in Hdac tokens, the BTC wallet is only collected because it's possible that you will need to verify your identity by signing a message at the end of the campaign in order to claim your tokens. However, the exact distribution procedure has not been established yet and will be communicated soon.
hero member
Pre sale'de topladıktan sonra bitmiş neredeyse. Bakalım bounty durumları ne olacak herkes niye btc adresini değiştiriyor anlamadım.

sanırım direk borsa adreslerini veriyorlar ki tekrar işlem yapmak istemiyorlar.

Ödül dağılımlarını güncellemeye başlamışlar. Sosyal medyadan çok aşırı bir getiri yok gibi duruyor.
Ödülleri almak için yapmak gereken herhangi bir şey var mı? Sadece bitcoin adresimizi vermiştik kaydolurken. Siteye kaydolmamıza gerek olacakmı acaba?

bu konuda ilgili arkadaşlar bir bilgi sunarsa bizde öğrenmiş oluruz.

Anladım bizdemi versek yoksa önceki adresler dursunmu acaba?
hero member
Activity: 854
Merit: 500
einc.io
Hiç bu kadar fazla yatırm toplayacağını düşünemezdim . Hatta hyundai yi duyunca adamlara güvenmemiştim bile. Ama işler öyle yürümüyormuş demekki .
hero member
Activity: 1680
Merit: 529

Benimde karıştı bende normal coinbase hesabını verdimde çoğu sanırım direk borsadaki btc adreslerini veriyor herhalde işlem hemen yapmak için vermek gereklimi anlamadım.
full member
Activity: 910
Merit: 105
full member
İmzalar kaldırmayın arkadaşlar, emekleriniz boşa gitmesin. Coin hesaplamalarını yapmışlar, güzel coin vermişler biraz bekleyip değerlendirmek lazım
Pages:
Jump to: