Pages:
Author

Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım - page 18. (Read 9192 times)

sr. member
Activity: 364
Merit: 253
stake hesaplamaları yapılmış, acaba dağıtımlar konusunda net bir söylenen bir şey varmı?

imzaları kaldırabilir miyiz acep?
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
blogların bir kısmına stake verilmiş, bizim türkçe blogları boş geçmişler, telegramdan sormuştum, yazabilirsin demişti eleman. bilgisi olan var mı

sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Pre sale'de topladıktan sonra bitmiş neredeyse. Bakalım bounty durumları ne olacak herkes niye btc adresini değiştiriyor anlamadım.

sanırım direk borsa adreslerini veriyorlar ki tekrar işlem yapmak istemiyorlar.

Ödül dağılımlarını güncellemeye başlamışlar. Sosyal medyadan çok aşırı bir getiri yok gibi duruyor.
Ödülleri almak için yapmak gereken herhangi bir şey var mı? Sadece bitcoin adresimizi vermiştik kaydolurken. Siteye kaydolmamıza gerek olacakmı acaba?

bu konuda ilgili arkadaşlar bir bilgi sunarsa bizde öğrenmiş oluruz.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ödül dağılımlarını güncellemeye başlamışlar. Sosyal medyadan çok aşırı bir getiri yok gibi duruyor.
Ödülleri almak için yapmak gereken herhangi bir şey var mı? Sadece bitcoin adresimizi vermiştik kaydolurken. Siteye kaydolmamıza gerek olacakmı acaba?
Imzalamak gerekecek herhalde btc adreslerını bugun gırdım kanala baktım sankı oyle yazıyordu kımlık dogrulaması yapmak ıcın boyle bırsey ısteyeceklermıs ama ımzaları kaldırmanız yazmışlardı
full member
Activity: 588
Merit: 104
Valla çok güzel para toplamışlar. Diğer bir çok iconun rüyasında bile göremeyeceği rakamlar bunlar. IOTA'ya rakip geliyor  Smiley Koreliler buna yüklenirlerse iota'da atağa geçmek zorunda kalır. 2018'de bence hem hdac hem iota çok güzel fiyatlanacak.
full member
Activity: 910
Merit: 105

Bende merak ediyorum. Mesaj mı imzalamak gerekli nedir bir açıklama göremedim. Bounty konusu zaten ışığı gören gelmiş yazdılarsa da bir sayfaya bulup okumak zor.
hero member
Activity: 1022
Merit: 535
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Bildiğimiz araba markası olan Hundai mi bu? Eğer öyleyse kesinlikle patlar gider. Ama sadece isim benzerliğinden medet umuluyorsa scam çıkar proje. Öncelikle emin olmakta fayda var diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Pre sale'de topladıktan sonra bitmiş neredeyse. Bakalım bounty durumları ne olacak herkes niye btc adresini değiştiriyor anlamadım.
full member
Activity: 266
Merit: 242

son durum arkadaşlar zaten parayı ön satışta toplamışlardı
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
258 milyon mu napmışlar öyle. Cidden deli para toplamışlar. İmzasına ilk girenler iyi kazanacaktır sanırım
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
258 mılyon dolar toplanmış nıhayetınde paraya bak adamlarada helal olsun cok ıyı bır para topladılar, bountylerı çok uzun sure saklamak gerekıyor çok ıyı yerlere dump sonrasında gelecegine ınanıyorum

258 milyon dolar gerçekten deli bir tutar. bu projeye bukadar yüksek yatırım yapılacağını ciddi anlamda tahmin etmezdim. neyse hayırlısı olsun. bakalım bounty konusunda nasıl davranacaklar.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Bakalım bountyleri hakkıyla dağıtacaklar mı?
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
Keep wearing the signature.

Please wear the signature and Please wait till we say when to remove it.
Let us calculate and confirm all the stake first before you remove the signature. It wont take too much time

If you didn’t wear it when we checking and reconfirm everything , don’t blame us if we give you zero. Nobody give permission to remove yet

kısaca imzaları kaldırmayın
hero member
Activity: 882
Merit: 507
ico bitmedi mi ya, bugün sondu sanki, stakeler hesaplanmış. açıklamasa gelsede yeni imza baksak

Bir kaç gün daha tutmakta fayda var bence ne olur ne olmaz diye.
full member
Activity: 406
Merit: 189
ico bitmedi mi ya, bugün sondu sanki, stakeler hesaplanmış. açıklamasa gelsede yeni imza baksak
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Ana konuda resmi bir yazı gelmeden imzalarınızı kaldırmayın arkadaşlar . Tamamen yöneticinin elinde tekrar dönüp baktığında göremezse tüm stakeleriniz silinecektir . ICO süreci de uzadıysa 1-2 hafta daha tutabilirsiniz gibi duruyor .
full member
Activity: 280
Merit: 103
İmza kampanyası başvuru şartlarında, ico bittikten sonra 1 hafta daha imzalarınızı kaldırmayın yazıyordu. Hesaplamalarda dönüp bakılması gerekirse falan diye, en az bir hafta daha tutun bence
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Noldu sımdı bıttımı pekı ımzaları ne zaman kaldıracaksınız arkadaşlar, toplanan yatırımı hala açıklamıyor adamlar ama 31 aralıga kadar uzamış herhalde o yuzden ımzaları kaldırtmayabılırler. Herkes için bol kazançlar dılerım
full member
Activity: 742
Merit: 112
5. haftanın stakelerini hızlı hesaplamışlar. Total kısmını göremedim. imza değiştirmek için başka bir şeyi beklemek gerekiyor mu?
Pages:
Jump to: