Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 19. (Read 9030 times)

full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Kaç aylık bu proje her yerde imzasını görüyorum. Son zamanlarda ıco lar gerçekten ertelene ertelene çok uzamaya başladı. İmza gelirleri çok düşüyor. Bilmiyorum bir önlem alınır mı ancak eski günler aranıyor.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Stakeler hesaplanmış sanırım. Sondu herhalde bu twitter ve facebook falan bunlarında hesaplaması yapılmış.
full member
Activity: 280
Merit: 103
Telegram'da gördüm şimdi 6000 BTC hardcap diyor admin
Oyleydi zaten 6000 e hardcap olacakti proje birsey degismedi ki yoksa harcap yaptimi demek istiyorsunuz anlamadim

özür dilerim 6000 btc hardcap yaptı diye anladım ama benim gibi anlayanlar yapıştırdı hemen, admin henüz ulaşılamadı dedi
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Oyleydi zaten 6000 e hardcap olacakti proje birsey degismedi ki yoksa harcap yaptimi demek istiyorsunuz anlamadim
full member
Activity: 280
Merit: 103
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bounty telegram grubunda birisi yöneticiye btc adresımı degıstırırmısın demıs oda 3. kuralı "3. Payment addresses will NOT be changed after submission" yapıştırmış, umarım bızım tarafta herkes adresıne sahip çıkabilmiştir. Arkadaşlar yoksa ödeme alamayacaksınız.
sr. member
Ben btc olarak çok katılım oldugunu dusunmuyorum altlımıt cok yuksek cunku tr den kımse o kadar btc atmak ıstemez fee de bıze kaçıyor bırde bılemıyorum bence ıyı yatırım alamadılar

Hyundai Dac'ın Telegram'ına baktın mı bilmiyorum Peerguess ekibinden Kubra Dam yatırım yapmak için soru soruyordu. Ben bizim forumdan olmayan en az 7-8 tane Türk'ün Hdac'a yatırım yaptığını gözümle gördüm hatta bazıları sorun yaşadığı için ekip support mailine yönlendirdi. Gayet iyi yatırımlar dönüyor, takipçisi çok, Hyundai adı ve IoTA'nın değerlenmesi IoT kompleksli Hdac'a iyi yaradı eğer yatırım alamadılarsa tek suç Pre-Sale'nin çok yüksek bonusa sahip olmasıdır zaten ekibin amacı yatırım almak değil kendisini dünyaya tanıtmaktı.

Ekibin amacının yatırım toplamak olmadığını forumda yazıyorlar diye illa oyle olduğunu duşunmemek gerek bende dedıgınız gıbı duşunuyorum ama telegramda 3700 kısı var, ıns kanalında bıle 17 bın kısı var, envıon kanalında da 15 bın kısı var, yanı ama pr ise bu konuda başarısızlar sosyal medyadada yoklar, pek etkılı bır tanıtım yapamadılar
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Twitter facebook bountysine katıldım. 3-4 gündür 1-2 paylaşım yaptılar sadece. 22 sinde bitiyor deniyor ama salıdan salıya rapor yazılacak deniyor. Nasıl olucak anlayamadım.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
işin ilgiçi yani kimsenin imzadan ne kadar kazacağı konusunda en ufak bir fikri bile yok Cheesy

diğer imzalarda en azından stake hesaplanırdı edilirdi , stake başına gelen coin hesaplanırdı . ordan dolarla carpılırdı , az cok ne gelicek belli olurdu.

hdac'dan 100 lirada gelebilir , 10 k da Cheesy
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Bitcoin transferlerinde tıkanıklıktan dolayı tge uzatılmış arkadaşlar

In case of Bitcoin Transaction ID has generated before 31 Dec. 23:50 (GMT/UTC+1)
after creating Bitcoin wallet address through [Create Bitcoin Wallet] at ‘My transaction’
before 22 Dec. 23:50 (GMT/UTC+1)”

31.12.2017 tarıhıne kadar uzatıldı arkadaşlar

imzalar da uzayacak mıymış peki? var mı bununla ilgili bir gelişme?
hero member
Activity: 840
Merit: 532
Ben btc olarak çok katılım oldugunu dusunmuyorum altlımıt cok yuksek cunku tr den kımse o kadar btc atmak ıstemez fee de bıze kaçıyor bırde bılemıyorum bence ıyı yatırım alamadılar

Hyundai Dac'ın Telegram'ına baktın mı bilmiyorum Peerguess ekibinden Kubra Dam yatırım yapmak için soru soruyordu. Ben bizim forumdan olmayan en az 7-8 tane Türk'ün Hdac'a yatırım yaptığını gözümle gördüm hatta bazıları sorun yaşadığı için ekip support mailine yönlendirdi. Gayet iyi yatırımlar dönüyor, takipçisi çok, Hyundai adı ve IoTA'nın değerlenmesi IoT kompleksli Hdac'a iyi yaradı eğer yatırım alamadılarsa tek suç Pre-Sale'nin çok yüksek bonusa sahip olmasıdır zaten ekibin amacı yatırım almak değil kendisini dünyaya tanıtmaktı.
sr. member
hero member
Activity: 840
Merit: 532
Hyundai Dac'ın iyi bir yatırım aldığını düşünüyorum hatta bizim Türklerden bile yüklü miktarda yatırım almıştır.. Bizden bu kadar yatırım aldığına göre yurt dışında çok daha fazla almıştır ben +3k btc tahmin ediyorum
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
Yatırım almadılar demekkı başlamışlar masal anlatmaya, bende gordum sımdı bitcoın yavaslıgından dolayı işlemler gerçekleşmiyor falan demişler o yuzden ICO suresını uzatmışlar

255 k pending trans var , bitcoinin tarihinde bu kadar onaylanmamıs işlem olmadı Cheesy doğru söylüyor olabilirler
member
Activity: 378
Merit: 11
Yatırım almadılar demekkı başlamışlar masal anlatmaya, bende gordum sımdı bitcoın yavaslıgından dolayı işlemler gerçekleşmiyor falan demişler o yuzden ICO suresını uzatmışlar
full member
Bitcoin transferlerinde tıkanıklıktan dolayı tge uzatılmış arkadaşlar

In case of Bitcoin Transaction ID has generated before 31 Dec. 23:50 (GMT/UTC+1)
after creating Bitcoin wallet address through [Create Bitcoin Wallet] at ‘My transaction’
before 22 Dec. 23:50 (GMT/UTC+1)”

31.12.2017 tarıhıne kadar uzatıldı arkadaşlar
full member
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
bir imzanın da sonuna geldik , umarım hard cap'e yakın birşey yapmıstır hdac.gerçi acıklamıyorlar ama illa ki ico sonrası acıklamak zorundalar s

umarım açıklanır ama hiç öyle bir niyetleri yok gibi. ben hala bu bilginin saklanmasında nasıl bir sakınca olabilir diye merak ediyorum. olası bir saldırıya karşı mı yatırım adreslerine ait bilgileri gizleme gereği duyuluyor yoksa farklı bir gerekçeleri mi var çözemedim. bakalım ne olacak.
sr. member
HDAC projesinin arkasında Hyundai BS&C var. Bu firma korede inşaat işleri yapıyor ve it hizmetleri veriyor. Bizim bildiğimiz hyundai ile direkt olarak bir bağı yok. Ancak hdacın avantajı iota olacak. iota güzel fiyatlandı ve çok konuşuluyor. Bu hdaca olan talebi artıracaktır.
Artik bugun hemen hemen hangi projeye baksan bir iota kelimesi gorursunuz arkadaslar, hdac bunun uzerine kurgulaniyor ama diger bir cok projede iot temeli atiliyor.Bunu yapmak kolay degil ama artik makilerin birbirleriyle konustugu bir caga adim atiyoruz
full member
Activity: 588
Merit: 104
HDAC projesinin arkasında Hyundai BS&C var. Bu firma korede inşaat işleri yapıyor ve it hizmetleri veriyor. Bizim bildiğimiz hyundai ile direkt olarak bir bağı yok. Ancak hdacın avantajı iota olacak. iota güzel fiyatlandı ve çok konuşuluyor. Bu hdaca olan talebi artıracaktır.
Pages:
Jump to: