Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 14. (Read 9192 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
zincirde cuzdanda yok zaten bır kaç aylık bır durum yok arkadaşlar son tarıh verılı ımzalamayı yapmayan avcunu yalar geçer bu kadar olumsuz bakmayın subat ortalarına kadar zaten odullerı alamayacağız cunku dedıgım gıbı zıncırde cuzdan da yok

neyi imzalıyoruz ya, ortada birşey yok daha, yeni bir açıklama mı var, sadece başlıkta yanlış btc adresi verenlerin düzeltme mesajları var,
full member
Activity: 266
Merit: 242
zincirde cuzdanda yok zaten bır kaç aylık bır durum yok arkadaşlar son tarıh verılı ımzalamayı yapmayan avcunu yalar geçer bu kadar olumsuz bakmayın subat ortalarına kadar zaten odullerı alamayacağız cunku dedıgım gıbı zıncırde cuzdan da yok
member
Activity: 224
Merit: 12
İmzalama falan derken bir kaç ay geçecek gibi duruyor. Bir de bitcoin adreslerini değişme falan faslı işi uzatacak gibi
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Arkadaşlar imzalamanın nasıl yapılacağı konusunda bu link sizlere yardımcı olacaktır burda cüzdanlar için anlatılıyor buna göre mesaj imzalanması istendiğinde yapabılırsınız

https://bitcointalksearch.org/topic/how-to-sign-a-message-990345

mesajı imzaladıktan sonra nasıl kullanılacak peki?

imzaladığınız mesajı post olarak konuya atmanızı isteyecekler sanırım ama o kadar imzayı tek tek kontrol etmeleri cidden zor olacak gibi buda dağıtımın dahada uzamasına sebebiyet verebilir.o yüzden bountye girenler belkide bi kaç ay botunca ödül alamayabilir bekletecek gibi duruyor
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
Arkadaşlar imzalamanın nasıl yapılacağı konusunda bu link sizlere yardımcı olacaktır burda cüzdanlar için anlatılıyor buna göre mesaj imzalanması istendiğinde yapabılırsınız

mesajı imzaladıktan sonra nasıl kullanılacak peki?
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
İmza işi saçmalık olmuş bence katılan binlerce kişinin mesaj imzalayıp foruma atması ve tek tek kontrol edilmesi ekstra işgücü ve zaman demek.neden böyle bişey yaptıklarını anlamak güç.şimdi hesap çalınması için falan diyenler olacak ama her kampanyada uygulanmalı o zaman bu sadece hdac a özel gibi olmuş.
aynı managerin diğer kampanyalarında da böyle bi uygulaması yok
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
zaten imzalasakta coinleri alabileceğimiz bir cüzdan yada al-sat yapabileceğimiz bir borsa yok , o yüzden acele edilmesi gereken bir durum yok
hero member
Activity: 882
Merit: 507
blogcular yardırmış resmen çok ıyı odul vermiş blog tarafına ama adil olmamış, çok fazla blogtan kazanan oldu herıfın bırıne 3 bırıne 0.5 vermısler bakıyorsun 3 alan 0.5 alandakn kopyalamış falan. Imza ödülleri blog ödüllerine göre düşük kalmış

Aynen gözümden kaçmadı adam başka birinin videosunu alıp kopyalamış gibi sanki 5400 token almış imza yerine blog kassak daha karlı olurmuş.
sr. member
Activity: 980
Merit: 276

Arkadaşım aldığın işin hakkını veriyorsun, seni de kutluyorum, sorumluluk sahibi insanlar her zaman karşımıza çıkmıyor. Umarım emeğinin karşılığını da fazlasıyla alırsın.

Böyle yorumları bu forumda duymak çok zor ve nadir, benim için çok değerli bir yorum malum Türk milleti olarak biribirimizi baltalamayı çok severiz, . Degerli yorumunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Evet mesaj imzalamayıda takip ediyorum onuda konuda duyuracağım.

ellerine sağlık, rahat bir bounty dönemi geçirdik. çoğu soru cevaplandı, şu an sadece tokenların nasıl ve ne zaman dağıtılacağını bekliyoruz.

2019 şubat ayı gibi dağıtım yapılacağını yazıyor, ne kadar doğrudur tartmak lazım. kore borsalarına girdikçe sağlam bir pump yaşayacaktır bu arada 2019 şubatta.

Teşekkür ederim, 2018 şubat da borsaya girecek bir kore borsasında işleme açılacak ama bizler nasıl girecegiz bilemiyorum kore borsaları ikametgah istiyor dıye bılıyorum ama muhakkak avrupalı yatırımcıları içinde başka borsalara girecektir. Binance ye girecegine inanıyorum. Zincir tamamlandığında walletlere çekecegizdir coinleri. Oncelikle şu imzalama işinide kıvıralım bakalım sonrası Allah kerim.

HDAC için çok büyük bir beklenti oluştu herkeste. Özellikle iota bu kadar prim yaptıktan sonra insanlar iot hyundai kore kelimelerini duyunca resmen kendinden geçiyor Cheesy Umarım hepimiz riskimizin ve emeğimizin karşılığını alırız  Smiley
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Merhabalar, pek ilgilenemedim HDAC ile imzalama olayları falan dönüyor pek anlayamadım.Twitter ve Facebook kampanyasına katılmıştım bitcoin adresi istemişlerdi, nasıl alacağız anlamadım.Biri açıklarsa çok iyi olur.
Bu konuyu takip edin henuz bir gelisme yok, btc adresi berdiyseniz o adres ile mesaj imzalamaniz istenecek. Yukarida @aliyagiz207 linki vermis nasil yapilacagi ile alakali ama simdilik bekleyin daha imzalamayi istemediler.
full member
Activity: 420
Merit: 108
Merhabalar, pek ilgilenemedim HDAC ile imzalama olayları falan dönüyor pek anlayamadım.Twitter ve Facebook kampanyasına katılmıştım bitcoin adresi istemişlerdi, nasıl alacağız anlamadım.Biri açıklarsa çok iyi olur.
full member

full member
Activity: 322
Merit: 112
ilk imzamda woshib in yönnetiği hdac a katılmıştım ve gerçekten iyi ilgilenip hızlı davrandılar.O yüzden bu seferde bu adamı tercih ettim ve yönettiği kampanyanın imzasına girdim.bi aralar syşon modaydı şimdi sıra bunda galiba bitroad listesi de kalabalık sayılır
full member
Blog ödülleri çok iyi olmuş sıfır alanlar olduğu için blog ödülleri kişi bazlı çok artmış tek videodan 5400 token alan olmuş gerçekten, takioci sayısı çok olan blog her zaman iyi kazandırıyor veya bir domain host alarak blog yazabilirsiniz, hdac bounty ekibi çok hızlı çalıştı tebrik etmek lazım
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Maşallah bounty ekibi de gayet güzel çalışmış . Bu zamana kadar da konuyu aktif tutan arkadaşa emeği için teşekkürler . Güzel bir imza kampanyası yaşamışsınız . INS ' de ki olaylardan sonra Hdac ' den çoğu kişinin yüzü gülecek anlaşılan .
member
Activity: 378
Merit: 11
Şubat ayında korede borsada olacak bir proje o zaman kadar cüzdanları falan bitirecekler herhalde, şimdilik kazanılan tokenleri nerede saklayacaklar. Herkes sitede hesap falanmı oluşturacak
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Kişisel olarak tanıdıgım abimdir diye demiyorum ama kendisi bilgili ve düzgün bir insandır işinide hakkıyla yapar. Burda ne konular görüyoruz terkedilip gitmiş. Bouny olayı bence çok kazançlı olacak ben icoya girdim ama bir türlü kyc den geçemedim çok uğraştık @aliyagız207 de çok uğraştı ama pasaport olmayınca bir türlü onay alamadım gitti. Artık geri ödeme bekleyeceğim ocakta ödeyeceklermiş.
full member

Aynen arkadaşa katılıyorum, hepimizin kahrını çektin kampanya süresince hakkını helal et, ben sadece çeviri yapıyorum sorularınızı orjinal bounty den sorabilirsiniz deyip kenara da çekilebilirdin.Herkes çevirmen olabilir ama esas iş "adam" olmakta. Clap clap  Wink

Valla ne diyecegimi şaşırdım arkadaşlar çok teşekkür ederim, böyle yorumlar görmek beni mahcup ediyor. Benden yana eğer bir hakkım varsa helal olsun gerçekten çok teşekkür ederim, utandırıyorsunuz beni
full member
Activity: 280
Merit: 103
Evet arkadaşlar imzaları artık kaldırabılırsınız bounty yoneticisi açıklama yaptı ımzalar kalkabılır dıye, mesaj imzalama ile alakalı bırsey denmedı henuz beklıyoruz bakalım
Arkadaşım aldığın işin hakkını veriyorsun, seni de kutluyorum, sorumluluk sahibi insanlar her zaman karşımıza çıkmıyor. Umarım emeğinin karşılığını da fazlasıyla alırsın.

Aynen arkadaşa katılıyorum, hepimizin kahrını çektin kampanya süresince hakkını helal et, ben sadece çeviri yapıyorum sorularınızı orjinal bounty den sorabilirsiniz deyip kenara da çekilebilirdin.Herkes çevirmen olabilir ama esas iş "adam" olmakta. Clap clap  Wink
full member

Böyle yorumları bu forumda duymak çok zor ve nadir, benim için çok değerli bir yorum malum Türk milleti olarak biribirimizi baltalamayı çok severiz, . Degerli yorumunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Evet mesaj imzalamayıda takip ediyorum onuda konuda duyuracağım.

ellerine sağlık, rahat bir bounty dönemi geçirdik. çoğu soru cevaplandı, şu an sadece tokenların nasıl ve ne zaman dağıtılacağını bekliyoruz.

2019 şubat ayı gibi dağıtım yapılacağını yazıyor, ne kadar doğrudur tartmak lazım. kore borsalarına girdikçe sağlam bir pump yaşayacaktır bu arada 2019 şubatta.

Teşekkür ederim, 2018 şubat da borsaya girecek bir kore borsasında işleme açılacak ama bizler nasıl girecegiz bilemiyorum kore borsaları ikametgah istiyor dıye bılıyorum ama muhakkak avrupalı yatırımcıları içinde başka borsalara girecektir. Binance ye girecegine inanıyorum. Zincir tamamlandığında walletlere çekecegizdir coinleri. Oncelikle şu imzalama işinide kıvıralım bakalım sonrası Allah kerim.
Pages:
Jump to: